Opinie o Tekom Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tekom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tekom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekom Sp. z o.o. w Radom

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tekom Sp. z o.o.?

Waldemar Nowy wpis

Kierownik sjurek i panna Kargul wydali 10k ziko bo nie ogarniają jak pracuje ich program do wypłat ta firma to zart ;D

Manta Nowy wpis

Powtórzę pytanie, Co masz na myśli pisząc "rodzaj kontraktu"? To przedstawiciel nie ma umowy o pracę??

pracownik Nowy wpis
@Manta

przedstawiciel handlowy B2B asystent umowa o pracę

Manta

Dzień dobry, Jak wygląda dzień przedstawiciela handlowego w firmie Tekom? Na jakie narzędzia można liczyć? Chodzi o auto, telefon, jest możliwość korzystania prywatnego? Pozdrawiam

@Manta

Narzędzia do pracy to Laptop, telefon i auto Jady prywatne uzależnione są od rodzaju kontraktu Pracujemy na CRM :)

Manta

Co masz na myśli pisząc "rodzaj kontraktu"?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tekom Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tekom Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

W zależności jaki dział, jakie stanowisko. Standardowo 3 etapy: - 1 etap rozmowa telefonicznie w celu potwierdzenia kolejnego spotkania - 2 etap rozmowa na miejscu z kandydatem / kandydatką - 3 etap informacja zwrotna Można zadzwonić, zapytać się jaki jest czas oczekiwania.

Osobiście uważam, że atmosfera w Tekom to największa zaleta tej firmy. Mimo dużej ilości pracowników jesteśmy trochę jak mała rodzina. W firmie są osoby z stażem 20/15 letnim co pokazuje jak dobrze się tu czują pracownicy.

Stażysta

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Tekom. Sama rozmowa na wysokim poziomie zachęciła do pracy, dostałem dwa zadania, o których już ktoś tutaj pisał. Panowie rekruterzy zapewniali że w ciągu dwóch dni dostanę od nich informację co do zatrudnienia. Odpowiedź dostałem dopiero po dwóch tygodniach od innego pana. Powiedział, że chętnie przyjmą mnie w swoje szeregi po czym ja mu powiedziałem, że chce się zastanowić bo przeczytałem o nich opinie na tej stronie. Byliśmy umówieni, że oddzwonie do niego za cztery dni, (akurat to miał być poniedziałek, dlatego tak długo). Ale wtedy pan już nie odbierał telefonu, nie odbierał go też dnia kolejnego, nie raczył nawet odpisać na smsa z prośbą o informacje co dalej z rekrutacją. Podsumowując: rozmowa kwalifikacyjna bardzo na plus, za to dalszy kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutacje to brak profesjonalizmu i szacunku do drugiego człowieka. PS. Ocenę wystawiam po miesiącu bez kontaktu ze strony firmy.

Na jakie benefity można liczyć w Tekom Sp. z o.o.?

pablo119

Żadne. Pozdrawiam.

@pablo119

Dziękuje w imieniu pytającego i swoim Pozdrawiam

Jan
@pablo119

Pieniądze chociaż dobre tu dają? Da się zarobić porządnie?

Krzysztof

Firma niepoważna. Na prośbę o przesłanie oferty, odpowiadają automatem że będą się kontaktować i... Jak kamień w wodę. Dodzwonić się nie można. Totalne olewanie klienta. Strach się bać jak człowiek się zwiąże jakimś abonamentem z nimi.

@Krzysztof

Przepraszamy ale w związku z wejściem w życie systemu eToll zainteresowanie naszymi produktami jest tak duże iż czas obsługi kolejnych klientów jest znacznie wydłużony.

@Krzysztof

Niestety nasza infolinie zablokowali użytkownicy systemu e-TOLL, którzy nie mogli się dodzwonić na infolinię MF i KAS. Nasi pracownicy mieli bardzo dużo pytań o portal etoll.gov.pl, którego nie jesteśmy operatorem, jesteśmy tylko dostawcą urządzeń OBU i ZSL.

Wyklęty

Dzień dobry Chciałem zgłosić, że na Państwa stronie na ostatnim slajdzie jest błąd Czy to wynika z tego, że nie zatrudniają Państwo dość dobrych specjalistów? Nie pytam złośliwie, po prostu jestem ciekaw jak wygląda klucz rekruterów Nie dawno również drugi slajd nie działał wcale, na co mam dowody Widać mają Państwo kogoś kto podpowiedział Państwu, że strona nie działa, ale wiadomość wyszła ode mnie Szkoda, że tak to działa w Radomia, dla mnie to niegodne zachowanie

@Wyklęty

Nie zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Naszą stronę firmową od strony technicznej prowadzi firma zewnętrzna.

