Opinie o BUNGE Polska w Karczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUNGE Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BUNGE Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUNGE Polska w Karczew

Kaja Nowy wpis

Mnie ciekawi stanowisko specjalista ds. ochrony środowiska. Szukam miejsca rozwojowego, a ta firma oferuje w ogłoszeniu szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego. Super. I tu mam pytanie, ten program rozwoju to chodzi tylko o naukę, szkolenia i kursy, czy też rozwój oznacza awansowanie w strukturach firmy?

Waldek Nowy wpis

Witam, czlowiek z doswiadczeniem na magazynie na ile moze liczyc na poczatek ?

Na stronie internetowej znalazłam ofertę pracy na stanowisko starszego specjalisty ds. Zakupów. Firma oferuje pracę w trybie hybrydowym w biurze w Karczewie – do 2 dni pracy z domu. Kto decyduje o tym, które to dni będą? Proponowana jest również umowa o pracę. Na czas nieokreślony? Dajcie znać, bo będę tu aplikować.

Ale plusów chyba więcej? Poza tym, co ten gościu mówi i czy innym też na tyle przeszkadza jego zachowanie, by zgłosić je do przełożonego?

Wściekły Albik

Plusów jest sporo, ale czym się mają plusy do człowieka który cierpi na nerwicę? A takiego zachowania nikt nie zgłosi bo respektuję się zasady. "Przełożony" jak to dobrze nazwałeś to co najwyżej on może być przez kolano i złojony skórzanym wojskowym pasem żeby wiedział jak to kiedyś w wojsku było. Firma fajna ale są ludzie którzy są nieznośni, a takich należy potraktować w sposób właściwy, 0 agresji, najzwyczajniej w świecie dobitnie pokazać, że to nie wojsko

@Wściekły Albik

A co z działem HR? Czy jest tu procedura do zgłaszania takich różnych nieprawidłowości? Firma zadbała o to by właśnie jakoś proceduralnie rozwiązywać konflikty? Może jakias skrzynka na uwagi jest?

Minia Nowy wpis

Czy kobiety na produkcję przyjmują?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BUNGE Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Heniek

Witam, magazynier z doswiadczeniem na ile moze liczyc na start ? Wysoki sklad ?

Luna

Składałam CV na pracownika produkcji po miesiącu zadzwoniła Pani zrobiła wywiad ile chciałabym zarabiać itd.opowiedziala o pracy powiedziała że musi porozmawiać z kierownikiem czy kobieta nadawałaby się na takie stanowisko i cisza mija dwa tygodnie i nadal cisza dziwna sytuacja

Beata
@Luna

Czyli kobiety na produkcji tutaj w ogóle nie pracują? Dokładnie co mówiła o pracy tutaj? To jakieś ciężkie rzeczy, że martwiła się, że kobieta może nie dać rady? Wiecie może ile oni oferują na produkcji na start?

Majorka

Ta firma powinna mieć wielki szyld na bramie (usunięte przez administratora),byłem na rozmowie strata czasu,wynagrodzenie śmieszne jak na te czasy do tego 3 zmiany i bardzo dużo zakazów nakazów itd omijać z daleka szkoda czasu i zdrowia

@Majorka

Ciekawe w takim razie ile Ci zaoferowali ostatecznie, ze tak się rozczarowałeś? Oni indywidualnie wyceniają tutaj? A te zakazy i nakazy to jakie Ci przedstawili ostatecznie? Napiszesz?

Magda

Witam. Chciałabym się dowiedzieć dokładnie jak wyglada praca na magazynie?

Były
@Magda

W jakiej roli?

Adam01
@Magda

Praca na Magazynie super polepszyły się warunki , dobra komunikacja , pełne zaufanie do pracownika , Premie (1000zł) prawie każdego miesiąca no chyba że podpadniesz . Chyba najlepsze warunki w okolicy . jak dobrze zaczniesz rozmowę kwalifikacyjną to i 4 tyś netto możesz wyciągnąć jako pracownik magazynu oznajmiam Magazynier ma więcej . Tylko przychodzić i pracować .

Do Adama...
@Adam01

Ocena Adama nie obiektywna, albo dobrze ciągnie pod stołem, albo jeszcze lepszą krechę wciągnął. Bajkopisarzom, mówimy stanowcze "NIE!"

Ciapaty
@Do Adama...

Co ty lachociągu piszesz oczywiście że jest tak jak pisze Adam .

Do Lachociąga
@Do Adama...

Lachociągu nie widzisz że ostatnim razem Magazyn się nie skarży że były podwyżki i to większe niż na produkcji . Premie dostaje magazyn bo ludzi zaczęli odchodzić . A jak tak jest źle to dlaczego ludzi pracują w tej firmie ? Przecieczesz dokoła są też inne firmy . Moim zdaniem bierzesz jakieś (usunięte przez administratora) a po tym ciągniesz swojemu kierownikowi .

Witam, czy ktoś ma również w pracy problem ze starszą kobietą, która pracuje na magazynie, wiecznie awanturującą się nie tylko z kierowcami przy ładunku?

Były
@Adam

Ta "starsza kobieta" wie co robi. Wdraża w życie to czego firma od niej wymaga szczególnie w kwestii bezpieczeństwa. Przewoźnicy nie chcą się dostosować i taki jest efekt.

Adam01
@Adam

Ta pani nie tylko awanturuje się z kierowcami ale tez ich molestuje to jest straszne .

OperatoPaletizato

Zatrudniłem się ok. pół roku temu i szczerze wam przyznam, że są ludzie ktorzy tu pracują po 5,10 lat, to nie jest tak iż firma nie dba o pracownika , mylicie się. Początkowo byłem raczej nastawienia "kurde trochę stresująca praca" bo przyjmowałem się na paletyzacji (zimny magazyn) lecz z dnia na dzien przestałem przejmować się jakimiś awariami i jak czegś nie idzie zrobić z maszynami to mam wsparcie techniczne, zarobki też mam dobre.

Roman
@OperatoPaletizato

Możesz napisać, co masz namyśli pisząc "dobre zarobki"? Podaj jakieś widełki chociaż. Kolejna sprawa, jaki typ umowy dominuje? Ile wynosi ewentualnie okres próbny?

Jarek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników i może rekrutują?

PerPan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Praca w sam raz dla ludzi którzy mają mocne nerwy. Niektórzy kierownicy nie znają się na robocie wykonywanej przez swoich podwładnych. Nieraz myślę ze zwykły pracownik np: (magazynu) wykona lepiej robotę od kierownika, kwestia miesiąca dwóch i się odechciewa. Ukraina i Mołdawianie zarabiają bardzo podobnie do nas (nieroby). ZRÓBCIE porządek na Magazynie.

Kierwonik
@PerPan

Po to kierownik ma roboli żeby za niego robili brudną robotę.

Kierwonik
@PerPan

A dlaczego mają zarabiać mniej od was skoro wykonują ta sama pracę, I mają to samo stanowisko?

@Kierwonik

Może Ty będziesz w stanie przedstawić, jakie wynagrodzenie oferuje firma BUNGE Polska zatrudnionym pracownikom? Ciekawi mnie również, czy można liczyć na ewentualne dodatki do pensji. Poprzednio nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie, dlatego, jeżeli możesz, to napisz, jak to wygląda.

!
@Kierwonik

Bo niedługo po rusku będziesz się uczył gadać.

Mieczysław

Firma BUNGE Polska na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje o tym, że nastąpiło połączenie spółek http://www.bunge.pl/polaczenie_spolek.html. Czy w związku z tym połączeniem nastąpiły jakieś odczuwalne zmiany dla pracowników, którzy na co dzień pracują w tym miejscu? Mógłby ktoś napisać coś na ten temat?

Tralalala

Jakieś odczuwalne nie...

@Tralalala

A mógłbyś podzielić się z nami tym, jakie zmiany nastąpiły? Jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda wynagrodzenie za prace w firmie BUNGE Polska i czy poza pensją można liczyć na jakieś dodatki w postaci bonusów, bądź premii? Wypowiedz się proszę w tej sprawie.

Mieczysław

@Obserwator o^o, moje pytania są ściśle związane z tym, jak wygląda praca w firmie BUNGE Polska. Przed podjęciem decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w danej firmie dobrze jest poznać to, jak wygląda praca oraz warunki zatrudnienia. Opinie osób, które tam pracowały są pomocne, dzięki czemu można uniknąć sytuacji, że po kilku dniach pracownik zrezygnuje z pracy, gdyż warunki nie będą dla niego odpowiednie.

Mieczysław

@;), dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie jeszcze, jak dokładnie wygląda możliwość rozwoju zawodowego pracując w firmie BUNGE Polska? Czy firma organizuje cykliczne szkolenia, które podnoszą wiedzę i umiejętności zatrudnionych pracowników? Możesz opisać, jak to szczegółowo wygląda?

Obserwator o^o
@Mieczysław

Zadajesz za dużo pytań, w dodatku takich samych, lecz inaczej sformułowanych. I jeszcze szczegółowe opisy. Szkoda bardzo. Przyjdź na rozmowę o pracę, zapytaj. Dowiesz się. Gratis: Pranie mózgu.

Mieczysław

@;), czy firma BUNGE Polska reguluje w jakiś sposób kwestię podwyżek pracowniczych? Są one uzależnione od jakiś konkretnych wydarzeń bądź zaangażowania pracownika? Wiesz może, jak to wygląda? Zakładając, że do firmy zostaje przyjęta osoba młoda bez doświadczenia zawodowego to, jakie kryteria musi spełnić, aby móc ubiegać się o podwyżkę?

;)
@Mieczysław

To chyba logiczne że musi pracować i chciec pracować. Wykazywać się, starać. Robić dobre wrażenie. Rzucać pomysłami, osiągać wyniki by pracodawca miał podstawy do takiej podwyżki. Solidnych pracowników jest 1 na 10, albo i to nie.

Mieczysław

@Niedługo znowu pączki:(, dobrze, więc, czy możesz odpowiedzieć na dwa pytania, które zadałem w poprzednim komentarzu? Osoby, które obserwują ten temat będą wdzięczne za udzielenie takiej informacji, która będzie pomocna przy ewentualnym zatrudnieniu w firmie BUNGE Polska. Zachęcam do odpowiedzi.

;)
@Mieczysław

Awans to duże słowo, za duże w tym wypadku. Podwyżki są a czasem się zdarzają. Robienie kariery myśle że w jakimś stopniu jest możliwe, na początek. Od czegoś można zacząć.

Mieczysław

@Niedługo znowu pączki....:(, rozumiem, jednak chciałbym, abyś zwięźle i na temat odpowiedział mi na pytanie, czy rozpoczynając pracę w firmie BUNGE Polska można z czasem liczyć na awans i podwyżkę wynagrodzenia? Są szansę zrobienia kariery w strukturach tej firmy?

Niedługo znowu pączki:(
@Mieczysław

To dwa pytania. Miało być pytanie - czyli jedno.

Mieczysław

@500 zł premii i nie ma wypadku, o czym dokładnie piszesz w swoim komentarzu odnośnie pracy w firmie BUNGE Polska? Mam rozumieć, że wypadki, które zdarzają się z udziałem zatrudnionych pracowników nie zostają zgłaszane? Nie chciałbym źle zrozumieć tego co napisałeś, dlatego, proszę, abyś sprecyzował to co napisałeś i odpowiednio wyjaśnił. @1028, możesz odnieść się do tego, co napisali inni użytkownicy na temat pracy w firmie BUNGE Polska i wyrazić swoje zdanie na ten temat? Skąd u Ciebie takie przypuszczenia, jakoby PIP nie miała na tyle skutecznych narzędzi, aby zbadać opisane sytuacje?

@Mieczysław

Zaczynasz łapać;) narzędzia może i ma ale pieniądz „rządzi”. Czyni cuda;)

500zl!!!
@Mieczysław

Przytaczam sytuację tzw. kolega z linii nr 4 "ruski" jak mu maszyna rękę przyciela, "nie bierz zwolnienia to dostaniesz premie" kojarzy pan taką sytuację ?. Lub tzw "kewin" linia nr 2 też wypadku nie było, licznik bije dalej. Jeszcze było z parę takich sytuacji wystarczy sobie odświeżyć pamięć

Mecenas
@500zl!!!

Objawia nam się tu pazerność ludzka... „wole premie niż pójść na zwolnienie” karygodna postawa pracodawcy i pracownika.

Mieczysław

@1039, dlaczego sugerujesz, że miałbym to wiedzieć? Gdybym wiedział to nie zapytałbym o to w wątku opinii na temat pracy w firmie BUNGE Polska. @500zl!!!, niepokojące jest to, co napisałeś, dlatego mam nadzieję, że więcej takie nieprzyjemne sytuacje nie będą miały miejsca. @Odpowiedz dla Mieczysława, ;), dlaczego tak surowo oceniacie decyzję osób, które sumiennie i nieprzerwanie pracują w firmie BUNGE Polska? Czy rzeczywiście nic dobrego nie da się napisać o tym miejscu pracy? Widzicie same negatywne aspekty?

Niedługo znowu pączki....:(
@Mieczysław

Może tak, może nie. Takie nieprzyjemne sytuacje będą miały miejsce dalej, (500+) póki co zawsze załatwiało sprawę. Pora to przerwać! Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Praca jest spoko, jak ktoś chce pracować, będzie pracował. Niektórzy lubią tą prace inni nie. Nie można ich nazywać ludźmi bez ambicji odrazu. To samo mógłbym napisać o jakimś prezesie dużej firmy który przez lata siedzi na jednym stołku... i co ? Nie ma ambicji by nagle zostać astronautą? (Chodź ma możliwości) Każdy jest panem własnego losu i co robi i zrobi to jego indywidualna sprawa. Inni po prostu czują wyższość, zazdrość, pazerność, chytrość i inne negatywne cechy wynikające z ludzkiej ułomnej natury.

Zostaw merytoryczną opinię o BUNGE Polska - Karczew

• Jak się pracuje w BUNGE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BUNGE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

BUNGE Polska
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.

BUNGE Polska