Opinie o Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk w Gdańsk

Czy Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk zapewnia kartę multisportu?

Aneta Nowy wpis

Czy agencja zapewnia pracownikom ciekawy socjal?

prostak Nowy wpis

pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk z tego co mi wiadomo to raczej w tej chwili nie poszukuje nowych osób do pracy, bo tak jak piszecie już swoim starym pracownikoom muszą najpierw pouzupełniać kase

sonic

Urokiem interentu jest to, ze kazdy moze (nie) stety wyraziac swoja opinie anonimowo bez ponoszenia konsekwencji w przypadku naciagania np. nie prawdy.Pomorska Agencja Koncertowa to firma istniejaca przeszlo 12lat majaca na swoim koncie wielu zatrudnionych pracownikow. Pewne jest to ze kazdy kto szanuje swoja prace, angazuje sie w nia calym soba jest z niej zadowolony i doceniany. Pracuja w niej ludzie ze starzem przeszlo 10lat rowniez, wiec o czyms to swiadczy. Nie zgadzam sie z negatywnie wyrazanymi tu opiniami. Moim zdaniem sa naciagniete i mijaja sie z prawda. A tym ktorzy sie tu negatywnie wypowiadaja proponuje zrobic ra (usunięte przez administratora) nek sumienia :-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
magda

Miałam styczność z Radosławem Palejczukiem i zgadzam się z neonem kiedyś ta firma nazywała się evet xs i robiła tak samo.

Radek Palejczuk

Nie może bić tak, aby każdy nieudacznik mógł bezkarnie oczerniać firmy z tworzonej z potu i krwi właściciela.. Ja Radosław Palejczuk założyciel w.w. firmy oświadczam, iż w hermetycznym środowisku jakim jest tzn polski showbiznes wypracowałem sobie(podkreślam potem i krwią) poważanie - u artystów, specjalistów ds technicznych oraz kontrahentów. A co idzie do w.w. anonimu. mam nadzieje że ustawodawca stanie na stanowisku i zabroni tak haniebnej niesprawdzonej, krzywdzącej pseudoopini niespełnionego furiata/ke.

neon

szef tej firmy to oszust nie płaci pracownikom ,artystą,podwykonawcą,jego cała działalność polega na [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk - Gdańsk

Pomorska Agencja Koncertowa Radosław Palejczuk
  • Trakt Św. Wojciecha 177 lok. 4