Opinie o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netbox sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netbox sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Klucha

Jak praca w Nedbox ? Lepszy Filtron czy Netbox ?

łe...
@Klucha

w filtronie to chociaż lepsze stroje ochronne mają ,na upały te nasze grube koszulki to tylko smrud potęgują ,a spodnie założysz to już po kilku dniach wszystko się rozpruwa i rozlatuje ,na lato powinni jakieś koszulki z materiału przepuszczającego dawać tak jak kiedyś były a nie polo gdzie wszystko gryzie i uczulenia wychodzą

Jaka jest kultura pracy w Netbox sp.z o.o.?

Ginio

Od kiedy Smalec objął stery To nie idzie się dogadać jak ktoś urlop potrzebuje To są plany i wszystko musi iść No ale jak nie ma co robić to już nikogo nie interesuje i weź sobie wolne. Tak samo jeśli firma potrzebuje to można robić przejście co 8h jeśli pracownik to już nie.

Hela
@Ginio

A czy od wykonania tych planów i norm zależą jakieś wasze premie? Jest to dodatkowo jakoś gratyfikowane że wynik jest dobry? Te soboty co piszecie to są często? Wtedy na 8 godzin się przychodzi czy jakoś więcej?

Dominika

Zgłaszaliście gdzieś tą usterkę? Macie jakichś majstrów w pracy którzy zajmują się takimi rzeczami czy nie? Albo może jakiś kierownik by się zainterteresował gdyby dostał takie zgłoszenie?

Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem HR i Członkiem Zarządu. Pytania odnośnie co miałbym robić i czego się spodziewać na tym stanowisku. W trakcie rozmowy zainteresowanie wykazywał tylko członek natomiast Hr-owiec wyszła w czasie spotkania - pełna profesjonalność (byłem na wielu spotkaniach ale to mi się zdarzyło 1 raz w moim długim życiu :) ). W związku z tym, że byłem w trakcie rozmów z innymi firmami poprosiłem aby poinformowano mnie o przebiegu rekrutacji w Netboxie. Hr potwierdziła, że na pewno otrzymam informację do piątku. Tutaj również wykazała się pełnym profesjonalizmem ponieważ takiej informacji nie otrzymałem nawet na maila czy sms. (szanujmy się nawzajem) Odradzano mi pracę w tej firmie i jak widać były to trafne podpowiedzi. Znalazłem już o wiele ciekawszą i dobrze płatną pracę niestety (stety) w netboxie zaproponowałem niższą i adekwatną do rynku gostyńskiego.

Jakie odniósł Pan sukcesy, jakie porażki. Pytania jakie zadałby Pan firmie outsourcingowej w celu zapoznania się z ich usługami. Jak wdrożyłbym się do nowych wyzwań.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Netbox sp.z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Szparag

Z tego co słyszałem to w administracji nadgodziny są zabronione. Jak zostajesz bo się nie wyrabiasz to nikt Ci za to nie zapłaci, a nadgodziny możesz odebrać na Świętego Nigdy ????

@Szparag

A często tak się zdarza? Często delegowane są zadania z którymi nie można się wyrobić? Co jeśli zostawi się nie skończona pracę?

Groszek Cukrowy
@Helena

W sprzedaży często. Co się stanie? Nic, najwyżej klient nie dostanie oferty albo jednej z wielu innych rzeczy których klient może nie dostać.

@Groszek Cukrowy

Skoro już wspomniałeś to dopytam czy duże parcie jest na wyniki w tej sprzedaży? Plany są bardzo wyśrubowane? Ile czasu spędza się w terenie a ile na dzwonieniu?

Bakaka

Nic dobrego, zero poszanowania dla starych pracowników. Przychodzą dyrektorzy znikąd i uddaja wszechwiedzących poniewierając ludzi którzy budowali ta firmę. Jeśli ktoś szuka miejsca pracy to nie polecam. Jeden wielki (usunięte przez administratora)niczym się nie różni od sasiada Niemca. Niedlugo zamiast imion beda numery. Na stanowiskach sa ludzie ktorzy nie wymyslaja zadnych innowacji jedynie co to bardziej zaciskaja nam pasa zebysmy to my wiecej robili, pozniej chodza dumni. Jedno wielkie kolesiostwo kupowanie tańszych zamienników mydląc każdemu oczy że jest to samo. Później pokazują stare słupki z tymi nowymi ze teraz jest bardziej wydajnie ale nikt nie mówi o tym że norma wzrosła i robole zdzieraja sobie włosy z głowy żeby wyrobić premie. Ekspertami są ludzie którzy nie radzą sobie jako operatorzy a my mamy ich słuchać. Ciekawe kiedy jakiś mądry zrozumie że my ich nie potrzebujemy do tego by nam pomogli tylko by klepnęli temat bo po co mamy brać na siebie odpowiedzialność za te groszowe premie. Malowanie trawy na zielono jest tutaj każdego dnia zbieranie drewienek bardziej obchodzi kierownictwo od utrzymania w dobrym stanie technicznym maszyn. Także panie G, nie tylko z nas (usunięte przez administratora) robią ale z Pana też. Bo domyślam się że nie wie Pan o tym że kilku letnie maszyny idą bo idą. Nikogo nie obchodzą uszkodzenia ważne że ilości zrobione. Ciekawe czy ktoś beknie za zakup tej nowej maszyny drukującej która jest wiecznie uszkodzona

Ryszard
@Bakaka

Możesz dokładnie napisać, jakie normy masz na myśli i jaką kwotę nazywasz "groszową premią"? Firma szuka właśnie pracownika na produkcję na 3 zmiany. W ogłoszeniu podają, że doświadczenie nie jest konieczne, bo wszystkiego uczą. A co do pieniędzy to, na start proponują 5600 zł brutto bez nadgodzin, nie licząc różnych podanych w ogłoszeniu dofinansowań i dopłat.

nnn
@Bakaka

A co ty się tak wymądrzasz , stary pracowniku . Ekspert ma Ci klepnąć pracę żebyś tylko dusił guzik start i stop ? To może właściciel zamiast Ciebie małpy sobie weźmie do pracy a Ekspert będzie brał za nie odpowiedzialność . Jest taka fajna reklama - jak Ci nie pasuje praca to znajdź sobie inną i wszystko na ten temat.

parkingowy

obok tabliczki jak mają parkować pracownicy na parkingu powinni dodać zdjęcia dziur ,i wyznaczyć trasę przejazdu by nie uszkodzić auta...może jeszcze jednego pracownika bhp zatrudnić by tego pilnował .pozdrawiam ludzi którzy jeszcze nie upadli na głowę ...

Aleksandra.

Jesteście zadowoleni z pracy w Netboxie? Warto przyjść?

Aleksmadra

Dlaczego?

wiki
@Aleksandra.

jeśli masz kogoś wysoko postawionego w biurze warto, będziesz pracowała na rannej zmianie ,na jednym z działów tak jest spróbuj tam aplikować,tam co chwile szukają

kleopatra
@wiki

nie tylko na tym dziale jest nieciekawa atmosfera są osoby które przychodzą do pracy tylko po to to by ją psuc na klejarkach ostatnio zwolniono osoby które bardzo dobrze pracowały sumiennie i to widzieli wszyscy na dziale ...pozdrawiam

Aleksandra
@wiki

A co jeśli nie mam nikogo wyżej postawionego? To inaczej traktują ludzi?

Zainteresowana

Co to za dział?

Magda

Czy to prawda że za polecenie osoby dostaje się 4000 netto i firma daje bony na siłownię?

Dominika

Czy rekrutacja na Lidera Działu Kontrolingu jeszcze trwa? Bo znalazłam taką ofertę na stronie firmy. Tak w sumie nie znalazłam tam informacji na temat tego jaka jest forma umowy? I na jakie zarobki mozna liczyć? Atmosfera w dziale jest spoko? Będę wdzięczna za jakieś info :)

Po
@Dominika

Nie wiem czy to można nazwać działem.

Obserwator
@Dominika

Piszą umowa o pracę a dają zlecenie.Firma z taką reputacją nie powinna ludzi wprowadzać w błąd.Ogłoszenia na Olx powinno się zmienić.

@Obserwator

To zlecenie to tylko pierwsza umowa? Można potem dostać umowę o pracę? Na jak długo zawierana jest umowa na okres próbny?

Tina

Jakie wynagrodzenie na rękę na samym początku?

Kadr
@Tina

Zgłoś się do kadr. Tam odpowiedzą na twoje pytanie.

Izu

Spieszcie się kochać operatorów, tak szybko odchodzą...bo za chwilę nie będzie miał kto robić tą wypłatą nędzą....

Operator
@Izu

Dokładnie, zaraz większość odejdzie bo firma nie potrafi docenić ich pracy

Tomasz
@Operator

Czyli za mało im płacą? Kiedy były w ogóle ostatnie podwyżki w firmie?

Xer
@Izu

Masz rację, za chwilę zostaną maszyny bez operatorów,

@Izu

Tak naprawdę ratują tylko te premie, chociaż i tak ucinają je za wszystko jak tylko mogą, bez premii połowa operatorów już by podziękowała za takie stawki jakie są..

Arek
@Operr

Co to za premie jak ciężko je teraz wyrobić. To prawda teraz za wszystko odbierają cześć premi. Co do finansów to kiepsko z tym a ponoć tyle tu się zarabia jak to niektórzy opowiadają

Jach
@Operr

Jakie stawki mają operatorzy ?

@Jach

Operator z kilkuletnim doświadczeniem może koło 30 zł, operatorzy pracujący z rok lub mniej koło 25 i mniej

@Jach

Oczywiście mówimy o stawkach brutto

@Izu

Masz rację pracowałem w narzedziarni atmosfera okropna a zarobki dno

Trochę szkoda, że nocna zmiana nie załapała się na poczęstunek z okazji dni bez wypadku

Może szanowny dział sprzedaży weźmie się do roboty ? Ludzie z produkcji i nie tylko musza przez was chodzić na urlopy bo wy nie potraficie znaleźć klientów i przez to maszyny stoją. Złote czasy się skończyły i trzeba zacząć pracować a nie tak jak dotychczas było ze się siedziało i nic nie robiło a klient sam przychodził . Do roboty się weźcie i pokażcie jacy jesteście sprzedawcy to może i premie wyrobicie.

Trudno nie skomentować

Ponad 30% przyrostu w obrocie i prawie 20% w m2 rok do roku to mało? W obecnej sytuacji firmy się zamykają bądź zwalniają pracowników, a NB cały czas przyrasta. Proszę poczytać wyniki, a później się wypowiadać. Poproś przełożonych o dane systemowe, które pokażą jaką i ile pracy wykonuje sprzedaż. Niefajnie oceniać z boku nie mając kompletnie wiedzy o tym jakie obowiązki wykonuje dany dział. Ponadto cały czas trwają rekrutacje do sprzedaży. Może warto zaaplikować i spróbować swoich sił. A nóż to właśnie Tobie uda się popchnąć ten wózek do przodu. :) P. S. Gratuluję podejścia, że wcześniej to samo się robiło. Brawo! Nie pozdrawiam.

Odpowiedź
@Trudno nie skomentować

Przyrost w obrocie nie będzie spowodowany inflacją i wzrostem cen? Tylko potencjał jest znacznie większy niż 20%, a o ile % urósł dział sprzedaży?

Holahola
@Odpowiedź

Nie jestem osobą której odpowiadasz ale zastanawia mnie skąd czerpiesz wiedzę na temat tego jaki jest potencjał, rynek jest obecnie delikatnie niestabilny

gienek

oni premie maja i to po 1500 minimum.nie jak na produkcji 320 zl

Lol
@gienek

Żeby te premię dostać to najpierw trzeba ją wypracować, podstawa taka sama jak na produkcji, psioczyć łatwo ale dla was jakakolwiek praca biurowa = picie kawy przez cały dzień

Abtc

Nawet n(usunięte przez administratora) przestanie biec za marchewka jeśli zacznie mu się wiecznie wydłużać kij. Ciągłe gadanie o rozwoju jak to mamy poprawić wydajność 200%(oczywiście ta sama ekipą bo kto by przepłacał) a nic z tego nie ma. Robimy coraz więcej a w zamian dostajemy po..... Stawki wzrosły o jakieś grosze przy rekordowej inflacji a nagroda uznaniowa u "roboli" stoi w miejscu od x czasu (w tym czasie 100x podniesiona wydajnosc). Nikt nie jest glupi i nie będzie biegać dwa razy szybciej mając z tego mniej.

