Opinie o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bunge Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bunge Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

bu

zapomni o jakiejkolwiek poprawie warunków pracy dopóki rządzi ta kadra kierownicza nic się nie zmieni , pozdrowienia dla wszystkich którzy 11 listopada muszą iść do pracy jak w Karczewie święta nie są dla roboboli

Witam, Pracuje w Firmie Z.T Bunge Karczew . Wszystko jest w porządku (socjal , zarobki ) oprócz Kierownictwa szczególnie Kierownika Logistyki p. J.G podejściu do Pracowników Magazynów ( Mobbing ) Potrafi tak zniszczyć pracownika psychikę ze się odechciewa przychodzić do pracy Chciałbym żeby ktoś ta sprawa w firmie się zajął ale każdy umywa ręce CYt; Jeżeli nie odpowiada Panu praca u nas proszę się zwolnic takie jest tłumaczenie .Proszę o pomoc może ktoś czyta to z głównej Firmy w Z.T Kruszwicy i zajmie się Panem J.G . Najlepiej jak by ktoś dal temu Panu do zrozumienia ze zwykły Pracownik tez jest człowiekiem który wykonuje swoja prace najlepiej jak umie a nie maszynom .Pozdrawiam i prosze o pomoc

bu

Potencjalny

Witam, Krótko i na temat, jak się kształtują zarobki ph w ZTK? Jakie ilości wizyt wchodzą w grę, kto układa trasówki ponieważ, na rozmowie wywnioskowałem że nie robią tego ph samodzielnie?! Skoro duża części pracy z tego co mówią polega na merchandisingu to jak się to ma do ilości wizyt? Powiem, że rozmowy były w porównaniu do innych firm bardzo merytoryczne, ale chwilami odniosłem wrazenie, że aż za bardzo i trochę to pachniało sztucznie.

adamos
@Potencjalny

byłes juz na rozmowie? podzielisz sie wrazeniami?

student

A mial ktos rozmowe kwalifikacyjna w sprawie praktyk? Bo ja na takową sie wybieram i nie wiem czego mogę sie spodziewac

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap, ogólna rozmowa, o sobie itp, bardziej od strony prywatnej niż zawodowej, dwie scenki do odegrania nawet jeżeli ktoś ma kilka lat doświadczenia to też musi tyle, że krócej to trwa. Drugi etap bardzo merytoryczny, należy przygotować 20 minutową prezentację na swój temat w trzech aspektach, cele na obszar sprzedaży, swoje zalety ale i braki nad którymi należy popracować, sposób zarządzania relacjami biznesowymi z klientami. Nie wiem czy każdy dostaje taki sam zestaw. Notatki zostają na miejscu nie można ich zabrać. Zanim jednak dojdzie do spotkania następuje wcześniej telefoniczna weryfikacja oczekiwań finansowych z czym się nigdy nie spotkałem, zatem można być pewnym, że nawet osoba z bardzo dużym doświadczeniem nie dostanie większej pensji niż ktoś z małym doświadczeniem. Dodatkowo temat rozwoju osobistego był delikatnie mówiąc unikany a jeżeli już nie dało się go uniknąć to spłycany do granic możliwości. Pracowałem już w kilku korporacjach i moim zdaniem padły w trakcie tej rekrutacji nieodpuszczalne według wszelakich standardów jak i kp pytania np: o plany założenia rodziny (jeżeli ktoś jest wolny), o poglądy polityczne.

Jakie są pana poglądy polityczne, czyli której opcji pan sprzyja? Zamierza pan sam układać swoje trasówki? Nie sądzi pan że to dziwne żeby ph sam miał decydować którego klienta najpierw odwiedzić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Nini

Bardzo proszę o informację jakie obsługuje się sieci handlowe i jaki kanał tradycji? Ile jest wizyt w sieciach, a ile w detalu? Rozumiem, że PH dostaje deputat i wsparcie sprzedaży ? Czy auto można używać do celów prywatnych i czy posiada GPS? Są jakieś premie? Jest karta multisport i medyczna? Jak kierownik na pomorzu?

ABC

Bierny, mierny ale wierny - myśle ze ta opinia trafia w samo sedno!!

blanco

Byłem na rozmowie, zakwalifikowałem się na drugi etap, na którym było jeszcze gorzej. Rozmowa ponad 40 minut,jak nie pracowałeś jako przedstawiciel w fmcg to nnie masz szans. Szukają kogoś kto wie już dobrze co robić, a nie kogoś kto nie ma pojęcia ale chce sie nauczyć.. mimo małego doświadczenia i tak się nie dostałem. Wg mnie nie warto inwestować czasu. Po pierwszej rozmowie czekasz na wyniki tydzień. Kolejny etap po 2-3 tygodniach, a wyniki drugiego etapu również po tygodniu. Wiec miesiąc albo dłużej nie wiesz nic.. kto idzie na rozmowe to powodzenia. Jak ktoś chce się dużo konkretów dowiedzieć np o materiałach na rozmowę to mogę pomóc i to w 100 %...

BezSciemy

Area Managerowie niekompetentni - podzielam zasadę: mierny ale wierny. Na rozmowie nie mów, że chcesz się rozwijać zawodowo bo jesteś skreślony. Odrzucają ludzi którzy mają wykształcenie wyższe od managera. Max średnie wykształcenie na stanowisku PH. Zarobki 2200-2500 netto, 18 wizyt/dziennie, Skoda Fabia II, kanał tradycja + nowoczesny, jak zobaczysz rekrutującego w swetrze i dżinach to od razu wyjdź. Pomorzaninxxx

blanco

a jest jakieś szkolenie przed rozpoczęciem pracy? Jaki samochód dostajesz? Tankujesz na flocie czy za swoje i wracają kasę?

blanco

Soniu, dziękuję za odpowiedź. Chciałbym jednak uzyskać jakieś konkrety. Byłem na rozmowie i zostałem zaproszony do drugiego etapu. Ma tam być dystrykt manager. Czy ktoś był na drugiej rozmowie i dostał się dalej? Co było na drugiej rozmowie. I powielam pytanie kilku osób: JAKIE AUTO DOSTAJESZ. ( może mało ważna informacja, ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź) :)

lllllllllllllllllllllll
@blanco

no i jak tam było na rozmowach? A może zacznij od poczatku i napisz jak było na pierwszej, bo ja niebawem wybieram się i chce wiedzieć co i jak w tym temacie? co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej korzystać z informacji osób które mają doświadczenie?! Jak jest ogólnie z zarobkami ostatnio, czy w nowym roku jakies podwyzki sa mozliwe?

kruszwica2124

Ponawiam pytanie wcześniej pytajacych o jakieś konkrety na stanowisku ph - najlepiej od ph który tam pracuje/pracował. Jaka atmosfera, plany do zrobienia, auto? Z góry dzięki.

ciekawy

Również proszę o info jakie warunki na ph jaka podstawa ile wizyt jakie auto, premia

gregory

Czy ktos potrafi napisac jakie są warunki pracy, płacy itp. na stanowisku PH obecnie w Kruszwica

Naiwność zawsze kosztuje najwięcej!! Nie potrzeba ci znajomości,aby dostać stanowisko w tej firmie choć faktem jest,że osoby z polecenia są mile widziane.Miło będzie jeśli masz już odchowane dzieciaki,albo nie planujesz ich wcale(lub planujesz,ale nie pracując dla tego pracodawcy),tak,takie pytanie ma zwyczaj paść na rozmowie.Będzie jeszcze milej jeśli nigdy nie złamałeś ręki,nogi etc.co uniemożliwiło ci pracę w drodze twojej kariery zawodowej.Fajnie jeśli do całego procesu rekrutacji podejdziesz z pełną profeską choć to i tak pozostanie bez znaczenia.twoje kompetencje zawodowe,sukcesy,profesjonalizm nie będą miały znaczenia kiedy w efekcie końcowym przegrasz z brakiem doświadczenia bądź co zabrzmi lepiej młodszym zawodnikiem :)

john
@Anna

Domyślam się, że miałaś okazję uczestniczyc w rozmowie rekrutacyjnej. Ja otrzymałem zaproszenie i jestem ciekawy jak ona wygląda. Napisz coś o niej. Możesz wiesz cos na temat zarobków jakie oferują, jakie auto (2 czy 4 osob.)? Wszelkie informacje mile widziane.

xyz

Witam wszystkich tzw pracownikow oraz osob ktore wszystko wiedza.W ZTK Kruszwica-Bunge przepracowalem 7 lat na stanowisku PH.Znam zaklad od podszewki.Ludzie fantastyczni,pensja niezla,socjal,ubezpieczenie,prywatna opieka lekarska,karty multisportu,wczasy,talony,itd.Malo?Coz zapewne sa firmy ktore lepiej placa,ale cisnienie stres wieksze.Owszem kiedys bylo lepiej,ale to kiedys minelo nie tylko w Kruszwicy,ale rowniez u innych

Już bogaty*

Do anonima odpowiadam Zakłady Tłuszczowe specjaliści czyli Biurowi zarobki od 1600-do 2200 zł a szeregowy pracownik też tyle :D z tego co pamiętam Liczy się wydajność z pracownika. Możliwość awansu mierna. Wykonujesz robotę za dwóch -trzech a płaca jedna. Wszystko zależy od kierownika ile da ci i jaką dysponuje na dział. Powodzenia

ola

Zgadzam się całkowicie. W kruszwicy nikt poza ZT nie zatrudni bez znajomości. Licza się tylko bierni, mierni ale wierni. Taka niestety jest prawda. Kiedy siostra po rozmowie kw. w ZK dostala pracę byliśmy w szoku.... Bez znajomości i przyjęli! Płaca także zadawalająca. Trzeba próbować bo tam naprawdę można pracę mieć i to bez znajomości. Inna rzecz, że nie przyjmą wszystkich, to oczywiste.

jola

To nie jest prawda. ZK to jedyna firma w Kruszwicy gdzie rekrutacja jest z prawdziwego zdarzenia. W innych firmach czy budżetówce jest się statystą. Wszystkie stanowiska rozdaja ciołki z PSL-u

ZT Kruszwica po prywatyzacji kilka lat temu zmieniły się. Ludzie którzy tam pracują nie mogą się oddzywać za dużo . Pensje jako specjalista w dziale do 1.800 a pracy jest za dwóch i jeszcze więcej wymagają. Ludzie niektórzy są fałszywi (nie mówię o wszystkich). Zależy też na jaki dział się trafi. Praca przez Agencje Pracy Tymczasowej To już nie te same Zakłady. W ZT Kruszwica szału nie ma .....

Nie jestem pracownikiem tej firmy ani poprzedniej i na całe szczęście . Bardzo dużo mianowicie o tej firmie wiem i to co się w chwili obecnej tam dzieje to jako osoba patrząca z boku jestem w szoku. Wszystko załatwiane jest po znajomościach masz znajomości masz pracę i awans, predyspozycje i umiejętności sie nie liczą. Czasami z przypadku gdy potrzubją jakiegos naprawdę fachowca to przyjmą bez znajomości ale to rzadko tak się dzieje... Bawią się w jakąś rekrutacje kandydatów a i tak po znajomości przyjmują kierownicy ds. szkoleń i rozwoju

Damian

Na pracuj mieli duż ofert pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy m.in w kujawsko pomorskim ale chyba juz nie ma tej oferty a jak nie ma to trudno nie dostaniesz się . Chyba,ze masz wtyki..

Zostaw merytoryczną opinię o Bunge Polska Sp. z o.o. - Kruszwica

• Jak się pracuje w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bunge Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bunge Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bunge Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bunge Polska Sp. z o.o.