Maxpol

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maxpol

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Maxpol?

1

Pracodawca

@Marti

Dzień dobry, Dziękuję za komentarz. W imieniu firmy pragnę wyklarować ten wątek. Praca w biurze Maxpol, szczególnie w sektorze logistycznym, jest pracą o bardzo ciekawej ale również specyficznej charakterystyce. Każdy dzień jest inny, sytuacji/problemów na trasach jest dużo - a rozwiązań jeszcze więcej. W związku z tym, nie jest to praca dla każdego. Są kandydaci którzy po zapoznaniu się z nowymi obowiązkami nie podejmują się pracy, są tacy którzy przyjdą na tydzień lub dwa i stwierdzą że to nie praca dla nich, a mamy w zespole również takich pracowników - którzy pracują po kilka lat i cieszą się zaufaniem i szacunkiem wśród współpracowników. Jest to kwestia naprawdę indywidualna. Pozdrawiam serdecznie, Maxpol

MM6
Pracownik

Nie mam zastrzeżeń do miejsca pracy :) fajny zgrany zespół, kasa na czas. Planuje zostać

1
Mirosław P.
Pracownik
@MM6

Kasa może i na czas ale z zespołem jest różnie. W biurze spoko, ale nie raz wszedłem do uświnionego autobusu po kierowcy. Powinni pilnować kto zostawia takie auta by kolejni wchodzili na czysto. "Oddaj takie jakie chciałbyś dostać" - niestety nie każdy się stosuje...

ZSP - walbrzych
Inne

Superowa pani Kierowca!! wyleciała z autobusu by pomóc wejść dzieciakom z tobołami w ten mróz! należy się premia !!

Pracodawca

 Pytanie
@ZSP - walbrzych

Dzień dobry, bardzo miło nam to słyszeć. Proszę powiedzieć z jakiej szkoły był odbiór? A może dosłyszeli Państwo imię pani Kierowcy?

NIKI

Czy sa przyjecia w tej firmie na kierowce D ?

1

Pracodawca

@NIKI

Są, zapraszam do kontaktu

anonim
Inne
@Maxpol

O, super. Można prosić o informację, jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę zostać zatrudnionym? Na co zwracacie szczególną uwagę podczas rekrutacji? Doświadczenie? Długość posiadania prawa jazdy? Nie chcę zgadywać, więc proszę o odpowiedź, bo chcę tu aplikować...

1

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Przede wszystkim prawo jazdy kat D, kod 95 i aktualne badania. Jeśli chodzi o prace w Polsce, najchętniej zatrudnimy kierowców z okolic Wałbrzycha. Praca na trasach międzynarodowych - wymagane doświadczenie oraz komunikatywny angielski. Śmiało proszę aplikować, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania podczas rekrutacji :)

anonim
Inne
@Maxpol

Piszecie, że wymagane jest tutaj doświadczenie w pracy oraz komunikatywny angielski. Po pierwsze, jak długie doświadczenie musi być? Po drugie, czy poziom B1 znajomości języka będzie wystarczający? Rozjaśnijcie te dwie kwestie, jeśli to nie problem.

. Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Witam czy można się ubiegać o pracę na stanowisku pracownik biurowy w transporcie po szkole średniej bez doświadczenia?

Nowy wpis

Pracodawca

@.

Dzień dobry, oczywiście że można. Napisz proszę CV i wyślij do nas. Pozdrawiam

Werka
Inne

Chciałabym dostać posadę graficzki w dziale marketingu, firma oferuje sporo benefitów i umowe o prace, ale zastanawiam się jak wygląda wynagrodzenie. Mam złe przeczucia, skoro piszą o mile widzianym orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności..

A
Inne
 Pytanie
@Werka

Oni w ogóle oferują taką prace? Nigdzie nie ma oferty na grafika. Jak człowiek czegoś nie wie i się zastanawia, to z reguły działa, więc czemu by nie zadzwonić, nie dopytać? Zresztą co jest złego w mile widzianym orzeczeniu, że powoduje to złe przeczucia?

