Opinie o Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich w Janowice Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich w Janowice Wielkie

Lucy Nowy wpis

Witam serdecznie. Na stronie w krótkim ogłoszeniu dla pielęgniarek napisane zostało, że preferowane są osoby z wykształceniem wyższym. Jeśli to prawda to na co ono wpływa? Bezpośrednio na proponowaną stawkę godzinową? Ile może ona wynieść?

???? Nowy wpis

Można się tam jakoś normalnie dodzwonić??? Bo ten numer co jest podany na stronie to łączy tylko z sekretarką… i po wysłuchani jej automatycznie rozłącza połączenie.

Cześć a ja spytam akurat o personel niemedyczny, bo w oko wpadła mi dawniejsza oferta dla kucharza, która już kiedyś zaczynała się od 3,400 zł, skoro tak to od jakiej kwoty można zacząć dzisiaj? I jaka jest atmosfera na kuchni?

ULA Nowy wpis

Byłam w Janowicach lipiec, sierpień.Zacznijmy od jedzenia , porcje obiadowe duże , smaczne. Śniadania i kolacje również duże porcje , nie każdy w domu je dwa razy dziennie wędlinę.Stawka dzienna wynosi prawdopodobnie 8 zł , to przy dzisiejszych cenach jest naprawdę szokujące. Po drugie to nie wczasy , a szpital. Pierwszy raz widziałam dyrektora szpitala , który nie siedzi za biurkiem a codziennie jest w każdym miejscu w szpitalu. Można go spotkać w salach do fizykoterapii, korytarzu i stołówce. Jest bardzo miły i kompetentny.Ordynator cudowny człowiek , który na codziennej wizycie pytał jak się czujemy i czy czegoś nie potrzebujemy.Najbardziej jestem wdzięczna wszystkim fizykoterapeutą za wspaniałą pracę ze mną. Podziękowania należą się szefowi panu Michałowi , panu Kamilowi. panu Patrykowi, panu Norbertowi , panu Krzysiowi , panu Jakubowi oraz jedynej pani która się mną zajmowała pani Ani. Jestem wam bardzo wdzięczna.Polecam pobyt w tym szpitalu .

Firma Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnimy fizjoterapeutę. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
pacjent

masaże w szpitalu po godzinach tylko płatne

Aneta
@pacjent

Wiadomo ile?

Bardzo skrajne opinie macie drodzy pacjenci. A może trzeba dać się wypowiedzieć tym, dla których ta strona powstała, personelowi szpitalnemu? Wtedy się dowiemy, czy i dlaczego może on być miły/niemiły...

Basia

Jestem na rehabilitacji .jestem pod wrażeniem kwalifikacji rehabilitantów,pozytywnego stosunku do pacjentów,cierpliwości personelu.ośrodek moim zdaniem świetnie zarządzany.Zdecydowanie polecam.Nie spotkałam niezadowolonego pacjenta.

odra

Bardzo dobra obsługa,dobre jedzenie ,czego wiecej wymagać ,jestem zadowolony.Byłem grudzien 2020- styczeń 2021,polecam.

Ala
@odra

Tam jest tragicznie. Sale nie przygotowane dla inwalidy po operacji. Brak łazienki w pokoju. Szpital kilkakrotnie zamykano z powodu zakażenia koronawirusem. Ludzie zdiagnozowani jako zakażeni zjedli sobie posiłek na stołówce razem ze zdrowymi powodując zakażenie pozostałych i zamknięcie szpitala. Pacjentów przewożono do Izolatorium na kwarantannę a potem nie miał kto ich z tamtąd zabrać. Po powrocie na rehabilitację w szpitalu bardzo zimno a dyrektor twierdzi że mu się skrzydło wolno rozgrzewa. Uwagi pod kątem stosowanej rehabilitacji są odlewane. Zamiast poprawy zdrowia jest znaczne pogorszenie. Zdecydowanie nie polecam chorym .

Ola

Wypisywane lewe przepustki dla pacjentów... Alkohol pacjenci wnoszą na oddział i piją. Rehabilitanki maja romanse z pacjentami!!!! Porażka totalna

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich - Janowice Wielkie

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich
  • Świerczewskiego 12