Opinie o Tekom Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tekom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tekom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekom Sp. z o.o. w Radom

RODO

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :) nie chciałbym moje dane służyły firmie do stwarzania sztucznego popytu na pracę w Państwa zakładzie :)

Raf

Krystian to chyba byliśmy na takiej samej rozmowie. Nie bulo łatwo. Pszeczolgali mnie z godzinę. Dużo pytań i męcząca pani, która ciagle dopytywała o to czy bym był zadowolony po obsłudze jaka zrobiłem. Nie podobało mi się ale dotrwałem do końca. W końcu oddzwoniła

Krystian
@Raf

No to farciarz z Ciebie. Przynajmniej oddzwonili. ????

Vasquez

Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat tej Firmy. Niedawno miałem "przyjemność" uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej. Oczywiście po rozmowie uzyskałem info, że o wyniku rekrutacji Szanowna Pani Małgorzata, będzie informować za tydzień. Oczywiście tydzień minął, drugi również i cisza. Najwidoczniej najprostsza forma zachowania i etyki biznesowej jest dla tej Pani niezwykle obciążającym zajęciem i nie potrafi dotrzymać słowa. Oczywiście na podstawie jednostki nie oceniam całości firmy, ale przyznacie że o czymś to świadczy, jeżeli na dzień dobry ma się do czynienia z osobą NIEKOMPETENTNĄ w dodatku na stanowisku "kierowniczym" Oczywiście życzę powodzenia całej reszcie :P

Ostrovit
@Vasquez

Ja też czekam już na odpowiedź ponad miesiąc i obiecywano, że na pewno po rozmowach przekażą informację . Brak szacunku do kandydatów.

Bodzio
@Vasquez

Ja byłem na rozmowie i dostałem odpowiedź. Co z tego? i tak pracy nie mam. Byłem na kilku innych też rozmowach i już mam pracę. Muszę stwierdzić, że w Tekom akurat do mnie odezwała się pani, że nie spełniam kryteriów a w innych wręcz przeciwnie - nikt się nie odezwał.

Poprostu Arek

Ja czekam właściwie od 4 miesięcy po dwóch rozmowach...cisza. Obiecują, żeby cierpliwe czekać, ale po takim okresie szkoda się zagłębiać co się wydarzyło i czy zastanawiać napiszą czy nie? widocznie tak strategia... może badają rynek :) a paniom rekrutującym, życzę profesjonalizmu i samych dobrych kandydatów

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tekom Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Krystian

Witam. Ja również miałem przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa i samo spotkanie oceniam bardzo pozytywnie. Wcześniej rozmowa telefoniczna z Panią Małgorzatą. Szybka scenka w trakcie rozmowy i finalnie zostałem zaproszony na rozmowę do siedziby firmy. Oczywiście dostałem materiały aby móc się przygotować do spotkania. Samo spotkanie i rozmowa - super. Na koniec dostałem info że o wyniku spotkania zostanę poinformowany za tydzień. Niestety nikt się nie odezwał. W swojej śmiałość wysłałem nawet maila do Pani Małgorzaty z pytaniem o info ale na niego również nie dostałem żadnej odpowiedzi. Tak więc uważam że podejście w tym aspekcie ze strony firmy jest nie do końca ok. W cale się nie dziwię Vasquezowi. Być może też został tak potraktowany jak ja.

Jakub

@Czarek, a czy mógłbyś napisać kilka słów właśnie o tym procesie rekrutacyjnym? Jak przebiegał, czy zostałeś później poinformowany o jego wyniku i czy finalnie podjąłeś pracę w Tekom? @ixadxa, czy jesteś pracownikiem Tekom? Wypowiadasz się w wątku dotyczącym tej firmy, więc zastanawiam się, skąd Twój komentarz w tym miejscu. @Vasquez, może po prostu to niedopatrzenie albo proces rekrutacyjny jeszcze trwa? Mógłbyś opisać, jak przebiegała Twoja rozmowa, czy miałeś do wykonania jakieś zadania? @Ostrovit, może warto samemu skontaktować się z firmą i zapytać o wynik rekrutacji?

Czarek

Kiedys uczestniczylem w procesie rekrutacji do Tekom i pomimo ze do wspolpracy nie doszlo wspominam go dobrze. Vasquez, ja sam dosc czesto rekrutuje i moge tylko pogratulowac Tekomowi czy tez Pani Malgorzacie odrzucenia w procesie osoby ktora nie podchodzi biznesowo a emocjonalnie. Nie przeszedlem procesu rekrutacji wiec wylewam swoje zale na forum... bez komentarza

ixadxa
@Czarek

No Panie Czarku - szacun - sądząc po merytorycznej treści Pana wypowiedzi, gratuluję poziomu !!! :) Na jakiej podstawie ocenia Pan człowieka, nie znając go ani nie widząc nigdy na oczy ?? - oczywiście darujmy sobie wywód na temat Pana 6 zmysłu, doświadczenia itp. bo z tego co widać ….. Vasquez opisał tylko sytuację dotyczącą sposobu zachowania się innych osób. W którym miejscu identyfikuje Pan poziom emocjonalny uczestnika rekrutacji ?? Kolejny komentarz też mówi o tym jak przebiegła rozmowa i info na temat jej wyniku. Reasumując Panie Czarku - żałosne jest to co Pan pisze - współczuję osobom rekrutowanym przez Pana.

Arkadiuszo

Widziałem siedzibę z trasy, wygląda na bardzo małą . Maja teraz ofertę pracy, ale nic tam nie ma ta mowy o umowie, czy mają benefit, opiekę medyczną , czy mają imprezy firmowe. Ktoś mi opowie coś o firmie?

makabra, pracowałem w sprzedaży, coraz niższe ceny i coraz słabsza jakość , klientów trzeba unikać jak dzwonią, że cos nie dzaiła, zarobki słabe

jasiek

a gdzie można spotkać oferty dla studentów @mirka , nie wiesz czy jeszcze prowadzą takie rekrutacje?

Ja moze napisze

Ja moze napisze czemu warto firmy unikac. Moim zdaniem zatrudniaja samych studenciakow za smieszne pieniadze.

gizmo

Czemu uważasz ze trzeba ją omijać z daleka?

rekrutacja

omijać firmę z daleka

ANONIM

jest OK

rt4hrh

Piszesz od rzeczy bronisława

Zostaw merytoryczną opinię o Tekom Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Tekom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tekom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekom Sp. z o.o.?

Tekom Sp. z o.o.