Opinie o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bunge Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bunge Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

Janek

Witam, chciałbym złożyć swoją aplikacje na stanowisko „Specjalista do spraw sprzedaży B2B„ Ostatnimi czasy pojawia się wiele ogłoszeń na stanowiska handlowe w B2B. Czy może ktoś się wypowiedzieć jak wyglada praca na tym stanowisku? Czy zwiększyła się rotacja pracowników? Czy są jakieś konkretne przyczyny odejść osób pracujących obecnie na tych stanowiskach? Czy kierownik regionu jest Ok? Będę wdzięczny za podpowiedz czy warto aplikować. Pozdrawiam

@Janek

Ludzie odchodźą sami ze względu na zarobki w B2B. To dopiero początek odejść.

@Rene

Czy to możliwe żeby taki gigant w branży płacił tak słabo ze ludzie się zwalniają? Jeszcze z doświadczeniem może..... Przecież to branża bardzo specyficzna, szkoda specjalistów. Szkoda ze nie próbują zatrzymywać ludzi.... Przecież szkolenie i wdrażanie nowej osoby jest bardziej kosztowne niż podwyżka! Nie rozumiem tego...

@Janek

W ciągu miesiąca zwolniło się 2 kierownków regionalnych i dwóch handlowców z czego jeden pracował 11 lat. U giganta zarabia dobrze ale tylko kadra managerska. Na jaki region chcesz aplikować? Znasz branżę?

@Rene

Świętokrzyskie, teraz takie ogłoszenie jest na pracuj.pl. Szukam firmy, w której są dobre relacje, pracuje się dla wyniku a nie dla korpo schematów. Opinie o Kruszwicy słyszałem bardzo pozytywne. Dlatego bardzo jestem zaskoczony ze ludzie się zwalniają i ze nawet kierownicy regionów odchodzą z powodu niskiej wypłaty. Czy oby to napewno tylko kwestia niskiej wypłaty czy inne czynniki tez maja wpływ na odejścia ludzi? Branże znam..., pracuje w niej już kilka lat.

@Janek

jeden odszedł ze względu na kasę drugi już miał dość, to jest korpo tutaj najważniejszy jest marketing dział sprzedaży jest na drugim miejscu

@Rene

W każdej firmie dział marketingu jest ważny ale dobrze jak ściśle współpracuje ze sprzedażą. Bo to sprzedaż przecież jest na pierwszej lini frontu a marketing jest wsparciem nie wyrocznią. Z tego co piszesz to zupełnie odwrócona kolejność:( To jak tak kiepsko płaca to jakie jest średnie wynagrodzenie PH i RKS? Nigdy ta firma nie kojarzyła mi się z korpo, wręcz przeciwnie. Chyba sobie odpuszczę aplikacje w takim wypadku. A możesz podać jakiś konkretny przykład gdzie marketing nie liczy się ze sprzedażą?

wynagrodzenie podstawowe PH to w zależności od regionu 3400-4100 brutto

@Rene

Loooo....., to faktycznie bardzo słabo! Obecnie mam dużo więcej. To postawiłeś kropkę nad i! Faktycznie bardzo niskie podstawy, chyba ze premie są atrakcyjne i realne.

Bolek
@Janek

Nie zawracaj sobie głowy. Marne zarobki, układy się liczą a nie praca. Nikt nad niczym nie panuje. Słowem porażka. Aż dziw że to jeszcze funkcjonuje.szczególnie b2b. Ostatnio odeszlo 5 osób z wieloletnim stażem.

@Bolek

Jasną sprawą jest to, że, owszem, zarobki są ważne, ale trzeba też pamiętać, iż jest to kwestia indywidualna. Czytałam, iż w „Kruszwicy”, niezależnie od stanowiska i pozycji w strukturze, pracownicy mogą liczyć na wsparcie w rozwoju swoich kompetencji i umiejętności zawodowych. Powiesz coś więcej na ten temat? Jak wygląda to ów wsparcie?

zizi
@Lidia

Nie wiem gdzie to czytałaś ale nie można liczyć na żadne wsparcie. Istnieje to wszystko tylko jeszcze dzięki potężnej sile marki bo kierownictwo to totalna porażka (wynagrodzenia zresztą też)

Lolus
@Lidia

Kobitko...masz oczka zaślepione korporacja ....

Wszyscy

3.400 bruto inaczej na rękę jest gdzie s 2800 może trochę więcej ale to już przez ZT nie przez lising

@Wszyscy

Stawka brutto i "na rękę" jednak zawsze sporo się różni. A jak oceniasz tę stawkę? Jest adekwatna do wykonywanej pracy?

@Wszyscy

Sama jesteś jak ten lising hahahaha w ZT potrzeba ludzi wykształconych a nie analfabetów wtórnych z wygórowanymi oczekiwaniami.

pytający

Jest ogłoszenie o pracę na margarynownię. Jakie naprawdę są zarobki w ZT ? czy jakiś socjal też jest?

Czy są na forum pracownicy Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Lolus

Tak ...wpisze się jako pracownik i wypowiem się ..to miesiąc...juz zostanie się zwolnionym...a związki zawodowe na czele z wodzem ..to na taczkę i za brame..zastanówcie się kogo ludzie wybieracie...a przede wszystkim dlaczego nie ma konkurenta przy wyborach zwiazkowych

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap, ogólna rozmowa, o sobie itp, bardziej od strony prywatnej niż zawodowej, dwie scenki do odegrania nawet jeżeli ktoś ma kilka lat doświadczenia to też musi tyle, że krócej to trwa. Drugi etap bardzo merytoryczny, należy przygotować 20 minutową prezentację na swój temat w trzech aspektach, cele na obszar sprzedaży, swoje zalety ale i braki nad którymi należy popracować, sposób zarządzania relacjami biznesowymi z klientami. Nie wiem czy każdy dostaje taki sam zestaw. Notatki zostają na miejscu nie można ich zabrać. Zanim jednak dojdzie do spotkania następuje wcześniej telefoniczna weryfikacja oczekiwań finansowych z czym się nigdy nie spotkałem, zatem można być pewnym, że nawet osoba z bardzo dużym doświadczeniem nie dostanie większej pensji niż ktoś z małym doświadczeniem. Dodatkowo temat rozwoju osobistego był delikatnie mówiąc unikany a jeżeli już nie dało się go uniknąć to spłycany do granic możliwości. Pracowałem już w kilku korporacjach i moim zdaniem padły w trakcie tej rekrutacji nieodpuszczalne według wszelakich standardów jak i kp pytania np: o plany założenia rodziny (jeżeli ktoś jest wolny), o poglądy polityczne.

Jakie są pana poglądy polityczne, czyli której opcji pan sprzyja? Zamierza pan sam układać swoje trasówki? Nie sądzi pan że to dziwne żeby ph sam miał decydować którego klienta najpierw odwiedzić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Witam, Czy ktoś może wie jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku PH Food Service-Horeca? Dziękuje za pomoc.

Marian 82

Obsługa bardzo nie miła, robiąca na złość przyjeżdżający po odbiór produktu!!!!! W porównaniu do zakładu w Brzegu to tu jest katastrofa.

Jaka stawka i warunki dla PH ?

Czy w tej firmie istnieje system premiowania ?

laborantka

cześć, właśnie skończyłam studia inżynierskie, i chciałabym pracować w laboratorium. Jakie są zarobki?

Wszyscy

To prawda że pracujecie też w niedzielę ale to wszyscy przez Zt i co niedziele

Jasiu

Od kiedy zwolniono poprzedniego dyrektora, który ocipiał na punkcie BHP i wszystko wymknęło się spod kontroli, było wiele wypadków. Teraz już jest w miarę znośnie a co istotne nie ma żadnych wypadków i firmy zewnętrzne pracują swobodnie a nie że ktoś im z ukrycia zdjęcie zrobi i da zakaz wejścia na teren firmy za niezapięty pasek od kasku.

Bartosz
@Jasiu

Super, że znalazła się osoba, która dysponuje aktualnymi informacjami związanymi z pracą w firmie Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica”. Chciałbym zweryfikować, czy warunki płacowe w tej firmie uległy zmianie? Jakiś czas temu w wątku została zamieszczona informacja o tym, że pracownicy wykonują dużą ilość obowiązków z uwagi na braki kadrowe. Jak obecnie to wygląda? Uległo coś poprawie?

Obcy

Witam chciałem się zapytać ile chłopaki na wózkach mają w magazynie i ogolnie podobno 3 3.5 to. Prawda

Olga
@Obcy

Kwestia wynagrodzenia z pewnością jest zależna od wielu czynników, na przykład doświadczenia czy stażu pracy. Rozumiem, że planujesz starać się o posadę w firmie. Słyszałeś jakieś pozytywy na temat pracy w tym miejscu? Daj znać, jeśli zdecydujesz się aplikować. Informacje na temat tego, co oferuje pracodawca nowym osobom na pewno przydadzą się innym użytkownikom poszukującym zatrudnienia.

3400 brutto na początek

Wszyscy

Ile płacą w u Was w ZT dawała wam jakość premie pytam ogólnie o wszystkich pracownikach poprzednie opinie mówią koledzy że nie ma

@Wszyscy

proponuje cukrownie i zaklady sodowe o wiele lepsze zarobki

Obcy

Witam chcialem się zapytać jak mieliście postój u was w ZT To stali pracownicy przed Tłuszcze to wam za to płacili czy urlop wam wpisali.

pracowali w postoju

Xxxx

Praca u was jest od pon do piątku podobno w soboty i niedziele też chodzicie

Olga
@Xxxx

A byłbyś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Zakładach Tłuszczowych „Kruszwica”? Aktualnie zatrudnią tam: Przedstawiciela Handlowego, Kierownika HR Biznes Partner, Księgową / Księgowego oraz Młodszego Specjalistę ds. Energetycznych. Tu znajdziesz szczegóły dotyczące każdej z ofert: https://ztkruszwica.pl/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy Czy któraś z nich jest zgodna z Twoim doświadczeniem czy kwalifikacjami?

zainteresowany

Halo, stażyści z ZT Kruszwica! Czy ktoś może opowiedzieć o procesie rekrutacji, wynagrodzeniu i czy warto w ogóle zaplikować ? z góry dzięki za odpowiedź!

Rafał
@zainteresowany

Chcesz odbyć staż w Zakładach Tłuszczowych Kruszwica? Obecnie pracodawca prowadzi program staży wakacyjnych. Szuka absolwentów i studentów. Staż jest płatny, dwu lub trzy miesięczny. Zapotrzebowanie na stażystów jest w działach logistyki i zakupów, human resources, utrzymania ruchu, finansów i administracji oraz jakości. Możesz liczyć na wsparcie opiekuna i przyjazną atmosferę. Jeżeli się zdecydujesz napisz o swoich doświadczeniach z pracodawcą.

Analityk

Cześć Biorę udział w rekrutacji na analityka w dziale systemów informatycznych. Jakieś opinie? Jaka atmosfera? Ktoś tam pracuje? Ile można wyciągnąć brutto? Z góry dzięki! !!

@Analityk

Podpowiesz nam, z jakiego powodu złożyłeś aplikacje właśnie do Zakładów Tłuszczowych „Kruszwica”? Co Cię przekonało, by podjąć tam zatrudnienie? Jeśli czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, trzymamy za Ciebie kciuki.

Analityk

Chajsy mnie przekonały ;) Liczyłem na odp. pracowników a nie Bota:/

@Analityk

Nie jestem botem. Dyskutuje z użytkownikami w bieżącym wątku dotyczącym pracy w Zakładach Tłuszczowych „Kruszwica”. Oczywiście nie musisz odpowiadać na moje pytania, jeśli nie chcesz, ale bardzo pomogłoby to osobom, które chcą uzyskać informacje na temat pracy w tym miejscu. Powiesz nam, czy zdecydowałeś się na pracę w firmie?

Lidia

@Masmix, czy aby na pewno Twój komentarz powinien pojawić się w bieżącym wątku? Przypominam, że wątek dotyczy Zakładów Tłuszczowych „Kruszwica”. Dyskutujemy tu o warunkach pracy, zatrudnieniu czy atmosferze w tej konkretnej firmie. Jeśli chcesz powiedzieć nam coś więcej na temat wyżej wymienionych aspektów - czekamy na Twoją odpowiedź. @KuJaWiak, czy pracujesz obecnie w Zakładach Tłuszczowych „Kruszwica”?

Masmix

Witam , Jestem pracownikiem firmy Bunge w Karczewie i chciałbym się dowiedzieć czy u was tez się praktykuje 500 zł za wypadek żeby zachować czyste konto bezwypadkowe w firmie ? Pozdrawiam .

Lidia

@Kujawiak, dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Twoje wypowiedzi na temat zarobków, warunków i specyfiki pracy na pewno przydadzą się wszystkim użytkownikom forum. W szczególności stanowią one dużą pomoc dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. Czy mógłbyś podpowiedzieć nam czy dla pracowników dostępne są/były benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to czy otrzymywali je wszyscy pracownicy czy jedynie Ci osiągający największą efektywność w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bunge Polska Sp. z o.o. - Kruszwica

• Jak się pracuje w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bunge Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bunge Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bunge Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bunge Polska Sp. z o.o.