Opinie o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia cukiernia Konkol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Adia

Ile placa za godzine?

Mala

Nie zgadzam sie z opinia, ze jest pieknie kolorowo i mietowo. Na rozmowach obiecuja zlote gory, a potem szara rzeczywistosc... Owszem zarabiasz dobrze jak na ekpedientke, tylko zapomniano dodac, ze przy 200 i wiecej godzinach na miesiac. Problem z wolnym, brak grafiku, zero zycia i planow na dzien jutrzejszy. Co z tego, ze sa otwierane nowe sklepy i Firma swietnie sie rozwija, skoro obsada jest kompletowana po czasie na zasadzie "zapchaj dziury", Dziewczyny pracuja po 10-14 dni z rzedu bez dnia wolnego, a na jakiekolwiek proby rozmowy o dniu wolnym dostaje sie odpowiedz od kierownictwa, "ze nikt nikogo na sile nie trzyma", albo po co Pani dzwoni.. Wiec wnioski nasuwaja sie same... Rob dopoki nie padniesz.. Sklep ma byc otwarty i zamkniety, masz siedziec cicho i dziekowac, ze dostales tak zaj...... prace w firmie KONKOL. Premie wyplacane do pensji naliczane sa w jakis dziwny sposob, nikt nie wie na jakiej zasadzie to dziala.-zero kwitkow do pensji, a umowy podpisywane sa nieraz trzy miesiace wstecz.. jeden plus, to odprowadzane skladki. I na tym koniec..

.l

4 lata . Ludzie pracują po 10 lat i nie mają .

olga

a ty ile pracujesz w konkolu? ja ponad rok i nie ma mowy o umowie o prace,i jak masz isc na chorobowe skoro umowy sa na miesiac?

pracownik 2
@olga

Pracuje od 4,5 roku. Jeśli przepracujesz 3 miesiące i zajdziesz w ciążę, całe chorobowe Masz płatne + rok macierzyńskiego. Umowę o pracę nie mam do dnia dzisiejszego. Jak wrócisz z macierzyńskiego Twoje stanowsisko na pewno na Ciebie czeka, może nie na tym punkcie bo wiadomos a inne osoby za Ciebie Ale na innym. Nie spotkałam się jeszcze z tym żeby kogoś zwolniono.

Sprzedawca

Telefoniczna

1)Czy jestem dyspozycyjna ? Traktowanie kandydata jak śmiecia, rozmowa, mówisz czy jesteś dyspozycyjna, jesli tak to masz pracę, jeśli powiesz, ze wolisz weekend wolny to nie masz pracy. Proste jak budowa cepa... NIE POLECAM .

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
pracownik 2

Pracownik : No co się ma dziać, idziesz na zwolnienie chorobowe które masz dalej płatne z tym że później musisz się z urzędem rozliczyć, wystarczy zadzwonić do kadr i się popytać . A druga sprawa to jeszcze zależy ile tam pracujesz .

olga

nie dostajesz kolejnej umowy i tyle chyba logiczne

Czy ktoś wie jak wygląda wszystko jak któras ekspedientka zajdzie w ciąże?

baku
@pracownik

W razie ciąży , ekspedientce przysługuje macierzyńskie

klient

w słupsku w kauflandzie zrobiktos porządek z ANNĄ przychodzi do pracy w piekarni konkol smierdząca alkoholem kłóci sie z koleżankami i w ten sposób sprzedaje przez całą swoją zmiane żenujące,kobieta brak słów!!!!!!!,przynosi wstyd swoim współpracownikom i firmie

Blondi
@klient

zgadzam się z Tobą praca jest ok.ale atmosfera jest okropna.Ludzie którzy maja słabą psychike długo tam nie popracują gdyż niektórzy pracownicy którzy tam pracuja czuja się na tyle bezkarni że gnębią słabszych od siebie, co do kierowników to przełozeni są w porządku .Trzeba być odpornym na ludzką złośliwość i bezpodstawną krytykę

Blondi
@klient

Emii

Zgadzam się jeśli pracujesz jako ekspedientka ale na samej produkcji na halach jest koszmar, oczywiście zależy od człowieka. Jeśli ktoś jest słaby psychicznie nie wytrzyma t am z powodu ludzi pracujących potrafią naprawdę złamać człowieka i doprowadzić do ruiny. Jeśli chodzi o szefa i kierowników są wporzadku, pracowało się tam ponad 2lsta ale nie chciało mi się marnować nerwów i wyzwisk między pracownikami i nerwowej atmosfery, najgorzej jest na krojeniu

olga

jak tam warunki cos sie zmienilo?

tymon

na miesiac

slawo

Chyba pani kierowni sam pisala tego posta hahahah

maszynowy

pracuje u konkola juz 4 lata mam nadal umowe zlecenie i to jest najgorsze bo z taka umowa zadnego dobrego kredytu nie dostaniesz ale za to wyplata jest na czas praca w porzadku ludzie tez tylko jak szef ma zly chumor to trzeba sie trzymac z dala bo zwolni za byle co

Angie

W czerwcu mija rok odkąd pracuję w tej firmie i jestem zadowolona. Wynagrodzenie zawsze na czas, szanują pracownika. Jeden minus to umowa śmieciowa. Miła współpraca z kierownictwem . Mała no nie stety ale na tym polega praca kierownika, jest od tego by pilnować porządku, prawda jest taka, że niektóre dziewczyny przychodzą odbębnic swoje 8 godzin, troche popodpierać kasę i nara. Duży plus za konekwentność kierownictwa ponieważ w przeciwnym razie konkol poszedł by z torbami.

@Angie

Ja pracuję w firmie już 2 lata (oczywiscie jako ekspedientka) i mialam szanse pracowac na kilku sklepach, zarowno w Trojmiescie jak i w powiecie puckim. ABSOLUTNIE nie moge zgodzic się z opinia odnośnie Pani kierowniczki, tzn. moje kochane kolezanki ekspedientki, zapominacie, ze to, że Pani kierownik od nas wymaga, to wynika z tego, że szeostwo wymaga od niej - taka jej praca. Myslicie, ze Ona z przyjenoscia zwraca nam uwagi, narzeka itp? Własnie nie. Po prostu wobec Niej tez sa wyciagane konsekwencje i nie raz Pani kierownik wstawala w naszej obronie, np. jak syn szefostwa miał jakies uwagi. Nawet o tym nie wiecie, ale to, ze jestesmy ubezpieczone, ze mamy platen urlopy i od niedawna nawet proszek na pranie fartuszkow... to wszystko jej zasluga. Najlepsze jest to, ze najwiecej do powiedzenia maja dziewczyny ktore same nie daja nic od siebie, robia zle zamowienia (na odwal sie), nie sprzataja, kombinują jak tu wyjsc szybciej... po prostu sie nie staraja, chca odbębnic swoje 8 h i nara do domu. Ja nie raz dostałam uwage od kierowniczki,ale i od kierownika i co? Mam teraz ich za to szykanować? Nie narzekam, nie krytykuje, bo TO PO PROSTU ICH PRACA. Ja jestem bardzo zadowolona i z atmosfery i z warunkow pracy. Robie swoje i nie boje się "odwiedzin" kierowniczki, robie swoje,a Ona mnie chwali ale i czasami pouczy :)

mała

JA BYŁAM EKSPEDIENTKĄ W TEJ FIRMIE.OGÓLNIE WARUNKI NIE SĄ ZŁE,FAKT ,PRACUJE SIĘ NA UMOWĘ ZLECENIE PO KILKA LAT,WYPŁATY SĄ ZAWSZE NA CZAS,SKŁADKI ODPROWADZANE.I NA TYM KONIEC DOBREJ OPINII,ODKĄD PRACUJE PEWNA PANI NADZORUJĄC SKLEPY TO SIĘ ZROBIŁO BARDZO ŻLE,NIGDY NIE JEST Z NICZEGO ZADOWOLONA ,ZAWSZE JEST COŚ NIE TAK,ZWALNIA LUDZI Z DNIA NA DZIEŃ I ROBI TO Z UŚMIECHEM NA TWARZY,NIGDY NIE WIADOMO CZEGO MOŻNA SIĘ PO NIEJ SPODZIEWAĆ,NA PEWNO NICZEGO DOBREGO.....PRZEZ NIĄ JEST OKROPNA ATMOSFERA,CZŁOWIEK NIE MOŻE BYĆ PEWNY JUTRA....

