PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

mariusz

Witam, pracował ktoś przy zalewaniu form betonem, w Niemczech?

tomikacpers2wp.p

macie jakieś namiary na dobreą firme na zbrojenia?

Jaaa

Wiesz w tym sens ze ciezko cos dostać nowego a w Pl ciezko mi o pracę i mam ochotę jechać zobaczyc jak i co . pracowałeś a jak tam z zarobkami wypłacalni są ? mam jeszcze uprawnienia MIG MAG mozan tam coś dostać w tym kierunku ?

dany
@Jaaa

witam . i jak pracujesz w tej firmie? jakieś konkrety odnosnie pracy kasy?pozdrawiam

Ostrów Wlkp

dostałem propozycję wyjazdu z tej firmy do Niemiec Betoniarz/Zbroiarz powiecie mi warto jechać , bo z tego co czytam to szok.pl panowie co mam zrobić mam jechac umowę podpisać itd. obiecali mi ze na początek od 1200Euro miesięczna płaca, w sobotę do południa 5 godz pracy, hmm poszukują samych młodych.

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

mirek8266

jak nie masz co robić w kraju to jedz od nich , świata trochę zobaczysz (w niedziele rzecz jasna) czas szybko tam leci , jak nie lubisz długo spać to praca wręcz wymarzona dla ciebie , ps. ponoć pieniądze szczęścia nie dają ..:))

jee

jakieś słuchy doszły mnie na temat majstra pod Norymbergią (NEUMARKT)? rozwiniecie coś więcej?

marek

witam,mam pytanie czy ktoś teraz pracuje lub ostatnio pracował w pbo?? chciałbym wiedzieć,czy jest sens pracowania w tej firmie??dostałem ofertę pracy,wyjazd do niemiec i chciałbym coś więcej wiedzieć na temat tej firmy,podpowiedzcie coś:) pozdrawiam

saato

szukam pana(usunięte przez administratora) który pracował w PBO. (usunięte przez administratora)

Pablo
@saato

Saato ja tam pracowalem swego czasu

Darek

Witam. mam pytanie mam oferte jechac do pbo i wiecie moze jakie zarobki i warunki sa u nich ? Pozdrawiam

matoł

zarobki od 500 do 700 euro a w PL mowia ze 1700 euro tak ale za 3 miesiące

lukasz1983

Ludzie czy wy wszyscy jesteście analfabetami? Nauczcie sie wszyscy czytac i pisac i wtedy dodawajcie opinie na forach! ANALFABECI wstyd mi za Was!!!

kolo

kielbasa jest kolo kolonii-pulheim-----inbudex poznan

bobo

namiary na kiełbase-bardzo pilne.telefon lub adres .

pablo

Angela240 - 2013-09-16 10:05:37 A wypłacają w ogóle pieniądze ? I jakie są tam wypłaty ?wypłaty w tej firmie są akordowe, a jak już stawka godzinowa to na 101% nie taka jaką podają telefonicznie, umowa z nimi jest oparta na najniższej krajowej a aneks do umowy odnośnie pracy za granicą opiewa o ile dobrze pamiętam (nie będę teraz szukał ich umów) to ok(usunięte przez administratora)euro. Moją ostatnią wypłatę dostałem dopiero po tym jak zagroziłem im że pójdę z nimi na drogę sądową, usłyszałem w telefonie że są na to przygotowani.

Angela240

A wypłacają w ogóle pieniądze ? I jakie są tam wypłaty ?

pablo

Angela240 - 2013-09-11 09:36:08 Witam. Proszę mi coś powiedzieć na temat tej firmy, ponieważ mąż dostał ofertę pracy w Belgii 14 euro na godzinę stawka. Czy jest to praca pewna i za taką stawkę czy to jakieś kręcenie ? Bardzo proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję. jak masz dość męża w domu to go wyślij do tej firmy, a z płacą w tej firmie nie jest tak jak obiecują telefonicznie, wiem bo robiłem troche czasu dla tej firmy. Poczytaj komentarze a sama sobie odpowiesz na pytanie

Angela240

mirek

a kindergeld zalatwiaja co

Heh

Pracowalem w pbo, powiem wam tak: kasa sie zgadza, praca jest. Jest ciezko bo trzeba (usunięte przez administratora) ale ile polakow robi tak samo zeby wykarmic rodzine i to za psie pieniadze. Jezeli ktos mysli ze pojedzie do niemczech bo tam nietrzeba robic to sie grubo myli. A fachowcow tez potrafia docenic.

maniek

kiedy ten wyjazd jakie warunki zakwaterowania są po ile godzin socjalne do zoboczenia

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.