Maxpol

Opinie o Maxpol

vogle

witam witam, skąd takie mało pozytywne opinie o Maxpolu? czy możecie podać jakieś konkretne przykłady zamiast obrażania i wyzwisk?

betty

Popieram niektórzy są fajni np, taki nie wysoki czarny chyba Robert, ale dawno go nie widziałam, nie wiecie czy jeszcze pracuje???

chochlik

Poobcinali na kursach - no i co z tego. Koledzy i tak będziemy (usunięte przez administratora) nawet jak zejdą do 50 PLN z strzała. Tylko się wydaje niektórym, ale P. (usunięte przez administratora) wie jak podejść psychologicznie do niektórych spraw. Aby do wiosny.

Były

Widzę ,że firma brnie w transport ciężarowy? szukają kierowców C+E.

Kierowca

Bylem osobiscie. Bardzo bylo milo i przyjemnie. SZACUNEK ZA TO. Bardzo dokladnie i rzeczowo zostalo mi wszystko wytlumaczone. Nie czulem sie zestresowany jak na rozmowach np. w firmach produkcyjnych. Bylo ok.

koles

nareszcie ktos mądry sie tu odezwał.Najlepiej robic z kogos najgorszego a nic o nim nie wiedziec. (usunięte przez administratora) jest spoko i nie piszcie glupot na niego. Moze na początku troche go ponioslo ale teraz jest ok. Po za tym to cała firma jest spoko. (usunięte przez administratora)pracuja a cos im nie pasuje to sie zwolnijcie i nie bedziecie musieli narzekac tylko pozniej dobrze wiecie ze przyjdziecie tam spowrotem aby was przyjeli. (usunięte przez administratora)

kierownik

Witam wszystkich zainteresowanych moją osobą :-) Doszły mnie słuchy że jestem tutaj aktorem pierwszoplanowym więc postanowiłem wpaść . Wszystkich rzekomo pokrzywdzonych przeze mnie zapraszam do siebie jestem osobą , która może się pomylić i na pewno nie wiem wszystkiego najlepiej a jak ktoś ma rację to mu ją przyznam . Proszę nie wypisywać bzdur co ja tam nowego nie wymyśliłem itp , każdy z nas ma swoje zajęcie w pracy ja mam takie a wy inne i tyle. Wakat był wolny to go wziąłem każdy z was mógł też być kierownikiem w Maxpolu trzeba było brać . A co do mojego doświadczenia to nie Wam je oceniać tylko pracodawcy , który mi płaci wypłatę .A co do rzekomych kar nie przypominam sobie żebym takowe nałożył na kogoś (nawet nie mam takiej władzy chyba ) Życzę obecnym pracownikom miłej pracy i mam nadzieję że będzie nam się miło współpracowało . Życzę Wszystkim byłym i obecnym pracownikom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam (usunięte przez administratora)

wircyk

i bardzo sensownie że (usunięte przez administratora) się pojawiła..pozdrawiamy również. a to co tu sie czyta to masakra co do niektórych tekstów.....

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxpol?

Kandydaci do pracy w Maxpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxpol