Opinie o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netbox sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netbox sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

A.

Biurowiec B - na początku wydawało się całkiem w porządku, ale realia okazały się inne.

Krzyś
@A.

O co ci dokładnie chodzi?

Gosc129875

Śmieszy mnie fakt że pomocnicy drukarza którzy serio mają masę obowiązków w większości muszą latać jak głupi a robią za taką sama stawkę jak wyrywacze kartonów, ludzie od szykowania, pakowaczki i kobiety na konfekcji. To naprawdę żałosne i niedługo zacznie wam brakować ludzi na to stanowisko.

Cicho biedaku
@Gosc129875

Wielce pokrzywdzeni pomocnicy drukarzy... Oni mają tyle obowiązków... Idź na operatora i zarabiaj 30+/h. Albo niech twój operator odda ci parę złotych ze stawki. Ewentualnie zwolnij się i idź pracować gdzie indziej.

Biedny to masz zasób słów
@Cicho biedaku

Juz pracuję gdzie indziej. A co do twojej wypowiedzi to miejsc na operatora nie ma w tej firmie na druku. A jezli uważasz ze chlopaki tam maja uczciwą stawke jako pomocnicy to albo jesteś głupi albo nawet nie wiesz o jakiej pracy mówisz.

Ooo
@Biedny to masz zasób słów

Daleko nie poszedłeś :) jedynie na drugą stronę ulicy

Babab
@Cicho biedaku

Też tak niektórzy pomocnicy zrobili i się zwolnili

Pomocnik menagera
@Gosc129875

Dlaczego nad netboxem wrony lataja dogury nogami ? Bo niewarto sie sie tam wysrac!

Babab
@Cicho biedaku

I pary odeszło i żyją lepiej niż biegać na druku????

nnn
@Biedny to masz zasób słów

No ty bohaterze jesteś kopalnią wiedzy i doświadczenia jesli chodzi pracę pomocnika . Gówniarzu nie masz bladego pojęcia na czym ono polega bo jesteś tylko przyuczony do tego zawodu i kropka .

@nnn

Taki gówniarz to ja nie jestem kolego bo mam ponad 30 ale nich ci już będzie.... od 1,5 roku robię gdzie i indziej także wiem co pisze i się nie gorączkuj. W moim życiu przepracowałem kilka dużych firm w Gostyniu i nie próbuj mi bzdur pisać

nnn
@1

Za wiek przepraszam , ale to że pracowałeś w innych firmach na innych stanowiskach nie znaczy wcale że masz pojęcie o pracy pomocnika na druku bo pracowałeś na tym stanowisku tylko w Netboxie . Dlatego nadal twierdzę że nie masz bladego pojęcia jak powinien pracować pomocnik bo nie masz porównania z innymi drukarniami . Przerywam tę dyskusję bo do niczego i tak nie doprowadzi . CZEŚĆ

Bogdan
@nnn

Widzę tu sporo przebijającego się niezadowolenia. Zastanawiam się jak faktycznie wygląda praca w Netboxie? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Bogdan

Artu132
@nnn

A kto tutaj przyszedł w zawodzie haha Każdy był gdzieś przy uczony nie przypominam sobie żeby ktoś miał papiery że na zawód drukarz czy jakiekolwiek poligraficzne wykształcenie :) Wiadomo jest u nas sporo drukarzy którzy pracują już w zawodzie x lat. Niezmienia to jednak faktu że każdy z nas jest przy uczony i każdy byl kiedyś pomocnikiem. Jednak widzę niektórym się zapomina

Bogdan
@Artu132

Mam przez to rozumieć, że nie mając wykształcenia kierunkowego również można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Netbox? Daj znać, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź.

Nan
@Cicho biedaku

Możesz iść na drukarza jaki problem?Walniesz parę tys arkuszy źle po ileś użytków i reklamacja ,pomocnik no pewnie labe ma bo wjedzie w maszynę papierem i bajerke wali.Nie ma pojęcia ten kto tam na tym dziale nie robił.Pozdrawiam????

hehe
@Gosc129875

Pracować trzeba wszędzie, ale przynajmniej mamy wszystko przywiezione i jest pod ręką

Gość 1235
@Gosc129875

A w czym pakowaczki i kobiety z konfekcji są gorsze od pomocników drukarzy i operatorów maszyn? Ze niby nie mamy obowiązków? Niestety zarabiamy marne grosze. Każdy niech patrzy na siebie a nie ta forum jeden drugiego obsmarowuje. Życzę miłej pracy ????

Buhaha
@Gosc129875

I jak tam na druku, bo słyszałem że pomocników na pęczki. A jeszcze ta ekipa ma stopnieć :3

Adam 37

Świetne podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Polecam

Kiedy podwyżki? Bo to już nie jest śmieszne!

Zarzad

Jutro

Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem HR i Członkiem Zarządu. Pytania odnośnie co miałbym robić i czego się spodziewać na tym stanowisku. W trakcie rozmowy zainteresowanie wykazywał tylko członek natomiast Hr-owiec wyszła w czasie spotkania - pełna profesjonalność (byłem na wielu spotkaniach ale to mi się zdarzyło 1 raz w moim długim życiu :) ). W związku z tym, że byłem w trakcie rozmów z innymi firmami poprosiłem aby poinformowano mnie o przebiegu rekrutacji w Netboxie. Hr potwierdziła, że na pewno otrzymam informację do piątku. Tutaj również wykazała się pełnym profesjonalizmem ponieważ takiej informacji nie otrzymałem nawet na maila czy sms. (szanujmy się nawzajem) Odradzano mi pracę w tej firmie i jak widać były to trafne podpowiedzi. Znalazłem już o wiele ciekawszą i dobrze płatną pracę niestety (stety) w netboxie zaproponowałem niższą i adekwatną do rynku gostyńskiego.

Jakie odniósł Pan sukcesy, jakie porażki. Pytania jakie zadałby Pan firmie outsourcingowej w celu zapoznania się z ich usługami. Jak wdrożyłbym się do nowych wyzwań.

Bumpa

Dlaczego wydajności są podnoszone jakoś dwa razy do roku, a nasza premia stoi w miejscu. Niech nikt nie mówi że dostajemy podwyżki bo to po prostu wyrównania. Złotówka czy pięćdziesiąt groszy to wyrównanie. A co do tej premii jest nam ją i tak coraz trudniej wyrobić bo maszyny są te same z tym że częstotliwośc awarii rośnie, niektóre już nie są w stanie być tak wydajne jak kiedyś . Do tego na każdej maszynie nowi pracownicy, jak oni mają wypracować tyle co my porównując chociażby nasze staże pracy. Zaznaczam że nie ubliżam nikomu że za mało wydajnie pracuje! Ale człowieka krew zalewa przy tych raportach, bo musimy i robimy coraz więcej a nic z tego nie mamy.

Prawda
@Bumpa

Dokładnie…. Podwyżka to jest min 3zl a nie jakieś 50gr czy tam zlotowka. Jeśli firma chce utrzymać pracowników to musi jak najszybciej dać podwyżki. Tak samo tyczy się to premii, czas podnieść kwotę premi.

Wwww
@Prawda

Jakoś żadna z pakowaczek nie zobaczyla więcej niż 1,5...

Dzień dobry Chce uzyskać pewne informację ponieważ staram się o pracę w Waszej firmie. Chodzi o terminowość wypłat, podwyżki, jaki social, jakie podejście do pracowników przez mistrzów i brygadzistów

Przemek albo Marek

Terminowość wypłat - bez przesady, to duża firma nie może sobie pozwolić na obsuwy. Podwyżki - XDDDDDD Social - kasa na wakacje kasa na święta oprócz tego brak czegokolwiek godnego uwagi Podejście do pracowników - na produkcji różnie bywa

Prośba do władz firmy! Zróbcie coś z tym parkingiem! Tylu pracowników a parking mały jak pod biedronką.

Przemek albo Marek

Czego chcesz dopiero co dostałeś nowy parking :-)

Bhs

Jak wygląda praca na magazynie w tej firmie ?

@Bhs

Nie wygląda Pozdrawiam cieplutko

parkingowy

witam jak szanowni państwo zauważyli na pewno coraz mniej ludzi jest chętnych do pracy w naszej firmie ale nie dotyczy to tylko naszej firmy ale i innych firm położonych  w strefie dlaczego na pewno głównym argumentem są zawsze pieniądze ale inne firmy w regionie lepiej nie płaca przede wszystkim pracownik chce przyjechać i odjechać z firmy przyjechać 15 minut przed pracą zaparkować i wyjechać po pracy do domu a nie stać jeszcze 40 minut w korku,a na strefie od kilkunastu lat nic nie robi się w tym kierunku by rozładować te korki na pewno potrzebny jest prawo skręt w kierunku krobi,proponuje by firmy zwróciły się do magistratu by spróbować ten problem rozwiązac

Parkingowy

Niedługo żeby zaparkować na popo w tej firmie będzie trzeba być o 13 na parkingu a pewnie i tak będzie problem z normalnym miejscem..

