Ford / Autoplaza

Opinie o Ford / Autoplaza

byly pracownik2

Omijać szerokim łukiem. I namawiać wszystkich żeby nie korzystali z jakichkolwiek usług tej firmy. Bo to wstyd

były pracownik

japoński [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - na rozmowach jest cudownie i obiecują całe mnóstwo pieniędzy a jak już zaczynasz - [usunięte przez moderatora] stosowany - wszystkich straszą że będą zawlniać - działają na zasadzie zastraszenia - a co do kasy - rzeczywistość mija się z tym co obiecują - z daleka od nich.

Zostaw opinię o Ford / Autoplaza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ford / Autoplaza