@elik

w takim razie przepraszam Widziałem kiedyś ogłoszenie na programistą Angulara, myślałem, że taka osoba zajmuje się również tą działką Mój błąd Pozdrawiam

Barbara

Czy w firmie często zdarzają się awansy? Fajnie pracować w firmie, w której doceniane jest zaangażowanie i dłuższa współpraca. Jest to zawsze motywujące by starać się jeszcze bardziej. Napiszcie proszę czy można spodziewać się awansu w Tekom oraz jakie trzeba spełnić warunki by go dostać.

Nie ma odpowiedniego szkolenia wdrazajacego i każą ci sprzedawać produkt osobą które tego nie potrzebują "jedno osobowe działalności gospodarczej" jak jakimś cudem trafisz na firmę która jest tym monitorowaniem zainteresowana jest Ci odbierana przez PH bo więcej umieją. Po czym nie masz wyników w sprzedaży albo masz marna sprzedaż i zwalniają z dnia na dzień.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tekom Sp. z o.o.?

W siedzibie we Wsoli lub wyznaczonym innym miejscu w Radomiu. Przy obecnej sytuacji nie wykluczona jest wideokonferencja.

Joanna

Witam czemu moje pytania zostały usuniete?

Witam czy karta multisport jest dostępna

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tekom Sp. z o.o.?

Zależy na jakie stanowisko startujesz.

...

Obiecuja gruszki na wierzbie na rozmowie 3tys itd.. do tego premie jak najlepsze A koniec jest taki że premia to 30 zł ???? A co do czego to najniższa krajowa i najlepiej ,,wyzbyć się oczekiwań,,

@...

Tu się nie zgodzę, bo premie / prowizje są dokładnie określone od wyników sprzedażowych lub założonych celów (w zależności w jakim dziale jesteś). Brak wyników = brak premii, w obecnych czasach nikt nie płaci za siedzenie przy komputerze i kontakty bez wyników.

@... Eh czyli na premie nie ma co liczyć...

Grzesiek

Rzadko zaglądacie na to forum, z jakiegoś konkretnego powodu?

Jakub

@RODO, a czy aplikowałeś do pracy w Tekom? A może pracowałeś w tej firmie i możesz napisać coś na ten temat? @Raf, i jak, udało Ci się dostać pracę w Tekom? @Krystian, dziękuję za Twój opis procesu rekrutacyjnego. Czy podczas rozmowy miałeś do wykonania jakieś zadania? Szkoda, że nie otrzymałeś wiadomości zwrotnej - to bardzo ważne dla kandydatów.

Krystian
@Jakub

Tak Jakubie. Miałem do wykonania pewne zadanie, z którym poradziłem sobie bez najmniejszego problemu. Również taką informację dostałem po jego wykonaniu. Oczywiście cały miły smak spotkania rekrutacyjnego psuje fakt zachowania się przez p. Małgorzatę, która nie raczyła oddzwonić ani odpowiedzieć na maila. W moim mniemaniu tej Pani wiele brakuje do profesjonalnego bycia Kierownikiem.

RODO
@Jakub

aplikowałem kiedyś, ale nie podjęliśmy rozmów o prace Sprawdzałem kiedyś kod strony internetowej Tekom i niestety w moim odczuciu robiona była przez gimnazjalistę. Ja dzisiaj tworzę kod na średnim poziomie i zarabiam 30 zł netto za godzinę pracy. W Radomiu poziom niższy i pensje niższe, a firmy zapewne cenią się wyżej niż my. Ja oczywiście dostarczam klientom indywidualnym z Radomia usługi na wysokim poziomie, za odpowiednio wyższą gażę (w stosunku do gimbazy, bo pewnie wykonuję swoje usługi taniej niż firmy IT z Radomia, a jakość wyższą oferuję) Jeśli ktoś się zna, może porównać kod źródłowy strony Tekom oraz moich (autorskich). W razie wątpliwości (a takie się pojawiają) służę radą profesjonalnie, bez nadęcia, ale kasę liczę jak mało kto (i to się nie podoba niestety, bo w Radomiu dobry pracownik, to tani pracownik, jednak jakości się nie kupi po taniości)

@RODO

TEKOM nie zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Stronę firmową robiła firma zewnętrzna.

Zostaw merytoryczną opinię o Tekom Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Tekom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tekom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekom Sp. z o.o.?

Tekom Sp. z o.o.