Opinie o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Domax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Amarelljan

Ja tez niepolecam Na magazynie panuje chora atmosfera. Zarzadzaja tam ludzie z kompleksami ktorzy proboja je leczyc wyzywajac sie na normalnych pracownikach. Zakazy wszystkiego. Kierownik tylko siedzi na kamerach. Jesli masz dzieci ,kredyt, lub jestes w ciezkiej sytuacji oni lubia takich ludzi :-) juz niemowiac o ucholach i innych temu podobnych.. Zmuszanie do nadgodzin i sobot ustaly po kontroli ciekawe na jak dlugo.

@Amarelljan

Jesteś już kolejną z wielu osób, które w złym świetle przedstawiają Nam pracodawcę, jakim jest firma Domax. Należy przyznać, że jest to dosyć niepokojące. Może być tak, iż zbyt jednostronnie oceniasz zachowanie Kierownika. Wspominasz o nadgodzinach - a są one dodatkowe płatne?

Rudy

NIe polecam firma się chyba zawija

@Rudy

@Rudy Jestem ciekawa, skąd masz właściwie takie informacje. Sama to sprawdziłam i wygląda na to, że firma Domax w dalszym ciągu bardzo dobrze funkcjonuje. A byłeś tam zatrudniony, czy piszesz jako klient tej firmy?

Mała mi
@Iza

Tak dobrze prosperuje,że zwalnia cały czas pracowników. Nawet z 20 letnim stażem.

@Mała mi

Jeśli to, co piszesz jest prawdą, to faktycznie - sytuacja w Domax może wydawać się trochę niepokojąca. Zastanawiające jest w takim razie, z czego właściwie wynika tak duża rotacja, nawet uznanych pracowników. A Ty sama jesteś zatrudniona w tym przedsiębiorstwie? Zechciej proszę rozwinąć swój wpis.

Patryk

Słyszałem, że Domax ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować i co wy na to?

@Patryk

@Patryk Dobrze byłoby, jakbyś jeszcze zdradził nam, skąd masz takie informacje, bo te mogą przecież pochodzić z rozmaitych źródeł. Trochę osób bierze udział w dyskusji o firmie Domax, więc na pewno niedługo ktoś Ci pomoże. A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Mała mi

Nie polecam tej firmy Zatrudniają na trzy miesiące a obiecują na rozmowie zupełnie co innego Trzeba trzymać palec w (usunięte przez administratora) prosto bo inaczej premi nie będzie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domax Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kierowca akcja zima?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Remek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!

BartoszH

Nie polecam tego zakładu zwykły wyzysk.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Iza

@Ala, w miejscu pracy nie należy spożywać alkoholu. W Twoim wpisie zawarte są poważne oskarżenia wobec zachowania niektórych pracowników. Takie działania należy zgłaszać pracodawcy, ponieważ to on wyciąga konsekwencje z niesubordynacji swoich podwładnych. Biorąc pod uwagę, że to co napisałaś, to są poważne oskarżenia zaznaczam, że jest to forum na którym dzielimy się tylko rzetelnymi informacjami. Nieprawdziwe oskarżenia mogą działać na szkodę innych osób. Dlatego wszystkie poważne kwestie należy zgłaszać do pracodawcy, aby ten mógł sam zbadać sprawę oraz wyciągnąć konsekwencje, jeśli będzie miał solidne oraz udowodnione podstawy łamania regulaminu przez pracowników. @Youri513, każdy zakład pracy zapewne ma swój regulamin oraz korzysta z ustaw. Jeśli chodzi o grafik pracy oraz czas pracy, to moim zdaniem najlepiej jest porozmawiać z pracodawcą w tej sprawie. Wszelkie kwestie zapewne można wyjaśnić oraz wynegocjować.

Ala
@Iza

W odpowiedzi na Twoja odpowiedz powiem tak lider zmiany wie o tym że pracownicy spożywają alkohol w trakcie pracy ale nic sobie z tego nie robi awantury ponieważ ma dobre plecy u przełożonych i dalej piją alkohol więc dyrektor powinien niezapowiedziane kontrolę robić

@Iza

Zresztą jak bym była u dyrekcji to i tak brygadzista po rozmowie by dał znać swojej żonie informacje o sytuacji jaka jest i nagle absencja z alkoholem na jakiś czas

1..2..3 BUUUM
@anonymous

Obie liderki z hukiem powinny znaleźć się za bramą! Jedna gorsza od drugiej.Nie mają żadnych hamulców.Posuną się do wszystkiego....

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Krasnal567

Pracowałem na magazynie pare ładnych lat, nie polecam tego miejsca ponieważ atmosfera się tam popsuła. Przez ponad pół roku karzą robić po 10 godzin i 2 soboty w miesiącu. Zero szacunku dla człowieka zamiast podejść zapytać się czy możesz zostać to podchodza i mówią ci wprost że masz zostac i to wszystko. Zmieniłem pracę i ciesze się bardzo że odeszlem bo nie szło wytrzymać z niektórymi.

Youri513

Nie polecam Magazyn - karzą robić nadgodziny i soboty pod groźba rozmowy z kierownikiem* każdy chyba wie jak taka rozmowa się skończy.

Franek

Jeśli tak się dzieje to sami powinniście zrobi z tym porządek.

Ala

Ciekawe kiedy zrobicie porządek że spożywaniem alkoholu w zakładzie

Robert

Domax ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę, że narzekający to osoby które same nie wiedzą co w życiu chcą.

hej w każdej firmie sa przecież plusy i minusy nigdy nie ma tak ze wszystko wszystkim pasuje prawda? nie ma się co dziwic takie jest zycie przciez :P

Sondexomierz

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,361054

jaCośWiem

Przez 10 lat pracowałem w pewnej firmie. Jej nowa siedziba powstala niedaleko Domaxu. Zarabiałem na rękę min 2700-2800 zł max 4000zł wszystko zależało od ilości nadgodzin i wyrobionego akordu. Atmosfera była taka, że w wieku trzydziestu paru lat osiwiałem jak gołąbek. Stres niszczył nie tylko mnie ale i życie rodzinne. Jeśli były ng np po 12 h to nikt z szefostwa nie pytał czy ktoś jest chętny tylko padał "rozkaz" od jutra MUSICIE robić ng i tak się tyrało 6 m-cy po 12 h z wolnym tylko jednym dniem. 10 lat na jednym stanowisku, brak możliwości awansu itp. no i nie wytrzymałem i zwolniłem się za porozumieniem stron. 2 m-ce pracowałem za granicą, a po powrocie... jestem załamany tym co widze. Ludzie przez 10 lat byłem "robotem" teraz nie mam żadnej konkretnej nabytej umiejętności. W sumie jestem teraz nikim. Firmy w trójmieście oferują po 1800-2200 zl na reke. To ja już chyba wybiorę opcję B stryczek tylko rodziny szkoda... Co to za czasy!! Co mam robić zaczynać wszystko od nowa za stawki za jakie zaczynałem 10 lat temu a może błagać dawnego pracodawcę o wybaczenie i dalej robić jako robot-niewolnik-popychadło ale za dobre pieniądze. Polska to piękny kraj ale chore państwo... a co do Domaxu właśnie myślałem żeby zatrudnić się tam na produkcje ale jak się dowiedziałem ile tam chłopaki zarabiają... co za czasy...

Gerry

Każdy wie za ile przychodzi do pracy, a potem narzeka. Jakie to PiS owe Sklep? co drugi narzekający po miesiącu pracy wyleci z tego sklepu za manko.

Pit

Liczyć nie potrafią a ty ich pytasz o mon? Nie wiedza co brutto a co netto i jak to połączyć Nie ma co sie obawiać nikt nie ma poniżej minimalnej

Nik

A kto ten brud robi? Gdzie jest aż tak brudno ?

Zostaw merytoryczną opinię o Domax Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Domax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domax Sp. z o.o.