%%%%

brak stażowego a szkoda na pewno większa motywacja dla młodszych pracowników że firma szanuje ludzi ze stażem i potrafi to docenić ,nagroda jubileuszowa zegarek ,fajny gadżet zwłaszcza patrząc na to to że większość firm nie daje nic ,ale może i ten zegarek mógłby być już w formie elektronicznej zgodnie z duchem czasu...

Asdf

Większość komentarzy nt. pracy na produkcji, zatem ostrzegę osoby poszukujące pracy biurowej. Generalna atmosfera w biurze ok jednak przełożeni i liderzy działów wystrzeleni w kosmos, kiedy trzeba być korporacja, Netbox jest korporacja, kiedy trzeba coś zamieść pod dywan wszystkie zasady przestają mieć znaczenia, kiedy trzeba się pochwalić przed kontrahentami - mała rodzinna firma. Dramatyczny przepływ informacji, podział obowiązków leży i kwiczy i obowiązuje korporacyjna spychologia zadań co wydłuża czas oczekiwania na odpowiedź na proste pytanie do dni lub tygodni jeśli nie przypomnisz się przynajmniej kilka razy. Firmę mogę polecić jako wstęp do korporacyjnego światka jeśli nie masz innej alternatywy a w naszym malowniczym regionie Gostynia i okolic niestety mało konkurencji na rynku pracy przez co pracodawca robi co chce a pracownicy bez alternatyw biorą to na klatę. Dlatego też szacunek dla tych którzy odeszli w czas. Duży plus Netboxu - wszystkie inne firmy (o podobnej skali lub wieksze) w których zatrudnisz się później wyglądają dużo lepiej w porównaniu i masz dużo anegdotek o pracy po których współpracownicy łapią się za głowę z niedowierzaniem.

Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie radzę się 3 razy zastanowić

SZKLANKA WODY

dlaczego na sztancach wszyscy brygadziśći chodzą na rano? i nie tylko bo na innych działach w piątek popo już nikogo nie ma ...ukraińcy co 2 godziny na papierosa chodzą ,starsi pracownicy przestrzegają regulaminu a oni robią co chcą.pozdrawiam

Iii
@SZKLANKA WODY

Dokładnie, może pora coś z tym zrobić? Oni mają jakie przywileje czy coś?

obserwator
@Iii

Od początku września jest tak.

Lii
@Iii

Chodzi o pracowników ze wschodu

Obserwator
@SZKLANKA WODY

Bo tam rządzi AB.

Dzień dobry mam pytanie na czym polega praca jako logistyk na produkcji i jaka panuje tam atmosfera itp dziękuję za odp pozdrawiam

...
@Adam

Chcesz pracować jako logistyk w netboxie... Hmm... Jak będziesz się ociągał to dostaniesz kogoś do pomocy. Jak będziesz sumienny to będziesz sam zapie... A przy podwyżkach tylko ci dużo naobiecuja a dostaniesz jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@...

Dzięki za info pozdro

Garipia

Mam pytanie czy firma płaci jakiś dodatek za nocne zmiany?

Urlopowicz z netboxu

Będzie wyplata w piątek ?

lola

a ukraińcy poopierani o maszyny ,i nikt im uwagi nie zwróci bo żadna brygadzistka do nich nie podejdzie bo pierdoli. niektóre ukrainki to przychodzą tylko przetrwać .a my mamy być wyrozumiałe.. ,kto im każe pracować po 12 godzin jak nie mają sił to zrobić po8h a nie w huja walą a inne osoby muszą za nie pakować a operator nie zwolni bo są 2 pakowaczki...

Sasza
@lola

Lola tylko nadajesz się do takiej pracy ????

pak -a

te najlepsze stanowiska są zarezerwowane dla /swoich/ nawet nie ma ofert na ogłoszeniach tak jak ostatnio stanowisko od audytu ...wiele osób by aplikowało....

Bolec

Czy 3 Dyzmow na jedna firmę to nie za dużo? AB, SS, KG.....

Shaka
@Bolec

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, znałem każdą z wymienionych tu osób i to co wypisujesz w tym komentarzu to żenada. Słabe to.

Zostaw merytoryczną opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Netbox sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netbox sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netbox sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netbox sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netbox sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netbox sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 687 ocen.

Netbox sp.z o.o.