Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o.

Kamienna góra

Opinie o Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o.

babcia emerytka

Wstyd i hańba! Salowe i sprzątaczki ze stażem pracy ponad 20 lat mają dodatek specjalny, żeby otrzymywać minimalne wynagrodzenie!

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o. - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o.