Searem Sp. z o.o.

Adres: Żubrów 3, 71-617 Szczecin

NIP: 9552255895 KRS: 0000329904

Searem Sp. z o.o.
3 2 5 5 1

Opinie o Searem Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Witold
 Opinia

@Stoczniowiec Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator skasuje wpis. @flak miałeś w przeszłości do czynienia z tą firmą? Mógłbyś się nimi podzielić? Piszmy zgodnie z regulaminem strony.

Opinia

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w searem? Napisz o tym!

flak
 Opinia

poras, nie uda się tego osiągnąć jeżeli ciągle będzie się słyszeć o jakiś różnych próbach przekrętów i tym podobnych. Podobno teraz nie wiele trzeba aby z firmy wylecieć - aż tak napięta atmosfera jest ?

Prawnik

Ale żeś się rozpędził ;) art 212kk-pomówienie , powodzenia

Obserwator
 Opinia

No cóż, kolejny "bohater" który zamiast zastanowić sie nad sobą, własnym brakiem jakichkolwiek umiejętności i zaradności życiowej, postanowił " ukarać" pracodawcę wystawiając mu ANONIMOWO negatywą opinię. Bo prawda w oczy kole, a wszyscy którzy uważają ze nie jestem najlepszy na świecie są źli. Gratuluje odwagi

Zostaw opinię o Searem Sp. z o.o. - Szczecin