Opinie o AutoRobot Strefa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AutoRobot Strefa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AutoRobot Strefa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AutoRobot Strefa w Gliwice

A.Z

Szukam pracy na strefie. Chciałabym wiedzieć gdzie przyjmują kobiety do pracy. Słyszałam, ze są tam nie najlepsze warunki pracy, ale moze niektóre firmy mają choć trochę lepsze niż pozostałe. Poza tym też chciałabym wiedzieć,czy na strefie wszystkie firmy zaczynają pierwszą zmianą na godz szóstą rano,czy tez są takie, które rozpoczynają pracę póżniej np: o siódmej. Pytam się o to, dlatego ze nie mieszkam w Gliwicach a muszę jakość dojechać na czas do pracy.

witja

Kto kogo pobil?

Xxxl

Nikt nie pisze o pobiciu pracownika przez kierownika ?

mark

Panowie na jaką pensję może liczyć w firmie Autorobot automatyk, jak wygląda praca czy jest na miejscu czy są wyjazdy za granicę, jak wyjazdy są płatne co najważniejsze ile dni w roku na jaki czas się wyjeżdza.

H2O
@mark

Tak ciągle ten sam krzykacz i furiat dla którego pracownik to "DEBIL" i na dzień dobry wie,że nie używa mózgu taki kandydat na pracownika. Żenada firma typu łagry

Firma AutoRobot Strefa prowadziła rekrutację na stanowisko Robot Programmer DE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
NIgdy w Autorobot !

I znów ogłoszenie o pracy dla frezera w Autorobot. Naliczyliśmy że w ciągu pięciu lat to już 14 ogłoszenie.Co oni robią z tymi frezerami,chyba większość po rozmowie z kierownikiem produkcji tak jak było w latach 2010-2012 od razu rezygnuje z pracy w Autorobot. Czy kierownik produkcji to ten sam krzykacz co cztery i pięć lat temu ?

Edek

Nie ma czasu robić trzeba :)

samwieszkto

A może to pracownicy nie dorośli do posłgiwania się spłuczką oraz szczotką i kulturę zostawiają w domu lub jej wcale nie mają.

RobertOOOOOOO

To tylko pokazuje jak bardzo szefostwo ma was w d.... Pozdrawiam

WC piker

Jak wiadomo pani prezes jest ąę, mebelki itd, natomiast polecam każdemu wizytę w toaletach dla pracowników, takiego syfu i patologii nie znajdziecie na żadnym dworcu w tym kraju.

666xhe

Przepracowałem tam "troszku", i w porównaniu z zakładami typu Auschwitz, to raj na ziemi. Zapieprzać trzeba, ale to chyba normalne że chodzi się nie do pracy, a pracować.. Zresztą nie przypominam sobie żebym po którejś szychcie był naprawdę wykończony na amen. A kierownictwo, hmmm, cóż, taka rola... Niezbyt przyjemna, ale nie służąca do podobania się. Presja psychiczna? Po spotkaniu prawdziwego poganiacza bydła wizyta w Toszku pewna. To obiektywizm, już tam nie pracuję

kala

hej, chciałabym się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto jeździ na Tulipan Park szukam osób z Knurowa

trelek

No niestety ale teraz spora część firm tak robi.

hipo

Dzięki za odpowiedz szkoda że przez agencje

trelek

Pan Cz. dalej taki nerwowy jest? był on przyczyną mojej rezygnacji z pracy w autorobot, chociaż mi tam na spacerze sie podobało nawet, na fornetti miałem robić czy jakoś tak się to nazywało. Teraz w NGK siedzę, przynajmniej spokój mam. Pozdrawiam.

@trelek

jaka tam płaca w tej firmie NGK bo planuje zmianę

@hipo

Zależy na jakim dziale, piece maja najwięcej, (system 4-brygadowy)15 dni w miesiącu po 12h, 15 dni wolne na początek dostaniesz 2000-2400 netto plus premieco kilka miesięcy, tylko feler przez agencje na początku.

@trelek

Pan Cz.M dalej pajaca zgrywa i mysli ze jest niezastąpiony i coraz bardziej ramionami wzrusza udaje zdziwionego tak dalej to niebawem pas startowy będzie potrzebowal na rozgrzanie bo braknie hali.

kxawery

firma ok praca w niej jak w każdej innej firmie trzeba robić żeby zarobić,kierownik na stanowisku który nie pomaga a utrudnia pracę wypłaty na czas, podwyżki jak jesteś rodzinką pana M.CZ.to masz pewniaka,a kapusie będą i byli typu biały i ecik itd

H2O

Ten goguś co tak dobrze zna inicjały kierownika to co rodzina ?? Czy ktoś płaci mu za dupolizanie , no chyba że syncio hehehe.

xxl

Praca na produkcji jest cały czas :)

xyz

To M.Cz rządzi i trzeba poprostu się podporządkować i będzie wszystko ok.

alebaja

'Atorobot' firma złota, w niej kierownik- człowiek 'cnota' .Dzień po dniu przemierzajac hale, myśli sobie, że to jego całe. I cos w tym jest ze ludzie z firmy odchodzą ci co się na robocie znają ale przy kierowniku po prostu w baty stają, Nie jest typem do współpracy a juz ze swoja inicjatywa to nie wychylaj się bo i tak uslyszysz żeś debil i idiota jest. Tylko dla twardych psychicznie lub zwolenników relanium. Niestety takie czasy dla mas nastały ze żądzą nami konowaly.

xyz

Jak jest z tymi premiami u Was? sa wyplacane? i ile procent ?

Zostaw merytoryczną opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice

• Jak się pracuje w AutoRobot Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy AutoRobot Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AutoRobot Strefa