@Abtc

A czy w ogóle nie ma przyjęć czy po prostu na wolne miejsca są nowi ludzie? Nowy pracownik na jakieś stawce jest przyjmowany?Zastanawiam się nad tą firmą bo mam blisko.

Ahraf
@Abtc

A tam premie wam w głowach. Nie wiecie że trzeba za coś opłacić ludzi od łażenia. No bo niektórzy są naprawdę chyba rozliczani z ilosci kroków i zadanych głupich pytań.

Świeca

Jak będzie rozwiązany przestój w przypadku braku urlopu u pracownika. Nie uważam by nasza wina było zsylanie na urlop bo nie zawsze mogliście zapewnić nam coś do roboty. Już wolę przyjść do pracy w tym okresie niż być tyle czasu na bezpłatnym.

@Świeca

To ma być jakiś przestój? Czym jest spowodowany? To normalne u was że są przestoje czy nie?

Xyz
@Dominika

Co roku stoimy w okresie między świętami, a nowym rokiem. Tylko w tym roku firma postanowiła zrobić z nas oslow, wydoic z wolnego a teraz będziemy w styczniu jedli kamienie.

@Xyz

jeśli serio tak wyszło to wiadomo ostatecznie jaki powód? bo skoro wcześniej było inaczej to teraz sytuacja tutaj się zmienia, pytanie czemu. na przyszły rok macie też już zaplanowane jakieś przemiany? mówili coś?

Wiktor
@Wiktoria

Nie interesuj się tak. Wszystko w swoim czasie nam powiedzą.

@Wiktor

Nie każdy kto pyta na forum pracuje w firmie jeszcze, myślę że to logiczne, że kandydaci tutaj wchodzą :D To co się ma ktoś nie interesować? To jest już ta praca czy nie? Nie wiem, po do tajemnice z tego robisz.

A co się stało?

Haha

Witam czy warto przychodzić do tej pracy jak jest w tej firmie

Pracow.
@Haha

Warto.

Dejoo
@Haha

Jeśli chcesz przyjść do sprzedaży, lub na produkcję to daj sobie spokój. Najlepiej, jakby ci się udało dostać do jakiejś technologii, tam zawsze jest na kogo zwalic albo do zakupów tam nawet mózgu nie potrzebujesz ;)

Zacnie

Jak chcesz kablować to idz do kantorka przełożonego a nie wylewasz żale na forum

@Zacnie

I co to tutaj większość w rzeczywistości tak na siebie wzajemnie donosi? :/ Bo jak tak to słaba atmosfera raczej?

Kit a
@Wiktoria

No a coś ty myślała. Donoszenie to chleb powszedni

gienek
@Zacnie

i odezwal sie ten co codziennie siedzi w kantorku

phb

na pewno należy popracować nad jakością produkcji ze sztanc to idą coraz większe (usunięte przez administratora) ,na klejarkach co 4 oper. nie nosi czepka lub maseczki na brodę bo twierdzi że ma krótkie włosy i nie musi ostatnio nawet młodszy bhp chodził bez czepka po klejarkach ,ludzie poobwieszani łańcuchami zwłaszcza ukraińcy no myślę że dla wszystkich powinny obowiązywać te same zasady co jest zrozumiałe .

@phb

Ludzie z Ukrainy mogą wszystko nawet kończyć prace i się przebierać 10 minut przed końcem.

Wiktoria

Dosłownie wszyscy czy po prostu jacyś wybrani? Ogólnie to chyba musiałabym zrozumieć z czego miałby tego typu przywilej niby wynikać. Kto na to zezwala i jaki jest argument?

Zdzisław
@Wiktoria

Kto pracuje w Netbox ten wszystko widzi. Obcy nie musza się do naszych spraw mieszać

Cringe
@Zdzisław

Zdziszek jesteś na stronie z opiniami o firmie na którą wchodzą potencjalni pracownicy, oczywiście że chcą wiedzieć trochę więcej zanim wejdą nieprzygotowani w ten szalejący czachorowski shitstorm.

@Cringe

dokładnie tak, więc czy jest jakaś szansa na większe rozwinięcie tego? chciałabym się dowiedzieć na co ludzie się tu piszą i z czym należy się liczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Netbox sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netbox sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netbox sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netbox sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netbox sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netbox sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 687 ocen.

Netbox sp.z o.o.