Opinie o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bunge Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bunge Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunge Polska Sp. z o.o. w Kruszwica

PP

ZTK to spółka giełdowa wyniki są publikowane.

hah

Nie miałem na celu nikogo straszyć, piszę jak to wygląda, a jeśli chodzi o Kujawski to masz racje że jest znany, tylko wszyscy o tym wiedzą i na kujawski nie dostaniesz planu, bo sam się sprzedaje, dostaniesz na inne marki;) bardzo ciekaw jestem co napiszesz jak się dostaniesz:) życzę powodzenia, jeśli coś Cię interesuje to pytaj a odpiszę wszystko co wiem w danym temacie:)

dość

prawda i to szczera ta firma to zaraz pier...nie przez działania PP i PP, BA ,Ag D i innych do góry którzy nie myślą o sprzedaży tylko o standardach i jak za..bać przedstawiciela który oprócz mercza ma dużo innej pracy i nie wyrabia się już w niczym.

@dość

Pani AG jest daremna, zamiast robić kasę na sklepach, robić dile, to jak wpada na wspólną pracę to zamiast podejść do tematu profesjonalnie to każe na kauflandach brać szaty i półki czyścić, ona jest głównie odpowiedzialna za wprowadzenie coraz to nowych standardów ( porażka) i z tą panią bedziecie mieli przyjemnść rozmowy jeśli zaproszą Was na pogadanke w sprawie pracy,.o Piotrze P już nawet nie będę pisał, bo szkoda nerwów na tego człowieka, fałszywy dla swoich podwładnych i lizus u góry. Nowy dyrektorek na Polskę też świruje,

Bialoczerwoni

Życzę powodzenia za chwile zwolni się na pewno kilka miejsc i sam zapier.... za 2200 pln

hah

Nie no czytając to musiałem się odezwać;)pracowałem ponad 7 lat, kierownicy regionalni są ok, ale nie mają nic do gadania jeśli jakiś cymbał coś sobie wymyśli na górze. Poznałem PP, nadęty bufon, przedstawiciele pod nim, jak oderwani od rzeczywistości, wprowadza swoje standardy na sowim regionie i ciągle mu coś nie pasuje. Oni w tej firmie już zapomnieli że wypłatę ludziom płaci się ze sprzedanego towaru, a nie wymyślanie ciągle dlaczego to stoi koło tego a nie tamtego, chora sprawa.... przy audycie dostaniesz OPR za to ze olej stoi troszkę w lewo a nie w prawo, ale nikt nie pójdzie do kierowniczki zapytać za ile sprzedałeś towaru i co załatwiłeś. Ciągle błędy podczas kontroli audytorów przewalane na PH a jak udowodnisz że masz racje to każą Ci zapieprzać a nie dyskutować. 2200 na rękę, telefon i skoda fabia kombi,premia kwartalna podzielona na tyle czynników że oni już sami nie potrafią tego policzyć,jeżeli chcesz załapać się to nie bardzo polecam, chyba że to pierwsza praca to ok żeby zdobyć troszkę doświadczenia. aaaaa coś jeszcze 15 wizyt dziennie, z każdej nie wykonanej musisz się tłumaczyć, czas pracy liczony jak w jakimś ośrodku zamkniętym. Efektywny, nieefektywny jak Cię na spotkaniu regionalnym podliczą to aż piana CI pójdzie z ust. Walka o towar na wymianę które są ciągle. Zawsze sądziłem że kilka osób jest tam oderwane od rzeczywistości. Ogólnie jeśli chcesz aplikować na na Południe Polski to całkowicie odradzam. Jeśli chcecie jeszcze coś wiedzieć to zapytajcie tu na forum a Wam odpowiem. Mam cichą nadzieje że ktoś z pseudo dyrektorów to przeczyta POzdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap, ogólna rozmowa, o sobie itp, bardziej od strony prywatnej niż zawodowej, dwie scenki do odegrania nawet jeżeli ktoś ma kilka lat doświadczenia to też musi tyle, że krócej to trwa. Drugi etap bardzo merytoryczny, należy przygotować 20 minutową prezentację na swój temat w trzech aspektach, cele na obszar sprzedaży, swoje zalety ale i braki nad którymi należy popracować, sposób zarządzania relacjami biznesowymi z klientami. Nie wiem czy każdy dostaje taki sam zestaw. Notatki zostają na miejscu nie można ich zabrać. Zanim jednak dojdzie do spotkania następuje wcześniej telefoniczna weryfikacja oczekiwań finansowych z czym się nigdy nie spotkałem, zatem można być pewnym, że nawet osoba z bardzo dużym doświadczeniem nie dostanie większej pensji niż ktoś z małym doświadczeniem. Dodatkowo temat rozwoju osobistego był delikatnie mówiąc unikany a jeżeli już nie dało się go uniknąć to spłycany do granic możliwości. Pracowałem już w kilku korporacjach i moim zdaniem padły w trakcie tej rekrutacji nieodpuszczalne według wszelakich standardów jak i kp pytania np: o plany założenia rodziny (jeżeli ktoś jest wolny), o poglądy polityczne.

Jakie są pana poglądy polityczne, czyli której opcji pan sprzyja? Zamierza pan sam układać swoje trasówki? Nie sądzi pan że to dziwne żeby ph sam miał decydować którego klienta najpierw odwiedzić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
```

Jezeli chodzi o rekrutacje to szukają osób, które mają najmniejsze oczekiwania finansowe, a nie umiejętności. Pytania padają absurdalne i typowo osobiste, wręcz czasami chamskie. Prowizja jest liczona od podstawy więc ten z najmniejsza podstawą wygrywa proces rekrutacji.

student

Czy moze ktoś pomóc odnośnie rekrutacji na staż w ZT Kruszwica?

Metal

@Jasfasola wynik "dobrej zmiany " A.P. na P.P.

Jasfasola

Jeszcze nigdy nie było tak źle w firmie, pensje spadają na łeb na szyję podwyżek brak, wymagania rosną, z dobrej firmy z super produktem zrobili obóz pracy, ale wiadomo pracować trzeba, jednak nie dzieje się dobrze presja standardów merchowych przekłada się na wynik sprzedaży i przez durne pomysły dotyczące mercha nie bierzesz ani premii za standardy ani za sprzedaż, błędne kolo

dramat

Już na rozmowie mówiono, że są inni kandydaci, którzy może i nie mają doświadczenia, ale mają niższe oczekiwania finansowe. Wniosek jest taki, że wybrano nie najlepszego kandydata, a najtańszego. Chęć rozwoju? Pani, z którą rozmawiałem twierdziła, że 2 lata to o wiele za szybko na jakikolwiek awans nawet z bardzo dobrymi wynikami- absurd. Poza tym prowizja jest liczona procentowo od podstawy, to już wiadomo, że wybiorą kogoś za minimalną krajową, żeby tej prowizji dostał jak najmniej. Ogólnie nie polecam składać i tracić swojego czasu jak chcesz zarabiac mniej niz 2 tys na rękę.

Byly

Kiedyś fajna firma.Teraz tyra od sklepu do sklepu i tylko wyznacznikiem jes SFA i audyty co 2,tygodnie. PH powinni na wyposażeniu mieć metrowki- w OBI promocja 7.99

Masakra

Premie ? ... chyba kadra menagerska bo na pewno nie PH

Michu

nie to tylko Zwierzaczek :)

Ph na Radom

Witam Czy moze ktos napisac cos nie cos o pracy PH w tej firmie? Interesuje mnie padstawa, jak naliczane sa premie, ile wizyt dziennie, czy raportowanie jest bardzo upierdliwe, jaki samochod i czy mozna kozystac do celow prywatnych? Chcialbym tez wiedziec jaka jest atmosfera . Jutro mam drugi etap na Radom, bede wdzieczny za kazda wskazowke. Pozdrawiam

razny
@Ph na Radom

Ja moge cos napisać o PH z Wroclawia, spotykam go czesto na Leclerku, gość wyglada jak na notorycznym kacu, nie ogolony, w tenisówkach, to chyba sa te standardy....

pajda
@Ph na Radom

Jak Ci poszło , jakie były pytania ?

starszy

tobi, chciałbym się dowiedzieć czegoś o tym dziale. Pracuje w utrzymaniu ruchu od jakichś 6 lat. Chcę się przenieś bliżej stron rodzinnych i zwyczajnie badam teren. Dziś nie szukają, a w każdej chwili mogą kogoś potrzebować, bądź mogą być zainteresowani kimś kto ma jakieś doświadczenie. Stąd padło moje pytanie i je ponawiam. Pozdrawiam

starszy

Witam ponownie. Chciałbym jeszcze raz poprosić o opinię co do pracy w dziale technicznym (utrzymanie ruchu). Jeżeli ktoś może podzielić się informacją co do zarobków, atmosfery w pracy, kierownictwa. Pozdrawiam

starszy

Witam, czy ktoś może się podzielić informacjami na temat działu utrzymania ruchu? Jakie zarobki, kierownictwo,ile osób jest na zmianie?? Pozdrawiam

Bąk
@starszy

Daj se spokój bo ocipiejesz pracuje tam paru (usunięte przez administratora) a całe to Bunge to banda popierdoleńców tylko pozwolenia na wszystko i audyty i wycieczki jakiś brudasów

lich

Ile można zarobić na stanowisku PH( jaka podstawa i ewentualnie premia) , jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, czy duża rotacja handlowców ?.

dupa-jasiu

Chyba PP nie jest twoim dystryktem :)

dość

jest coraz gorzej, tragedia . ph w ogóle są nie doceniani tylko plany i mercz. PP i PP i Bał. chcą za..bać wszystkich ph. Kasa coraz mniejsza i dążą do tego żeby ph nie brali żadnej pemii. PH nie mają sprzedawać tylko jeb..ane ankiety i mercz. non stop i po 15 wizyt. I dyre nie rozumieją że ph są od sprzedaży a nie od mercza i ankiet. Pozdro dla wszystkich ph z kruszwicy , trzeba strajkować i nie dać się

Spocony
@dość

Zgadza się! Zaczyna się robić NIEWOLNICTWO!!!

reksio

Raczej nie polecam na PH. Plany coraz wyzsze premie coraz nizsze.Audyty,kontrole itp. Podejscie jak do psa.

Zostaw merytoryczną opinię o Bunge Polska Sp. z o.o. - Kruszwica

• Jak się pracuje w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bunge Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunge Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bunge Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bunge Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bunge Polska Sp. z o.o.