Opinie o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. w Radom

Elik Nowy wpis

Dzień dobry Proszę sobie wyobrazić iż nie każda firma z branży IT zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Tak też jest w naszym przypadku i już kiedyś Panu pisałem na tym forum, że firma TEKOM Technologia nie zajmuje się tworzeniem stron internetowych a naszą stronę firmową wykonała firma zewnętrzna. W związku z powyższym nie jest Pan dla nas konkurencją a my również nie jesteśmy zainteresowani oceną Pana (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zawodowych

Wolny strzelec Nowy wpis

Po odwiedzeniu Państwa strony internetowej miałem nadzieję na wysoki poziom profesjonalizmu, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę naturę waszej działalności. Zauważyłem jednak pewne kwestie, które chciałbym poruszyć, mając na celu konstruktywną krytykę. Przede wszystkim, napotkałem problemy z wyświetlaniem Państwa strony na urządzeniu mobilnym. W dzisiejszych czasach optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych jest kluczowa, dlatego uważam, że warto poświęcić temu aspektowi nieco więcej uwagi. Ponadto, miałem trudności z ustaleniem lokalizacji Państwa firmy, co może być istotne dla potencjalnych klientów chcących nawiązać bliższą współpracę. Mam nadzieję, że moje uwagi zostaną odebrane w duchu konstruktywnej krytyki i pomogą w dalszym doskonaleniu Państwa serwisu internetowego. Wierzę, że te drobne korekty mogą znacząco wpłynąć na postrzeganie firmy jako w pełni profesjonalnej i dostosowanej do potrzeb współczesnych użytkowników. Zanim zdecydują się Państwo na wyrażenie krytyki pod adresem innych, warto najpierw zwrócić uwagę na aspekty, które może warto poprawić we własnej działalności. To podejście pozwoli zachować wysoki poziom konstruktywnej dyskusji i wzajemnego szacunku.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.?

Jak w TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

...

Zerowa

Wyklęty
@...

Zrobili z nas tanią siłę roboczą? Nawet programistom mówią, że nie mają kwalifikacji, bo są spoza układu! W tej chwili jestem 3 sprzedawcą w swojej kategorii. Zysk za ostanie 30 dni na tym produkcie około 8000 zł, minus wszelkie prowizje itp (ok, prowizje są coraz większe). Układ radomski mimo, to chciał, bym pracował za jedynie 3000 zł. Wspierają swoich, a nie zdolnych. Zdolnych spychają na boczny tor. Tak zrobili ze stadionem Radomiaka, tak zrobili z parkingiem na Kelles Krauza, nic im nie wychodzi. Należy radomską platformę niszczycieli odsunąć od koryta. Nie dałem łapówki urzędnikom z magistratu, to nie chcą mi dać dotacji na biznes. Sąd postanowił, że gdy złożę pismo to nakaże prezydentowi wypłatę świadczenia, bo prezydent ewidentnie unika wypłacenia świadczenia, a jego tłumaczenia są nie do zaakceptowania przez sąd. Pisałem wiele razy jak Ci ludzie działają. Teraz jest na prawdę szansa by odsunąć tą zgraję od koryta. Ja będę głosował na Hołownię, ale w Radomiu biznesmani powiązani z tą partią to nie jest najlepszy typ, gdyż są z układu biznesowego. Pewnego dnia chyba będę musiał wziąć sprawy w swoje ręce i wejść do radomskiej polityki zrobić z nimi porządek Przypominam, że chcieliśmy zrobić w Radomiu projekt, to mnie odesłali do Dębickiego, by w klubie Archiwum omawiać sprawy związane z miastem, ale oni chcieli, bym interes zrobił z Dębickim, nie z miastem. Teraz się mszczą, że nie dałem im zarobić, a chciałem dać zarobić mieszkańcom Radomia. Pakuj się Witkowski

niezależny
@Wyklęty

opinie nie związana z firma TEKOM Technologia

ktostamzdzialuobok

Żadnych awansów, żadnych podwyżek.

Teresa
@ktostamzdzialuobok

a jaka tu jest struktura organizacyjna tak naprawdę jeśli już o awansach mowa? podwyżek na pewno nie? widziałam za to w jednym z ogłoszeń wzmiankę o premii, można poznać szczegóły odnośnie jej obecnego przyznawania?

Jeżeli mam być szczera to nie masz praktycznie szans na awans. Zależy na jakim stanowisku i w jakim dziale pracujesz ale jeżeli już kogoś szukają to do niższych stanowisk na których nie zarobisz zbyt wiele i bez perspektyw na awans. No chyba że awans słowny, dojdzie obowiązków dużo więcej a zarobki nie zwiększą się. Stanowiska lepiej płatne te od góry są już obłożone więc poszukiwani są zazwyczaj ci na dole szczebla.

Jarosław

Przeczytałem, że połowa pracowników pracuje na B2B. To na jakiej umowie pracuje w takim razie 2 połowa pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wiecie może, czy w TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

Najlepiej zadzwonić na administrację 609 111 114, na pewno udzielą informacji.

Wiecie może czy w TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

Najlepiej zadzwonić: 609111114 lub napisac @ na adres tekom@tekom.pl

Klient

Polecam firmę korzystam z jej usług , wiem także że ludzie są zadowoleni ze swojej pracy , warunków. Co do wynagrodzenia może zawsze być większe ;)

Joanna

Hej, jestem kandydatką do pracy na stanowisko project managera ale nigdzie nie mogę odnaleźć informacji jak dużo osób jest jest zatrudnionych w Tekom Technologia SP.Z.O.O ? Serdecznie dziękuje za odpowiedź ;)

elik

Około 50.

Joanna
@elik

A to ciekawe, czyli nie jest tak że zatrudniają Państwo osoby na różne spółki w których liczba zatrudnionych nie przekracza 10 osób dzęki czemu można zwolnić pracownika nie wypłacając mu odprawy? Czemu w ofertach pracy na żadne staowisko nie ma w dodatkach karty multisport?

Programista
@Joanna

Heh, pomijając przypadki patologiczne, do których wedle mojej wiedzy Tekom się nie zalicza, to w IT pracownik prędzej sam się zwolni, bo zwyczajnie gdzieś indziej dostanie dużo lepszą ofertę niż będzie kurczowo trzymał się stanowiska ratując się w ostateczności odprawą.

korona
@Joanna

bo nie ma karty mulisportu, czy innych dodatkow. zatrudnienie w 95% to b2b, wiec nie ma odpraw.

@korona

1. informacja nieprawidłowo około 50% to b2b 2. multisport w dzisiejszych czasach jest zbędny bo i tak z niego nie skorzystasz 3. co do odprawy to b2b tez może ją mieć wystarczy mądra umowa z zachowaniem jej czasu rozwiązania na okres 3 lub więcej miesięcy (dla pracownika i oczywiście pracodawcy) 4. z drugiej strony odprawa to czasy spółek PRL - https://www.infor.pl/prawo/praca/rozwiazanie-umowy/707691,Kiedy-pracownikowi-przysluguje-odprawa-pieniezna.html

Olga

Mamy dobrego pracodawcę, fajną atmosferę w pracy więc może zacznijmy to doceniać?

Anka

@elik a więc sposob odbioru nadgodzin jest dowolny i nie ma żadnych problemów z tym związanych?

@pracownik
@Anka

Potwierdzam dowolny, do uzgodnienia z kierownikiem (dzień wolny lub dodatkowa premia).

Obiecuja gruszki na wierzbie na rozmowie 3tys itd.. A co do czego to najniższa krajowa i najlepiej ,,wyzbyć się oczekiwań,,

Hej, czy w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. płacą za nadgodziny?

elik

U nas w dziale możemy odebrać nadgodziny jako wolne lub mieć za to zapłacone - można to ustalić z kierownikiem.

Hej. Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w firmie ? Trzeba mieć ukończone studia w jakimś kierunku? Pozdrawiam

Instalator zew.

Współpracuje z tą firmą i z kilkoma innymi z podobnej branży, wynagrodzenie jakie uzgodniłem z Tekomem jest na dość dobrym poziomie. Są wypłacalni, czasami zdarza mi się czekać 2-3 dni na przelew jednak dostarczają systematycznie zlecenia i komponenty do zleceń. Po rozmowach z ich pracownikami nie zauważyłem, aby narzekali na prace w tej firmie. Podsumowując mogę polecić współpracę.

Pracuje w obsludze klienta w tekom i moge doradzic dla osob aplikujacych. Firma jest wyplacalna ale za wiele nie dostaniesz i bez perspektyw na rozwój. Na rozmowie kwalifikacyjnej i w pozniejszym etapie obiecali mi i przedstawili wizje rozwoju wraz z premiami za kazde osiagniecie. Niestety jest to raczej sciema bo do tej pory nic nie dostalem. Chyba kazdy tak jest traktowany w tym dziale wiec nie polecam.

Krystyna

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracodawcy, jakim jest TEKOM TECHNOLOGIA. Dobrze zatem, że postanowiłeś to zmienić. Szkoda jednie, że - według Ciebie - firma ta nie stwarza możliwości rozwoju zawodowego. Ale jak myślisz, czy będzie to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia? Zatrudniają w ogóle takie właśnie osoby?

Ja pracowałem w tej firmie i nie zgodzę się z opinią o braku perspektyw na rozwój. Jeśli nie wykazujesz inicjatywy to będziesz pracować ciągle jako osoba na słuchawce. Wiele osób jak Ty myśli, że awans zawodowy i podwyżka same przyjdą.

Zgodzę się z przedmówcą - awans, rozwój i podwyżka same nie przyjdą. Trzeba wykazać się inicjatywą, zaangażowaniem i pracą.

Pracuje w innym dziale, lecz wydaje mi się, że zasady u wszystkich są takie same mam odmienne zdanie na temat wynagrodzenia i perspektyw. Po okresie wdrożenia, dostałem dodatkowe obowiązki i dodatkowe wynagrodzenie. Moim zdaniem firma OK.

Robert

Wypowiadałeś się jakiś czas temu. Czy pracując w firmie dłużej, nadal możesz się rozwijać i liczyć na podwyżkę, a z czasem na awans? To dla ambitnych osób ważne informacje, gdyż jeśli chcą związać z firmą swoją karierę ważne jest dla nich podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Dodawajcie swoje opinie o Tekom Technologia, gdyż tylko dzięki Wam inni użytkownicy forum poznają realne warunki pracy w firmie.

Iza

@Mareku, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w TEKOM TECHNOLOGIA? Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś z Was ma informacje na temat toczących się właśnie rekrutacji? A może niedawno ktoś rozpoczął pracę w TEKOM TECHNOLOGIA i mógłby napisać, jak przebiegał jego proces rekrutacyjny?

Mareku

Czy firma zatrudnia na pełną umowę o pracę? bez zlecenia itp.

Zenek

Tak dobrze się pracuje w firmie , że nie ma chętnych do pisania? Szkoda, nowi korzystają z waszych opinii!!

Iza

@Montażysta GPSczy do tej pory nie dostałeś pieniędzy? Może była to jednorazowa pomyłka. Czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.?

Montażysta GPS

Niestety nie mam dobrej opinii ;] od stycznia 2015 roku nie zapłacili mi za wykonane usługi na ich rzecz , po dużych interwencjach w styczniu 2017 roku dopominają się o duplikaty zaległych faktur i piszą co należało by zmienić w oryginałach z 2015 roku ;/ . Jakaś dziwna ta Firma ;/ duplikaty wysłałem w styczniu mam potwierdzenie odbioru ;) a kasy niestety do dnia dzisiejszego - BRAK :(

Zostaw merytoryczną opinię o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.