Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Magda

Klasycznie dzisiaj też kupiłam pieczywo :) Jak zawsze klasa. Smak po prostu rewelacja. Pozdrawiam :)

Kamil85

Ważną kwestią, która zdecydowała o wyborze tej firmy była umowa o pracę. Miałem dosyć pracy na pół etatu czy też zlecenia. Dlatego po roku mogę śmiało powiedzieć, że wszystko mi pasuje, a to co zaproponowano mi w kadrach miało realne przełożenie na stan konta bankowego. Co ważne firma reguluje wszystkie składki wynikające z umowy o prace, a przerabiałem w swojej karierze zawodowej różne przypadki. Dlatego stawiam na nich, bo to stabilny zakład pracy. Miejsce, w którym człowieka szanują.

Edek87

Bardzo dobra firma. Pracuje tutaj mój tata oraz jego brat. Pieniądze zawsze są na czas. Ani razu od marca 2020 nikt nie wspominał o żadnym postojowym czy bezpłatnych urlopach. Takie firmy się ceni, a nie opluwa hejtem w sieci. Pzd

Kamiś

W marcu straciłem pracę. Wszyscy mówią, że trwa rynek pracownika. Być może, ale nie w każdej branży. Byłem na 20- czy 30 rozmowach o pracę od tego czasu. Wszędzie słyszałem, że za młody wiek, że doświadczenie takie sobie; że krótki staż pracy. Dopiero gdy trafiłem tutaj zrozumiałem jak duże znacznie ma stabilność miejsca zatrudnienia i jego renoma. Umowa o pracę to bardzo duży plus w dzisiejszym świecie. To otwiera drogą nie tylko to uniezależniana się finansowe, ale przede wszystkim buduje poczucie tożsamości z firmą. Dodaje tą opinię, ponieważ zależy mi na tym, aby mój pracodawca i firma, w której pracuje była dobrze widziana na rynku.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj

Jurek

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół. Bałem się, że przez małe doświadczenie zawodowe obie nie poradzę, ale każdy mi pomagał i się wprawiłem.

Kamil

I kolejny rok za nami :) Uważam, że praca tutaj była jedną z lepszych rzeczy, która mnie spotkała. Wśród znajomych wielu straciło pracę lub ma obniżone wynagrodzenie. Co więcej wielu z nich pracowało na zleceniach, więc tarcza ich nie objęta i z dnia na dzień zostali bez kasy do życia. To wszystko dało mi do myślenia, że jednak umowa o pracę w stabilnej firmie jest kluczowa. Wypłata na czas i pewność zatrudnienia to duży komfort w tych burzliwych czasach

Mirek

Od 3 lat pracuje na warszawskim ursynowie. Mamy już stałą bazę klientów. Ludzie ogólnie są bardzo mili. Ekipę mam spoko. Pracuje nas 3 osoby. Umowa o pracę to bardzo duży plus tej sieci. Pieniądze zawsze na czas. Nigdy nie było żadnego opóźnienia.

Jkww

Polecam pracodawcę. Nigdy nie miałem tam z niczym problemu.

@Jkww

Tak mogę podpisać się również pod wyżej wymienionym komentarzem. Firma pokazała ludzkie oblicze w trakcie pandemii. Nie tylko nikogo nie zwolniła, ale jeszcze zwiększyła zatrudnienie.

S

Super miejsce pracy, na pewno każdy w tym fachu się tu odnajdzie. Otrębusy dają duże mozliwości rozwoju i korzystne warunki pracy

@S

Napisałem powyższą opinie ponad rok temu. I teraz szczerze powiem, że nie żałuje ze tutaj pracuje. Przy tej całej aferze covidowej okazało się, że taki biznes jak piekarnia jest bardzo ludziom potrzebny. Chyba jesteśmy jedną z nielicznych branż w polsce, która nie tylko zwiększyła zatrudnienie, ale i wynagrodzenia :) Jednak stała umowa o pracę to ważny element dzisiaj :)

Alina

Otrębusy to moje dotychczas ulubione miejsce pracy a w zawodzie pracuję już blisko 15 lat. Nie zmienilabym pracodawcy na zadnego innego;)

Aldona
@Alina

Alina a gdzie pracujesz? Kurcze widzę, ze sporo nas- pracowników - całej sieci przegląda te forum. Może by jakąś grupę pracowników założyć, bo w całej polsce to jest nas sporo. A z chęcią bym posłuchała kolegów i koleżanek- co u was się lepiej sprzedaje ;)

Ala

Super miejsce dla piekarzy wręcz idealne! Dobre wynagrodzenie i warunki pracy.

Irena
@Ala

Piekarz z dużym stażem pracy na pewno będzie zadowlony z jakości sprzętu. Tutaj nie ma żadnych przestarzałych gratów. Nic się nie psuje czy też bucha dymem. Dlatego cenię sobie pracę w takim miejscu. Widać, że zakład ma sporo kasy, bo park maszyn jest nowoczesny.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Piekarnia Cukiernia AK?

Milena

o tym jeszcze nie słyszałam, ale wszystko przede mną. Jestem tutaj od roku. Pracuje w Augustowie. Może i są jakieś nagrody, ale to pewnie za miesiąc będzie wiadomo :)

Moja siostrzenica pracowała tam i z tego co mówiła warunki są naprawdę ok

Maria
@Karolina

Potwierdzam to bo sama pracuje na pradze w sklepie od niedawna. dziewczyny na prawdę super- wszystkie pomocne. Mamy dużo stałych klientów, więc często od razu wiadomo co komu zapakować do torby:) fajnie że firma wprowadziła w sprzedaży kanapki. U nas w pobliżu jest kilka budów, więc z rana panowie przychodzą się obkupić lub wypić poranną kawkę. dlatego lubię tutaj pracować- mają taki rodzinny klimat.

Czarli

Witam. Czy warto aplikować do Otrębus na kompletację zamówień?

Karol
@Czarli

Jeżeli jesteś po technikum gastronomicznym bądź znasz podstawy handlu (obsługa kasy fiskalnej) to tak. Bez doświadczenia zawodowego może być gorzej. No chyba że masz prawko i chcesz pracować jako dostawca, to jest to faktycznie praca dla osób, które nie muszą posiadać doświadczenia. Do firmy warto aplikować, bo to: 1. korpo- masz fajne i klarowane warunki zatrudnienia. 2. są benefity - nie tylko dla kierowników. 3. masz fajne godziny pracy i zmiany. 4. nikt ciebie tutaj nie zwolni po jednym dniu. Podsumowując AK to dobre miejsce dla każdego kto szuka stabilności i chce się sporo nauczyć. Nie przejdzie krętactwo i kolesiostwo, dlatego że nikt tutaj nie lubi takich osób.

Łukasz

Kiepsko płacą, a godziny pracy nieatrakcyjne. Nie polecam.

Zasiek
@Łukasz

Kiepsko? Jedne z lepszych stawek.

Irek
@Zasiek

Jako sieciówka to płacą większe stawki niż nie jedna lokalna piekarnia. Wiem co mówię, bo w Warszawie w SPC pracowałem, i tam było gorzej. Tutaj masz jasne warunki zatrudnienia i pieniądze zawsze na czas. Kiepso to jest dla leserów, który szukają tylko wymówek od pracy.

Maciej

Ktoś coś wie o tym czy szukają teraz kogoś do pracy? Widzę że jest sporo pozytywów, ale jak z miejscami pracy?

mandi
@Maciej

Najlepiej podbić do nich bezpośrednio i dopytać :) Ja właśnie tak zrobiłam, że niby oferty nie było jakoś oficjalnie ale jak właśnie zadzwoniłam to dali znać że mają wolne miejsce.

Kinga
@Maciej

Zadzwoń i spytaj jeśli nic nie ma na stronie. Ja właśnie tak sie dostałam, bo akurat wakat mieli.

Iwona
@Kinga

Często do naszego sklepu przychodzą ludzie i zostawiają cv, więc zrób też tak. Kierownik zazwyczaj jest na miejscu, więc od razu z toba pogada. A tak to poza tym to masz nas stronie ich internetowej wszystkie aktualne oferty pracy. W sumie to zawsze są jakieś wolne miejsca, bo to duża firma.

Stanek

Porządna firma, dobrze płacą, pewna umowa i dobra stabilna praca.

Twety
@Stanek

Jak długo pracujesz? Jak z warunkami w tych czasach pandemii?

Stanek
@Twety

Prawie 2 lata. Warunki są dobre, nic się jakoś specjalnie nie zmieniło.

marek
@Stanek

Warunki pracy to masz teraz wszędzie takie same jako chodzi o covid. Wszędzie są ręczkawiczki jednorazowe, płyny do dezynfekcji. Wszystko dokładnie i zgodnie z rozporządzeniami rządowymi.

Damian

Czy piekarnia również dowozi swoje produkty ?

Olek
@Damian

Myślę że w przypadku dużych zamówień to tak

@Damian

Cześć, z tego co wiem to nie dowożą zamówienia na telefon. Hmmm z resztą to byłoby chyba mało opłacalne, bo nawet pizze jak wozi się za min. 30 zł to pobiera się jakieś 5-6 zł opłaty. Więc zamówić chleba za 30 zł to jest wyczyn :)

Lord

Praca na tyle w porządku, że nigdzie nie zamierzam się ruszać. Trafiłem dosyć przypadkowo, bo kumpel przy rozmowie powiedział że akurat ktoś wyjeżdża do Niemiec i szukają do roboty za niego. A że w zawodzie robiłem parę lat, potem trochę swój biznes rozkręcałem ale kasa nie była z tego za specjalna, to stwierdziłem że pora wrócić do korzeni.

Piotrek
@Lord

To fakt. Dodatkowym plusem jest to, że mam tutaj ułożony grafik. Dokładnie wiem kiedy i na jakie zmiany będę pracował. Ta przewidywalność jest dużym plusem, bo pozwala zaplanować swoje prywatne sprawy :) Odnośnie kasy i umowy to, to co było ustalone z kadrami jest w rzeczywistości. Do naszego punktu często ludzie po prostu przychodzą przynosząc cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 134 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK