Searem Sp. z o.o.

Opinie o Searem Sp. z o.o.

Witold

@Stoczniowiec Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator skasuje wpis. @flak miałeś w przeszłości do czynienia z tą firmą? Mógłbyś się nimi podzielić? Piszmy zgodnie z regulaminem strony.

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w searem? Napisz o tym!

flak

poras, nie uda się tego osiągnąć jeżeli ciągle będzie się słyszeć o jakiś różnych próbach przekrętów i tym podobnych. Podobno teraz nie wiele trzeba aby z firmy wylecieć - aż tak napięta atmosfera jest ?

Prawnik

Ale żeś się rozpędził ;) art 212kk-pomówienie , powodzenia

Obserwator

No cóż, kolejny "bohater" który zamiast zastanowić sie nad sobą, własnym brakiem jakichkolwiek umiejętności i zaradności życiowej, postanowił " ukarać" pracodawcę wystawiając mu ANONIMOWO negatywą opinię. Bo prawda w oczy kole, a wszyscy którzy uważają ze nie jestem najlepszy na świecie są źli. Gratuluje odwagi

Zostaw opinię o Searem Sp. z o.o. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Searem Sp. z o.o.