Opinie o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Finnveden Metal Structure. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finnveden Metal Structure o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Justyna Nowy wpis

@zgrzewacz a widziałeś taką ofertę ?

zgrzewacz Nowy wpis

Jakie są aktualnie zarobki na zgrzewalni (oddział TŁOCZNI) ??

POL Nowy wpis

Witam jest możliwość awansowania w firmie jak ma się pojęcie o pracy zaczynając od pracownika fizycznego mam na myśli odlewnik Zastanawiam się czy aplikowac

Alicja

Czy Finnveden Metal Structure organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Finnveden Metal Structure się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Dawid

Witam ile się zarabia na odlewni bo mam propozycję pracy ?

loki Nowy wpis
@Dawid

2700 netto za 20 dni.

Darek

Wiesz co, no jest ciężko nie można powiedziec, ze są to wakacje, ale tez nie przesadzałbym za bardzo i robił afery

Harpagan

Napisz ile jest stawka godz naoczątek a nie takie pierdy czy robota ciężką czy letka bo ją robię 24 lata w jednej z Bielskich firm i zarabiał 1650 netto a jak chcesz więcej to rób soboty i niedzielę i też gnębią pracownika od kierownika po majstra

Bielskie Obozy Pracy

Zarobki jak z trzeciego świata i brak perspektyw stałego zatrudnienia.

nina

merry gold na odlewni pracują panowie raczej się tam nie dostaniesz zresztą nie dalaś by rady tam.jeżeli coś to szlifiernia,ale tam narazie chyba nie potrzeba.

merry gold

Nie pracuje jeszcze, staram sie o prace na odlewni, chcialam dostac ta prace, bo nadal nie wierze, ze moze byc az tak zle, cos nie odpowiadaja mi. Czy mozecie dac jakas rade co zrobic,zeby sie dostac? nie widze nic strasznego w maszynach odlewniczych, maszyna jak maszyna, obslugi moge sie nauczyc.

AKWARIUM

Jedno co mnie tu śmieszy to wypowiedz jednej osoby która pisze ze nie ma tam tak zle i ma już przepracowane kilka lat , to powiecie mi dlaczego jest taka rotacja ludzi na odlewni ze nie nadążają wyszkalać ludzi w tym zawodzie

foundary

Pracuję kilka lat w tej firmie i muszę napisać, że tragedii nie ma. Aczkolwiek można wiele, bardzo wiele w tej firmie poprawić. Ostatnie kilka miesięcy firma się rozwija po przejęciu przez amerykanów i jest to dość dynamiczny rozwój w porównaniu do poprzednich lat. Na zatrudnienie nie ma, co narzekać. Są nowe wakaty a to tylko namiastka przed prawdziwą ekspansją tej firmy. Panie Prezesie! Nie bójmy się podwyższać płacy. To ludzie kreują tą firmę i to im należy się godziwe wynagrodzenie. Nie można oszczędzać na pracownikach. Pokażmy im, że to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas! Bądźmy firmą na światowym poziomie gdzie nie liczy się zysk osobisty spółki, ale przede wszystkim stawiamy na godność pracowniczą. Wtedy będą o nas wszyscy pisać!

odlewnia

Z tego zakładu wszyscy uciekają na odlewni zostało paru operatorów którzy coś potrafią zrobić reszta to statyści na sztukę z odlewni i narzędziowni uciekają starzy operatorzy ze stażem i dobrymi stawkami niech to da wam coś do myślenia przykład zm. d połowa załogi na ciągłym chorobowym wieczna harówa, gnojenie, presja psychiczna, urlopy i "W" dostaniesz jak jesteś przydupasem brygadzisty, przerwy tylko na papierze wpisz się na listę a potem tyle przerwy widziałeś,to jest jeden z największych obozów pracy w Bielsku, ci którzy pracują 8 lat to chyba tłocznia bo na pewno nie odlewnia!!!

lolo

ludzie ten zaklad to istny oboz pracy brak bhp zzacunku dla pracownika

8latka

Ja pracuję w firmie już 8 lat i jestem zadowolona. Mocno się rozwijamy a to dobra oznaka dla mnie. Wiem, że będzie praca nawet na kolejne 8 lat. Zamiast wypisywać tu bzdury polecam przyjść i samemu zobaczyć jak wygląda praca i hala. każdy kto stara się o prace ma okazje wejść na produkcje. ja tam najbardziej ufam swojej intuicji a nie opiniom innych.

LEON
@8latka

KOBIETO TY CHYBA ROBISZ NA KONTROLI TAM TO JEST INNY ŚWIAT BRAKNIE CI ODLEWÓW TO SIEDZICIE GADACIE I NAWET DO RADIA SIĘ NIE CHCE PODEJŚĆ ŻEBY WEZWAĆ WÓZKOWEGO I NAJLEPSZE ŻĘ TO JEST PRZED KAMERĄ I BIURO UDAJE ŻE TEGO NIE WIDZI PARE LAT TEMU TO NAWET NA 1 ZMIANIE KONTROLA SZŁA NA 40 MIN PRZERWY I TEŻ NIKT TEGO NIE WIDZIAŁ A NA ODLEWNI NIE MIELI CZASEM WCALE ZLOMEK PYTA KAWĘ W BIURZE SOBIE ROBI JAK SZLACHCIC JAKIŚ SWÓJ TRYB PRACY MAJĄ Z GRABISIĄ JAK MAJĄ POPOŁUDNIE TO ROBIĄ OD PON DO CZWARTKU CO TO ZA CYRK ŻE JEDNI ROBIĄ JAK NIEWOLNICY A DRUDZY W PYTĘ WALĄ I NIKT TEGO NIE WIDZI W TYGODNIU SIĘ NIE CHCE ROBIĆ WYDAJNOŚĆ MAŁA TO W NIEDZIELĘ NA NADGODZINY ZA 300% PRZYCHODZĄ CHOĆ MOGŁY BY W SOBOTĘ NA NOCKĘ ALE PO CO JAK ZA SOBOTĘ JEST 200% A ZA NIEDZIELE 300% TO SAMO DOTYCZY BRYGADZISTÓW NA CNC W TYG MAJĄ PRZEROBIĆ 4 GODZ DZIENNIE A TWIERDZĄ ŻĘ NIE MAJĄ CZASU BO MAJĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY ŁAZIĆ I DUPERELAMI SIĘ ZAJMOWAĆ A NA NADGODZINY W NIEDZIELĘ TO SIEBIE PIERWSI NA NAJLEPSZĄ ROBOTĘ ZAPISUJĄ A JAK ICH GODZINY NIE PUSZCZĄ ŻEBY PRZYJŚĆ W NIEDZIELĘ TO SOBIE URLOP NA SOBOTĘ NA 2 ZMIANĘ WYPISZĘ I PRZYCHODZI NA RANO W NIEDZIELĘ A TOBIE POWIE ŻĘ NIE MA URLOPU BO JEST DUŻO ROBOTY

stary pracownik
@LEON

Swięte słowa

Emil z Betonu jaka lista?

xXx

W tej firmie ludzie pracują tygodnie co najwyżej miesiące nie lata

Nick:
@xXx

A ja pracuję 11 lat. Ciekawe.

Pilna sprawa

Czy pracuje ktoś na zakładzie w Shiloh z ASR Szymona Ryłko? Jak tam to wygląda w przypadku takich pracowników? Bo taki pracownik jest zatrudniany na 5 lat, a potem jest szansa na bezpośrednie zatrudnienie przez Shiloh? Bardzo proszę o odpowiedz ludzi z ASR! Pozdrawiam:)

bubu

szacunku w tej firmie dla pracownika nie ma, skończył się dawno temu

Sw. Emil z Betonu

Dobra ta lista co wyplynela z HR :) Usmialem sie do posiku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Finnveden Metal Structure - Bielsko-Biała

Finnveden Metal Structure