dzemik

w koncu przyjmują ludzi ktuzy szanują prace a nie ekspiedentów murarzy stolarzy itp. piekarz powinien byc gdzie go postwisz da rade a nie te gupie szkolenia wiadomo na kazdej piekarni jest co innego to wystarczy tylko znac sie na tych wyswietlaczach reszta idzie sama

dzemik

w koncu trafiłem na piekarnie gdzie szanują prace piekarz tylko jedno mi nie pasuje pracownicy kturzy sa tam pare lat a czują sie czsami kerownikami

rycho

ja tam akurat nie narzekam praca jest ciekawa pracujesz 8 godz czasem mniej roboty duzo ale fajnie sie robi kerownicy niektuzi za bardzo wyczuleni ale polecam prace tam

kasia

słucham niektórych opini to naprawde śmiesznie sie robi ,pracuje w firmie 4 lata i sprawa wygląda tak owszem są umowy zlecenie ale jest tak zrobiona umowa ze należy sie urlop .wszelkie świadczenia moze być taka umowa bo firma zatrudnia odpowednio duza ilosc ludzi ,jezeli chodzi o potracanie za środki czystośći owszem był taki zamiar ,,ale miało to na celu aby uniknąć uzywania bez sensu przez niektóre damy ,......które potrafia myć podłoge plynem do szyb .jeszcze nigdy nie zdazyło mi sie aby potrącili mało tego paczki na świeta dla dzieci koszt takiej paczki ok 100 zł .premia na świeta w wysokosci od 100 -450 w zależnosci od stażu ,bony do rosmanna na dzień kobiet ,imprezy firmowe dwa razy do roku w hotelach z pełnym wyzywieniem i orkiestrą .premia jest uzalezniona od utargu im wiecej utargu wiadomo moja pensja wynosiła ok 2200-2300 mając ok 8 dni wolnego w miesiacu a praca w ciagu dnia ok 8 h a kierowniczka jest po to aby pilnować sklepu i wymagac Angie pokaż mi sklep w którym sie tyle zarabia i to jeszcze w prywatnej firmie juz nie mowie ze rekrutacja jest duza firma sie rozwija aleprzychodzą takie damy którym jest za cieżko bo kolejka wszystko przeszkadza jezeli ktos szuka pracy w handlu i mysli ze to łatwa i lekka praca nie tędy droga a tipsy bardzo przeszkadzają

Angie
@kasia

Kasia nigdzie nie zarabiają ekspedientki tyle co my u Konkola i ja doskonale to wiem więc nie musisz mi tego uświadamiać. Jak już pisałam jestem zadowolona z pracy w tej firmie i ten kto narzeka to grzeszy. Ale zazwyczaj są to osoby co mało robią a maja najwięcej do powiedzenia i chciałyby kokosy zbijać za lenistwo. Zgadzam się z Anią niektóre pracuja półtora roku a nie potrafia zamówienia zrobić, towar wyłożony w lady bez ładu i składu i o 13,55 już nie ma przy kasie bo czas do domu uciekać. Ściereczka gryzie je w ręce, klienci wkurzają, godziny pracy nie odpowiadają ciągle pretensje a zwrócić uwagę takim osobą to przy kliencie się kłóći bo hrabinie się delikatnie uwagę zwróciło. Nie pasuje zwolnij się jedna z druga i idź do biedronki. I jedyne co mozna zarzucić kierownictwu że nie robią porządku z takimi osobami. Wszystkim nowicjuszą polecam pracę w Cukierni Piekarni Konkol

były

Nie polecam pracy w tej firmie. Umowy śmieciowe podpisywane dopiero po kilku miesiącach pracy. Wcześniej praca na czarno. Śmieszna premia, która i tak często nie jest wypłacana z powodu przekroczenia limitu kosztów własnych (mam na myśli środki czystości, które muszą być zakupione do utrzymania czystości, bo inaczej sanepid dowaliłby taką karę, że szef by się nie pozbierał a biedni pracownicy za niedopilnowanie odpowiedniej czystości zwolnieni). (usunięte przez administratora) ZERO szacunku dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia cukiernia Konkol - Karwia

• Jak się pracuje w Piekarnia cukiernia Konkol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia cukiernia Konkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia cukiernia Konkol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia cukiernia Konkol?

Kandydaci do pracy w Piekarnia cukiernia Konkol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia cukiernia Konkol
  • Złota 50