PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

pawel

na rozmowie mowili ze zarobie 1500 do 1700 eur ale praca po10 godz wyjazd do wurth za 2 tygodnie

Pablo

jedz i sie przekonaj jak pracuja a jak placa

admin

1900 [zwykły zbrojarz]to ja w 2008 w formacie zarabiałem i twierdziłem że za mało a ty za 1700 śmiech hahahahah

Mirko.

Co Ty za bzdury opowiadasz chłopie,ja pracuje na zbrojarni 10 lat i mam 1700 i super warunki,pozdrawiam z Bruhl

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

bob

tak

oldie79

ja znam jezyk pablo. a co masz ciekawego do zaoferowania?

jezyk znasz??

Łukasz

pojechałem tam jako ślusarz-spawacz.Jak na razie to pierwsza wypłata za pare dni przepracowanych w maju wplyneła bez problemu i na czas zobaczymy za miesiąc

Łukasz

Pbo zasponsorowało mi transport w dwie strony tylko to było dobre teraz czekam do 10 .07 ile wypłaty mi wpłynie

Łukasz

a ja jade ! zobaczymy co będzie nie można się opierać tylko na opiniach innych, wszędzie czeba robic aby zarobić, może kiedyś będe psał takie same opinie ale jak nie spróbuje to nie będe wiedział - do zobaczenia we frankfurcie

ciekawy

może ktoś powiedzieć coś na temat pracy z tej firmy w Stuttgarcie?

info

Spawaczy i monterow poszukuje pilnie Stabar z Zyrardowa.

Pablo

jezeli ktos chce poznac kulisy i szczegoly pracy w pbo consulting oraz kopie mojej umowy z ta szemrana firma zapraszam na droge email [usunięte przez moderatora] odpisze w miare mozliwosci jak najszybciej

Kozak Piotr

DZIĘKUJE GoWork, za możliwość wyrażenia opini publicznie o takim [usunięte przez moderatora]. Kozak do domu i mamy!!! krowy dojić, a nie do Niemiec do pracy w Świat, za cienki jesteś.

opornik

Wlasnie a moze ktos napisze jak tam jest z elektrykami bo olaszaja się że potrzebuja. Jakie warunki. Moze jakis byly lub obecny elektryk cos napisze.

amper

Witam, czy moze mi ktos cos blizej powiedziec o ofercie pracy w PBO na stanowisku ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU????? Moze ktos pracuje na tym stanowisku na kontrakcie??????? Dali ogłoszenie , ze szukają i zastanawiam sie czy zadzwonic. Moze ktos poda faktyczne zarobki na tym stanowisku i warunki pracy jesli sie orientuje. Wielkie dzieki!

Henry

Alex ,na prefabrykacji zarabia się 30 E na godzinę ,jeśli potrafisz coś [usunięte przez moderatora]

kamil27

Robiłem już przez Pollux w Holandii, Alfa(obecnie Abator) w Austrii,Takie są uroki pracy przez agencje czyli pośrednika trzeba dobrze trafić. Różnie było ale jak ktoś robił to miał.Od kilku lat wale w Polsce zbrojenia i wiem że to ciężki kawał chleba dlatego jak ktoś tego nie robił to niech nie jedzie do niemiec przez Pbo bo budowy są dla chłopów a nie ciot .Jakby mi na budowie taki jeden z drugim ociągał się albo mówił że za ciężko to [usunięte przez moderatora] bo przerób jest od ilości wyłożonych ton stali Firma kasę zarabia od każdego kilograma a jak mało zrobicie to z czego zapłacą.Tak jest na całym świecie

kamil27

a co ty myslisz ja w Polsce zapier 4 lata jako zbrojarz a połowa Firm to mi kasy nie zapłaciła a min 12 godzin wale.Taki to fach zbrojarz lub cieśla a pręty trzeba szybko kłaśćbo przerób.A jak ty w sklepie półki myłeś to sory,nie wiesz chyba co to zapierdol

A jak jest w Schonbergu ?

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.