Opinie o Vakansa Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vakansa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vakansa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vakansa Sp. z o.o. w Skierniewice

Hej, czy agencja czynnie funkcjonuje? miałam właśnie zajawke do oferty pracy dla asystentki o której tutaj pisano z rok temu. od tego czasu komentarzy nie ma a w sieci nic bieżącego też mi się nie wyświetla. Osoby niepełnosprawne maja szasnę na pracę?

osoba niepłnosprawna

Nie polecam agencja widmo wysłałem cv i cisza

@osoba niepłnosprawna

A dawno to było? Może odezwą się jeszcze?

osoba niepełnosprawna
@Anna

Aplikowałem na stanowisko analityka internetowego dali mi chyba jakieś zadanie rozwiązałem i cisza a to było chyba jakieś poł roku temu

Kandydat z niepełnosprawnością
@Anna

Ja sie zglaszalem w kwietniu 2022, jest już luty 2023, i nic.

Kandydat z niepełnosprawnością
@osoba niepełnosprawna

Hej, oferta analityka byla niestety naganianiem naiwnych do bazy cv. Tez sie zglosilem dxiesiec miediecy temu i nadal cisza. Wiec chyba tylko zbieranie danych.

@Kandydat z niepełnosprawnością

Jak piszesz z takimi literówkami to nic dziwnego, że nikt się do Ciebie nie odezwał.

@Kandydat z niepełnosprawnością

Pracodawca zastrzega sobie parowo do kontaktu z wybranymi kandydatami do udziału w procesie rekrutacji.

Jolanta
@Helenka

Rozumiem, ale tam ktoś pisał, że wykonywał jakieś zadanie od firmy. Czy w takim przypadku nie można liczyć na informacje zwrotną? Czy istnieje szansa, że firma odezwie się do kogoś po bardzo długim czasie?

@Jolanta

VAKANSA nie daje zadań, kieruje kandydatów do pracodawcy zgodnie z kompetencjami kandydata.

Tomasz
@Helenka

A na jakiej podstawie ocenia kompetencje kandydata? Chociażby na stanowisko asystenta biurowego z orzeczeniem o niepełnosprawności, gdzie wymagana jest znajomość pakietu MS Office. I czy jest się zatrudnianym przez Vakansa, czy to klient zatrudnia bezpośrednio u siebie?

Magda Nowy wpis
@Tomasz

Jak w każdej agencji "dla niepełnosprawnych" - selekcjonują na podstawie CV oraz stopnia niepełnosprawności i symbolu, ew schorzenia szczególnego. Ze znacznego specjalnego/szczególnego jest największy zysk i wtedy najszybciej otrzyma się pracę. W formularzu rekrutacyjnym mają osobną rubrykę na skan orzeczenia, osobną na symbole z orzeczenia i stopień. Szybszy "odsiew" niż zaglądanie do CV.

Jerzy

Serdecznie polecam, dzięki nim znalazłem pracę która spełnia moje oczekiwania.

Tomasz Nowy wpis
@Jerzy

A z jakiego względu ich polecasz, jaką pracę Ci poszukali? Bo mnie zależy na dobrej kasie i UoP na czas nieokreślony, a trudno z tym jest w mojej opinii. Widzę też, że dali ogłoszenie na asystenta biurowego z orzeczeniem - praca zdalna. Piszą o UoP, ale nie wiem, czy jest ona na czas nieokreślony i ile płacą? Wiesz coś na ten temat? Bo, jak nie, to może kto inny poradzi i da odpowiedź?

Magda Nowy wpis
@Tomasz

To ciągle ponawiana oferta, stale od dwóch lat. Służy zbieraniu danych. Poza tym w tytule "Asystet" z literówką (ogłoszenie z Lento, agregowane na innych portalach), niechlujstwo. Pamiętaj, żeby w zeskanowanym orzeczeniu zakryć (może być nawet w Paincie) PESEL i nr dowodu osobistego, o ile zdecydujesz się wysyłać dokumenty.

Gabriela

Firma prowadzi teraz rekrutacją na stanowisko Analityk ds. Operacji Ubezpieczeniowych. Jest tam podana pensja miesięczna 5000 zł. Czy ktoś wie, czy do tego dochodzi jakaś premia regularna lub okazjonalna? Albo może jest jakaś premia za wyniki?

Analityk

Rekrutacja przebiegała profesjonalnie, sprawnie w miłej atmosferze. Na wszystkie swoje pytania otrzymałam odpowiedź. Pani sympatyczna, służąca pomocą.Zaproponowana pensja adekwatna do posiadanych umiejętności.

Brak pytań na wszystkie otrzymałam odpowiedź podczas rozmowy rekrutacyjnej.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Magdalena

Dzięki firmie Vakansa znalazłam pracę, taką jakoej potrzebowałam. Rekrutacja odbywała się sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Piłeczka ze Stadionu Śląskiego

Firma zdecydowanie godna polecenia. Od momentu wysłania Cv do zatrudnienia - 2 tygodnie. Jest jedna z niewielu Agencji, która naprawdę dba o interesy ON, praca jaką dzięki Agencji wykonuję jest ciekawa i rozwijająca. Wynagrodzenie znacznie ponad najniższą krajową. Gorąco Polecam każdej osobie niepełnosprawnej.

Aktywny
@Piłeczka ze Stadionu Śląskiego

Pracuję za pośrednictwem tej agencji już wiele lat, stanowisko pracy adekwatne do moich kompetencji, wynagrodzenie również.

Lusia

Rekrutacja przebiegała profesjonalnie, sprawnie w miłej atmosferze. Na wszystkie swoje pytani otrzymałam odpowiedź. Pani sympatyczna, służąca pomocą. Zaproponowana pensja adekwatna do posiadanych umiejętności ( nie najniższa krajowa). POLECM :-)

Hej. Chcę zapytać o waszą ocenę w sprawie charakteru współpracy. Czy pracodawca gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje.

to agencja posrednictwa

nalezaloby zapytac kilkuosobowej zalogi agencji. a tak to praca dla OzN z "najbardziej dochodowym orzeczeniem" za minimalną krajową. benefity żadne.

klient

nie polecam oszuści

Zostaw merytoryczną opinię o Vakansa Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Vakansa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vakansa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vakansa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vakansa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vakansa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vakansa Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dr. Stanisława Rybickiego 8 lok. 331
    96-100 Skierniewice