Opinie o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz w Boguszów-Gorce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz w Boguszów-Gorce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz?

Bianco Nowy wpis

Beznadzieja, żadnej informacji o odwołaniu kursu, przez takie kursowanie nie dziwię się, że nikt z tym Państwem nie jeździ, nie raz widziałam jak przewożą powietrze albo jednego pasażera. Ceny dwa razy wyższe niż PKP czy Flixbus, już lepiej pojechać do Lubina i pojechać z kimś innym niż czekać w Polkowicach na szczęście, czy się akurat Państwu zachciało w ten dzień pojechać, czy nie. Jak ktoś tutaj wcześniej wspominał, szkoda że zlikwidowano PKS jeżdżący niegdyś na tej samej trasie czyli Kamienna- Zielona Góra, bo tam były całkiem inne warunki jazdy i nikt nie wykonywał przewozu z przymusu, nie wiem jak tak można traktować klienta, biorąc pod uwagę, że nie zauważyłam, aby pasażerowie pchali się drzwiami i oknami. Trasa jest niemalże niemożliwa do przewidzenia, tak samo godziny przyjazdu na miejsce docelowe, bo czasem pojedzie do Głogowa, czasem nie pojedzie, zależy jaki maja Ci Państwo aktualny humor. W Polkowicach ten Pan przyjeżdża 20 minut przed czasem, zabiera jedną czy dwie osoby (jak jest dobry dzien, zapewne czesto nie zabiera nikogo) i odjezdza, nie czekajac do godziny z rozkładu jazdy. Ostatnio tj. 18 lutego 2020 czekalam 1,5 h na przystanku, przez co nie poszłam do pracy, bo po prostu do niej nie dojechałam, bo akurat trafiłam na dzień ,,niejechania". Nigdy więcej się nie zdecyduje na kurs z tą firmą. Nie wiem jakim pracodawcą jest ten pan przewoźnik, ale radzę trzymać się z daleka, bo jeśli jest takim samym szefem jak przewoźnikiem, to nie polecam.

Hal. Nowy wpis

02.04.i 02.05 2020 próbowałam dostać się z K. Góry do Zielonej Góry bus nie przyjechał . Brak jakichkolwiek info. Obsługa busa po kilkudziesięciu tel. Arogancko odnosi się do pasażerów bez wyjaśnień

Niezadowolony

Tragiczny przewoźnik nie liczy się z ludźmi 8.09 2018 na trasie Ustka kamienna Góra nie robił przerw na toalety jechali ludzie z małymi dziećmi, pieskami oraz starsi a o tym że nie dawał biletów za przejazd nie wspomnę jak można być tak bezdusznym człowiekiem. ...

@Niezadowolony

Rozumiem, że korzystałeś z usług Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz. Jednak forum dotyczy opinii na temat tego, jak firma sprawdza się w roli pracodawcy, a także jej wewnętrznej sytuacji. Dlatego jeżeli posiadasz informacje na ten temat, to podziel się nimi z użytkownikami forum.

Prawda Nowy wpis
@Niezadowolony

Prawda.Niemila pani z łaską stawała na prośbę w miejscach gdzie nawet nie było toalety..Wysiadka w dziwnych porach co niektórzy nawet o 3 w nocy....Jedyny plus ze pani bierze mniej za bilety od pana rowniez na trasie Kamienna Zielona Gora i ze aż tak nie grzeje jak pan w lato kaloryfery wrzątek.Radio niestety tyczy tak samo i trzeszczy wytrzymać nie idzie.Odradzam.

Aplikowałeś do firmy Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dyspozytor / Logistyk
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Boguszów-Gorce
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Koordynator pracowników z Europy Wschodniej
KBTI Poland
Glogow

25.09.2019 bus w Głogowie się nie pojawił o 13.14 stałem do 14 Telffony nie odpowiadają (usunięte przez administratora) nie firma

Czesław
@Glogow

Wypowiadasz się jako pasażer i rozumiem, że jesteś niezadowolony z tego, że rozkład jazdy mija się z rzeczywistymi godzinami transportu. Ponieważ jest to forum pracownicze chciałbym także przeczytać opinie osób zatrudnionych w firmie i dowiedzieć się jaki jest grafik pracy i wynagrodzenie. Proszę Was o większą aktywność.

Prawda
@Glogow

Prawda.Przyjezdza za wcześnie i poprostu odjeżdża jesli ktos o tym nie wie czeka myśląc że jest opóźnienie.Porażka.Nie polecam.

MAMA

Beznadzieja!!! Czekałam 10.05.2019r na przystanku w Głogowie. Autobus nie przyjechał. Druga osoba, która ze mną czekała zadzwoniła do przewoźnika powiedział, że jet już w Polkowicach i pewnie pomyliłyśmy przystanki( osoba jeździ od września 2019r. tym kursem i cały czas z tego przystanku). Przewoźnik rozłączył się. NIERZETELNY PRZEWOŹNIK!!! NIE POLECAM ABSOLUTNIE

NIE POLECAM!!!!!!
@MAMA

PAN NIE TRZYMA SIĘ ROZKLADU I PEWNIE ODJECHAL JAK ZWYKLE CONAJMNIEJ 15 MINUT ZA WCZEŚNIE.ODRADZAM PODRÓŻ Z TYM PRZEWOŹNIKIEM RÓWNIEŻ PRZEZ WZGLĄD NA KRYTYCZNY STAN TECHNICZNY POJAZDU ORAZ KRYTYCZNĄ WRĘCZ TECHNIKĘ JAZDY.KULTURA ORAZ ZACHOWANIE PANA RÓWNIEŻ POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.PANI NIE MNIEJ, BARDZO PODOBNY STYL ZACHOWANIA.KOSMICZNIE WYSOKA CENA BILETÓW W STOSUNKU DO WARUNKÓW JAZDY ORAZ PRZYSTANKÓW NIE DO TEMATU POPROSTU...JEŹDZI NA SZCZĘSCIE NIEWIELE OSÓB BO WIĘKSZOŚC NIE JEST W STANIU WSIĄSC JESLI BUS PODJEZDZA ZA KAZDYM RAZEM O INNEJ PORZE.JEDNA WIELKA PORAZKA ODRADZAM KAZDEMU.MOGLBY KTOS NORMALNY ZORGANIZOWAC TAM JAKIS TRANSPORT BO JEST POTRZEBNY A TA DZIWNA FIRMA TO SIĘ POPROSTU W GLOWIE NIE MIESCI.

Wojtek

Ile zarabia kierowca ? Jaka umowa na start ?

Zapewnię cały czas w kadrach! Ale jak to cza było pupkę podnieść i się pokazać ;)

Darek

W dniu 09 sierpnia 2019r. czekałem wraz z chorą matką na przystanku w Głogowie na przyjazd busa z chęcią powrotu do Kamiennej Góry. Czekaliśmy od godziny 12.55 do 13.30 ale bus się nie pojawił. Odjazd powinien być o 13.14. Jak widać z treści komentarzy nie jest to przypadek odosobniony, że bus nie przyjeżdża. Nierzetelna firma. Proszę na nich uważać. Z przewidywanej długości podróży ok. 3 godzin zrobiło się 7 godzin. Na przystanku nie było żadnej informacji o tym , że w dniu 09.08.2019r. kurs jest odwołany. Podejście do klienta absolutnie nie przyzwoite. Żenada

Dorota

Totalna porażka. Czekałam 2.08.2019 r na przystanku PKP o godz. 21 .00 w Legnicy na kurs do Dźwirzyna i niestety autobus nie przyjechał.Dzwoniłam kilka razy na podane telefony , niestety nikt nie odbierał , a dzień wcześniej obiecywał ze na pewno zatrzyma się na tym przystanku. Przewoźnik widmo III.

Jacek

Jakieś newsy o pracy w firmie? Czy w ogóle potrzebujecie kierowców?

Staly klient

Dzieki tej firmie PKS zlikwidowal bardzo ważne!!! wygodne miłe i przyjemne polaczenie Kamienna Gora -Zielona Góra. Busy tej firmy kursuja nadal tyle ze do soboty, a co z niedzielą??!! Zero polączenia.Potrzebnego połączenia. Moje sugestie dla Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz: Prosze jesli juz tak sie stalo natychmiast wprowadzic kursy w niedziele.

Firmy nie polecam, czyste dno, dziwie sie że jeszcze istnieją brak profesjonalizmu. Szybko wysyłaja sms z numerem bankowym do przedpłaty tylko szkoda ze łaskawie nie informuja że jednak nie wezmą danego pasażera czyli pieniadze TAK pasażer NIE ludzie krętacze. JAKIE LUDZIE TAKA FIRMA DNO.

Emilia

Forum dotyczy opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum. Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy są dla was satysfakcjonujące? Czy pracodawca oferuje pozapłacowe benefity?

Pasażerka

Pasażerka 12.07.2018 r. Przewoźnik nierzetelny, nie trzyma się rozkładu jazdy, na trasie 300 km opóźnienie do dwóch godzin w porze nocnej gdy nie ma utrudnień w ruchu. Podróżnych wysadza tam gdzie mu pasuje, a nie tam gdzie była umowa z zgodnie zakupionym biletem. (10 km od miejscowości docelowej w środku nocy w miejscu oddalonym od zabudowań miasta, na moją sugestię, że to nie jest ta miejscowość odpowiada, że jest pewien na sto procent gdyż jeździ na tej trasie od 20 lat) Dzwoniąc po opuszczeniu pojazdu nie odbiera telefonu i nie oddzwania. Nigdy już nie skorzystam z tego przewoźnika nikomu go nie polecam a wręcz przeciwnie przestrzegam pasażerka.

Emilia

@Bartosz Tak, według informacji w internecie firma Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz funkcjonuje, użytkownik Ja nawet podał nową stronę internetową www.jeremi.net.pl Chciałabym jeszcze spytać pracowników firmy o to, jakie firma aktualnie oferuje warunki? Opinie na temat tego, jakim firma jest pracodawcą są bardzo stare już i może nieaktualne, więc może któryś z pracowników zabierze w tej kwestii głos?

Tomi

Ja tam z nimi jeżdżę i jest ok. W sumie co tu wymagać. Docieram na czas tam gdzie chcę. polecam

Strona internetowa

polecam odwiedzić www.jeremi.firmowo.net

@Strona internetowa

mają nową stronę www.jeremi.net.pl

Bartosz

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czym spowodowana jest ta cisza?

Ada

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony przewoźnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz - Boguszów-Gorce

Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz