Opinie o ROL-RYŻ w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ROL-RYŻ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROL-RYŻ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROL-RYŻ w Gdynia

POLAK

Z tego co wiem to PIP byl juz nie raz i co??? Guzik to dalo!!!!! Moze wiecej osob powinno zglosic naruszenia!!!

KOPER

To moze niech zrobia pozadek z babami bo se zrobily palarnie z meskiego kibla na 1 pietrze

jamjest

Czy jest ok ?

Mały

a ja mówiłem kierownikowi, ze ten ryż co to ma iść do Czech to jakiś taki ciężki jest, ale on mi nie dał wiary i znowu afera jest.

Leszno
optymista

zgadzam sie z przedmowca,pracowalem w tej firmie troche-najgorsze bylo w tym calym bajzlu to iz czlowiekowi wmawialo sie non stop ze kryzys(pomimo ze zamowien 100% wiecej),bieda itp pensje staly w miejscu,koszt zycia o wiele drozszy ale jest kryzys i ciesz sie ze masz prace.sic!-marazm.Teraz pracuje gdzie indziej,nie zaluje, tylko szkoda ze tak pozno do tego dojrzalem-patrze z optymizmem w przyszlosc,pieniazki nieco wieksze,co rok podwyzki,nie stoi sie w miejscu jak w ryzu,jesli ma ktos mozliwosc niech stamtad ucieka poki jest mlody bo normalna praca zawsze sie znajdzie w trojmiescie .

100%

U to sie kolega rozpisal ale podejrzewam ze to ktos siedzacy w biurze bo tylko tam ludzie nie daja z siebie calego 100% no chyba ze chodzi o (usunięte przez administratora)..wtedy jada po wszystkich ile sie da.Sami siedza w biurze i robia buble ale otym sie glosno tam nie mowi. A cala reszta robi na akord wiec nie ma mozliwosci zeby sciemniac. Pozdro

sfynflany zyciem

To wszystko pięknie brzmi,górnolotnie- z pompą rzekłbym.Ale rzeczywistośc,oraz codzienność nie jest taka prosta do przełamania.Praca w tej firmie,sama w sobie nie jest udręką,problem ukryty jest gdzieś bardziej głębiej.Po zachodniej stronie granicy większość ludzi nie zaprząta sobie łepetynek swoich takimi głupotami,u nas trzeba nowego pokolenia.Myślenie jest daleko oddalone od nas-was,i nie mam na myśli tutaj kadry robotniczej czyt.czarnej masy która wszystko łyka,każdy kiedyś się uczył...nawet mając 40 lat....

pracus

Witam, W ostatnim czasie dzieje się w naszej firmie bardzo dużo i nie koniecznie dobrego. My jako pracownicy musimy sporo przemilczeć, gdyż nasze zdanie nie zawsze jest brane tu pod uwagę. Ja osobiście chcę wyrazić nie tyle swoje niezadowolenie, co żal, ze każdy mysli tylko o sobie. Ludzie nie myślą zespołowo, nikt nie widzi szansy i potencjału w firmie oraz ludziach, którzy w niej pracują. Koledzy i koleżanki wciąż narzekają i snują się po firmie zamiast zastanowić sie nad tym co jednostki w zgranym zespole mogą zrobić, aby miejsce pracy, do którego chodzimy codziennie - ożyło. Firma to nie jest jedna osobo, to jest każdy z nas. Musimy zrozumieć, że to my lub niektórzy z nas są przyczyną większości kłopotów jakie na nas spadły. Ja osobioście zadaje sobie bez fałszu pytanie, czy to co daje z siebie w pracy to już wszystko czy może wciąż mogę więcej? I powiem szczerze, że mogę wiecej. Zadajcie sobie takie pytanie: Czy warto knuć i spiskowaći jezdzicpo innych obelgami ? Czy nie lepiej jest zacząć myśleć zespołowo i robić to co powinniśmy robić już dawno? Nie bójmy się mówić jeśli coś jest nie tak, ale nie bądźmy hipokrytami jeśli sami nie dajemy z siebie wszystkiego... Koledzy i koleżanki, życzę nam abyśmy pokazali, że warto w nas inwestować i o nas walczyć. Być może też dusicie w sobie coś co warto powiedzieć na łamach forum. Myślę, że szczere i przemyślane wypowiedzi bez zawiści są tu mile widziane. Chetnie też poznam zdanie innych...

A.S

czyli(usunięte przez administratora) mozna robic co sie chce na tym Forum? ale biura juz ruszyc nie mozna.....

ł.m

dajcie spokoj dziewczynie.

Jarząbek 2011

Okej to jej sprawa ale czy w was nie budzi to kontrowersji??? zastanowcie sie nad tym...

ten

Co do tej osoby to przebieg ma taki że nie jedno auto by pozazdrościło.(usunięte przez administratora) daje ale co komu do tego,dorabiać trzeba jak nie w taki to inny sposób,życie.A jak lubi to jej sprawa

ziobro

sprawiedliwosc wkoncu nadejdzie,mottem przewodnim dla tych panow jest-zwalniac ludzi i zatrudniac nowych i tak wkolo (usunięte przez administratora)Wyleciec z pracy mozna za przekonania,za inny punkt widzenia niezgodny z linia partii,stosowane metody sa majstersztykiem socjotechniki i manipulacji godnej najwiekszych szmalcownikow z Wiejskiej tj.jesli nie popracujemy w weekend to stracimy klienta ,co dalej idzie- prace.Ludzie sie boja i lapia sie na takie chwyty.Mam nadzieje ze w przyszlym 2012 roku nikt przez tego(usunięte przez administratora)zatrudnienia juz nie straci!

osoba niezadowolona

Mam rozwiązanie na lepszą pracę w Ryżu, prezesa wywieźć na taczce on ma chyba autyzm żyje w swoim świecie nic do niego nie dociera, wymienić(usunięte przez administratora) co planuje produkcje, no i te jej dwie koleżanki co nie mają zielonego pojęcia o pracy w biurze jak widzę kiedy klikają jednym palcem na klawiaturze żenada co one tam robią tylko sieja zamęt, nie omieszkam pominąć działu handlowego kiedy zamawiają towar na przed wczoraj. Litości tu musi być jakaś organizacja a firma na pewno będzie lepiej prosperowała. W końcu cała polska wcina nasz ryż, zbyt jest nie mały, wiecznie mało mało, robimy robimy i co z tego mamy, tną jak nie z tej to z drugiej strony

katabas

Mam pytanko do wszystkich na tym zacnym forum,mianowicie czy orientuje sie ktos kiedy bedzie kolejna rekrutacja na stanowiska produkcyjne(chodzi mi o owijanie palet)bo kiedys nie przeszedlem selekcji na to stanowisko.Z gory dziekuje wszystkim dobrym forumowiczom i forumowiczką za informacje dotyczącą czegos w tym temacie.

Nie jestem kolegą tylko koleżanką jak już(usunięte przez administratora) wspominam dobrze tą prace bo przede wszystkim fajowa atmosfera bo o to powinno chodzić w pracy a że dostałam lepszą ofertę pracy odeszłam i wspominam wszystkich dobrze pozdrawiam wszystkich i powodzenia życzę bo będzie wam potrzebne tak jak i mi c(usunięte przez administratora)

magazynier

Kolego nie przeklinaj,to po pierwsze a po drugie to nie krzycz z duzych liter,nieroby tam napewno nie pracuja tyle w temacie.

P.

Dzien dobry wszystkim zgromadzonym na forum. Dziękuje za cenne informacje. Dozobaczenia w pracy. Nadchodzą zmiany.. Strzeliliście sobie kulą w kolano-gratuluje.

skad tyle wrogosci w braterstwie ryzowym ? Kolega popelnil blad ortograficzny ale to nie trza go besztac z bomboniery, he widze ze ktos madrych pozdrawia ja tez sie podlacze a jezeli komus nie klika płaca badz ekipa niech paqje mandzur i gna pędem do biedronki lub kaufland\'u

ktos

Rylko widze ze madroscia nie greszysz,przeciez moze tam pracowac 12-mogl miec np 5 letnia przerwe.Pozdrawiam normalnych.

Zostaw merytoryczną opinię o ROL-RYŻ - Gdynia

• Jak się pracuje w ROL-RYŻ?

Zobacz opinie na temat firmy ROL-RYŻ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROL-RYŻ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROL-RYŻ?

Kandydaci do pracy w ROL-RYŻ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROL-RYŻ