Maxpol

2 95 83 5 1

Opinie o Maxpol

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@mmmmm, co dokładnie masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy są one dostępne dla pracowników Maxpolu? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Kierowca
 Opinia

Dlaczego PIP jeszcze nie wpadł na kontrole do tej firmy?

Tak13Nie

Uklad
@Kierowca 08.05.2017 14:56

Na uklady nie da rady

Tak8Nie

RYSIEK W
@Uklad 19.02.2018 19:57

Dokładnie mowił mi kolega Bolo ze są układy i trzeba je trzymać wazelina mile widzana to i da sie tam pracować , nie narzekać i z....... c bez przerwy dyspozycja 24/24 dzieki A W kiedy bedzierz w wałbrzychu to zapraszam na kawe A

Tak11Nie1

mmmmm
@RYSIEK W 28.02.2018 21:36

Areczek to dobre zioło

Tak5Nie

Opinia

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @NIKI? @NIKI, jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą? A może złożyłeś już swoje CV? @Wiktor, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Wiktor
 Opinia

Idealnych firm nie ma ale o dobrego pracownika jest jeszcze trudniej

NIKI
 Opinia

Czy sa przyjecia w tej firmie na kierowce D ?

Opinia

@Schofer z chłodni, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na tego typu komentarze. Jeśli masz do powiedzenia coś na temat pracodawcy, jakim jest Maxpol lub warunków, jakie oferuje - zachęcam. Czy znajdą się wśród użytkowników forum osoby pracujące w Maxpol w Wałbrzychu? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Schofer z chłodni
 Opinia

Najlepsza w tej firmie jest Gosia która jak kłamie to się trzęsie czyli wiadomo kiedy kłamie haha niedługo będziemy pisać więcej...

Opinia

@Jacek K były pracownik, a czy możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum. @kierowca Maxpola, @ja, wygląda na to, że Wasze opinie są nieco rozbieżne. Może dotyczą różnych okresów działalności firmy? @gt, czy na pewno w firmie panował mobbing? To bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym.

Jacek K były pracownik
 Opinia

panowie panie wszędzie tylko nie tam draaaaaamat !!!!!

gt
 Opinia

pracowałem tam 8 miesięcy jutro idę do prokuratury o mobing brak wypłaty i do urzędu skarbowego za wypłaty pod stołem powodzenia kamil mam dowody i przekręty z pzu

Tak16Nie

Opinia

@Heniek, po Twoim komentarzu wnoszę, że w firmie Maxpol zdarzają się opóźnienia z wypłatami - czy często ma to miejsce? Czy ten pracodawca jest atrakcyjny dla potencjalnych pracowników? Jakie warunki tu proponują? Czy aktualnie firma poszukuje kierowców? W Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

kierowca Maxpola
@Karolina 18.03.2018 21:09

Nigdy nie bylo obsuwy z wyplatami!!!! Zawsze terminowo wplywaja na konto!!!. Raz ostatnie zdazylo sie,ze wyplata byla w poniedzialek zamiast w czwartek,bo szefostwo bylo na szkoleniu ,ale jesli ktos byl w piatek,to napewno dostal zaliczczke na konto wyplaty,ktora byla w poniedzialek. Wiele mozna o Maxpolu opowiadac,ale nie to,ze zalega z wyplatami!!!!!!!

ja
@kierowca Maxpola 21.03.2018 13:00

co ty chłopie piszesz chyba sam w to nie wierzysz

mechanik
 Opinia

Co do firmy maxpol nie pracowałem w gorszej firmie wypłaty pod stołem zawsze nie na czas zawsze obsuwa mechanicy nigdy nie do maxpolu to porostu (usunięte przez administratora) i kombinatorzy a kierowcy uwaga na ubezpieczenia ..

Heniek
 Opinia

Jeśli chcesz pracować w tej "firmie " wiedz że w słowniku będziesz miał Pani Zuziu kiedy będą pieniądze (wypłata)

Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Wałbrzych i okolicach.

Gregor
 Opinia

Jak ktoś ma problem z dobrą pracą to zostaje tylko narzekać?

i
 Opinia

tragedia jak traktuje się tu pracowników, a pracodawca chce żebyś żył pracą 24/7 za marne grosze nie polecam

Tak20Nie

K.
 Opinia

Pozytywne sami sobie piszą. NIE POLECAM!!!

Tak9Nie

Nova
 Opinia

Czy ktoś szczerze powie jakie są warunki pracy i płacy w tej firmie bo jest tyle opinii negatywnych a i pozytywnych że już zwątpiłam czy warto.

Opinia

@Ja co masz na myśli mówiąc niesłowny?Napisz o tym coś więcej. Jak ktoś jest zainteresowany to pojawiły się nowe oferty pracy SPECJALISTA DS. POMIARÓW i KIEROWCA C+E w Rzeszowie.Kto aplikuje? A może ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z tymi stanowiskami pracy?

Ja
 Opinia

Facet jest delikatnie mówiąc nie słowny. Nie polecam współpracy.

Tak6Nie

kierowca
 Opinia

UWAGA!!! Kierowcy szukający wrażeń trafiłem z deszczu pod rynnę to co mi tu obiecali to nawet nie jest 50% tego co było w poprzedniej firmie mowie o pracy jako kierowca autobusu [chińskie grupy] powiem tyle nigdy nie zadawaj się z KONFIDENTEM takim był nasz kolega w poprzedniej firmie mowa o .........? wiadomo o kogo chodzi.a to co się słyszy o tej firmie to uszy więdną . gdzie te pieniądze jadę tu tylko za tipsa 24 osoby!!! niestety zostałem wydymany ale to nie jest tylko moje zdanie wstyd będzie wracać do warszawy.Jeszcze tylko jedno kolko i kończę . kolega dzięki któremu tu jestem w poprzedniej firmie mia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz on tu próbuje nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam tylko jedno usprawiedliwienie na mój temat. po prostu jak podejmowałem ta decyzje bylem pijany!!!!!!!!!!!

Tak5Nie

Taki prawie Warszawiak
@kierowca 30.05.2017 19:10

A mi się wydaje kolego że ty wcale z nami nie pracujesz !!!! Tylko wypisujesz te nie stworzone rzeczy i pomówienia na ludzi bo pewnie nie dostałeś się do pracy . Jak bys był z nami na rozmowie to bys poznał warunki zatrudnienia . Jak ci brakuje OPCJI wirtualnych to wróć do poprzedniej firmy na pewno są przyjęcia i wezmą cie tam z otwartymi rękami. Pewnie na twoje miejsce jest 10 chętnych z tego co widać jak robią zdjęcia naklejki z drzwi z tel do szefa . Jak ci tak niedobrze to po co jedziesz na następne kółko? Moich 2 kolegów czeka na miejsce Oni chętnie pojadą już nawet jutro .

DRIWER
 Opinia

A jak jest z umowami o pracę? Bo dużo słyszałem na temat tego ,,Pana''

Opinia

Najlepsze teksty z ogłoszeń o pracę ,wysokie zarobki hahahaha i autokary klasy Vip

Tak4Nie

Opinia

Odradzam firmę zarobki porażka , do tego płacą pod stołem, zmuszają do jazdy 7dni w tygodniu czas pracy mają gdzieś, jeździsz zestawem a pauzujesz się na autobusie, lub na czymś co jeszcze nie ma karty kierowcy, w razie czego obciążają za wszystko i wszystkiego się wypierają, do tego nie ogarniają niczego.

Kierowca
 Opinia

Firma nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, organizują kursy a nawet nie wiedzą na jakich warunkach. Pani Barbara nie ma pojęcia o swojej pracy, trzymają ludzi na bezrobociu przez kilka miesięcy obiecując kursy a nie potrafią poinformować o postepach. Obiecują złote góry a tak naprawdę to jedna wielka ŚCIEMA!!!!!!!!

Kierowca XD
@Kierowca 05.04.2017 10:38

Z informacji jakie posiadam to nie Pani Basia jest winna zaistniałej sytuacji a jej szef Grzegorz Białas który to sam osobiście podpisywał oświadczenia na kurs ,Facet nie ma pojęcia ani wiedzy zwykły oszust i tyle

Tak11Nie

toko
 Opinia

Telemarketing jest dość trudny, ale skoro zapewniona jest umowa o pracę i liczyć na odpowiednie prowizje do podstawy zarobków. Takie urozmaicenie jest niezłe.

Domi

Bardzo odradzam tego przewoznika

Tak13Nie

kierowca
@Domi 11.07.2016 00:40

a moze konkretnie-dlaczego odradzasz?

Zumi741
 Opinia

A był wypadek czy jaki był powód że Państwo nie przyjechali?

szkodnik
 Opinia

Premie są kwartalne i nie byle jakie ☺ Atmosfera w firmie spoko. Robota jak każda trzeba pracować bo za darmo nic nie ma ;-)

Zbuta
@szkodnik 15.05.2016 14:43

Premie- to jakiś żart ??? (usunięte przez administratora) wstajesz w nocy i w nocy kończysz , auta stare graty. Bardzo duża rotacja pracowników.

@szkodnik 15.05.2016 14:43

Chyba sam szef to pisał