SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

nowy

na jaka linie się lepiej dostać na lodówkach na RB czy RA i czy wy tam macie system brygadowy na obu tych zmianach

dd

samotna - 2013-04-21 15:53:27 mam pracować na magazynie , jacy ludzie tam pracują , jest ktoś ciekawy czy trzeba uważać . proszę o rady [usunięte przez moderatora]

samotna

ona

no tak na celi myslicie ze mozna zarobic no to nie jest tak prosto trzeba miec troszke oleju w głowie a potem mozna tam sciemniac bo tak naprawde nie ma filozofi pralki jada ale są podzielone na 20 celnikow

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
sanczes

tak ladnie zarabiaja maja naliczane duzo premi to fakt ale tam czeba troche miec oleju w glowie i byc do roboty a nie dwie lewe bo tam do takich niema miejsca tam trafiaja i zostaja najlepsi

zapinacz

chce pracowac na celi na pralkach czy to prawda ze to serce samsunga.slyszalem ze tam celnicy maja 5tys brutto .czekam odpiszcie

krisnowy

witam od jutra zaczynam prace na wtryskarkach (balkon)mam pytanie odnośnie majstrów ... jacy są ? da rade z nimi wytrzymać

tvn24

jakieś nowości z ASSembly? [usnięte przez moderatora]

Młody

Hmm gdybym mogl to napewno bym sie przeniosł ale tak mi pasuje bo tak jestesmy rozdzieleni i raczej i tak by mnie nie przeniesli. Chyba ze ty sie przeniesiesz

pepa

Ludzie czy to prawda że pani Renia poszła do Amici?

Anka

Kicia - 2013-04-12 18:22:13 Work services powiedział, że obecnie nie zatrudniają na weekendy monterów bo jest przestój. Wiecie może kidy znowu będą przyjmować?Proponuje się odezwać do tej drugiej firmy bo jeszcze 2 tygodnie temu przyjmowali

Anonimowa

Warunki pracy wydaje mi się że jak na każdym dziale, największym minusem jest przerwa a mianowicie żeby na nią iść musisz czekać łaskawie aż ktoś Cię zmieni bo produkcja musi ciągle iść... System pracy 4 dni po 12h i 2 dni wolne. Dobre jest to ze są 100 i 200(za niedziele) także idzie zarobić

szczey

ona - 2013-04-13 19:33:04 Leniwie:) - 2013-04-11 17:58:09 było trzeba się uczyć!!!! 4600 na rączkę, praca od poniedziałku do piątku... Pozdrawiam z biurka hehheee ;phe,he ,he 4600 za biurkiem ciekawe za co ,chyba za chodzenie po hali w tą i z powrotem,albo na fajki co pół godzinki,powinni się wziąć ostro za nie których a nie tylko czepiać się ludzi którzy (usunięte przez administratora) po 12hDOKŁADNIE!!! BIUROWI TYLKO ŁAŻĄ PO HALI I ZGARNIAJĄ ZA TO NIEZŁY HAJS....GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ?

ona

Kicia

makelele

ROBOTA TO GLUPOTA PICIE TO JEST ZYCIE

abc

4600 hehehehehe ciekawe w którym biurze

Leniwie:)

[usunięte przez moderatora] 4600 na rączkę, praca od poniedziałku do piątku... Pozdrawiam z biurka hehheee ;p

hd.ashds

Jak jest z ubezpieczeniem dla wekeendowców??? pilne

hjgjmftdmk

Kiedy Manpower ma czynne biuro???

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.