Kornela Nowy wpis
Inne
@A

A nie ma wpływu na zarobki to, że się ma orzeczenie o niepełnosprawności? Ja to nie chcę, żeby firma jak poprzednia moja wychodzila z założenia, że robia mi łaskę, że mnie zatrudniają bo jestem chora. Mam nadzieję, że tu tak nie jest. To jakie są te stawki właściwie dla graficzki?

Nowy wpis

Pracodawca

@Kornela

Witaj @Kornelia, firma transportowa Maxpol nie poszukuje graficzki. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Mirek
Pracownik
 Pytanie

czy szukacie teraz kierowców?

Pracodawca
Pracodawca
@Mirek

Tak, zapraszam do kontaktu.

Kierowca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bylem osobiscie. Bardzo bylo milo i przyjemnie. SZACUNEK ZA TO. Bardzo dokladnie i rzeczowo zostalo mi wszystko wytlumaczone. Nie czulem sie zestresowany jak na rozmowach np. w firmach produkcyjnych. Bylo ok.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
@Kasia
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca na stanowisku biurowym tj. księgowa. Czy praca wykonywana jest od poniedziałku do piątku?w jakich godzinach?

Kamila
Pracownik
@@Kasia

Cześć, praca księgowej to standardowa 8-16:00 od poniedziałku do piątku.

Kamilos
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, widziałem przyjęcia na mechanika - czy potrzeba mieć doświadczenie pracy przy autobusach, czy np. praca przy osobówkach wystarczy?

anonim
Inne

W ogłoszeniu nie wspomnieli o tym, jak często przewidują nadgodziny, no a rzucił mi się w oczy ten komentarz niżej, że powyżej 10 godzin jest jazda i nie wiem tylko, czy to na stałe czy jak ? I jak ewentualnie to załatwiają potem, dopłacają do pensji? Chciałbym wiedzieć takie rzeczy, zanim tam pójdę na rozmowę ew, o ile mnie zaproszą oczywiscie.

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za przesłane zapytanie. Nasze trasy po Polsce są trasami stałymi, nieczęsto zdarza się, że nasi kierowcy jadą dłużej niż byli pierwotnie zaplanowani, natomiast nigdy nie zdarza się, żeby musieli przekroczyć ustawowy limit godzin dozwolonych na jazdę. W ekstremalnych wypadkach, każda obawa o potencjalne przekroczenie pracy jest każdorazowo zgłaszana do biura gdzie zespół logistyków znajduje rozwiązanie sytuacji. Zachęcam do wizyty u nas, rozmowy, postaramy się wówczas szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania :)

prywaciarz
Kandydat
 Pytanie
@Maxpol

jak sie umowic na rozmowe? szukacie teraz?

Kamil H
Pracownik
@prywaciarz

Polewej jest zaklada "rekrutacja

wspołpraca
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość współpracy na zasadach B2B? kier z kat D

Peter
Pracownik
 Pytanie

Hello, are you recruiting non-polish speakers? any job arounf Walbrzych really

Pracodawca
Pracodawca
@Peter

Hello, We are currently recruiting bilingual speakers as most of our employees are polish citizens. We are open to cooperate - yet, in order to asses our options - it would be a good idea to send your CV to rekrutacja@pwmaxpol.pl or contact us directly via telephone. Kind regards, Maxpol

Weronika
Kandydat
 Pytanie
@Pracodawca

Would you concider hiring people from Ukraine? I have good polish and english, I can do anywork

Ilona
Kandydat
 Pytanie

Opinia pracy na recepcji w hotelu? ktoś coś?

Chochlik mały
Pracownik
@Ilona

Pracuje obecnie, zapraszam do nas bo jest co robić, ogólna atmosfera pracy spoko, wypłata na czas, ale proszę się przygotować na ewentualne dodatkowe obowiązki oprócz typowych dla recepcjonistki, na przykład pomoc przy śniadaniach itp.

Pracodawca

@Chochlik mały

Dzień dobry, Dziękuję za zapytanie oraz za odpowiedź. Serdecznie zapraszamy do nadesłania swojego CV w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Będzie Pani miała wówczas okazję aby dopytać o wszelkie kwestie związane z pracą oraz możliwość poznania Szefostwa. Pozdrawiam serdecznie, Zespół Maxpol

Mess
Pracownik
@Ilona

Na recepcji nie-ale pracowałam na pokojach. duzo pracy ogolnie, duzo pokojów

Sprzątanie
Pracownik
 Pytanie
@Chochlik mały

Dzień dobry, prowadzimy obecnie firmę sprzątającą - czy nie potrzebują państwo dorywczo sprzątaczek do biura/hotelu?

POLECAM
Pracownik
@Ilona

Odeszłam z pracy bo dzidzia w drodze, wiem że poszukują kogos na moje stanowisko - za checam gorąco!

Aniulka Kas.
Kandydat
 Pytanie
@Chochlik mały

Dzień dobry, czy są przyjęcia na recepcję?

Weronika
Kandydat
 Pytanie

Czy przyjmujecie ludzi z Ukrainy? świetny polski i angielski, jakakolwiek praca:)

Olek
Były pracownik

Najgorsza firma w okolicy autobusy nie sprawne, jazda powyżej 10godzin, czas pracy przekraczany jazda w trybie OUT spanie w autobusie, stosunek do kierowców bardzo chamski

Pracodawca

 Pytanie
@Olek

Dzień dobry, W odpowiedzi na Pański komentarz: Jest nam niezmiernie przykro, jeśli doświadczył Pan nieprzyjemności w pracy w Maxpol. Bardzo dbamy o przestrzeganie czasu jazdy naszych kierowców. Planujemy ich w taki sposób (szczególnie w Polsce gdzie nasze trasy są regularne), aby każdy kierowca miał zapas czasu na ewentualne korki/wypadki itp. Bardzo rzadko zdarza się, że kierowca obawia się o przekroczenie czasu pracy/jazdy. W takich sytuacjach każdorazowo wymagamy, aby poinformować osobę pełniącą dyżur lub dyspozytora. Czy przekazał pan informację o obawie przekroczenia czasu pracy? Czy dyspozytor kazał Panu kontynuować jazdę po czasie? Nasze autobusy są stale sprawdzane przez nasz zespól mechaników na miejscu. Wszystkie posiadają aktualne badania techniczne oraz są w pełni sprawne. Wchodząc do pojazdu, powinien Pan również sprawdzić stan pojazdu i poinformować zespół o ewentualnej usterce. Jesteśmy dumni mogąc pochwalić się, ze nasza współpraca z kierowcami ma się bardzo dobrze. Dziesiątki kierowców z okolicy jak i z całej Polski współpracują z nami po 5-10 lat. W razie potrzeby, gorąco zachęcam do bezpośredniego kontaktu z biurem.

Jaro T
Pracownik
 Pytanie
@Olek

Czemu nie zgłaszasz do biura? Dziewczyny nie siedzą w autobusie i nie widzą - jak coś jest nie tak to porostu zgłosić! Łatwiej przecież obsmarować w internetach zamiast po ludzku zgłosić i tyle. Przychodzicie po kasę najlepiej nic byście nie robili, tak ciężko jest wyjść z inicjatywą?

anonim
Inne
@Olek

Skoro czas pracy jest przekraczany, to czy można liczyć z tego tytułu na jakieś ekstra pieniądze? Czy wynagrodzenie jest takie samo? Myślałam nad aplikacją

BMX Jedlina
Pracownik
@Olek

Nie wiem kolego skąd Ty masz to info bo chyba nie z doświadczenia. Spanie w autobusie zawsze jest opcją dodatkowo płatną, jak ktoś nie chce to zawsze jest hotel. Z nadgodzinami też coś nie tak, przecież możesz odmówić, jak widzisz ile masz Km. Nie pasuje to nie jedz w czym problem. Sezonu jeszcze nie ma, obejdzie sie bez Ciebie

Niki
Kandydat
 Pytanie
@Olek

Czy ktos moze potwierdzic? każą jezdzić na OUTcie?

Aniulka Kas.
Inne
 Pytanie
@Olek

Ooo syn koleżanki pracuje jako kierowca w Maxpolu, przyjęty bez doświadczenia i nie narzeka. kiedy jest to spanie w autobusie ? Kierowcy nie wracają do firmy pod koniec dnia?

anonim
Inne
@BMX Jedlina

Nocleg w hotelu jest opłacany przez szefostwo? A te nadgodziny, które się zdarzają są jakoś lepiej płatne? Jakiej stawki można się za nie spodziewać? Napiszcie. ;)

odp
Inne
 Pytanie
@anonim

Nocleg w hotelu jest opłaca przez biuro. Nadgodziny gdzie? w PL / w Europie?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Maxpol?

1
tatata
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jakie podejście? Co chwilę zatrudniają stażystów z PUPu, bo rotacja jak na karuzeli. Kto tam chce pracować skoro trzeba dopraszać się o wynagrodzenie (do ręki). To uwłaczające.

1

Pracodawca

@tatata

Powiększający się zespół świadczy o rozwoju firmy :)

klara
Były pracownik
@Pytanie

podejscie ok

1

Pracodawca

@Pytanie

Nie ma się czego bać, zapraszam do kontaktu aktualnie rekrutujemy :)

anonim
Inne
@Maxpol

O, a na jakie stanowiska są wolne wakaty? :) Czy znajdzie się coś dla kobiet? Jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę się tutaj dostać? :)

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za pozostawione zapytanie. Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska wymienione dokładniej w naszej zakładce "Oferty pracy": - Dyspozytor / Logistyk z językiem angielskim - Księgowość wewnętrzna firmy Po więcej szczegółów zachęcam do odwiedzenia zakładki z ofertami oraz o przesłania CV na adres: rekrutacja@pwmaxpol.pl. Pozdrawiam, Zespół Maxpol

Jędrek
Pracownik
@Pytanie

Jak w każdej pracy, jak robisz co masz robić i robisz to dobrze - nikt nie ma się o co czepić. Byli agenci którzy tak przeginali strunę (alkohol / brak stawiania się w pracy), że ręce opadały. Na szczęście większość nie zabawiła długo,

Ciekawska
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Siemka, korzystając z okazji - jaka jest atmosfera między pracownikami? Jednak spędzając razem czas całymi dniami fajnie by było mieć zgraną ekipę :)

Franek
Były pracownik
@Ciekawska

Dział logistyków jest bardzo pomocny, jak potrzeba to zawsze pomogą. Księgowe nasze też. Ale same babki :p

Marti
Inne
@Maxpol

Żeby ten zespół jeszcze się powiększał. A on co chwilę się zmienia, wszyscy się zwalniają. To raczej dobrze o was nie świadczy.

Pracodawca

@Marti

Dzień dobry, Dziękuję za komentarz. W imieniu firmy pragnę wyklarować ten wątek. Praca w biurze Maxpol, szczególnie w sektorze logistycznym, jest pracą o bardzo ciekawej ale również specyficznej charakterystyce. Każdy dzień jest inny, sytuacji/problemów na trasach jest dużo - a rozwiązań jeszcze więcej. W związku z tym, nie jest to praca dla każdego. Są kandydaci którzy po zapoznaniu się z nowymi obowiązkami nie podejmują się pracy, są tacy którzy przyjdą na tydzień lub dwa i stwierdzą że to nie praca dla nich, a mamy w zespole również takich pracowników - którzy pracują po kilka lat i cieszą się zaufaniem i szacunkiem wśród współpracowników. Jest to kwestia naprawdę indywidualna. Pozdrawiam serdecznie, Maxpol

zainteresowany
Kandydat

Dzień dobry, widzę ogłoszenie pracy dla kier międzynarodowego. Czy to praca od zaraz czy jak się sezon zaczyna, pozdrawiam

Pracodawca

@zainteresowany

Zachęcam do podesłania CV, lub do kontaktu z nami. Głównie zależy od pana dyspozycyjności. Od lutego planujemy nowych kierowców.

anonim
Inne

To od kiedy do kiedy trwa sezon w tej firmie? Czy jest szansa na jakąś premię w tym okresie, skoro wtedy jest więcej pracy? Jak to wygląda? Możesz wyjaśnić? :-)

Pracodawca
Pracodawca
@anonim

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za komentarz. Wysoki sezon w naszej firmie zaczyna się początkiem marca. W związku z tym, już w połowie lutego dbamy o to, aby zaprosić oraz przeszkolić nowych kierowców, aby wyjeżdżali w komforcie w trasy. Stawki w lato nie różnią się znacząco od tych w zimę, jednak pracy jest faktycznie więcej, a grupy Azjatyckie są liczniejsze. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia kolejnej daty spotkania organizowanego dla nowych kierowców. Pozdrawiam serdecznie, Marcelina Kulik

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Proces rekrutacji przebiegł sprawnie, byłem dogadałem się i cisza? Czy powinienem się przypomnieć czy cisza oznacza brak zainteresowania moją osobą?

Pracodawca

 Pytanie
@Anonim

Dzień dobry, Bardzo dziękuje za pozostawiony komentarz. Ile czasu minęło od rozmowy kwalifikacyjnej? Poproszę o podesłanie swojego CV pod: rekrutacja@pwmaxpol.pl, abym mogła odszukać Pana/Pani zgłoszenie. Staramy się zawsze informować potencjalnych kandydatów o rezultacie ich rozmowy kwalifikacyjnej. Zdarza się oczywiście że niektórzy kandydaci w pełni nie spełniają kryteriów na dane stanowisko bądź nie odpowiada im charakter pracy po jegopoznaniu. Jeśli "dogadał się pan" jak twierdzi z szefostwem, być może ta informacja nie dotarła do Kadr, więc j/w - uprzejmie proszę o kontakt oraz w imieniu firmy przepraszam za zaistniałą sytuację. Zespół Maxpol

Grzegorz G.
Pracownik
@Anonim

jeden raz radze sie przypomniec, moglo CV sie zapodzić. wiecej niż raz nie dzwon - to juz oczywiste ze nie rekrutują

Kandydatka
Pracownik

Pragnę podzielić się doświadczeniam: W dniu wczorajszym odbywała się rekrutacjana stanowisko Księgowa. Faktycznie, czekało nas na romowe 3 panie - nie wiem jak poszłotamtym ale mi się udało! Startuje od poniedziałku :) Generalnie miejsce specyficzne - ale Szef (usunięte przez administratora), oby tak zostało, pozdrwiam

Ania
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

Czy dostała pani już informacje w dniu rozmowy o przyjęciu do pracy?

Praca na próbe
Kandydat
 Pytanie

Dzen dobry, czy stnieje mozliwosc, aby pojechac z panstwem na przyklad na jedno zlecenie i zobaczyc jak to funkcjonuje?

Pracodawca

@Praca na próbe

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za kontakt. Prosiłabym o sprecyzowanie, na jakie stanowisko planuje Pan aplikować. Czy jest to "Kierowca Krajowy", czy "Kierowca Międzynarodowy". Zapraszam Pana na rozmowę do siedziby firmy. Chętnie udzielimy Panu wszelkich odpowiedzi na nurtujące pytania, przedstawimy zespół oraz pokażemy flotę autobusów. Pozdrawiam serdecznie, Firma Maxpol

Vesuv
Pracownik
 Pytanie
@Praca na próbe

Może jeszcze Ci szofera załatwić? serio ludzie - troche wyobraźni

anonim
Inne

W sieci znalazłem nowe ogłoszenie na stanowisko kucharza. W jakich godzinach się tutaj pracuje, skoro czynności związane są z przygotowaniem śniadań / obiadów? :) Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Na jak długo dostaje się tę umowę? :) Dajcie znać, proszę, bo chcę tu zaaplikować. :)

LDV PDP
Pracownik
@anonim

Pracowalam, różnie. zależy jak się dogadasz. Czesto śniadania są przygotowywane dzień wcześniej wwiększości, a tylko jedna osoba je dopieszcza z pana. Najwięcej "kucharzenia jest na obiady i na częste wydażenia tj. wesela,urodziny, stypy itp. Ogolnie polecam

Kierowca kat d
Pracownik

Mój pierwszy miesiąc w firmie, były obawy ale jest 10-ty, jest wypłata :D

Niki
Kandydat
 Pytanie
@Kierowca kat d

Czy jest duzo pracy dla nowych kierowców?

prywaciarz
Pracownik
 Pytanie
@Kierowca kat d

czy kolegom tez tak wyplacaja na czas? czy moze jednorazowo sie zdarzylo?

Jaro T
Pracownik
 Pytanie

Co wy tu ludzie piszecie? jak macie przekroczyć czas jazdy to odmawiacie! nikt wam łamać prawa nie każe! wiecie jakie to są kary?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marcelina Kulik

Pracownik

12.01.2024 11:01

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Marcelina Kulikikona wywiad

Pracuję na stanowisku dyspozytora w firmie transportowej Maxpol. Aktualnie zajmuję się planowaniem czasu pracy kierowców, którzy podejmują grupy turystów z przeróżnych miejsc w Europie na kilkunastodniowe wyjazdy zagraniczne. Do moich obowiązków należy zakupienie biletów samolotowych dla kierowcy oraz organizacja ewentualnego zakwaterowania. Dbam również o to, aby pobyt kierowcy oraz grupy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Wcześniej nie miałam doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Firma na początku zatrudnienia zapewniła mi odpowiednie przeszkolenie. Bardzo pomocni również okazali się moi współpracownicy, którzy chętnie dzielą się ze mną wiedzą branżową.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Marcelina Kulikikona wywiad

Mam możliwość pracy zdalnej. Dla mnie jednak praca z biura jest bardziej produktywna. Mam wówczas możliwość bezpośredniej komunikacji ze współpracownikami i wyjaśnienia bieżących spraw. Dodatkowo w siedzibie firmy mogę korzystać z profesjonalnego sprzętu biurowego, który znacznie usprawnia moją pracę.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Marcelina Kulikikona wywiad

Pracuję w tej firmie od maja 2023 roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Marcelina Kulikikona wywiad

Oczywiście! Z chęcią polecam pracę w firmie Maxpol, ponieważ czuję się tu dobrze, atmosfera w moim odczuciu jest rodzinna, wspieramy się wzajemnie. Kiedy brakuje osób z mojego zespołu, koledzy i koleżanki z innych działów chętnie udzielają mi informacji i porad. Zdarzają się bardziej napięte dni lub nieoczekiwane sytuacje, dlatego obecność osób gotowych do pomocy jest dla mnie bezcenna.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Marcelina Kulikikona wywiad

Mogę wymienić kilka pozytywnych aspektów pracy w firmie. Po pierwsze każdy dzień różni się od siebie, co zapobiega monotonii oraz sprawia, że czas w pracy mija w mgnieniu oka. Doceniam też możliwość zdobywania wiedzy, poznałam wiele ciekawych miejsc wartych zwiedzenia w Europie, nauczyłam się jak sprawnie i ekonomicznie poruszać się między krajami unii. Kolejny pozytywny aspekt to wysokość wynagrodzenia. Według mnie finanse to ważny aspekt pracy, który wpływa na to, czy pracownicy chcą dłużej współpracować z firmą. Na szczęście na wynagrodzenie tutaj nie można narzekać, choć premie są zawsze mile widziane!

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Marcelina Kulikikona wywiad

Dla mnie negatywnym aspektem jest dyspozycyjność. Zdarzają się nadgodziny, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Przy niektórych moich obowiązkach ważną rolę odgrywa również szybkość i sprawne podejmowanie decyzji. Czasami na najkorzystniejszy lot czy nocleg zostaje już tylko jedno miejsce i trzeba się wówczas śpieszyć, aby załapać się na najlepszą cenę.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Marcelina Kulikikona wywiad

Atmosfera w moim odczuciu jest bardzo koleżeńska. Jesteśmy zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy. Podczas przerw chętnie ze sobą rozmawiamy. Często też integrujemy się po pracy przy okazji czyichś urodzin lub wypadów na kręgle w weekendy. Co roku odbywa się też firmowa wigilia.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Marcelina Kulikikona wywiad

Pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy. Wysokość wynagrodzenia ustaliliśmy wspólnie, z satysfakcją dla obu stron. Wypłaty są zawsze terminowe. Bez problemu otrzymuję też zgodę na moje wnioski urlopowe.Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Maxpol?

  Zobacz opinie na temat firmy Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxpol?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxpol?

  Kandydaci do pracy w Maxpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxpol
Przejdź do nowych opinii