techcenter

Opinie o techcenter

M
użytkownik zarejestrowany

Ja tam uwazam, że warto zająć się tą ofertą, dyspozycyjność 24/h może jest trochę przegięta, ale jak wiadomo różnie w życiu bywa i mówi się raczej trudno, praca to praca, czasami tak jest już i tyle..

igor
użytkownik zarejestrowany

mnie również się wydaje, że chodzi o aktywizację. z tego czasami są dobre pieniądze, kiedyś byłem na szkoleniach gdzie uczyli jak sprzedać produkt więc myślę że tu bym się sprawdził bo ogólnie mam gadane....Może napisze mi ktoś co i jak dokładnie jest w techcenter bo w handlu się odnajduję, a obecnie szukam pracy

bobkowskiszumotalski

to oni to prowadzą?

xxx

DO ONA- tu nie chodzi o to czy ktos sie nadaje czy tez nie.bo chodzenie po ludziach i wciskanie kitu zeby tylko umowe podpisali to nie jest zadna sztuka. chodzi o to czy ktos ma sumienie zeby zarabiac na niewiedzy starszych ludzi czy tez nie.[usunięte przez moderatora] JEDNA WIELKA ZENADA.

kila

kochani ja jutro tam ide na rozmowe podpowiedzcie ciezko jest i co to za praca?dzieki

ona

pracowalam tam i jesli ktos sie do tej pracy nie nadaje to tej osoby problem pracuja tam fajni ludzie wiec nie jest zle

hej i jak by�o co to za firma czym si� zajmuje

ide tam jutro na dzien probny. ciekawe ... wie ktos cos wiecej??

anna

Byłam tam na rozmowie, skontaktuj się ze mną,[usunięte przez moderatora]

Co my��licie o tej firmie? http://www.toruniak.pl/torun_ogloszenie/2101/pilnie_zatrudnie_pracownikow-_trzy_dzialy/46

Zostaw opinię o techcenter - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie techcenter