AutoRobot Strefa

Gliwice

Opinie o AutoRobot Strefa

Aneta

@Mirosław Kuchowicz czyli polecasz innym użytkownikom pracę w AutoRobot Strefa? A co jeszcze powiedziałbyś o pracodawcy? Jakie są takie wybitne zalety, które mogą przyciągnąć nowych pracowników? Opowiesz nam jeszcze więcej o firmie?

Qmaty

O widzę tu same opinie na zlecenie pracodawcy. Czyli już wszystko wiadomo o tej firmie.

Mirosław Kuchowicz

Witam! Pracowałem tam 5lat, powiem jedno, prawdziwa szkoła i kuźnia profesjonalistów. Piszę to perspektywy czasu gdy patrzę na to czego nauczył mnie AR. Nawet na najniższych stanowiskach idzie zarobić więcej niż w innych firmach na starcie. AR nauczy każdego solidnej, dokładnej i rzetelnej pracy. Słabe jednostki nie mają tam szans na adaptacje bo często terminy oddania produktu są dość wyśrubowane a atmosfera potrafi być napięta. Napiszę też, że po AR nie ma "nierozwiązywalnych" problemów!

Aneta

AutoRobot Strefa obecnie poszukuje osoby na stanowisko Młodszy projektant automatyki. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie firmy: http://www.autorobotstrefa.pl/aktualnosci.html Jeśli pracujesz już w firmie na podobnym stanowisku, chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda praca w tym charakterze.

awa

Cześć wszystkim czy orientuję się ktoś jak wygląda praca u nich? Bo słyszałem, że całkiem nieźle można zarobić na stanowiskach w IT potwierdzi ktoś? Dzięki

SC

Mamy Sierpień. Znowu pojawiło się ogłoszenie, że szukają programisty CAM. Taka duża rotacja tam jest ? Ktoś jest w stanie napisać coś na ten temat. Jakie widełki płacowe oferują ? Pozdrawiam

H2O

Nie, sugeruje piszę jak jest, jak jesteś DIAMENCIK to reszta jest bez znaczenia jak jesteś nawet weterynarzem a kierownik ,to Twój wujek to jesteś np. tokarz, frezer, brygadzistą też możesz być byle byś nie fikał wujkowi hehe i nie ważne czy rekrutacja jest , czy jej nie ma CAPISCI ??

H2O

Co do stanowiska tokarz, to trzeba też być pociotkiem kierownika i wtedy nic więcej nie jest potrzebne i jesteś jak DIAMENCIK

deltablues

No skoro w tej firmie toleruje się tego rodzaju kierownika, to i szefostwo jest do niego podobne. Wiem więc wszystko.Omijam taką firme, szerokim łukiem.

ale jaja !

niekumaty jesteś czy na rozkaz kierownictwa z tej miernej firemki Autorobot tak piszesz ? Pytanie było -co oni robią z tymi frezerami skoro regularnie co kilka miesięcy od wielu lat są ogłoszenia dla nich o pracy w Autorobot ? Ja i inni co znają ta firmę wiedzą dlaczego tak często są te ogłoszenia a ty pomyśl,popytaj się i też będziesz wiedział że tą firmę należy obchodzić na 1 km w bok

ale jaja !

Znów ogłoszenie o pracy dla frezera w Autorobot Gliwice. Największa zagadka Gliwic - co się dzieje z tymi frezerami w firmie Autorobot jak regularnie dwa, trzy razy w roku są ogłoszenia o pracy dla nich ?

A.Z

Szukam pracy na strefie. Chciałabym wiedzieć gdzie przyjmują kobiety do pracy. Słyszałam, ze są tam nie najlepsze warunki pracy, ale moze niektóre firmy mają choć trochę lepsze niż pozostałe. Poza tym też chciałabym wiedzieć,czy na strefie wszystkie firmy zaczynają pierwszą zmianą na godz szóstą rano,czy tez są takie, które rozpoczynają pracę póżniej np: o siódmej. Pytam się o to, dlatego ze nie mieszkam w Gliwicach a muszę jakość dojechać na czas do pracy.

witja

Kto kogo pobil?

Xxxl

Nikt nie pisze o pobiciu pracownika przez kierownika ?

mark

Panowie na jaką pensję może liczyć w firmie Autorobot automatyk, jak wygląda praca czy jest na miejscu czy są wyjazdy za granicę, jak wyjazdy są płatne co najważniejsze ile dni w roku na jaki czas się wyjeżdza.

@mark 17.10.2015 22:45

Tak ciągle ten sam krzykacz i furiat dla którego pracownik to "DEBIL" i na dzień dobry wie,że nie używa mózgu taki kandydat na pracownika. Żenada firma typu łagry

NIgdy w Autorobot !

I znów ogłoszenie o pracy dla frezera w Autorobot. Naliczyliśmy że w ciągu pięciu lat to już 14 ogłoszenie.Co oni robią z tymi frezerami,chyba większość po rozmowie z kierownikiem produkcji tak jak było w latach 2010-2012 od razu rezygnuje z pracy w Autorobot. Czy kierownik produkcji to ten sam krzykacz co cztery i pięć lat temu ?

Edek

Nie ma czasu robić trzeba :)

samwieszkto

A może to pracownicy nie dorośli do posłgiwania się spłuczką oraz szczotką i kulturę zostawiają w domu lub jej wcale nie mają.

RobertOOOOOOO

To tylko pokazuje jak bardzo szefostwo ma was w d.... Pozdrawiam

WC piker

Jak wiadomo pani prezes jest ąę, mebelki itd, natomiast polecam każdemu wizytę w toaletach dla pracowników, takiego syfu i patologii nie znajdziecie na żadnym dworcu w tym kraju.

666xhe

Przepracowałem tam "troszku", i w porównaniu z zakładami typu Auschwitz, to raj na ziemi. Zapieprzać trzeba, ale to chyba normalne że chodzi się nie do pracy, a pracować.. Zresztą nie przypominam sobie żebym po którejś szychcie był naprawdę wykończony na amen. A kierownictwo, hmmm, cóż, taka rola... Niezbyt przyjemna, ale nie służąca do podobania się. Presja psychiczna? Po spotkaniu prawdziwego poganiacza bydła wizyta w Toszku pewna. To obiektywizm, już tam nie pracuję

kala

hej, chciałabym się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto jeździ na Tulipan Park szukam osób z Knurowa

trelek

No niestety ale teraz spora część firm tak robi.

hipo

Dzięki za odpowiedz szkoda że przez agencje

trelek

Pan Cz. dalej taki nerwowy jest? był on przyczyną mojej rezygnacji z pracy w autorobot, chociaż mi tam na spacerze sie podobało nawet, na fornetti miałem robić czy jakoś tak się to nazywało. Teraz w NGK siedzę, przynajmniej spokój mam. Pozdrawiam.

@hipo 03.02.2015 17:13
jaka tam płaca w tej firmie NGK bo planuje zmianę

Zależy na jakim dziale, piece maja najwięcej, (system 4-brygadowy)15 dni w miesiącu po 12h, 15 dni wolne na początek dostaniesz 2000-2400 netto plus premieco kilka miesięcy, tylko feler przez agencje na początku.

hipo
@trelek 02.02.2015 12:59

Pan Cz.M dalej pajaca zgrywa i mysli ze jest niezastąpiony i coraz bardziej ramionami wzrusza udaje zdziwionego tak dalej to niebawem pas startowy będzie potrzebowal na rozgrzanie bo braknie hali.

kxawery

firma ok praca w niej jak w każdej innej firmie trzeba robić żeby zarobić,kierownik na stanowisku który nie pomaga a utrudnia pracę wypłaty na czas, podwyżki jak jesteś rodzinką pana M.CZ.to masz pewniaka,a kapusie będą i byli typu biały i ecik itd

H2O

Ten goguś co tak dobrze zna inicjały kierownika to co rodzina ?? Czy ktoś płaci mu za dupolizanie , no chyba że syncio hehehe.

xxl

Praca na produkcji jest cały czas :)

xyz

To M.Cz rządzi i trzeba poprostu się podporządkować i będzie wszystko ok.

alebaja

'Atorobot' firma złota, w niej kierownik- człowiek 'cnota' .Dzień po dniu przemierzajac hale, myśli sobie, że to jego całe. I cos w tym jest ze ludzie z firmy odchodzą ci co się na robocie znają ale przy kierowniku po prostu w baty stają, Nie jest typem do współpracy a juz ze swoja inicjatywa to nie wychylaj się bo i tak uslyszysz żeś debil i idiota jest. Tylko dla twardych psychicznie lub zwolenników relanium. Niestety takie czasy dla mas nastały ze żądzą nami konowaly.

xyz

Jak jest z tymi premiami u Was? sa wyplacane? i ile procent ?

Michal

tez jestem ciekaw co stalo sie z poprzednim, przepracowal tylko 5 miesiecy? Bo oferta pracy ciekawa :)

Kej

pojawiło się ogłoszenie o pracę mistrz wydziału obróbki a co z poprzednim nie wytrzymał psychicznie czy nie jest tak źle??

Windows 8

Pracowałem w Atorobot bardzo krótko, ale mogę powiedzieć, że jest to dobra firma, inwestuje w kadrę obróbkowców organizując szkolenia na okresie próbnym (można powiedzieć, że z "piekarza" są w stanie zrobić frezera), jest możliwość pracy w nadgodzinach. Obowiązuje dyscyplina i porządek - każdy wie co ma robić i za co mu płacą. Na hali jest czysto. Zakład jest elastyczny w kwestii brania przepustek, które potem bez problemów można odpracować. Panuje nieprzyjemna atmosfera w relacjach z kierownictwem i to może przeszkadzać. Polecam firmę dla kandydata chcącego zostać obróbkowcem, ale nie polecam kandydatom na niski szczebel zarządzający.

yobodu

Jak szczur to Kanalizator

KolaboR

Nowy majster jest androidem .Zamiast trzydziestu kamer do firmy został wpuszczony SZCZUR ANALIZATOR ktory przeprowadzi analize firmy pod każdym wzgledem Dyniogłowy mysliciel wyczysci zbedny element i sam zasiądzie na tronie. Mirek miej sie na bacznosci i cala społeczność też . Jeszcze przeklinać beda dzień ze go do firmy wpuścili....))

Kopel

Jakie zarobki proponują jako kontroler jakości?

jojo

witam mam pytanko ile moze zarobic operator CNC w tej firmie?tak mniej wiecej na reke? i czy da sie czegos nowego nauczyc, czy chca zeby człowiek stał i rbił za żywy podajnik materiału? dzieki z góry pozdrawiam

rrr

Ja byłem na rozmowie jak pisałem wyżej i powiem że ten "człowiek" jest nienormalny, delikatnie mówiąc. Traktuje pracowników jak śmieci nawet przy nowych którzy widzą na dzień dobry z kim będą mieć do czyneinia, ja się niezgłosiłem do pracy i sie cieszę robię tetaz w normalniejszym zakładzie tez na strefie. Pozdrawiam.

rrr

Składałem do was, byłem na rozmowie i jak poznałem tego kierownika to podziękowałem, moje zdrowie psychiczne ważniejsze. Ogulnie zakład ładnie wyglądał, czysto schludnie, na wytaczarke miałem iść ale niech sobie szuka kogoinnego jak tak traktuje ludzi.

fachowiec

jak tam ten mały wrzeszczący i machający rękami człowieczek czyli kierownik produkcji ? jest jeszcze ten sam co cztery lata temu ? W 2010 kilku chętnych już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej z tym prostakiem i burakiem zrezygnowało z pracy w Autorobot Gliwice widząc i słysząc z kim będą mieli do czynienia

p/p

Bystrzak, za swoją ciężką pracę każdy otrzymuje wynagrodzenie, przypominam, że nie pracujesz za darmo. Podwyżki wynagrodzeń są przyznawane pracownikom, ale to kiedy, komu i ile, zależy od wielu czynników. Na pewno tym czynnikiem nie jest fakt, że pracujesz to należy się podwyżka.

A jak z socjalem?

kokon

Do "cikawego". Te stawki to standart, ale kierownik ma twoją premie w kieszeni. I uwaga na kabli, bo są wszędzie. Gamoń, Polaris, Biały, Pająk. Szkoda gadać.

ciekawy

Chyba niedoczekam się odpowiedzi na moje pytania a jestem ciekaw... NO ale cóż bywa.

bystrzak

do abc. rozwiń o co ci chodzi bo nic nie rozumiem na co mam czekać. Poproszę o podwyżkę za moją ciężką pracę

abc

Hej bystrzak. Ty to jesteś fachowiec pierwsza klasa, odezwał się najmądrzejszy. Myślisz, ze taki bystry jesteś...... Poczekaj jeszcze trochę i się zdziwisz:)

p.p.

Widzę, że niektórych zazdrość dupę ściska..... Tak to już jest, że zawiść to pierwsza cecha Polaków, zwłaszcza tych, którym się nie udało.

ciekawy

Mam pytanie, czy stawka na początek 16zł+30% premii to norma a może mało albo dużo?

H2O

cóż ktoś z uporem maniaka kasuje ten link więc zapraszam na stronę firmy 3dcontrol widać kto tam pracuje z zakładce nasz personel :) powodzenia :)

Zostaw opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoRobot Strefa