Opinie o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Finnveden Metal Structure. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finnveden Metal Structure o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

BBCZDZ

Czy w firmie na odlewni są warunki szkodliwe ? Zmieniła się kultura pracy ( czytałem wcześniejsze komentarze ) Jakie są zarobki na magazynie i odlewni ? Proszę o rzetelną obiektywną odpowiedź a nie złote rady narzekaczy.

wozkowy

jak wygląda praca jako wózkowy na odlewni i na tłoczni ?

Riki
@wozkowy

Praca na odlewni i tłoczni na wózku to istny zapierdol jeździsz roz....banym wózkiem a jak zglosisz do kierownika ze cos jest nie tak to ci powie ze narazie jest dobry bo szkoda robic koszty bo trzeba oszczędzać tak to jest jak kierownikiem logistyki jest jakis id...ta ktory ma 26l i nigdy nie mial pojecia na takim stanowisku on tylko potrafi za raczke jak lizus chodzic z prezesem logistyki i o porzatki dbac a swoich ludzi miec gleboko w du.....e

AKWARIUM !!!

Powiadam ludzie , do puki bracia robią to tam nic dobrego nie będzie .

AKWARIUM !!!

No wreszcie są przerwy na odlewni i chwała prezesowi za to ze stworzył tą liste była dawno potrzebna panom z odlewni !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Finnveden Metal Structure się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

emil z betonu tylko takie małe sprostowanie nie chodzi o to by uciekac jak jest ujnia tylko zrobic coś z tym bo własnie tak wyglada nasz rynek pracy(brak szacunku do pracownika) przez tych co zamiast walczyć i cos zmienic uciekaja:( ja się pytam gdzie sa związki zawodowe i jak chcecie cos zmienic jak do rady zakładowej wybraliscie kierownika jedno drugie wyklucza :)a wy płaćcie dalej panu Górnemu na zwiazki a on ma wyjepane na was ale za to macie kaledarz na koniec roku :)

Sw. Emil z Betonu
@ja

Szanowny kolego! Przeczytaj post uzytkownika "AKWARIUM!!!" i kilka poprzednich. Myslisz, ze tacy ludzie beda walczyc o swoje prawa?! Kierownictwo nie jest glupie! Doskonale zdaja sobie sprawe z tego, ze na prostaka najlepszy jest jeszcze wiekszy prostak! Dlatego tzw. bracia M. i ich przyjaciel "kebab" maja i beda miec sie doskonale w tej firmie. Swoja droga gdyby nie oni i ich "za mordyzm" to myslisz kolego, ze gdzie teraz bylaby firma? A poniewaz z tego co czytam, nikt tam nie chce pracowac to takich egzemplarzy jak "AKWARIUM!!!" bedzie tam coraz wiecej!!! Wiec Ci normalni, ktorzy jeszcze sie zostali moga tylko wyp.erdalac!!

emil z betonu

w zakladzie juz jakis jakis czas nie pracuje ale jak czytam ostatnia wypowiedz, to sie zastanawiam ile takich egzemplarzy tam pracuje aktualnie. Luudzie!! Ku..wa!! przeciez jak wam nie pasi to olejcie ciepym moczem i zmiencie robote. Powiecie: nie ma pracy. Do chu..a zyjemy w Europie, jestesmy w UE! To, ze w Bielsku nie ma nie znaczy, ze nigdzie nie ma. Wyjedzcie z katolandu!! Powiecie: tak ale trzeba znac jezyk. Gowno trzeba! Wiecie ile takich pustakow jak autor ostatniego posta wyjechalo i zyja, jezyka sie nauczyli... albo i nie i daja rady. A nie narzekaja jak pi..dy. Wzieli sprawy w swoje rece!!

Wykończony robotnik z Bielska.

W Shiloh zapierd...ala się jak biały murzyn za grosze.

AKWARIUM !!!

M.M. - S.M. i przyjaciel kebab !!!

YoodaS

Jest tu ktoś z działu utrzymania ruchu ??

kurier bielski

Jedyny zakład na bielsku który pracował w majówkę to jaki to zakład ...TAK !!! to SHILOH !!!

