Opinie o HolidayCheck Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HolidayCheck Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HolidayCheck Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HolidayCheck Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tina

Bardzo cenię sobie pracę w HolidayCheck, przede wszystkim ze względu na elastyczne godziny pracy. To duży plus mając też inne obowiązki. Panuje tutaj miła atmosfera, koledzy i koleżanki są zawsze pomocni, konstruktywny feedback oraz wyplata zawsze na czas! Bardzo się cieszę, że mogę być członkiem tego zespołu i szczerze polecam , jeśli ktoś aplikuje na stanowisko w tej firmie!

@Zespół HC

Mogę się dowiedzieć w oparciu o jaką umowę pracuje się na stanowisku freelancera? Wszyscy bardzo sobie chwalą współpracę ale nie doszukałam się informacji o formie zatrudnienia. Czy na tym stanowisku wymagacie doświadczenia?

Ta oferta dla content managera o która ktoś spytał została wznowiona? Tak przynajmniej widzę po dacie zapytania i tego ogłoszenia, które jest jeszcze dostępne. czy trudno jest się dostać? co sprawdzają na rozmowie?

Magda Nowy wpis

Dzień dobry, mam pytania na czym polega pracy na stanowisku freenancer? Oraz jakie zarobki temu towarzyszą? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Content Manager? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie HolidayCheck Polska Sp. z o.o.?

Tina

@Tina

Dziękujemy za opinię!

@Zespół HC

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HolidayCheck Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Freelancerka

Od kilku miesięcy pracuję w HolidayCheck Polska jako freelancer i jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Sam proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie, rozmowa składała się z dwóch etapów, wszystko przeprowadzone online w miłej atmosferze. Szybki feedback, załatwienie formalności i podjęcie szkolenia. Profesjonalne wdrożenie, ogrom wiedzy przekazany podczas kilkudniowego szkolenia oraz mentoring doświadczanego pracownika z pewnością ułatwił start pracy. Zespół jest bardzo zgrany, a wszyscy współpracownicy pomocni. Praca ciekawa, brak monotonii i codzienny kontakt z żywym niemieckim. Ogromną zaletą jest możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas! Polecam!

Freelancerka

Pracuję w HolidayCheck od niedawna, ale mogę już powiedzieć, że jestem zadowolona z mojego dotychczasowego doświadczenia w tej firmie. Panuje tutaj przyjazna atmosfera, którą da się odczuć już na rozmowie kwalifikacyjnej i szkoleniach, dzięki czemu praca staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza :) W sytuacji, gdy napotka się przy pracy na jakiś problem albo wątpliwości, można spokojnie liczyć na wsparcie od współpracowników. Szkolenia są również płatne, a wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzenia i okresów rozliczeniowych są jasno określone w umowie i przestrzegane. W dodatku na stanowisku freelancera godziny pracy są bardzo elastyczne, dzięki czemu łatwo pogodzić je ze studiami - sama zresztą zaczęłam pracę tuż przed sesją. Stały kontakt z językiem niemieckim to dla mnie dodatkowy atut :)

Freelancer

Świetna firma, współpracownicy bardzo pomocni w każdym aspekcie. Atmosfera przyjazna i miła od samego początku. Wymarzone miejsce pracy

Freelancer

Pracuję w HolidayChecku od 3 miesięcy jako freelancer i uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Od samego początku - pierwsza wymiana maili, rozmowy kwalifikacyjne - pracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni w każdym możliwym aspekcie, co zdecydowanie ułatwia początkowy etap pracy. Okres szkolenia świetnie przygotowuje do pracy a atmosfera od samego początku jest przyjazna i ciepła. Co więcej, HolidayCheck zawsze terminowo przelewa pieniądze za przepracowane godziny. Naprawdę świetna firma, świetne miejsce pracy, a co najważniejsze najlepsi współpracownicy!

Maria

W HolidayCheck pracuję już kilka miesięcy i bardzo cenię sobie miłą atmosferę, którą można było odczuć już od pierwszego dnia rekrutacji. Bardzo podoba mi się to, że firma daje możliwość pracy w dogodnym dla siebie czasie, co pozwala na łączenie jej np. ze studiami, innymi obowiązkami czy podróżami. Choć pracujemy zdalnie mamy możliwość szybkiego kontaktu między sobą. Wynagrodzenie zawsze jest wypłacane terminowo. Co ważne, mimo stosunkowo krótkiego stażu zauważyłam, że firma oferuje możliwości rozwoju oraz docenia zaangażowanych pracowników, oprócz tego organizuje też imprezy integracyjne. Myślę, że jest to bardzo przyjemna praca dla osób znających język niemiecki :)

