Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

Nikodem

Kilka ładnych lat spędziłem w Sandozie, mam dość duże doświadczenie w branży farmaceutycznej (kilka firm zaliczyłem..)i mogę śmiało powiedzieć że Sandoz to zdecydowany TOP na rynku. Jest pomysł na rozwój, ludzie wiedzą za co odpowiadają, super produkty, socjal III filar, wysokie premie - naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Koledzy którzy tam zostali mówią, że zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat - pod kierownictwem nowego bardzo charyzmatycznego dyrektora sił sprzedaży firma z impetem zdobywa rynek i zwiększa obroty. O grupowych zwolnieniach to plotki - nigdy w Sandozie nie było "grupówki" pracę tracą tylko najsłapsi, którzy przyszli i za samo "bycie" liczyli na wiele. Zdecydowanie polecam.

dawny pracownik
@Nikodem

wstyd, ze pan dyrektor musi wynajmowac klakierów do piania z zachwytu... powiedzcie sami jaki normalny człowiek napisalby "bardzo charyzmatyczny dyrektor sił sprzedaży, firma z impetem zdobywa rynek"... a moze to sam pan krzysio wystawia sobie taką laurkę? żenada!

boboland

zadowolona - 2010-09-08 22:44:08 ja jestem zadowolona, pracuje tam 4 rok, rozwijam się, firma ma bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika bez względu na stanowisko, osoby z HR po całym dniu rozmów moga być oschłe, bo to tylko ludzie. W firmie pracują świetni ludzie, a to jest najważniejsze, firma jest wypłacalna, płaci w terminie i ma dobry system motywacyjny na różnych stanowiskach, cenie impreze dla rodzin która może jest raz w roku ale jest fajna. Jak w każdej korporacji przez zależność od wielu działów są problemy organizacyjne, ale jak ktoś jest asertywny i nauczy się z tym żyć to praca zapewni mu satysfakcje. Stres jest taki jak wszędzie, a znam bardzo wiele osób które pracują tu wiecej niż 10 lat, to chyba musi być dobra firma, sama bym chciała tam tyle popracować jeśli bede miała taką możliwość, bo praca jest stabilna i musi stać się coś ważnego żeby ją stracić. Wiadomo przedstawiciele mają najcieżej, wiem bo wielu znam, ale tak jest w każdej firmie w tym zawodzie, presja ale dobra kasa. POLECAMLudzie.... trzeba zejść na ziemię, kto o zdrowych zmysłach będzie trzymał na stanowisku ""dziada" na stanowisku PM do 67 lat! Widzieliście kiedyś Repa w wieku 50 lat ..bo ja nie a co dopiero 67:-))). Na szczęście brat załatwił mi robotę i właśnie pakuję walizy i za tydzień spadam z tego chorego kraju.

niestety wciaz w sandoz

o premiach zapomnij, plany sprzedazowe tak sa ukladane, ze na premie lapie sie max kilka osób w polsce

człowieku, jak najdalej od tej firmy! coraz wieksza ilosc wizyt dziennych, a potem w domu jeszcze tyle raportow i tabelek ze siedzisz 3h dziennie, codziennie stres, zero narzędzi, wielokrotnie oszukani lekarze, ktorym nie rozliczano badan obserwacyjnych, oszukiwane apteki ktorym obiecywano rabaty, szkoda zdrowia!

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
AlwaysSmileDude-_^!

Witam serdecznie forumowiczów, Dostałem propozycje zaprezentowania się podczas interview w w/w firmie. Czytając opinie człowiek ma mieszane uczucia, bo tez nie mam dużego parcia na zmianę roboty... Mimo wszystko chciał bym zebrać informacje do kupy za co z góry dziękuje. - ilość dziennych wizyt w aptekach ? - wielkości terenów ? - jaki pojazd (gps? limity km.) ? - narzędzia do pracy z klientem ? - jak postrzegane są preparaty w kręgu farmaceutów/lekarzy ? - realne pieniądze do zarobienia (podstawa netto + jakiej wysokości premie). Dziękuje jeszcze raz z góry za pomoc w temacie! Pozdrawiam i kłaniam się ;)

warszawski REP

Na szczęście nie warszawianka - 2013-07-22 14:14:23 obecny pracownik - 2013-07-18 23:17:46 przynajmniej sa teraz w warszawie jakies premie, za poprzednich fajnych kierownikow bylo cale (usunięte przez administratora), trzeba bylo chodzic na wizyty to nikt by sie nie przyczepilTaaa, same sukcesy ma ta warszawka, szkoda tylko, że kosztem innych, jak przestaniecie przesuwać towar w Polskę to i wyniki i premie się skończą. Słyszałam w terenie jakiego bajzlu w aptekach narobili co niektórzy "cudotwórcy" z Warszawy, a to nie koniec. Oczywiście góra nic nie widzi bo im wszystko jedno gdzie, kto, jak i "za ile" sprzedaje bo oni też mają z tego kasę...Maja gdzieś, że w aptekach z Łodzi sprzedaje się towar za który warszawka bierze premię. "Guma się napina" i może w końcu ktoś się przyjrzy temu "cudowi nad Wisłą"...ponad rok temu w warszawie byl normalny kierownik, dbal o ludzi, ale nie robil "wrzut" na cała polske i nie zalatwial lewych IMS-ów to go zwolnili, teraz przyszedl cwaniak z polpharmy i pcha towar na Polske - (usunięte przez administratora) szczęsliwi, udaja, ze wszystko jest ok

tez obecny pracownik
@warszawski REP

jak nam z lodzi pchaliscie towar do warszwy a teraz sie skonczylo to jest wielka afera, wezcie sie za robote w lodzi a nie szukacjie wszedzie oszustow. kazdy sadzi wedlug siebie

Na szczęście nie warszawianka

abcd

były pracownik - 2013-06-19 15:39:51 sądząc po treści wypowiedzi to pani z HR firmy Sandoz robi tutaj krecią robotę. Szkoda, że zapomniala dodać ze w latach 2012-2013 w firmie sandoz wyrzucono z pracy wiekszosc kierownikow regionalnych oraz przedstawicieli medycznych ze stazem pracy ponad 10 lat a haslo pana dyrektora sprzedazy to "wytrącanie ludzi z komfortu" i naleganie na rotacje pracownikówniestety staż pracy nie jest warunkiem bycia dobrym pracownikeim, pracuję w firmie 2 lata i już nie mogę słuchać, że nalezy się wam wszystko bo dlugo pracujecie, a tak naprawdę to tylko narzekacie a. dostaliście po 6 miesięcy odprawy całkiem za nic, a większość z was i tak siedziała jeszcze na L4

obecny pracownik

oszukana

były pracownik - 2013-06-19 15:39:51 sądząc po treści wypowiedzi to pani z HR firmy Sandoz robi tutaj krecią robotę. Szkoda, że zapomniala dodać ze w latach 2012-2013 w firmie sandoz wyrzucono z pracy wiekszosc kierownikow regionalnych oraz przedstawicieli medycznych ze stazem pracy ponad 10 lat a haslo pana dyrektora sprzedazy to "wytrącanie ludzi z komfortu" i naleganie na rotacje pracownikówprzecież ta strafa komfortu i wytrącanie z niej to zywcem zerzniete z Briana Tracy, raczej wątpliwe aby dyrektorek krzysiu wymyslil cos samodzielnie jak sprawia wrazenie ze konczyl zarzadzanie na kursach korespondencyjnych

kolega

witam, mam prosbe o info na temat podstawy jaka mozna obecnie wynegocjowac na stanowisku farmaceutycznego.

rusek

jest czerwiec jest restrukturyzacja,następna będzie we wrześniu.czy nie czas śmignąć gdzie indziej ? zapraszamy najlepszych do innych firm !

zadowolona - 2010-09-08 22:44:08 ja jestem zadowolona, pracuje tam 4 rok, rozwijam się, firma ma bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika bez względu na stanowisko, osoby z HR po całym dniu rozmów moga być oschłe, bo to tylko ludzie. W firmie pracują świetni ludzie, a to jest najważniejsze, firma jest wypłacalna, płaci w terminie i ma dobry system motywacyjny na różnych stanowiskach, cenie impreze dla rodzin która może jest raz w roku ale jest fajna. Jak w każdej korporacji przez zależność od wielu działów są problemy organizacyjne, ale jak ktoś jest asertywny i nauczy się z tym żyć to praca zapewni mu satysfakcje. Stres jest taki jak wszędzie, a znam bardzo wiele osób które pracują tu wiecej niż 10 lat, to chyba musi być dobra firma, sama bym chciała tam tyle popracować jeśli bede miała taką możliwość, bo praca jest stabilna i musi stać się coś ważnego żeby ją stracić. Wiadomo przedstawiciele mają najcieżej, wiem bo wielu znam, ale tak jest w każdej firmie w tym zawodzie, presja ale dobra kasa. POLECAMczyzby dzial HR robi krecia robote? a moze napiszecie ile ludzi z ponad 10letnim stazem wywaliliscie na bruk w ciagu ostatnich dwoch lat? kilkadziesiat osob!

aficio

A czy możesz napisać jakie wynagrodzenie wchodzi w grę obecnie dla kogoś kogo chcą przyjąć ? Podstawa + jaka prowizja . Będę wdzięczny za info.

Były PM

Zwalniają po to aby zastąpić REP'ów z długoletnim stażem, a co za tym idzie, wysokimi zarobkami - 2 krotnie tańszym PM który zrobi ten sam wynik lub nawet go podniesie. Wiem co mówie - bo w moim rejonie już takie zmiany się odbyły. Ogólnie rzecz biorąc firma OK - ale bez rewelcji. Bardzo, bardzo duży nacisk na wynik. Od cholery raportowania, papierolgii siedzenia przed kompem. Średnio około 1,5 - 2 godziny dziennie. A jak przychodzi do rozliczenia FV to jeszcze więcej. Firmę oceniam w skali do 0-10 na 6. Praca dla ludzi którzy chcą i mogą się jej całkowicie poświęcić. Myślę że odpowiednia dla tzw singli

nowa

mówicie o zwolnieniach, a mnie zaproszono na rozmowę na stanowisko Repa? po co zatrudniają, jak mają być zwolnienia?

dik
@nowa

warszawa do zwolnienia a stryków pracuje a rep musi pracować

iguan

to była dobra firma do póki prezesem był (usunięte przez administratora), teraz to porażka, zwalniają nawet kobiety w ciąży, bo nowy prezes jeszcze nie kontroluje co się dzieje, (usunięte przez administratora) z HR i (usunięte przez administratora) potrafią cie załatwić bez mydła, jeśli nie pasujesz do ich indywidualnej wizji, o rozwoju mogą pomarzyć tylko lizusi, a reszta jest skazana na wegetacje

witam ,zostalem zaproszony na rozmowe na produkcje na operatora . Czy ktos moze mi wyjasnic jak wyglada tam praca i czy warto sie zwalniac z pracy ktora jest duzo bllizej domu?

zadowolona

woj222
@zadowolona

ZADOWOLONY KLAKIER a nie - zadowolona :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o