Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Najwazniejsze pytanie

Jaka jest atmosfera w pracy? Czy kierownictwo jest ok? Czy firma dba o pracownika? Czy to miejsce pracy na stałe czy tylko na parę miesięcy? To ze dają podstawową opiekę medyczną i umowę o pracę nie jest odpowiedzią na powyższe pytania.

sadasd

w enel medzie, taka sobie ta opieka, ale przynajmniej lekarz 1 kontaktu jest

mora

Praca na słuchawce. Kwestia wynagrodzenia jest w pełni uznaniowa, dają podstawę w okolicach płacy minimalnej, a reszta jest nieuwzględniona w umowie o pracę i wypłacana na koniec miesiąca. Czasem ta "premia" jest potrącana, gdy z excela wynika zbyt dobry wynik, co by pracownik nie dostał za dużo. Jak tylko osiągniecie target to zostanie w kolejnych miesiącach podniesiony. Fakt natomiast, że firma ozusowuje wszystkie premie i przestrzega prawa pracy. Współpracownicy są ok.

asd

Pracuje na jednym z działów, praca ok, ludzie naprawde fajni, dzieki tej pracy zawarłem duzo njowych znajomosci - co do samej pracy jest spoko dla osoby ktora szuka doswiadczenia, płaca waha się od 1500 do 2000 zł

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
do ross

opisywane mialeś stawki. Dość nędzne.

Malik

Unikajcie tej firmy jak tylko możecie!

Apostrof

Czytam te wszystkie opinie będąc właśnie w trakcie podejmowania decyzji co do pracy w tej kancelarii. I muszę Wam powiedzieć, że wcale nie jestem w szoku i biorę to pod uwagę...niestety. Właśnie kończę swoją "karierę" w pewnej konkurencyjnej firmie, a pracę w niej wspominam jako istną tragedię. Ścisk biurek? Nie wiem, czy coś jest w stanie mnie pod tym względem jeszcze zaskoczyć. Niekomfortowe warunki pracy, hałas? Czy jest coś gorszego od pracy przez 8h w towarzystwie 2 wielkich, biurowych drukarek chodzących na okrętkę, bez przerwy? Stare komputery? Da się gorzej, niż przez 8h wpatrywać się w biały ekran z powodu nie funkcjonowania systemu?.. Komplementy pod adresem kierownika? Niekompetencja osób na danym stanowisku objawiająca się używaniem słów, których nie wypada nikomu a już w szczególności kierownikowi, 'strojeniem fochów', obgadywania pracownika przy nim i w obecności całego zespołu a także czerpanie satysfakcji z 'kręcania' kolejnej afery... to chyba wiele tłumaczy. Nie chcę się licytować kto i gdzie ma gorzej. Chcę tylko zauważyć, że w takich firmach ludzie traktowani są jedynie jak cyferki. Mają być z założenia jedynie 'maszynką do robienia pieniędzy'... Albo przynajmniej ja mam takie przykre doświadczenia.

dobra_rada

jak nie kuma internetu, to niech siostrzyczka sobie odpuści. w takich firmach pracuje się na kompach

kasa

Jaka kasa?

większa niż
@kasa

w lapsusie

aaa

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z dotychczasowej pracy a macie doświadczenie na stanowisku negocjatora telefonicznego, zapraszam do przesłania CV na adres praca@creditexpressinkasso.pl Poszukujemy ludzi z doświadczeniem. Proponujemy elastyczne godziny pracy. Jeżeli studiujesz, możesz przyjść do pracy na kilka godzin. Mamy jasne zasady premiowania i wysokie premie.

jatowiem

Do Mimik - To już się dowiedziałeś.Kto nie pracował to nie wie. Ogólnie organizacja nie jest dobra.Gdyby organizacja była lepsza może inaczej wszystko by wyglądało. Jak masz znajomości dostaniesz pracę w pierwszej kolejności. Bez znajomości trochę gorzej ale jakaś szansa zawsze może się pojawić.Pozdro.

bylypracownik

Stanowczo odradzam wspólpracę z firmą.W szczególności dział prawny. Atmosfera nie była wśród współpracowników taka zła. Jednakże wszystkie inne kwestie to totalna beznadziejna. Przyjmują osoby bez doświadczenia i wymagają po kilku dniach całkowitej samodzielności.NIkt nie jest pomocny. Nowi pracownicy nie są pomocni. Nie wyznaczają żadnych osób mogących udzielić nowym pracowników pomocy oraz niezbędnych wskazówek. Dobrze,ze szybko udało się znaleźć pace po tym czymś. Żadnego super doświadczenia się tam nie zdobędzie. Z perspektywy czasu widzę jak prosperują inne podobne firmy. Różnica działania jest bardzo duża. Dopiero gdzie indziej można zdobyć wiedzę.Nie polecam. Jeżeli zależy Tobie na zdobyciu wiedzy i doświadczenia ti polecam szuakac gdzie indziej. Pozdro i pamiętaj można lepiej trafić.

huds

Jak z kasa ? Gdzie jest lepiej ? Dział prawny czy windykacji ?

xyz

co do rotacji to się nie wypowiadaj bo w ciągu 2 miesięcy odeszło z 15 osób z wieloletnim stażem pracy w KPL.... wiec tak kolorowo chyba nie jest?? podstawa najniższa a premia jest po próbnym....

Bingo

Skoro pytasz to jest tak - podstawa plus prowizja, jak szybko zaskoczysz to dostaniesz swoje sprawy szybko i juz zaczynasz pracowac na swoją prowizję. U nas na projekcie z podstawą i prowizją masz na poziomie 1800-2200 na łapę. Rotacja u tych co pracują dłużej - żadna, tu siedza po 5-8 lat więc chyba im się opłaca a napewno zarabiają w ch... wiecej ci co tu sa dłużej

ssw2

Zastanawiam się czy warto? Jakieś aktualne opinie z tego roku ? Jak z rotacją?

iliP

Ale to wszystko ściema! Może się zmieniło, odkąd mnie tam nie ma. Wszystko zależało od projektu, a ja pamiętam że moje projekty miały stawki głodowe. Prowizja? Jaka prowizja... Moja pierwsza praca i nie powiem, jest jeden największy plus...Dzięki Lexusowi doceniałam każdą następną pracę, i nigdy nie miałam gorzej jak tam. poza tym bardzo fajni ludzie, i miła atmosfera wśród współpracowników (przynajmniej wtedy).

Adolfiku

nie ponosisz kosztów będąc telefonicznym.hejtowac jak widać na odległość potrafisz.Ale na WT brak ci cojones

Adolf

to zapomniałeś o prowizji, która jest dużo wyższa niż u telefonicznych ale lepiej się użalać nad stawką za wizytę, bo jak nie potraficie z dłużnika ściągnąć złotówki, to prowizji na oczy nie zobaczycie - pewnie dlatego nikt nie chce przekazywać zleceń za bardzo do WT bo sie tylko(usunięte przez administratora). przy wypełnianiu tych papierzysk a potem najczęsciej i tak(usunięte przez administratora)z teko nie pożytek.

marshall zhukow
@Adolf

Przy terenowej i zleceniach a nie etacie to windykator ponosi koszty. ty adolf siedzisz sobie i drzesz przez słuchaweczkę. Zrobisz raporcik i luzik. Dostajesz stałe wynagrodzenie + prowizje i masz totalny brak kosztów( paliwo, auto . Pomijasz windykatorze od 7 boleści,że terenowy jedzie tam, gdzie ani listowna ani tel. windykacja nic nie zdziałała. Więc już z założenia docieralność jest duuużo niższa i komplikacja większa. I jeśli ktoś płaci 12 zł za: dotarcie pod adres, poczynienie ustaleń, ew. negocjacje, powrót, raport, to praca na kasie w biedronce jawi się jako luxus ( nie mylić z lexusem )

znamy znamy

to ja ci mowie jakie są stawki. 15 zł brutto za realizacje zlecenia + kilometrówka.może etatowi dostają godziwe stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS