Ekolobud

Suwałki

Opinie o Ekolobud

podwykonawca

Trzymajcie się jak najdalej od tych oszustów !! Nie płacą podwykonawcom !!!! Firma obciążona długami, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy za wykonaną pracę. Nikomu nie polecam !!!!

Podwykonawca

Firma Ekolobud Suwałki przeniosła swoje zło do Gdańska. Są tam prawnicy, więc wykorzystują wszelkie luki prawne przeciwko ludziom, którzy wykonują dla nich roboty. To biznesowa mafia,do której należy wielu wpływowych ludzi, Wystarczy spojrzeć na Zarząd.

Janek

Tragedia z daleka od tej firmy

Rychu

Ekolobud Suwałki to teraz też Ekolobud Gdańsk i nadal bez zmian, robota po 14 h a zapłata za 8. A jak się upomnisz to Ci powiedzą "A kto Cię tu widział po godzinach"

nick

praca po 14 godzin,zaplata za 9 h

Zostaw opinię o Ekolobud - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekolobud