Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

Dominator

Sprzedam hurtowe ilości gulaszu angielskiego 160g

serio
@Dominator

ludzie to są naprawdę czasem totalnie bezmyślni. skąd wy sie bierzecie?

@chemiczka

Witam, Czy w lergu jest praca dla kobiet?

lilo
@@chemiczka

Tak, nie ma przeciwskazań żadnych

kori
@lilo

a tak z czystej ciekawości liczbowo to jest podobnie czy jednak przewaga mężczyzn

Erlen Majer
@kori

Na produkcji przewaga mężczyzn. W laboratorium same kobiety...

kori
@Erlen Majer

dzięki za odp i zaspokojenie mojej ciekawości :)

Bunia
@Erlen Majer

to spoko opcja musi być w tym laboratorium, ale to pewnie trzeba już być wykwalifikowanym w tym kierunku

Eden
@Bunia

no osoby "z ulicy" nie przyjmą, trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie.

@Eden

Dwie ręce, para oczu, znajomość cyfr arabskich, liczb dziesiętnych ( z przecinkiem ) obsługa kalkulatora, strzykawki, umiejętność liczenia do 10, odczytywania z wyświetlacza. No w sumie sporo. Jeśli coś przeoczyłem, to może ktoś dopowie

Ono

Czy jest sens należeć do zwiazkow i żeby otracali składki, no po co. Jak sadzicie

Czy żeby zostać aparatowym tzreba mieć doświadczenie na takim stanowisku?

homik

nie, ale fajnie by było mieć uprawnienia na wózki

Lojo

uprawnienia na wózki można zrobić sobie w firmie ? tak?

Lojo

no to nie zdążyłem zobaczyć nawet.. też nie ogarniam co się tutaj wyprawia, nawet zwykłe informacje usuwają to ja nie wiem czego oczekują. ale dzięki za powtórną info

...

Odechciewa się cokolwiek pisać normalnie, napiszesz coś sensownego odpowiadając na czyjeś pytanie, a tu twój kom nagle idzie out bez żadnej przyczyny

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Leszno
Zozol

Te, @777 wziąłbyś się za coś pożytecznego a nie marnujesz życie na tym forum, pisanie tu ci nie służy

L
@Zozol

tobie nie służy czytanie do roboty nie produktywny pasoz, ycie

@L

A żebyście wiedzieli że pracuję i to nie na "stołku" :)

?

Dziś jest wilgotno, to zakład robi prezentację zapachów. Aż ciężko oddychać

@?

Maja byc deszcze to będzie znów inchalacja, głęboko oddychać

Zozol

No faktycznie, strasznie zabawne :) Myśl sobie co chcesz kolego, mam to gdzieś :) Nie o mnie to świadczy.

@Zozol

już sam nick o nim super świadczy tak bym chciał zauważyć na marginesie :D

Zdruj
@Zozol

Panowie czemu post 777 ciągle na pierwszej stronie, gryzie was, macie jakieś obawy?

@Zdruj

Nie rozumiem o co ci chodzi, co mnie obchodzi jaki wpis jest na jakiej stronie, nie moja sprawa

@Zdruj

jakie niby obawy? :D ja nie mam żadnych obaw, pracuje sobie, wejde tu czasem pośmiać z ludzi co myślą że życie zmenią wypisywaniem anonimowym w internecie i se żyje dalej

X
@heh

Bo musi być w głowie jak zrobić żeby to było WORD

heh

żenujące. jak cała twoja postać.

Dlaczego lerg zrezygnowal z funduszu socjalnego ?

X

Dlaczego zrezygnowali z fun socjalnego bo tu masz sanatorium

wilk

zamkna go jak będą musieć ale myślę ze szybko to nastapi bo na stołówce pelno pracowników i firm zewnetrznych roznoszacych jest wielu

wilk

ale stołówka nie ma prawa funkcjonowac od dnia dzisiejszego !!! Kierowców multum z roznych krajów !Dbają o nas.

Sdeap
@wilk

Chodzisz na te chlapy które są na bloczki wielki dar od firmy

Zywica

Te beczki po kwasie tylko do utylizacji .o czym ty marzysz

Linnk
@Zywica

beczki po kwasie/na kwas powinno sie sprzedawac tylko tym przebadanym przez specjaliste

Park
@Zywica

a o czym marzy i kto bo chyba coś przegapiłem:D

@Park

Było pytanie o beczki z lerga, ale wypowiedź zniknęła, więc w zasadzie nikt o niczym już nie marzy ;p

Z
@heh

Nie ma też odp jakie składniki parują z cystern, boją się czy co

KORONA, WIRUS
@Z

Z cysterny paruje np fe, no, l

Zdruj zdrowia

Są lepsze pracę tylko odwagi potrzeba

ciliaa

Ogromny szacunek dla Lerga za te wszystkie akcje charytatywne, krwiodawstwo itd. Super, że angażujecie się w takie rzeczy!

Rash
@ciliaa

tak, to się chwali

makary
@ciliaa

Jakie akcje np.?

Rash
@makary

Na stronce w aktualnościach masz :)

Bombayo
@makary

Z ostatnich to szlachetna paczka, przekazanie gadżetów na licytację dla chorej Róży, udział w akcji krwiodawstwa

lol

A Ty jesteś zdrowy na umyśle pisząc takie rzeczy? Jakim trzeba być człowiekiem znudzonym swoim życiem by w internecie anonimowo cwaniakować na tematy o których nie ma się pojęcia

@lol

Czytam twoją opinie, ale jesteś niedouczony nie wiesz ze w krwi też odkłada się wszystko czym oddychasz, jesz

Pytanko

były ostatnio jakieś oferty pracy i zniknęly, bo znaleźli ludzie czy ogólnie nie ma ostatnio przyjęć?

ducky

No tak jest

Ado

Kiedyś wam wszystkim języki powykręca od tej gadaniny, a póki co skoro tak ci źle, to droga wolna...Zrób miejsce komuś kto rzeczywiście chce pracować.

Dexter
@Ado

a tacy się na pewno znajdą ;)))

@Dexter

Oczywiście, że tak.

Dexter

a żebyś się zdziwił ;p

@Dexter

Nie rozumiem? Dlaczego miałbym się zdziwić?

Bejli

to może załóż własną firmę żeby ludzie "Cię utrzymywali" i przestać wylewać swoje żale w internecie, bo nikogo to nie interesuje

ms
@Bejli

Kto wylewa żale ,gość stwierdził jaka jest kadra w biurach i zgadzam sie w 100%

!!
@Pytanko

Tu masz aktualne oferty https://www.lerg.pl/dolacz-do-nas/oferty-pracy

halo

czy ktoś może się zająć tobą? tutaj ewidentnie potrzebna jest natychmiastowa pomoc

Topik
@halo

a chodziło o coś konkretnego czy bzdety bez sensu jak zwykle

@Topik

totalnie nic konkretnego, ale jak widzę takie niezbyt mądre wypowiedzi to aż grzech nie zareagować ;p

Lol
@halo

A komu chcesz pomóc lekarz jestes

@Lol

no być może mam takie ambicje, a co nie mogę?

!!!

Ludzie kiedy wy się nauczycie ze gowork to nie jest miejsce do załatwiania takich spraw? Masz jakiś problem to idź i powiedz w twarz a nie tutaj

Z
@!!!

A do czego ta strona jest

Marcin11

Proszę o informację czy są przyjęcia od pracy.

Dip
@Marcin11

wystarczy wpisać w google lerg praca i sprawdzić czy są jakieś oferty - jeśli są to znaczy ze są przyjęcia, jeśli nie ma no to nie ma, nie dziekuj

Hummalaa
@Marcin11

Zastanów się gdzie chcesz prac, owac

bronek

na stronie masz 2 oferty

Czy Lerg ma swoich przedstawicieli handlowych?

oddy

no ba, przecież musi być dział handlowy który zajmuje się całą tą sprzedażą , pozyskiwaniem klientów itd itp

@oddy

A są to ogólni przedstawiciele handlowi na całą firmę czy każdy odpowiada za coś swojego

Gorzym

ziomek kazdy rodzaj żywicy ma swojego przedstawiciela jakby ci sie chcialo wejsc na strone i poszukac to bys znalazl informacje a nie sie tutaj dopytywal to naprawde nie jest takie trudne. jesli cos konkretnego cie interesuje do kupienia do po prostu sie skontaktuj wszystko jest podpisane jak nalezy

@Gorzym

jak cos to nie jest zaden atak zebys tak tego nie odbieral ale no na niektore pytania serio latwo jest znalezc odpowiedz i na pewno duzo szybciej niz jak bedziesz czekal az ktos ci tu odpisze

@Gorzym

Rozumiem. Dzięki i tak za odpowiedź.

Gorzym

luzik, nie wiem do czego to potrzebujesz ale i tak życzę powodzenia

dumel

Wow, anonimowe pisanie na forum, taki okaz odwagi, nie ma co

też lubiłem kiedyś tą bajkę, rozumiem że Ty również? fajna fajna, dobre wspomnienia z nią mam, polecam

Mero

Lerg ma tylko jedną siedzibę w Polsce, czy jest więcej oddziałów?

hm

Pytasz o stritce Lerg czy o Grupe Lerg

?

Jeden oddział , tylko w Pustkowie. No i dobrze, bo te orły z pustkowskiego zarządu są nie do podrobienia

hm
@?

Tą drugą część swojej błyskotliwej wypowiedzi to już mogłeś sobie ziomek darować ;)

@hm

Gdzie mój drugi kom?

Zorro
@Mero

Tak nie do podrobienia herbatniki na dzien Kobiet, herbata należy sie ktos bierze i nie masz, a jak idziesz to nie da rady oddychac jak myja kontenery po zywicach, beczki po kwasach niby utylizacja a rozdają swoim SZOK

@Zorro

O co ci chodzi, co to ma do mnie?

Gibbs
@Mero

Prawdopodobnie nic nie ma, ale każdy powód jest dobry żeby sobie ponarzekać, taka natura no i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Swoją drogą zastanawia mnie o czym oni myślą wtedy, gdy piszą coś takiego. Ma to coś zmienić, poprawić humor? nie czaję

No i jak tam w Lergu? Stała kadra? :D

Helo

Czemu usunęli? Ja nie zdążyłem nic zobaczyć, było tam coś nieodpowiedniego?

Muller
@Helo

Nie. Było tam dokładnie to co napisałem powyżej

@Muller

Aha...to w takim razie sam nie wiem

Muller
@Helo

Najwyraźniej ktos tu mnie nie lubi.

kek
@Muller

no to musiałeś sobie czymś zasłużyć hehe

Otto
@Muller

Nie no to już są jakieś dziwne teorie wzięte z niczego :D taka praktyka ostatnio powstała, że faktycznie te komentarze lecą bez powodu, czemu tak jest tego nie wie nikt i pewnie się nie dowie

@Otto

potwierdzam, obserwuje także inną firmę i jest dokładnie to samo odnośnie komentarzy, myślę że to przejściowy okres i można spokojnie pisać, w końcu to minie, a każdy z nas jak już tu jest to chce się czegoś dowiedzieć. Pracujecie tu? można o coś pytać?

kek
@Kornik

no ja pracuje, a co tam trzeba wiedzieć? może bede wiedział :D

@kek

bo różne informacje tutaj czytałem, wiele osób się pyta o pracę, o oferty, nic się nie pojawia itd. No i chodzi mi o to, że słyszałem już, że kadra jest faktycznie stała, a jeżeli firma decyduje się kogoś zwalniać to w naprawdę ekstremalnych przypadkach. Czy jest to prawda???

@Kornik

I tak i nie. Może teraz niby nowych przyjęć nie ma. Ale zaraz ruszą, rotacja jest ciągła, bo nie każdy tu wytrzyma. Ja poczujesz smród i zobaczysz kwitek, to zaraz ktoś przyjdzie na Twoje miejsce. Składaj CV, bo ogłoszeń na robola nie wrzucają

@?

do tego co piszesz się nie odniose, bo nie mam jak, ale czyli po prostu samemu CV podrzucać i nie czekać na jakieś ogłoszenia?

@Kornik

Dokładnie. Cierpliwości, może nie od razu, bo zasłaniają się koronaświrusem. Ale jak będzie potrzeba, to sie odezwą. Ale jak się nie będzie podobało, to się od razu zwolnij, bo nie ma widoków i szansy na lepsze. Szkoda zdrowia i nerwow. Nie wierz w gierki i obietnice kierowników i dyrektorów

@?

Okej, to jeśli faktycznie po czasie odzywają się do tych co zostawią CV to faktycznie to zrobię, reszty nie będę oceniał bo tak jak mówię, nie mam wiedzy na to. Tak czy tak dzięki za podpowiedź

Lizi
@Kornik

i co tam pojawiała się może jakaś potrzeba na nowych? :D

Bolek i Lolek
@Lizi

Potrzeba nowych zakładów- jest. Ale nie czują potrzeby nowych pracowników, czy podwyżek. Braki w ludziach są uzupełniane " pożyczaniem " pracowników jak mówi " pani prezes "

rly

koledze to się chyba ewidentnie nudzi w życiu patrząc po jego wpisach i godzinie o której je dodaje :D

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.