Maxpol

Opinie o Maxpol

maciek

haha, myślę, że spokojnie mzesz się z nimi skontaktować nawet telefonicznie i zapytać, słyszałem, że szef jest bardzo w porządku i jak zalezy mu na pracowniku to tego samego dnia można przyjechać i porozmawiać.

tgryu

hej, nie wiecie czy w najblizszym czasie beda moze rekutowac na jakies stanowsiko na przyklad kierowcy kat. C+ E, bo chetnie bym sprobolwa aplikowac..

Małgosia
@tgryu

Jeśli jesteś zainteresowany pracą to zadzwoń(usunięte przez administratora)Małgosia

haha

Super, że zapewniają karty multisportu. Wbrew pozorom pracownikowi zależy na benefitach, a skoro chcą, żeby pracownik dbał o swoją kondycję to trzeba korzystać. A można znaleźć zatrudnienie u nich teraz? Dzięki

loki

tak naprawdę archivve to trzeba mieć głowę na karku. Praca nie jest jakoś szczególnie wymagająca, ale przedstawienie firmie dodatkowych kursów przy wtryskarkach to będzie strzał w dziesiątkę.

Kierowca

Bylem osobiscie. Bardzo bylo milo i przyjemnie. SZACUNEK ZA TO. Bardzo dokladnie i rzeczowo zostalo mi wszystko wytlumaczone. Nie czulem sie zestresowany jak na rozmowach np. w firmach produkcyjnych. Bylo ok.

On

Szukam pracy jako kierowca autobusu i trafiłem na firmę maxpol. Widzę że poszukują kierowców. Opinii słyszałem wiele na ich temat, w większości negatywne ale nie od ludzi którzy mieli z nimi bezpośrednio styczność. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto tam pracował lub pracuje, na temat jak to wygląda wszystko w obecnej chwili ? Jak wyglądają zarobki oraz ogólnie warunki pracy ? Czy warto tam iść czy raczej lepiej poszukać czegoś innego ? Pozdrawiam

cosik

@Bolo, pewnie pomylili Maxpol z firmą Nowy Maxpol, jedno słowo i tyle zmienia. Z tego co słyszałem to podobno kierowcy maja tutaj umowy o prace i płacone diety i ryczałtowo za spanie w kabinie, więc nie jest źle.

toko

też prawda, oni są generalnie firmą transportową jak pisze @Bolo, ale wydaje mi się, ze spokojnie mozna się u nich zatrudnić jeszcze na innych stanowiskach, teraz widziałem, ze pojawiło się kilka nowych ofert do Torunia, Warszawy i Rzeszowa, a konkretnie na kontrolera jakości, pracownika ochrony fizycznej.

Bolo

Maxpol w Wałbrzychu nigdy nie był i nie jest zakładem mięsnym . To jest firma transportowa.

jankes

pracowalem tam trzy lata i wcale nie narzekalem zwolnilem sie bo wyjechalem za granice po powrocie mam zamiar tam z powrotem wrocic zycze powodzenia i pozdrawiam

max

Ja tam pracowałem facet nie jest tragiczny tylko trzeba do niego podejść w sposób inny.Odszedłem bo się wyprowadziłem.

witam pracuje w tej firmie od dawna znam ludzi z biur szefostwo i czytajac to chce mi sie pawia walnac ludzie rabnijcie sie w łeb i nie oczerniajcie ja ze swej pracy jestem zadowolony kasa na czas co najwazniejsze w dzisiejszych czasach i zawsze z szefostwem idzie sie dogadac a to ze firma niby ma klopoty to skad wiecie popaprancy a jesli nawet ma to co takiego takie czasy raz na wozie raz pod wozem dla mnie najwazniejsze ze dzieki nim daja mi prace bym zyl a na zarobki nie narzekam wiadomo im wiecej tym lepiej pozdrawiam moje wspaniale szefostwo

mazi81

Ja idę dziś na rozmowę c+e proszę o szybki opis firmy. Wiem że kasa na czas i 0 z nią problemów tylko zwolnić ponoć potrafią z dnia na dzień.

Witajcie, Kim Ty jesteś i o czy piszesz?Przedstaw sie, bez anonimowości,... Jeżdżę u nich od trzech tygodni DAF-em i wszystko jest ok. Przedstaw się bo siejesz zamęt, jaki masz w tym cel? Wyrzucili Cie bo kradłeś paliwo ?...Dla mnie i moich kolegów ta firma to moje miejsce pracy i chleb dla mojej rodziny. Internet to mejsce dla Ciebie? mozesz pisać bez konsekwencji.Ale może po prostu jesteś z konkurecji. Życzę Ci miłego dnia .... Pozdrawiam Damian

Witam, ja już złożyłem swoje CV, czekam na odpowiedz.

Robert

Widziałem nowe ciezarowki maxpolu. Dwa dafy, ponoc do końca roku zamówili 10 Actrosów. Czy ktoś z was wie czy przyjmują do pracy na tiry

Głupoty piszesz, pracujesz w Maxpolu a nic nie wiesz? Ja zawoziłem auta do Kutna, do leasingu jako zwrot, a nie do komornika. Trochę wiedzy zaczerpnąć, jak komornik mógłby wziąć coś co należy do leasingu. [usunięte przez moderatora]

stasiu

O czym piszecie. Firma jeździ na międzynarodówce. Z tego co wiem to oddają autobusy, bo kupują całkiem nowe. Zamówili na targach w tym roku setry i mercedesy. redukują autobusy bo Koreańczycy pozwalniali ludzi, więc po co maja stać. Ja u nich jeżdżę od początku i jakoś nie narzekam. Teraz mają już licencje na ciężarówki i ruszają chyba od poniedziałku z nowymi DAF -ami. Więc jak piszecie to piszcie na temat. (usunięte przez administratora)

normalny

ludzie co wy gadacie zarobki wcale nie sa po 1500 max tylko raczej minimum 2000 a no jeśli jesteś [usunięte przez moderatora] i nie umiesz zmieniać biegów albo [usunięte przez moderatora] i w coś przywalisz spowodujesz wypadek czy coś to nie dziw się ze ponosisz za to jakąś odpowiedzialność a pozatym jak jest ci tak [usunięte przez moderatora] w tej firmie to przecież mozesz zmienic prace i tyle.

A jak mają pracownicy biurowi? tacy zwykli pracownicy w biurze

jurek

arek, możesz normalnie odpowiedzieć, korona Ci z głowy nie spadnie. Ja mam pytanie o konieczne doświadczenie na stanowisko kierowcy - czy jest jakieś minimum lat, które trzeba mieć przepracowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxpol?

Kandydaci do pracy w Maxpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxpol