Maxpol
counter
2 97 96 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Jak ze studentami w Maxpol? Chętnie zatrudniają?

Gutek

@Pracownik Każda firma zatrudnia pracowników żeby zarabiać i to normalne. Może zabrakło niektórym chęci do pracy?

TakNie2
były pracownik Nowy wpis
@Gutek

takie chęci do pracy ile opłaconych składek zusowskich

Tak2Nie
Teresa Nowy wpis
@były pracownik

Nie do końca rozumiem. Mam nadzieję, że nie sugerujesz, iż Maxpol ma problem z opłacaniem składek. No ale może sam zechcesz jeszcze dopowiedzieć coś w tej kwestii. Mnie najbardziej, oczywiście na ten moment, interesuje to, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej. Wiesz coś o tym?

Do Tereski Nowy wpis
@Teresa

Maxpol i prywatna opieka medyczna....hahahahahahaha.....ze śmiechu to spadłam z fotela:) Jak chcesz wiedzieć jak to wszystko wygląda od wewnątrz to się zatrudnij i po miesiącu (jak wytrzymasz) będziesz wiedziała o czym ludzie piszą na tym forum.

Tak1Nie
Kosadaf

Firma maxpol to oszusty do przetargu wyatawiaja nowe auta w rzeczywistoscj jezdza stare zlomy.w biurze przy wyplatach naciska i szantazuje szefostwo ze jak sie nie wypisze diet to nie da wyplaty na prawde diet nie.oszukuja skarbowke i Zus autobusy jezdza na out bo czas pracy jest przekroczony

Tak7Nie

Nie polecam! Praca bez umowy, wypłaty pod stołem, do ręki dostajesz netto pomimo, że nie płacą za pracownika ZUSu. Nie wiem jakim cudem nie dopadła go jeszcze kontrol z PIPu, US czy ZUS? Właściciel udaje wielkiego biznesmana a nie stać go na zapewnienie podstawowych warunków pracy. Patrzy tylko aby jego kabza była nabita, reszta się nie liczy. Brak poszanowania dla pracownika. Wymaga dostępności 24h, współodpowiedzialności w pracy a pieniądze jakie oferuje to kpina. Mało kto u niego długo zagrzewa miejsce. Nie polecam

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maxpol?

Temsa
@Pytanie

Oczywiście, biorą jak leci szczególnie chętnie przez PUP. Jednak trzeba być bardzo czujnym na to, czy są płacone składki ZUS oraz na terminowość wynagrodzenia.

Tak6Nie

Absolutnie nie polecam. Proszę omijać te firmę. Niestety właściciel traktuje ludzi jsko środek do zarabiania pieniędzy. Po za tym pracodawca nie wypłaca umówionego wynagrodzenia i nie panuje nad emocjami. Polecam omijac szerokim łukiem.

Tak12Nie
Rotacja
@Pracownik

To prawda. Dyspozycja 24/24 i śmieszne pieniądze na umowie. Firma zostawiona na głowie pracowników.

Tak10Nie
Piter

Tragedia w autokarze brak klimatyzacji lub niesprawna. Po przejechaniu 50 km w autokarze cieplej niż na zewnątrz.

Tak5Nie
gucio

@Pracownik Po to firma zatrudnia ludzi żeby dla niej pracowali!!!

Tak1Nie3
Karolina

@mmmmm, co dokładnie masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy są one dostępne dla pracowników Maxpolu? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Kierowca

Dlaczego PIP jeszcze nie wpadł na kontrole do tej firmy?

Tak20Nie
Uklad
@Kierowca

Na uklady nie da rady

Tak16Nie
RYSIEK W
@Uklad

Dokładnie mowił mi kolega Bolo ze są układy i trzeba je trzymać wazelina mile widzana to i da sie tam pracować , nie narzekać i z....... c bez przerwy dyspozycja 24/24 dzieki A W kiedy bedzierz w wałbrzychu to zapraszam na kawe A

Tak13Nie1
mmmmm
@RYSIEK W

Areczek to dobre zioło

Tak8Nie

Karolina

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @NIKI? @NIKI, jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą? A może złożyłeś już swoje CV? @Wiktor, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale o dobrego pracownika jest jeszcze trudniej

NIKI

Czy sa przyjecia w tej firmie na kierowce D ?

Karolina

@Schofer z chłodni, forum http://GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na tego typu komentarze. Jeśli masz do powiedzenia coś na temat pracodawcy, jakim jest Maxpol lub warunków, jakie oferuje - zachęcam. Czy znajdą się wśród użytkowników forum osoby pracujące w Maxpol w Wałbrzychu? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Schofer z chłodni

Najlepsza w tej firmie jest Gosia która jak kłamie to się trzęsie czyli wiadomo kiedy kłamie haha niedługo będziemy pisać więcej...

Tak10Nie
Karolina

@Jacek K były pracownik, a czy możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum. @kierowca Maxpola, @ja, wygląda na to, że Wasze opinie są nieco rozbieżne. Może dotyczą różnych okresów działalności firmy? @gt, czy na pewno w firmie panował mobbing? To bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym.

Jacek K były pracownik

panowie panie wszędzie tylko nie tam draaaaaamat !!!!!

Tak5Nie

gt

pracowałem tam 8 miesięcy jutro idę do prokuratury o mobing brak wypłaty i do urzędu skarbowego za wypłaty pod stołem powodzenia kamil mam dowody i przekręty z pzu

Tak20Nie

Karolina

@Heniek, po Twoim komentarzu wnoszę, że w firmie Maxpol zdarzają się opóźnienia z wypłatami - czy często ma to miejsce? Czy ten pracodawca jest atrakcyjny dla potencjalnych pracowników? Jakie warunki tu proponują? Czy aktualnie firma poszukuje kierowców? W Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

TakNie2

kierowca Maxpola
@Karolina

Nigdy nie bylo obsuwy z wyplatami!!!! Zawsze terminowo wplywaja na konto!!!. Raz ostatnie zdazylo sie,ze wyplata byla w poniedzialek zamiast w czwartek,bo szefostwo bylo na szkoleniu ,ale jesli ktos byl w piatek,to napewno dostal zaliczczke na konto wyplaty,ktora byla w poniedzialek. Wiele mozna o Maxpolu opowiadac,ale nie to,ze zalega z wyplatami!!!!!!!

Tak1Nie1
ja
@kierowca Maxpola

co ty chłopie piszesz chyba sam w to nie wierzysz

Tak3Nie

mechanik

Co do firmy maxpol nie pracowałem w gorszej firmie wypłaty pod stołem zawsze nie na czas zawsze obsuwa mechanicy nigdy nie do maxpolu to porostu (usunięte przez administratora) i kombinatorzy a kierowcy uwaga na ubezpieczenia ..

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.