Zuza

Jestem studentką i pracuję w 100% zdalnie jako Freelancer w HolidayCheck od około dwóch miesięcy, jestem bardzo zadowolona. Ofertę pracy znalazłam na Facebooku, po złożeniu CV szybko otrzymałam odpowiedź z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Rekrutacja była dwuetapowa, odbywała się online. Atmosfera zupełnie bezstresowa, spokojna, w moim odczuciu przejście na "ty" zdecydowanie temu sprzyjało. Proces rekrutacji zdecydowanie rzeczowy, zrozumiały i przedstawiony w ciekawej formie prezentacji. Po zakończeniu rekrutacji kontakt mailowy był bardzo sprawny (kwestia dokumentów, pytań itd.). Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzone było kilkudniowe szkolenie, które bardziej przybliżyło obraz pracy. Osoby prowadzące wszystko wyjaśniły, przeprowadzono część teoretyczną i praktyczną, wszystko odbywało się bezstresowo i przyjemnie. Po zakończonym szkoleniu miałam tzw. czas "Mentoringu", czyli po prostu otrzymałam wsparcie od innego doświadczonego pracownika, by jeszcze lepiej się wdrożyć (myślę, że mogę to określić jako "tymczasowe wspólne pracowanie"). Uważam, że bardzo fajny pomysł na start, nie czułam się wrzucona "na głęboką wodę". Z perspektywy studentki, mój ulubiony aspekt w tej firmie - elastyczne godziny pracy - pracuję kiedy chcę. Jest to baaaardzo wygodne, fajnie można pogodzić studiowanie i obowiązki. Zdecydowanie na plus. Cieszy mnie również fakt, że rozwijam się językowo, studiuję j. niemiecki i angielski, więc zbieram przydatne doświadczenie. Doceniam również otwartość innych pracowników, nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy. Komunikacja jest na bardzo zadowalającym poziomie. Wynagrodzenie jest wypłacane na czas, zgodne z wypracowanymi godzinami. Jeśli chodzi o sprzęt do pracy - firma tego nie zapewnia, nie wiem jak to wygląda mając umowę o pracę, być może inaczej. Podsumowując, praca w HolidayCheck nie jest dla mnie czymś uciążliwym, nie sprawia mi trudności, wręcz przeciwnie, lubię tę pracę. Cieszę się, że mogę się rozwijać i przy okazji zarabiać. Polecam.

Freelancer

Jestem bardzo zadowolona z pracy, oczywiście najfajniejsze jest to, że można pracować, kiedy się chce i nie ma żadnych sztywnych godzin. Poza tym jest bardzo miła atmosfera, na początku było też dokładne szkolenie, a później zawsze można zapytać kogoś w razie wątpliwości; zawsze jest dobry i szybki kontakt :)

Czy pracownicy w HolidayCheck Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

M

Moim zdaniem w firmie jest fajny klimat i ludzie, których spotkałam, współpracują ze sobą będąc w bardzo koleżeńskich relacjach.

Bardzo lubię tę firmę i zespół z którym pracuję. Firma dba o pracowników, relacje, rozwój. Wielu moich znajomych marzy o takich warunkach pracy.

Ola

Moja przygoda z HolidayCheck jako freelancer zaczęła sie ponad 4 latat temu i trwa do dzis:). Przed rozpoczęciem pracy kilka dni szkoleń, które idealnie przygotowały do samodzielnej pracy. W razie pytań i wątpliwości w każdej chwili można poprosic o pomoc koleżanki/kolegów z biura. Praca ta jest idealna opcja nie tylko dla studentów ale i dla osób pracujących na etacie. Pracować można w dowolnych godzinach/dniach. Jeśli jest wiecej contentu do sprawdzenia i prośba o wieksza mobilizacje w pracy, zazwyczaj później jest to w odpowiedni sposób doceniane i kazdy może liczyc na dodatkowy bonus $$:) Rozliczenia wg z góry ustalonego grafiku i zawsze na czas, nigdy nie było żadnego opóźnienia. Super kontakt z osobami pracującymi w biurze. Jednym słowem firma idealna:)

@Ola

Dziękujemy Olu za Twoją opinię! :)

Pracownik HC

Pracę w HolidayCheck na stanowisku Freelance Content Quality Assurance rozpocząłem jako student UW. Chociaż czasy studenckie mam dawno za sobą, to pozostałem szczęśliwie związany z tą firmą do dzisiaj - pracując na różnych stanowiskach i w różnych działach, zarówno jako pracownik etatowy, jak i freelancer. Serdecznie polecam osobom niemiecko- i angielskojęzycznym tego pracodawcę - doświadczona kadra zarządzająca potrafi doskonale budować wieloletnie relacje z pracownikami bazując na wzajemnym szacunku, zaufaniu, elastyczności i indywidualnym podejściu do każdego zatrudnionego. Etatowy zespół jest zgrany, czuć pozytywne wibracje w teamie :) Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane terminowo, oprócz tego organizowane są wedle potrzeb dodatkowe szkolenia, warsztaty oraz imprezy firmowe/integracyjne.

@Pracownik HC

Serdecznie dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Miło jest tworzyć razem z Tobą zespół ;)

Moja współpraca z HolidayCheck rozpoczęła się jeszcze podczas studiów (w 2017 roku), zaczęłam wówczas zbierać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe z językiem niemieckim i angielskim jako freelancerka i uważam, że nie mogłam lepiej trafić! HolidayCheck to bezpieczne środowisko pracy, które zapewnia rozwój, niezbędne merytoryczne wsparcie i niewymuszoną życzliwą atmosferę. Po pewnym czasie miałam szansę zasilić na rok zespół etatowy, co do tej pory wspominam bardzo dobrze i z dozą pewnej nostalgii. :) Następnie od razu wróciłam płynnie do trybu freelancerskiego, który bez wątpienia ma zalety, dla osób ceniących sobie elastyczność - możliwość pracy w 100% zdalnej, o każdej godzinie, z dowolnego miejsca i pracuję w HC do teraz. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas, a okresy rozliczeniowe znane z wyprzedzeniem, co pozwala rozplanować odpowiednio pracę. Polecam z całego serca, nie tylko studentom! :)

@*

Dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś z nami! :)

Czy firma HolidayCheck Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak :)

Julia

często takie szkolenia bywają? Podpisuje się jakieś lojalki wtedy czy nie trzeba?

@Julia

Wszystko jest uzależnione od indywidualnych potrzeb pracowników, ale firma robi wszystko, żeby wyjść im naprzeciw. Szkolenia/studia o wartości powyżej 1000 EUR wymagają podpisania porozumienia między pracodawcą i pracownikiem.

Beata

W firmie HolidayCheck Polska pracuję od kilku miesięcy na stanowisku Freelancer. Współpraca układa się bardzo dobrze. Rekrutacja, jak również sam proces adaptacji mnie jako nowego pracownika przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze, służącej budowaniu dobrych relacji. Szkolenia oferowane przez firmę to pełen profesjonalizm, rzetelność i sumienność prowadzących. Rytm szkoleń dostosowany do potrzeb i możliwości czasowych pracowników. Elastyczny czas pracy w trybie zdalnym to kolejna zaleta firmy. Dzięki temu łatwiej jest pogodzić pracę w firmie z innych obowiązkami. Dodatkowo pozytywny feedback i skuteczne motywatory do pracy. Wynagrodzenia realizowane są zawsze w terminie, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem rozliczeń. Wartością dodaną pracy w HolidayCheck jest stały kontakt z językiem obcym oraz praca z otwartymi, miłymi i zawsze chętnymi do pomocy ludźmi. Polecam????

Krystyna
@Beata

Same dobre opinie! Interesuje mnie jaką umowę firma oferuje na stanowisku freelancera. To jest zlecenie? Czas pracy rozliczają jakoś zadaniowo?

@Krystyna

Freelancerzy mają umowy zlecenie rozliczane na podstawie w każdym miesiącu na przepracowanego czasu pracy.

N.

Pracę w HolidayCheck zaczęłam kilka lat temu będąc jeszcze na studiach - jako studentce germanistyki zależało mi na znalezieniu pracy z językiem niemieckim, którą będę mogła łatwo pogodzić z planem zajęć na uczelni. Jako freelancer mogłam pracować zdalnie o dowolnej porze i nie tracić czasu na dojazdy do biura. Obecnie pracuje w firmie już na etat i bardzo cenię sobie przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów. Wielu pracowników w HC ma staż 10 lat i więcej, co tylko świadczy o tym, że ludzie chętnie zostają tu na dłużej :) Od czasu do czasu firma organizuje eventy integracyjne w Niemczech i Szwajcarii, co bardzo mi się podoba i daje okazję do poznania kolegów z innych lokalizacji.

Mateusz K

Pracuje w firmie jako freelancer od kwietnia 2022 i serdecznie wszystkim ją polecam. Sprawna rekrutacja, mila, luzna atmosfera pracy. W razie wątpliwości/problemów TLsi zawsze są dostępni i szukają rozwiązań. Nie ma przesadnej presji na wyniki, a firma dba o pracowników oferując różne spotkania integracyjne i możliwości rozwoju. Żyć nie umierać????

Zostaw merytoryczną opinię o HolidayCheck Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HolidayCheck Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HolidayCheck Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HolidayCheck Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HolidayCheck Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Senatorska 2A
    00-075 Warszawa

HolidayCheck Polska Sp. z o.o.