Robol z Polski.

Kiedy w Polsce zamkną zagraniczne fabryki, banki, markety, stację paliwowe, salony samochodowe, salony motocyklowe, które nie płacą podatków?

pracownicy z SHILOH

Dobrze ze taka strona jest , tylko wielka szkoda ze Bizoń albo prezes tego nie czytają ...przynajmniej by wiedzieli jaką sieczkę z ludzi bracia robią ....każdy wie o kogo tu chodzi ...inną reputacje by ten zakład miał jak by ich nie było , a tak to ma taką opinie jaką teraz ma !!!

Rzeczywistość Polska.

Nie wiem czy ludzią w tym zakładzie uda się przerobić do emerytury jak robota bardzo ciężka i normy wysokie, a umowy o pracę są podpisywane na czas określony z wypowiedzeniem dwutygodniowym.

Odlewnia

Wiedział co powiedział !!! Ty to na pewno po rodzinie robisz !!! ....koniec i kropka !!!

Odlewacz

Każdy bierze to co dla niego najlepsze - i tyle. Nie pasuje komus to szukaj czegos lepszego.Koniec KROPKA.

XxX

Stołówka idealna dla Pana kierownika cukiernika z kolegą Kebaba oraz Pani Prezes z kontroli jakości " ona musi mieć dwa krzesła wiec by pasowały te 4-ry :P "

Odlewnia

Stołówkę dla pracowników zlikwidowali postawili stolik i cztery krzesła .....i to jest stołówka ....a może teraz akwarium tak do stolika zmniejszyć panowie kierownicy co !!! ....kabaret z pip show ...a nie SHILOH !!! ....KUR.. tu jest totalny bu...l !!!

odlewnik

Z tą kasą na odlewni to ostrożnie jest liczona z premią której prawie zawsze nie ma dostajesz stawkę i zostajesz z nią bo to Mikołaj w tym roku nie ma kasy, bo to kryzys, bo to masz niską ocenę i ci się nie należy dużą część podwyżek zależy od kierowników więc jak mu wchodzisz w odbyt to masz a że tych wchodzących jest coraz więcej to i dla nich braknie!

LEON

TAK JAK MÓWISZ UKŁADY I UKŁADY NA SZLIFIERNI TE LASKI KTÓRE SIĘ DAŁY CHWYCIĆ BRYGADZIŚCIE ZA CYCA LUB TYŁEK TO MIAŁY LEPSZE ROBOTY I ONE ROBIĄC W FIRMIE PARE LAT POTRAFIŁY SZLIFOWAĆ TYLKO NIEKTÓRE ODLEWY TY NAJPROSTSZE A TE CO NIE POZWOLIŁY NA TO TO ORAŁ NIMI NAJGORSZE ROBOTY NA SZCZĘŚCIE BRYGADZISTA NA TEJ ZMIANIE SIĘ ZMIENIŁ JAKIŚ CZAS TEMU

subiektywnie oceniam
@LEON

DOKŁADNIE ! (usunięte przez administratora) JA PRACUJĘ TAM OD 3 TYGODNI I ZISTAŁEM PRZESZKOLONY Z JEDNEGO ELEMENTU TAK ŻEBYM NIE NAUCZYL SIĘ PRZYPADKIEM TEGO CO IDZIE NA PRODUKCJE W SOBOTĘ BĄDŹ NIEDZIELE BO WTEDY WIĘCEJ PŁACĄ(usunięte przez administratora) FIRMA ASR SZYMON RYŁKO ZAWIEDLIŚCIE NAS I TO BAAARDZO !!!

Dawny Pracownik

Niedawno zostałem zwolniony z tego bagna ale wyszło mi to na dobre i jestem bardzo szczęśliwy ze już nie mam z ta firma nic wspólnego. Jestem wdzięczy shiloh że dostałem wypowiedzenie. Więc też wam radze UCIEKAJCIE @!!! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Finnveden Metal Structure - Bielsko-Biała

Finnveden Metal Structure