Opinie o Plaza Motors Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plaza Motors Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plaza Motors Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plaza Motors Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Plaza Motors Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były pracownik Nowy wpis

Słabe zarobki, oszczędności na czym tylko się da, nieprofesjonalne kierownictwo. Mógłbym tu bardzo dużo napisać lecz się powstrzymam lepiej ????

Ryszard Nowy wpis

Oszczędności w firmie zwykle oznaczają, że są jakieś problemy finansowe. Może to tylko przejściowe i za chwilę się coś poprawi. Słabe zarobki to znaczy jakie? Na poziomie najniższej krajowej?

Marian Nowy wpis

Słabe zarobki ? na jakim stanowisku pracowałeś bo dostałem propozycje pracy i po przeczytaniu opinii się zastanawiam czy iść na rozmowę kwalifikacyjna

pati

pracownicy widać gołym okiem przemęczeni, od jakiegoś czasu nie ma Pań na recepcji, które zawsze są wizytówką i wsparciem dla innych na ladzie, człowiek pierwszy raz wchodzi i mota się nie wiedząc gdzie iść. Toalety wołają o pomstę do nieba, poczekalnia wielkości schowka na szczotki, w lato upał, bo klimatyzacji albo nie ma albo nie działa i szkoda pieniędzy na usprawnienie( to już któryś rok z rzędu). Widać, że osoby zarządzające tą firmą nie dbają o nią, o swoich pracowników - to się czuje na każdym kroku, przykre bo kiedyś to było ekstra miejsce

Joanna
@pati

Hej, dlaczego od jakiegoś czasu nie ma Pań na recepcji? Czy to ma jakiś związek z pandemią czy jak? Może dane osoby są po prostu na urlopie?

Patryk

@mietek ale przecież obowiązuje was umowa tak?

Aplikowałeś do Plaza Motors Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. administracyjno-zaopatrzeniowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Mietek

Pracownik jest traktowany na zasadzie dziś jesteś jutro nie, bez znaczenia jak długo pracujesz i z jakim zaangażowaniem. Płaca i umowy wołają o pomstę. Przełożeni nakładają wciąż kolejne obowiązki, kwestia czasu aż każą sprzątać kible. Bo przecież oszczędności są najważniejsze po co utrzymywać pracowników na stanowiskach skoro jedna osoba może obrabiać trzy stanowiska za jedną pensję. Zasada jest prosta na głowę Ci nie kapie, woda jest, pensja na czas masz i baw się świetnie. Omijać szerokim łukiem!!!!

kandydat

Byłem tam na rozmowie jakiś czas temu. Niestety pozostał niesmak po dziale rekrutacji, który jest nieprzyjemny i nieprofesjonalny.

Leon

Teraz to był luz jak wszyscy musieliśmy zamknąć firmy? Dobra praca i dobry pracodawca więc spokojnie polecam.

serwis

W salonie aut poleasingowych na Al. Krakowskiej 7 mamy lepszy serwis aut marki ford i lepsze auta!!! Nie kupujecie tam nic!!!

Na początku dużo luzu. Przynajmniej na początku... Sporo obowiązków nie adekwatnych do zarobków. Dbanie o pracownika tylko na zasadzie - Ogrzewanie , na głowę nie pada i bierząca woda.

Krzysztof
@Piotr

Twierdzisz, że wysokość zarobków jest nieadekwatna do ilości obowiązków, które pracownik ma w ciągu dnia. Czy mógłbyś podać precyzyjnie, ile można zarobić? Chciałbym mieć jakąś ogólną orientację w tym zakresie.

LalaP
@Piotr

Panie Piotrze, więcej szczegółów, co się dzieje? co jest nie tak?

Finanse
@Krzysztof

A ile to można teraz zarobić za pracę w tej firmie?

robol

Praca jak praca, natomiast zarobki... W Biedrze lepiej płacą. Taka prawda, niestety...

byly pracownik2

Omijać szerokim łukiem. I namawiać wszystkich żeby nie korzystali z jakichkolwiek usług tej firmy. Bo to wstyd

japoński (usunięte przez administratora) - na rozmowach jest cudownie i obiecują całe mnóstwo pieniędzy a jak już zaczynasz - [usunięte przez moderatora] stosowany - wszystkich straszą że będą zawlniać - działają na zasadzie zastraszenia - a co do kasy - rzeczywistość mija się z tym co obiecują - z daleka od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Plaza Motors Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plaza Motors Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plaza Motors Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plaza Motors Poland Sp. z o.o.?

Plaza Motors Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Popularna 70
    02-473 Warszawa

Plaza Motors Poland Sp. z o.o.