F.U.P. Transam-Printmax

Gdańsk

Opinie o F.U.P. Transam-Printmax

Baca

Zwykle cwaniaczki kręcą i kręcą na pieniążki, oszukane papiery, umowy, wypłaty, wszędzie szwindel.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik, jeżeli jakieś powstałyby niedogodności wynikające z tego tytułu co piszesz to podejrzewam, że pracownicy zaczęliby działać? Może napiszecie czy sytuacja została wyjaśniona? Opóźnienia w wypłatach czasem mogą się wydarzyć ?

ILONA

Biedaki, nigdy nie mają na wypłaty

ILONA

Biedaki, nigdy nie mają na wypłaty

kakask
użytkownik zarejestrowany

Jako takich zwolnień nie ma @mania trzeba jakoś wyjątkowo bardzo podpaść, ale masz umowę o pracę więc i tak to jest wiążące

Son Of Sparda

Ta firma jest po prostu swietna. Na rozmowie kwalifikacyjnej gosciu dla spawacza proponuje 10 zl na godzine, oczywiscie umowa zlecenie i ubezpieczenie... ale jak kogos zwalnia to potrąca te koszty przyszłej wypłaty... ŻAL

nadruk
użytkownik zarejestrowany

Firma zjamuej sie drukiem pelnokolorowych grafik. chciałym poznać opinie osoby ktora wykorzystala uslugi oferowane przez transam - printmax czyli z wydruku czy ten wydruk utrzymuje sie mimo zlych warunków atmosferycznych. poszukuje dobrego rozwiazania dla siebie i chcialbym uzyskac wytrzymaly produkt.

gibon
użytkownik zarejestrowany

PRINTMAX - to system produkcji pełnokolorowych grafik reklamowych, od druku, poprzez obróbkę, systemy mocowań, montaż po recykling. System PRINTMAX powstał na bazie ponad 10-letnich doświadczeń firmy TRANSAM w zakresie produkcji plandek samochodowych i namiotowych. Stąd wyjaśnienie nazwy całej firmy .

maniek

Julian idź to się przekonasz... "Zawodowcy" ciesz się,że nie poszedł jeszcze pozew zbiorowy na ten wasz kołchoz. [usunięte przez moderatora]

Zawodowcy

[usunięte przez moderatora] Firma Transam - Printmax nie jest miejscem pracy dla chorych poetów, ale dla ludzi konkretnych mających odpowiednią wiedzę. Mamy zupełnie inną opinię na biegunie od negatywnej.

?

Co za pytanie. Oczywiście.

?

Czujesz się nie dość dobry by być dobrym pracownikiem? Dokształć się, doucz, bo tam widocznie nie pasowałeś skoro czujesz taki żal...Każdy jest kowalem swojego losu.

misiek

premie to nie w tej firmie

misiek

na umowie najniższa krajowa,a "pod stołem" płacą 10 na godzinę,więc jak im udowodnisz w sądzie,że Ci wszystkiego nie zapłacili skoro dostaniesz to co masz na "papierze" . Mógłby tu tylko pomóc pozew zbiorowy poszkodowanych pracowników. Daj sobie spokój z tym zakładem... tam potrzebują tylko takich co nie będą się o wypłatę dopominać.

misiek

nie zobaczyłem już więcej tych pieniędzy,tak jak większość byłych pracowników.

princeton___girl

Mój mąż bardzo chętnie się dołączy do pozwu zbiorowego, jeśli miałby taki być. Firma obiecuje umowe o prace na najniższej krajowej i reszte \\\"pod stołem\\\", jednak koniec końców nie płacą nic, albo dają kilka groszy na odczepnego...

Dominika16

Nie wyplacili Ci ostatniej wyplaty? kurcze..moze jest wiecej takich osób. sa teraz pozwy zbiorowe, jak prawo pracy jest po waszej stronie, to mozna sie razem spiknąc i odzyskac kasę i dodatkowo jeszcze odszkodowanie.

Zdzisław
użytkownik zarejestrowany

chciałbym tez cos blizej się dowiedziec o pracy wtej firmie . Mają ogłoszenie na handlowca ....p[usunięte przez moderatora] z góry dzieki ZK

max

@max 01.10.2010, 12:41
mozesz napisac do mnie na email bo mam isc tam na rozmowe i nie wiem czy warto.pozdrawiam [usunięte przez moderatora]...

Nie warto, właściciel to nędzny dorobkiewicz, cham, który nie płaci na czas i traktuje pracowników jak śmieci. Inspekcja pracy winna tam zaglądać co tydzień.

Zostaw opinię o F.U.P. Transam-Printmax - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.P. Transam-Printmax