searem

Szczecin

Opinie o searem

flak

poras, nie uda się tego osiągnąć jeżeli ciągle będzie się słyszeć o jakiś różnych próbach przekrętów i tym podobnych. Podobno teraz nie wiele trzeba aby z firmy wylecieć - aż tak napięta atmosfera jest ?

Prawnik

Ale żeś się rozpędził ;) art 212kk-pomówienie , powodzenia

Obserwator

No cóż, kolejny "bohater" który zamiast zastanowić sie nad sobą, własnym brakiem jakichkolwiek umiejętności i zaradności życiowej, postanowił " ukarać" pracodawcę wystawiając mu ANONIMOWO negatywą opinię. Bo prawda w oczy kole, a wszyscy którzy uważają ze nie jestem najlepszy na świecie są źli. Gratuluje odwagi

Stoczniowiec

Ale ty jesteś tempa dzida koleś. Po pierwsze Pan Waldemar, bo trzeba mieć szacunek do pracodawcy nawet byłego, zapamiętaj to sobie, jak rodzice nie nauczyli cię tego w domu to niech cie ulica nauczy. Po drugie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustem jesteś ty sam i dobrze o tym wiesz! i więcej na ten temat nie muszę pisać. Jeżeli wykonywał byś sumiennie swoją pracę i szanował sprzęt którym pracujesz pewnie nie było by takiej sytuacji, jeżeli chodzi o sprzęt do pracy to chodzi o co? o to, że nie jest Twój i można go niszczyć bo co kolejne podejście ważniaka który wszystko najlepiej wie ( jak się spi....li to Prezes kupi nowe ) a widzisz właśnie nie.. skończyły się te czasy, trzeba szanować swoje narzędzie pracy. Jakoś nikt inny nie miała z tym nigdy problemu tylko osoby które są niedorozwinięte umysłowo. Ale to szacunek Panie Waldku do Pana, że przyjął Pan do pracy taką jełopę i ofiarę losu na szczęście sobie krzywdy nie zrobił. I wcale nie jesteś taki anonimowy i na dniach za pewne możesz spodziewać się przesyłki poleconej a w środku art. 212kk napiszę ci co to jest za artykuł bo pewnie jesteś tak ograniczony, że nie będziesz o tym miał zielonego pojęcia tak więc uważnie przeczytaj: Art. 212 $1. Kto pomawia inną osobę, grypę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności $2. Jeżeli sprawca ( w tym przypadku ty głąbie ) dopuszcza się czynu określonego w $1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku czasu. Ściganie przestępstwa określonego w $ 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego więc jeśli był bym na miejscu Pana Waldemara możesz być pewny, że tak bym tego nie zostawił. P.S. Panie prawniku, nie ma na co czekać niech Pan wystosuje odpowiednie pismo. Panie Waldemarze jest Pan bardzo dobrą i wrażliwą osobą i wiem, że za darmo nic u Pana nie ma. A to, że daje Pan szansę pracy takim baranom świadczy tylko o Pana dobroci i chęci pomocy. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Zostaw opinię o searem - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie searem