Opinie o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bunge Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bunge Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

renatka

jak dojechać do pracy na 6.00 z Ina autobusem jak się nie ma prawka i samochodu... szukałam połączeń ale nie ma o tej porze....Czy ktoś się orientuje i mógłby mi podpowiedzieć...

Marzena

To ja już nic nie rozumiem, to jednak jest szansa zarobić te ponad 6 tyś w laboratorium czy nie? :) Różne opinie czytam tutaj od was. Dosłownie 2 dni temu wleciało ogłoszenie o pracy na stanowisku laboranta. Piszą, że mile widziane doświadczenie zawodowe w kontroli jakości. Jeśli nie mam takiego doświadczenia to dużo tracę przy procesie rekrutacji? Czy mimo tego warto podesłać cv?

nick

jestem po szkole świeżo jest może miejsce do pracy w labolatorium i pytanie z jak z zarobkami

Laboratorium
@nick

Pracy jest duzo, 3 zmiany ale sam decydujesz ktora godzina Tobie najbardziej odpowiada. Wynagrodzenie ok 6tys brutto na start, później jak się sprawdzisz mozesz liczyc na podwyżkę. Praca wymagajaca i odpowiedzialna ale do nauczenia. Zapraszamy do aplikowania.

PracującaWzt
@Laboratorium

Pracuje i stwierdzam że kłamstwa, może i kierownictwo tam ma i dyrektor ale nikt wiecej

Zart
@Laboratorium

6 tys w laboratorium?? Chyba dla tych którzy w nim są raz od wielkiego dzwonu, bo nie muszą częściej. Dajcie spokój z takimi kłamstwami.

@Zart

To co? Za dużo powiedział? To ile realnie się zarobi? Są jakieś dodataki za zmianowość? Np. za pracę w nocy?

Adrian
@PracującaWzt

Napisałaś, że kłamstwa, a które dokładnie, co się nie zgadza? Te 6 tysięcy? W sumie zarobki by mnie interesowały najbardziej. I były tam wyżej wzmianki np. o podwyżce - faktycznie można na nią liczyć jak się sprawdzisz? Czy te godziny też można sobie wybrać? Mogę jeszcze poprosić o podanie tych godzin od do?

Smakowita Pajda :)

Pierdzielicie farmazony. Jak jest Wam tak źle, to po co zajmujecie miejsce innym, chcącym pracować w ZTK. Jak dla mnie super. Pracuje na stanowisku P.H. od 3 lat i nie narzekam. Dobre narzędzia do pracy(telefon, samochód służbowy)i premie kwartalne niczego sobie. Jeśli jesteś ambitny, pracowity i nie jesteś "ściemniaczem" praca P.H. jest właśnie dla Ciebie. Pracowałem wcześniej w różnych firmach i u producenta i powiem, że w Kruszwicy jak na razie jest OK! Kierownictwo ma zdrowe podejście do pracy, a to w obecnej sytuacji na rynku jest bardzo ważne.Opieka zdrowotna na dobrym poziomie. POLECAM!

Weteran

Najwidoczniej jest ,wszystko zależy od tego w jakim jest Area,sądząc po wypowiedzi wykluczam Śląsk bo tam słyszałem że mają teraz przesrane, u mnie jest tak sobie a na północy to nie wiem tam raczej zawsze była "laba"

Spocony
@Smakowita Pajda :)

Chyba się naćpałaś. Pracuje w tej firmie sporo dłużej i premii kwartalnych nigdy nie widziałem!!!

ASM
@Spocony

musisz wziąć się do pracy, inni widzą

Smakowita Pajda
@Spocony

To powiem tak. Ty udajesz, że pracujesz, a Oni udaję, że Ci płacą :}

Wazelina..

Rozbawiona
@Smakowita Pajda :)

No to gratuluję! A może by tak na produkcji popracować? I wtedy "piać" hymny pochwalne.. ?

PracującaWzt
@Smakowita Pajda :)

Słabe zarobki, dwa razy pracy niż gdzie indziej, a na ocenie 3,5 za stanie na rzesach

@PracującaWzt

no tama opinia to z 2016,to jednak trochę się tu mogło pozmieniać z tego co piszesz. A kojarzysz rozwój firmy właśnie na przestrzeni tych lat? Co w warunkach stopniowo się zmieniało tak naprawdę, co poprawiło a co pogorszyło?

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap, ogólna rozmowa, o sobie itp, bardziej od strony prywatnej niż zawodowej, dwie scenki do odegrania nawet jeżeli ktoś ma kilka lat doświadczenia to też musi tyle, że krócej to trwa. Drugi etap bardzo merytoryczny, należy przygotować 20 minutową prezentację na swój temat w trzech aspektach, cele na obszar sprzedaży, swoje zalety ale i braki nad którymi należy popracować, sposób zarządzania relacjami biznesowymi z klientami. Nie wiem czy każdy dostaje taki sam zestaw. Notatki zostają na miejscu nie można ich zabrać. Zanim jednak dojdzie do spotkania następuje wcześniej telefoniczna weryfikacja oczekiwań finansowych z czym się nigdy nie spotkałem, zatem można być pewnym, że nawet osoba z bardzo dużym doświadczeniem nie dostanie większej pensji niż ktoś z małym doświadczeniem. Dodatkowo temat rozwoju osobistego był delikatnie mówiąc unikany a jeżeli już nie dało się go uniknąć to spłycany do granic możliwości. Pracowałem już w kilku korporacjach i moim zdaniem padły w trakcie tej rekrutacji nieodpuszczalne według wszelakich standardów jak i kp pytania np: o plany założenia rodziny (jeżeli ktoś jest wolny), o poglądy polityczne.

Jakie są pana poglądy polityczne, czyli której opcji pan sprzyja? Zamierza pan sam układać swoje trasówki? Nie sądzi pan że to dziwne żeby ph sam miał decydować którego klienta najpierw odwiedzić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Renata

Teraz jak firmę przejęło BUNGE to dużo się zmieniło na lepsze Naprawdę dobra międzynarodowa firma

@Renata

hej. :) a doprecyzujesz co tak właściwie się zmieniło tutaj na lepsze dzięki temu? jak konkretnie to wpłynęło na warunki i jak to wygląda teraz?

Daniel

Witam. Chciałbym spytać, czy przyjmują tutaj osoby niepełnoletnie (w październiku b.r. 18 lat). Jestem zainteresowany na jakiekolwiek stanowisko, lecz czy jakieś, by w ogóle było.

Zakładowy
@Daniel

Tak, zatrudniamy rowniez mlode osoby, praca jest wystarczy tylko chcieć pracowac :)

Byly pracownik

Kilka lat mialam przyjemność pracowac w biurowcu w Kruszwicy. Dla osób świeżo po studiach, chcących rozapoczac jakies doświadczenie jest to dobra propozycja. Zarobki byly na start ok 140% min wynagrodzenia. Duzo nauki od bardziej doświadczonych pracownikow, niestety po 2 latach nic wiecej sie nie nauczysz. Powielasz tylko to czego sie wcześniej nauczylas. Szkolenia to najczęściej z ich platformy tzw.wewnętrzne czyli malo ciekawe. Atmosfera i ludzie bardzo dobra jezeli dobrze trafisz. 1 premia po ocenie pracownika oraz czasem cos na swieta. Wiec lacznie moze to bedzie 1 dodatkowa wyplata. Podwyżki jak byly to minimalne ile musza dac to dadza, brak innej motywacji. Kiedys byly wyjazdy raz w roku a teraz jak słyszałam to i tego juz nie ma,szkoda. Firma bazuje na osobach, ktore pracuja juz tak dlugo, ze czekają do emerytury i nie oplaca im sie zmieniac pracy. Kiedys pracownik byl bardziej doceniony i wynagrodzony. Pracy doszlo wiecej, niestety nie adekwatne bylo to do wynagrodzenia. Czasami bylo i tak, ze prace bralam do domu aby sie wyrobic. Plusem byly możliwości wyjscia do lidla na zakupy lub na poczte. Zarzad nie robił nigdy z tym problemu.

Ok

Fajna firma i Perspektywy rozwoju

@Ok

Hej z Twojego punktu widzenia to jakie perspektywy są i na jakich warunkach? Prócz rozwoju odniesiesz się też do innych aspektów jakie mogliby tu mieć? Z jakiego stanowiska oceniasz?

Kilka miesięcy temu aplikowałam tam o pracę, zaprosili mnie na rozmowę. W trakcie rozmowy powiedziano mi, że w przypadku odpowiedzi zarówno pozytywnej jak i negatywnej poinformują mnie, jednak zero odpowiedzi. Dla mnie jest to bardzo nieprofesjonalne podejście z Państwa strony.

Pomocny

Nie polecam pracy w dziale Sensorycznym. Niestety "kierowniczka" tylko z nazwy.. Najlepiej aby wszyscy wykonywali pracę za nią a ona i tak będzie miała pretensje. Brak szacunku dla drugiego człowieka. Z czystym sumieniem NIE POLECAM!

Natalia
@Pomocny

A jakie ona ma obowiązki, że najlepiej żeby inny to za nią wykonywali?

Marzena

Czyli co, masz inne, bardziej pozytywne zdanie na ten temat? :p rozwiniesz może? Co o tej atmosferze powiesz :)

Kujawiak

Pracowalem tam ok 10 lat, na produkcji, zarobki od ok 1700-2300 na rękę jako zwykly pracownik (produkcji, wozkowy) Jako pracownik produkcji na jakiejs maszynie masz od zawalenia obowiązków, czasami bywalo tak, że obslugiwalem 2 lub 3 maszyny jesli coś sie psulo, bo były one obstawione przez ludzi na zlecenie. Ogolnie umowe na stale bardzo ciężko tam otrzymać, ponieważ dominuje tu umowa zlecenie, jak jestes potrzebny to pracuj, a jak roboty nie mają to czekaj ze 2 dni na telefon. Polityka firmy to od ladnych paru lat polega na utrudnianiu pracy pracownika, audyty, wymadrzanie sie jakiegos kierownika co maszyne widzi pierwszy raz, jak masz ją ustawić ;D kaski, okulary ochronne, zatyczki do uszu, buty w ktorych stopa się gotuje, a temperatury na produkcji po 30 kilka stopni (zależy od dzialu), atmosfera pracy niezbyt fajna, parcie tylko na wyniki produkcji. Mlodzi ludzie uciekaja z tej pracy, zostaja tylko Ci co maja po 20 pare lat stazu, mogl ym bardzo dużo napisać o tej firmie, ale pisze z telefonu, więc na tym zakończę. Pozdrawiam

FIFI
@Kujawiak

masz rację,powinno sie wymieniac zmianowych po trzech latach bo po 15 są juz wladcami działu

@FIFI

Władcami są zwiazki zawodowe i jego przewodniczy wódz... Ten to się ma , CBŚ i Gargasowa mieli by co rocić

Krzychu
@Kujawiak

No widzisz i się połaszczyłeś na 3 butelki kujawskiego i cię wylali, teraz sikasz jadem boś (usunięte przez administratora)

@Xf Jak łatwo się oskarża szkoda , że zabrakło argumentów. W firmie liczy się dobra praca i sumienność i to jest doceniane.

Witia
@Tomek

Niestety nie zawsze tak jest. Odwróć kartkę a zobaczysz drugą stronę.

Lilka
@Tomek

Tak ...znam osoby dla których liczyła się praca ..sumienność..zaangażowanie.. I co dla.korporacji nie liczą się takie cechy ...i nie jeden dobry pracownik o ludzkich odruchach został zwolniony ...a zwiazki zawodowe nawet nie skinęły paluszkiem ... Cóż pilnowanie rodzinnych kantynowych interesów jest ważniejsze od członków Zwiazkow Solidarnosci..

@Tomek

Tomek chyba jesteś zmianowym na rozlewni i ci gra

@Jb

Zamiast pisać nic nie wnoszące komentarze, może napiszesz swoje zdanie na temat pracy w firmie? :) Skoro twoje zdanie jest inne

Ela
@Lilka

Racja, bardzo duzo dobrych pracowników z dlugim stażem pozwalnialiq, albo sami uciekli.

@Ela

Zastanawiający dla mnie jest brak reakcji związków na tę całą sprawę... w ostatnim czasie cokolwiek wartościowego wdrożyli może?

Zuza
@Elżbieta

W tym zakładzie były związki za pana Jankowskiego Mieczysława.Zchwilą kiedy Wielki Wódz JAN zaczął rządzić podniósł składki pracownikom 1% emerytów dokarmiał klipsami czym zapewnił sobie dożywotnią kadencję. Tych którzy mu zagrażali usuwał z zakładu miał układ z zarządem. W nagrodę dostał KANTYNY i organizację wszystkich imprez i szkoleń firmowych. Dla tego był przewodniczącym Żółtych Związków.Te marionetki które zostały w zarządzie związku jadły mu z ręki są jeszcze zastraszone i bezsilne.

@Zuza

Te składki to pod jakim argumentem zostały podniesione? I ciekawa jestem na co ta kasa później się przydała w takim razie? I teraz jak tak to czytam to się zastanawiam, wszyscy na górze się z tymi decyzjami zgadzali?

Sylwia

Witam, czy jest może wolne stanowisko na stanowisko pakowaczki? Można gdzieś składać CV?

Weronika
@Sylwia

A masz jakieś doświadczenie ogólnie?

Jola
@Sylwia

Daj sobie spokój z tym zakładem szkoda zdrowia psychicznego od wielu lat nic się nie zmieniło ci sami PSYCHOLE zmianowi panują do dziś.

Aqq
@Sylwia

Jest kilka wolnych etatów

RikiTiki

Nie polecam nikomu Rozlewni oleju sami psychole u władzy .....

@RikiTiki

Psychole? Dasz znać coś więcej?

Na jakie benefity można liczyć w Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A.?

weteran

Przypilnuj aby dali Ci zakres obowiązków (opis stanowiska pracy) Ja się nie doczekałem przez lata do chwili odejścia z firmy. Niemniej duży plus dla firmy za szkolenia podnoszące kwalifikacje

@weteran

Za szkolenia trzeba podpisywać lojalkę czy są darmowe? Można zrobić jakieś uprawnienia na koszt firmy?

szukający pracy

Widziałem ogłoszenia o pracę na stanowiska produkcyjne. Czy ktoś mógłby napisać tak szczerze ile na rękę można zarobić?

Szczery
@szukający pracy

Szukają (usunięte przez administratora) do pracy w Soboty i Niedziele żeby nie płacić etatowym pracownikom nadgodzin.Ty będziesz miał wolne w tygodniu za najniższą. Oczywiście musisz się zapisać do związków będziesz chroniony.

@szukający pracy

2,500

lolus
@Szczery

ZWIAZKI NIC NIE POMOGA W RAZIE W

@Jb

To nie za dużo. Myślałem że więcej się wyciągnie. Nie ma żadnych premii żeby podwyższyć wypłatę? Bo przydałoby się jeszcze z 5 stów dorobić, nie?

Czy pracownicy Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Lida

Tak możesz się integrować ale tylko w TERMINALU u pana Związkowca.

@Lida

Ale wazeliniara...tekst ..tylko w terminalu można się integrować..u Pana zwiazkowca ..dobre sobie ..czy za tą promocje obiecał lepsza prace dla Pani????

Czytaj ze zrozumieniem

@Jb

Tak masz rację zle to odczytałem...czas skończyć (usunięte przez administratora) i zasilania budżetu (usunięte przez administratora)poprzez organizacje wszelakich imprez w Terminalu .. Zapytaj się ile płaci dzierżawy za lokale zakładowe i jakie ms koszty stale

@Lolus

Czas chyba ma.Genewe ...poinformować. co związki wyprawiają ba.Pan przewodniczacy

Były

Znam tą firmę , kolesiostwo układy , wycieczki kadry i mobbing dla pracowników produkcji . Ludzie pracują za 2000zł , a kierownictwu w (usunięte przez administratora) się przelewa . Do tego przekręty na wysokim szczeblu . Związki zawodowe to już znana historia wszystkim w K-cy . Pan kierowca dostał funkcję dożywotniego przewodniczącego , karmi emerytów "klopsem" i wycieczką aby zyskać głosy .Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

KuJaWiak
@Były

Bez komentarza, to gdzie byliście reszta jako tak tak na silną organizacją@związkowcy? Chyba że ktoś ... z cukru ma Was ruszyć. A chyba już ruszają i Wam ludzi zabierają.

Franek
@KuJaWiak

Oni nie zabierają, ludzie sami tam odchodzą jak im się uda, bo pensja jest o 50% wyższa. Tam połowa biurowca i produkcji złożyła podanie o prace.

@KuJaWiak

A wodz Solidarności ma to w czterech literach ...czy ten czy tamten odchodzi, najważniejsze ze on dba o swoje kantynowe interesy

@Były

Dalej panuje (usunięte przez administratora)nic się nie zmieniło...w związkach widnieją emeryci którzy nic nie mieli i nie mają wspólnego z praca w ZT ..czymże kupil tych.ludzi...właśnie klopsem i darmowymi wycieczkami..

Jaki jest wkład kierownictwa Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lolus

(usunięte przez administratora)a nawet goorzej

@Lolus

Dlaczego są usuwane posty..??..i nie ma co się dziwić w takim razie ze ludzie nie chcą się wypowiada na forum...bo zaraz jest analizowane i usuwane.

Grzegorz

Zawsze byla to dobra firma, warto też należeć do związków zawodowych. Dobre zarządzanie, można się wiele nauczyć. Pracowałem tam 3 lata, były to jedne z lepszych w moim zawodowym życiu.

Anka
@Grzegorz

Raczej KIEDYŚ to była dobra firma. Teraz to wszyscy uciekają.

Greg
@Anka

Czemu wszyscy uciekają?

Lidia
@Anka

Jak w takim razie wygląda obecna sytuacja pracy w firmie Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica”? Czy na przestrzeni czasu zaszły jakieś istotne zmiany, o których należałoby wspomnieć w kontekście pracy i warunków zatrudnienia? Napisałeś, że aktualnie ludzie odchodzą z firmy - a czym to jest Twoim zdaniem spowodowane?

Anka
@Lidia

Pensja jest niższa niż w Biedronce na kasie, po wielu latach pracy i studiach. Ilość pracy jest tyle, że człowiek pracując nawet w biurze jest wykończony -1 osoba robi to co kiedyś robiły 2 lub 3, tak samo jest na produkcji. Ludzie już mają dość, są przemęczeni , do tego jeszcze przełożeni Cię ciągle poganiają i mają pretensje, że się człowiek nie wyrabia. A i atmosfera między pracownikami jest także napięta. I wielu rozgląda się za czymś innym.

xy

HAHAHAH I TYLE

Mosiek
@Grzegorz

Co ty wygadujesz ..powiedz w czym Ci związki pomogły..

@Grzegorz

Wazelina...po co wypisujesz jak juz nie pracujesz..

@Mosiek

Zwiazki zawodowe zawsze mnie zbywały..zwązki to układ dyrekcja i pracownik. To czyja stronę będą trzymać. ???w rzeczy samej ze dyrekcji .

@Lolus

Przepraszam ...miało być dyrekcja i przewodniczacy zwiazkow[ zwiazkowiec)

Zostaw merytoryczną opinię o Bunge Polska Sp. z o.o. - Kruszwica

• Jak się pracuje w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bunge Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bunge Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bunge Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bunge Polska Sp. z o.o.