ROLLFIX

Toruń

Opinie o ROLLFIX

Armani

Rozmowa rekrutacyjna na niskim poziomie.Płaca okres próbny 3 miesiące 1600 netto po okresie próbnym 1900 netto.Warunki pracy w Dąbrowie Górniczej to skandal.Cała produkcja,magazyn i biura mieszczą się w starym hotelu robotniczym, gdzie po prostu zostały poprzebijane ściany pokoi aby zrobić miejsce na " powierzchnię magazynową ".Walący się sufit,ściany pozabezpieczane przykręconymi deskami,powybijane okna pozabezpieczane taśmą klejącą, ogólny syf i bajzel.Ludzie w porządku ale bądźmy szczerzy jest ich tam zdecydowanie za dużo jak na tą pracę, więc " nowym " kariery tam długiej nie wróżę.

Zostaw opinię o ROLLFIX - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROLLFIX