Maxpol

Wałbrzych

Opinie o Maxpol

i

tragedia jak traktuje się tu pracowników, a pracodawca chce żebyś żył pracą 24/7 za marne grosze nie polecam

K.

Pozytywne sami sobie piszą. NIE POLECAM!!!

Nova

Czy ktoś szczerze powie jakie są warunki pracy i płacy w tej firmie bo jest tyle opinii negatywnych a i pozytywnych że już zwątpiłam czy warto.

Karolina

@Ja co masz na myśli mówiąc niesłowny?Napisz o tym coś więcej. Jak ktoś jest zainteresowany to pojawiły się nowe oferty pracy SPECJALISTA DS. POMIARÓW i KIEROWCA C+E w Rzeszowie.Kto aplikuje? A może ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z tymi stanowiskami pracy?

Ja

Facet jest delikatnie mówiąc nie słowny. Nie polecam współpracy.

kierowca

UWAGA!!! Kierowcy szukający wrażeń trafiłem z deszczu pod rynnę to co mi tu obiecali to nawet nie jest 50% tego co było w poprzedniej firmie mowie o pracy jako kierowca autobusu [chińskie grupy] powiem tyle nigdy nie zadawaj się z KONFIDENTEM takim był nasz kolega w poprzedniej firmie mowa o .........? wiadomo o kogo chodzi.a to co się słyszy o tej firmie to uszy więdną . gdzie te pieniądze jadę tu tylko za tipsa 24 osoby!!! niestety zostałem wydymany ale to nie jest tylko moje zdanie wstyd będzie wracać do warszawy.Jeszcze tylko jedno kolko i kończę . kolega dzięki któremu tu jestem w poprzedniej firmie mia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz on tu próbuje nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam tylko jedno usprawiedliwienie na mój temat. po prostu jak podejmowałem ta decyzje bylem pijany!!!!!!!!!!!

Taki prawie Warszawiak
@kierowca 30.05.2017 19:10

A mi się wydaje kolego że ty wcale z nami nie pracujesz !!!! Tylko wypisujesz te nie stworzone rzeczy i pomówienia na ludzi bo pewnie nie dostałeś się do pracy . Jak bys był z nami na rozmowie to bys poznał warunki zatrudnienia . Jak ci brakuje OPCJI wirtualnych to wróć do poprzedniej firmy na pewno są przyjęcia i wezmą cie tam z otwartymi rękami. Pewnie na twoje miejsce jest 10 chętnych z tego co widać jak robią zdjęcia naklejki z drzwi z tel do szefa . Jak ci tak niedobrze to po co jedziesz na następne kółko? Moich 2 kolegów czeka na miejsce Oni chętnie pojadą już nawet jutro .

Kierowca

Dlaczego PIP jeszcze nie wpadł na kontrole do tej firmy?

DRIWER

A jak jest z umowami o pracę? Bo dużo słyszałem na temat tego ,,Pana''

Kant i wyzysk

Najlepsze teksty z ogłoszeń o pracę ,wysokie zarobki hahahaha i autokary klasy Vip

Kant i wyzysk

Odradzam firmę zarobki porażka , do tego płacą pod stołem, zmuszają do jazdy 7dni w tygodniu czas pracy mają gdzieś, jeździsz zestawem a pauzujesz się na autobusie, lub na czymś co jeszcze nie ma karty kierowcy, w razie czego obciążają za wszystko i wszystkiego się wypierają, do tego nie ogarniają niczego.

Kierowca

Firma nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, organizują kursy a nawet nie wiedzą na jakich warunkach. Pani Barbara nie ma pojęcia o swojej pracy, trzymają ludzi na bezrobociu przez kilka miesięcy obiecując kursy a nie potrafią poinformować o postepach. Obiecują złote góry a tak naprawdę to jedna wielka ŚCIEMA!!!!!!!!

Kierowca XD
@Kierowca 05.04.2017 10:38

Z informacji jakie posiadam to nie Pani Basia jest winna zaistniałej sytuacji a jej szef Grzegorz Białas który to sam osobiście podpisywał oświadczenia na kurs ,Facet nie ma pojęcia ani wiedzy zwykły oszust i tyle

toko

Telemarketing jest dość trudny, ale skoro zapewniona jest umowa o pracę i liczyć na odpowiednie prowizje do podstawy zarobków. Takie urozmaicenie jest niezłe.

Domi

Bardzo odradzam tego przewoznika

kierowca
@Domi 11.07.2016 00:40
Bardzo odradzam tego przewoznika

a moze konkretnie-dlaczego odradzasz?

Zumi741

A był wypadek czy jaki był powód że Państwo nie przyjechali?

szkodnik

Zbuta
@szkodnik 15.05.2016 14:43
Premie są kwartalne i nie byle jakie ☺ Atmosfera w firmie spoko. Robota jak każda trzeba pracować bo za darmo nic nie ma ;-)...

Premie- to jakiś żart ??? (usunięte przez administratora) wstajesz w nocy i w nocy kończysz , auta stare graty. Bardzo duża rotacja pracowników.

@szkodnik 15.05.2016 14:43

Chyba sam szef to pisał

xxx

nie polecam

maxpol

tak,z tego co wiem szukamy kierowcow na zestawy- ciagnik plus naczepa. Zarobki z tego co wiem to 47 gr za kilometr. Ryczalt za weekend w aucie to 200 zl. Dostajesz najwyzej 2 letniego DAF-a. nigdy nie bylo tak,zeby spozniona byla wyplata-chocby o jeden dzien. Jesli jestes driver z prawdziwego zdarzenia-polecam

Małgosia

Jeśli jesteś zainteresowany pracą to zadzwoń( usunięte przez administratora )Małgosia

On

Szukam pracy jako kierowca autobusu i trafiłem na firmę maxpol. Widzę że poszukują kierowców. Opinii słyszałem wiele na ich temat, w większości negatywne ale nie od ludzi którzy mieli z nimi bezpośrednio styczność. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto tam pracował lub pracuje, na temat jak to wygląda wszystko w obecnej chwili ? Jak wyglądają zarobki oraz ogólnie warunki pracy ? Czy warto tam iść czy raczej lepiej poszukać czegoś innego ? Pozdrawiam

Bolo

Maxpol w Wałbrzychu nigdy nie był i nie jest zakładem mięsnym . To jest firma transportowa.

nie wazne

Dla normalnych odradzam bo zniszcza psychicznie ale super dla alkoholikow i po stroniu slaskim choc nie stronie z porownaniem do "tego" to disney

byl

ubezpiecz sie od odpowiedzialnosci cywilnej w pracy bo nie daj boze gdzies zrobisz ryske to cie chlop okradnie z twoich ciezko zarobionych pieniedzy...najnizsza krajowa na umowie a w razie L4 GLODUJESZ a cala inna kasa,,wiadomo w jaki sposob wyplacana...i z tej wlasnie drugiej kasy za byle gowno ci zabierze i ty nigdzie nie pojdziesz z tym no bo jak? i wlasnie to on wykorzystuje! chlopaki dostawali tez wezwania z urzedu skarbowego i mieli sie tlumaczyc czy brali cos pod stolem,, tez przychodzily wezwania bo przez kilka ladnych miesiecy skladek nie odprowadzali.dobrze ze wtedy nie chorowalem bo wtedy nie daj boze! Nawet dziadowska firma tak nie robi w bambuko...no ale przyjmij sie jeden z drugim i jak ci sie noga powinie (nie zycze ci tego) to istnieje mozliwosc ze ewentualnie np ..."to jest moja ubezpieczalnia,placisz mi 800z za ta ryse"..NIE WARTO TAM PRACOWAC:::90% komentarzy to byli kierowcy wiec z palca sobie tego nie wyssali...kto zmadzal to odszedl. POWODZONKA.

jankes

pracowalem tam trzy lata i wcale nie narzekalem zwolnilem sie bo wyjechalem za granice po powrocie mam zamiar tam z powrotem wrocic zycze powodzenia i pozdrawiam

max

Ja tam pracowałem facet nie jest tragiczny tylko trzeba do niego podejść w sposób inny.Odszedłem bo się wyprowadziłem.

witam pracuje w tej firmie od dawna znam ludzi z biur szefostwo i czytajac to chce mi sie pawia walnac ludzie rabnijcie sie w łeb i nie oczerniajcie ja ze swej pracy jestem zadowolony kasa na czas co najwazniejsze w dzisiejszych czasach i zawsze z szefostwem idzie sie dogadac a to ze firma niby ma klopoty to skad wiecie popaprancy a jesli nawet ma to co takiego takie czasy raz na wozie raz pod wozem dla mnie najwazniejsze ze dzieki nim daja mi prace bym zyl a na zarobki nie narzekam wiadomo im wiecej tym lepiej pozdrawiam moje wspaniale szefostwo

mazi81

Ja idę dziś na rozmowę c+e proszę o szybki opis firmy. Wiem że kasa na czas i 0 z nią problemów tylko zwolnić ponoć potrafią z dnia na dzień.

Max.

Wnioskuję kolego Damianie że jesteś młodym człowiekiem i zbyt krótko tam pracujesz,ale jak popracujesz rok twoja opinia na temat tej firmy zmieni się o 180st.Przeczytaj wszystkie opinie i przeanalizuj.Życzę powodzenia.

Nowy

Witajcie, Kim Ty jesteś i o czy piszesz?Przedstaw sie, bez anonimowości,... Jeżdżę u nich od trzech tygodni DAF-em i wszystko jest ok. Przedstaw się bo siejesz zamęt, jaki masz w tym cel? Wyrzucili Cie bo kradłeś paliwo ?...Dla mnie i moich kolegów ta firma to moje miejsce pracy i chleb dla mojej rodziny. Internet to mejsce dla Ciebie? mozesz pisać bez konsekwencji.Ale może po prostu jesteś z konkurecji. Życzę Ci miłego dnia .... Pozdrawiam Damian

Andrzej

Witam, ja już złożyłem swoje CV, czekam na odpowiedz.

Robert

Widziałem nowe ciezarowki maxpolu. Dwa dafy, ponoc do końca roku zamówili 10 Actrosów. Czy ktoś z was wie czy przyjmują do pracy na tiry

Andrzej

Głupoty piszesz, pracujesz w Maxpolu a nic nie wiesz? Ja zawoziłem auta do Kutna, do leasingu jako zwrot, a nie do komornika. Trochę wiedzy zaczerpnąć, jak komornik mógłby wziąć coś co należy do leasingu. [usunięte przez moderatora]

stasiu

O czym piszecie. Firma jeździ na międzynarodówce. Z tego co wiem to oddają autobusy, bo kupują całkiem nowe. Zamówili na targach w tym roku setry i mercedesy. redukują autobusy bo Koreańczycy pozwalniali ludzi, więc po co maja stać. Ja u nich jeżdżę od początku i jakoś nie narzekam. Teraz mają już licencje na ciężarówki i ruszają chyba od poniedziałku z nowymi DAF -ami. Więc jak piszecie to piszcie na temat. (usunięte przez administratora)

normalny

ludzie co wy gadacie zarobki wcale nie sa po 1500 max tylko raczej minimum 2000 a no jeśli jesteś [usunięte przez moderatora] i nie umiesz zmieniać biegów albo [usunięte przez moderatora] i w coś przywalisz spowodujesz wypadek czy coś to nie dziw się ze ponosisz za to jakąś odpowiedzialność a pozatym jak jest ci tak [usunięte przez moderatora] w tej firmie to przecież mozesz zmienic prace i tyle.

ja

A jak mają pracownicy biurowi? tacy zwykli pracownicy w biurze

jurek

arek, możesz normalnie odpowiedzieć, korona Ci z głowy nie spadnie. Ja mam pytanie o konieczne doświadczenie na stanowisko kierowcy - czy jest jakieś minimum lat, które trzeba mieć przepracowane?

arek

czlowieku poczytaj sobie to forum i sam wyciag wnioski popytaj sie ludzi to ci odpowiedza ta twoje pytania zapytaj z nowej rudy wroclawia swidnicy itd

vogle

witam witam, skąd takie mało pozytywne opinie o Maxpolu? czy możecie podać jakieś konkretne przykłady zamiast obrażania i wyzwisk?

chochlik

Poobcinali na kursach - no i co z tego. Koledzy i tak będziemy (usunięte przez administratora) nawet jak zejdą do 50 PLN z strzała. Tylko się wydaje niektórym, ale P. (usunięte przez administratora) wie jak podejść psychologicznie do niektórych spraw. Aby do wiosny.

Były

Widzę ,że firma brnie w transport ciężarowy? szukają kierowców C+E.

koles

nareszcie ktos mądry sie tu odezwał.Najlepiej robic z kogos najgorszego a nic o nim nie wiedziec. (usunięte przez administratora) jest spoko i nie piszcie glupot na niego. Moze na początku troche go ponioslo ale teraz jest ok. Po za tym to cała firma jest spoko. (usunięte przez administratora)pracuja a cos im nie pasuje to sie zwolnijcie i nie bedziecie musieli narzekac tylko pozniej dobrze wiecie ze przyjdziecie tam spowrotem aby was przyjeli. (usunięte przez administratora)

kierownik

Witam wszystkich zainteresowanych moją osobą :-) Doszły mnie słuchy że jestem tutaj aktorem pierwszoplanowym więc postanowiłem wpaść . Wszystkich rzekomo pokrzywdzonych przeze mnie zapraszam do siebie jestem osobą , która może się pomylić i na pewno nie wiem wszystkiego najlepiej a jak ktoś ma rację to mu ją przyznam . Proszę nie wypisywać bzdur co ja tam nowego nie wymyśliłem itp , każdy z nas ma swoje zajęcie w pracy ja mam takie a wy inne i tyle. Wakat był wolny to go wziąłem każdy z was mógł też być kierownikiem w Maxpolu trzeba było brać . A co do mojego doświadczenia to nie Wam je oceniać tylko pracodawcy , który mi płaci wypłatę .A co do rzekomych kar nie przypominam sobie żebym takowe nałożył na kogoś (nawet nie mam takiej władzy chyba ) Życzę obecnym pracownikom miłej pracy i mam nadzieję że będzie nam się miło współpracowało . Życzę Wszystkim byłym i obecnym pracownikom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam (usunięte przez administratora)

wircyk

i bardzo sensownie że (usunięte przez administratora) się pojawiła..pozdrawiamy również. a to co tu sie czyta to masakra co do niektórych tekstów.....

Zostaw opinię o Maxpol - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxpol