techcenter

Toruń

Opinie o techcenter

...

techcenter w Toruniu to jedno wielki( usunięte przez administratora ) odradzam tam pójścia

luli

byłem w tej firmie na dniu obserwacyjnym miałem byc magazynierem a kazali mi chodzic po domach ,( usunięte przez administratora )

Nie polecam tej pracy, gdyż firma ogłasza rekrutacje na 3 stanowiska: administracyjne, handlowe i techniczne, a tak naprawdę to tylko handlowe typu "akwizycja". Wywożą Cie do okolicznego miasta i musisz biegać z domu do domu i proponować mieszkańcom zmianę operatora.. Oczywiście nawet za dojazd pracownicy muszą sami składać się na paliwo.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o techcenter - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie techcenter