Opinie o AutoRobot Strefa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AutoRobot Strefa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AutoRobot Strefa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AutoRobot Strefa w Gliwice

ciekawy

Zamierzam aplikować na stanowisko kontrolera jakości czy ktoś może wypowiedzieć się co do pracy na tym stanowisku w autorobocie? Jaki jest podział szczebli, przed kim odpowiada się bezpośrednio będąc zatrudnionym na tym stanowisku?

Becia
@Gość

Mnie też by to ciekawiło. Wiem, że w ofercie dla specjalisty od zakupów pisali o znajomości angielskiego i ewentualnie w mile widzianych dorzucili włoski / francuski. Jak często szkolenia mogą być organizowane? skąd w ogóle jest takie zapotrzebowanie? W opisie jest opcja na podjęcie pracy od zaraz

Jest czasu pogadać o pracy magazyniera. Jak się ktoś z UDT na wózki i suwnicę zgłasza, to ile może na początek zawołać? Widzę, zapomogi są świateczne, ciekawość ile na Wielkanoc można dostać od firmy?

Czy zarobki podobnie jak poprzednik wskazuje „na rękę” dla technologa znacie? Ja akurat z ta oferta przychodzę, chyba nawet dziś była dodawana? Powody naborów są znane? Rozwój czy ktoś odszedł? Chcę mieć jasność, bo liczę na dobra atmosferę, w tym przypadku jak ją oceniacie?

Karmazynowy przypływ Nowy wpis

Atmosfera top. Nabór bo technolog odszedł do konkurencji.

Pytający Nowy wpis

Cześć, ile płacą na start NA REKE na stanowisku KONTROLERA DOSTAW ?

ciekawy

Pit
@ciekawy

Bylem na rozmowie,mam ang.perfect,4600 brutto,hahahahah,jakies wyjazdy za granice,wiecej nie pytalem tylko wyszedlem

@Pit

@Pit Ta rozmowa to na jakie stanowisko?

Becia
@Gość

Firma AutoRobot Strefa prowadziła rekrutację na stanowisko Robot Programmer DE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
zosia

Tragedia. Ludzie walcza o podwyzki ,a maja najnizsze uposazenie w porownaniu z innymi firmami. Maja trudne warunki pracy , praca w zlej atmosferze, a im sie mowi ze jest inflacja i nie mozna inflancji napedzac. To jest wyzysk bialych ludzi.

Jolanta
@zosia

Zosiu, możesz bezpiecznie napisać jakiś przykład pensji? Nie do końca wiem, jakie są zarobki w innych firmach, bo od dawna siedzę poza G. a chciałam wracać i szukać tutaj pracy. Serio nawet inflacyjnych podwyżek nie otrzymaliście?

zainteresowany

Dzień dobry, chciałbym aplikować na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów, czytając opinie - mam średnie odczucia niestety. Czy może ktoś udzielić informacji, czy firma jest stabilna? Jaka atmosfera pracy panuje, jak kierownictwo/przełożeni zwłaszcza w tym dziale? Czy firma inwestuje w rozwój pracowników? Dla mnie kluczowa jest atmosfera w pracy, nastoje oraz współpraca z ludźmi wykwalifikowanymi. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Ile w firmie wynosi dodatek stażowy? Ponoć oferują program, gdzie 3,5% wynagrodzenia trafia na specjalne konto pracownika, są jakieś specjalne wymagania, żeby do niego przystąpić? Np. jakiś okres trzeba przepracować? Chciałabym aplikować na stanowisko Projektantki Automatyki, ponoć w firmie mocno dominują mężczyźni, to jak to wygląda procentowo? Ile kobiet tu pracuje?

Tati

Pakiet socjalny, jak przeglądam nową ofertę pracy, to wygląda nieźle, nawet dodatek za staży pracy w firmie. A jak wyglądają zarobki montera aktualnie? Jaki jest teren do objeżdżenia, cała PL czy monterzy mają podział na regiony?

Pojawiło się ogłoszenie o pracę dla kontrolera jakości. Jak to u was z grubsza wygląda? Zespół zgrany, jakie macie środki kontrolno pomiarowe,szkolenia zakład przewiduje? Oczywiście jakby ktoś podał widełki finansowe,byłabym wdzięczna.

obecnynapokladzie
@Anna

Cześc Ann, muszę zacząć od tego, że KJ w Autorobotsrefa jest zdominowana przez mężczyzn. Częste wyjazdy na budowy po Europie, rzadziej ale też USA. Praca w 70% na Leica, CMM 30%, pomiary manualne, szkoleń brak - z tego co wiem.

Wanda

Jakich kwalifikacji wymagają od szkoleniowca w zakresie "pracownik gospodarczy"? Technik, inżynier? Jestem zainteresowana informacjami, a to ogłoszenie jest jednozdaniowe, niestety. Jakie w ogóle są pensje wykładowców?

Ile zmian jest w tej firmie?

beta

5 minut rozmowa kwalifikacyjna w firmie, nie potrzebnie zawracaja gitare i sciagaja ludzi do firmy gdy takie informacje moga uzykac przez telefon

Poszukuję pracy na stanowisku Specjalista Ds. Zakupu. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Specjalista Ds. Zakupu. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą AutoRobot Strefa i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

pomocny

Skoro widziałeś ogłoszenie, to albo jesteś nieuważny, gdyż jest w nim o benefitach i to całkiem sporych. Albo po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a takich firmie nie potrzeba

Jolanta
@pomocny

No to ładnie go wyjaśniłeś... A z którego stanowiska piszesz? Pewnie mało prawdopodobne, że z tego, o które spytał ale mimo wszystko wiesz coś na temat pracy na nim tutaj już w praktyce?

Maria

Hej, może ktoś z osób pracujących obecnie w AutoRobot Strefa napisze jak pracuje się teraz w firmie? Warto by było dowiedzieć się czegoś nowego na ten temat bo poprzednie wpisy zostały dodane już dość dawno. Będzie ktoś tak miły i się wypowie? Jak oceniacie firmę oraz pracę w niej?

Niewiem
@Maria

Parcauje się fatalnie są postoje od stycznia.Stawki żenujące tu nie da się zrobić beż nadgodziny tylko nieliczni tzw (usunięte przez administratora) kierownika i co innych pod....pierd no maja stawki.Tak to (usunięte przez administratora) i kierownik który zjadł wszystkie rozumy Gandalf biały. Odradzam każdemu kto chce tu pracować to na pieniądze duże niech nie liczy .

Spawalnia
@Niewiem

Ale jeśli ktoś chce się nauczyć zawodu to jedna z lepszych firm w Gliwicach . Prawda?

Wanda
@Spawalnia

To by było super mojemu synowi po technikum mechanicznym. Ale powiedz, takiemu startującemu jakie są zarobki, bo on już z dziewczyną czekają na mojego wnuka :)))

Bieda

Witam najgorsza firma w jakiej pracowałem stawki zenujace tylko nie liczy którzy dobrze pod pierdalaja mają stawki ,może świadczyć otym fakt że prawie wszyscy Ukraincy zwolnili .Kierownik to już osobna bajka ten gość jest psychopatą albo bierze jakieś tabsy chełbi się tym jak kogoś upokorzy i zabierze mu premie od jego widzimisię .Powiem tak kasy tu nie zarobisz chyba że będziesz (usunięte przez administratora) nagodziny i soboty a ztego co mi wiadomo nie mają za dużo roboty to i nagodzin mało, co roku są postoje po 3,4 miesiące .Pozdrawiam i życzę powodzenia

Łucja
@Bieda

Serio aż tak źle oceniasz tego kierownika? Jeśli decydował się na takie kroki jak upokarzanie pracowników, to czemu tego nigdzie nie zgłaszaliście? Szkoda zdrowia na takich ludzi.

Bieda
@Łucja

Witam było zgłaszane do dyrekcji i wyżej ale nikt z tym nic nie robi jak i udają ze wszytko jest ok.

Spawalnia
@Bieda

W tej branży tak jest że są martwe miesiące. Firma nie jest w cale taka zła jak piszesz . Kierownik jest bardzo empatycznym i konkretnym człowiekiem ( świadczy o tym fakt że jest tyle lat na tym stanowisku) i nie jednemu dał możliwość nauczenia się zawodu. Nie ma ludzi idealnych czasami wystarczy różnica charakteru. Najważniejsze żeby ludzie się szanowali w sensie samych siebie a później innych. Stawki jakie są to wiemy przy podpisaniu umowy. Ile lat przepracowałeś w tej firmie i na jakim stanowisku że tak piszesz. Jeśli przepracowałeś x lat to znaczy że nie było tak źle jeśli pracowałeś krótko to znaczy że nie poznałeś zespołu.

hello

Czy ta firma przetrwa po takich opiniach? A może kogoś z władz firmy trzeba zmienić???Wtedy bedzie lepiej????Nie winie pracowników za cała sytuacje i atmosferę tylko zarzad???Chyba kolej na nich????

Qmaty

O widzę tu same opinie na zlecenie pracodawcy. Czyli już wszystko wiadomo o tej firmie.

MK
@Qmaty

Pracodawca, nie zleca pisania opinii na swój temat. Jako rzetelna i profesjonalna firmy, nie paramy się obłudą i prostowaniem, wypowiedzi.

Kamil

@ewa a na jakie stanowisko ?

Szukam pracy na strefie w Gliwicach. Chciałabym wiedzieć , które firmy na tej strefie przyjmują kobiety do pracy

Rafał

Witam firma jak dla mnie okropna pod względem współpracy, gdy chciałem założyć wypowiedzenie to zaczął się koszmar problemów jak nie chcą iść na rękę to jeszcze bardziej pod górkę. Dziękuję Kierownikowi oraz kadrowej za wsparcie którego nie było ???? szkoda że ta firma tak utrudnia pracownikom rozwój i kontynuacje dalszego rozwoju bez względu na to czy jest to w ramach firmy czy też po za nią.

Krzysztof
@Rafał

Czy w trakcie, gdy byłeś pracownikiem tej firmy, miałeś okazję uczestniczyć w szkoleniach, które podnosiłyby Twoje kompetencje? Jestem ciekaw, czy firma ta w jakikolwiek sposób dba o to, aby pracownik odpowiednio się rozwijał.

Tuti
@Krzysztof

Dba jak potrzeba

Rafał
@Krzysztof

Szkolenie zaraz po przyjęciu do pracy przez pracownika i to by było na tyle

Zostaw merytoryczną opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice

• Jak się pracuje w AutoRobot Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy AutoRobot Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AutoRobot Strefa