Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

Michasz

Czy trzeba mieć doświadczenie, żeby rozpocząć u was pracę?

głuszec
@Michasz

Są stanowiska, na które nie trzeba, zależy, na które ty startujesz ważniejsze są umiejętności generalnie

Michasz
@głuszec

Dzięki

Wojciech
@głuszec

Na jakich stanowiskach doświadczenie nie jest wymagane? Jeżeli możesz, to wymień je tutaj na forum. Bardzo mi pomożesz.

giant
@Wojciech

na ślusarza np. nie masz w wymaganiach doświadczenia, liczy się to co umiesz

Lejv

Trudno się do was dostać?

tarara
@Lejv

To zależy przecież

Wojciech
@tarara

Mnie interesuje jakie umowy proponuje pracodawca i ile trwa okres próbny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lejv
@tarara

Ale od czego? Rozwiniesz?

@Lejv

Trudno ? Przyjmują wszystkich od ręki bo nie ma ludzi.

neto

jak dla mne to i lepiej

kruk
@Wojciech

umowy o prace

Czy pracownicy w Lerg S.A. dogadują się między sobą?

ponczo

z reguły tak

eh

pytanie, któe ma na celu podburzyć pracowników, ewidentnie...

Agnieszka

Orientujecie się czy ogłoszenie, które jest na stronie firmy https://www.lerg.pl/files/files/2019_09_specjalista_ds_inwestycji.jpg, specjalista ds. inwestycji jest cały czas aktualne? I jak wygląda w przybliżeniu praca na tym stanowisku? Na jakie zarobki można liczyć na początku? Dzięki.

pikpok
@Agnieszka

Tak, jest aktualne

Nickkk
@pikpok

co z dalsza czescia pytania?

pikpok
@Nickkk

Nic, nigdy nie byłem na tym stanowisku i nie wiem, więc nie odpowiadam.

link
@Agnieszka

ten link nie dziala

Przecinek
@link

bo na końcu tego linku jest przecinek, który trzeba usunąć i wszystko będzie działało.

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Leszno
Były

Eh, Lerg...wpadłem tu z nostalgii. Fajnie się tu pracowało. Pozdrawiam wszystkich obecnych pracowników.

Byłych oczywiście też pozdrawiam

D.

pozdrawiam i ja :)

Rocky

Dawno pracowałeś?

@Rocky

Ponad rok temu

Gilbert

Szukają technologa w ofercie jest napisane, że doświadczenie nie jest wymagane natomiast w praktyce jak to wygląda. Duża jest konkurencja na to stanowisko? Czy przyjmują młodych ludzi czy raczej 30+?

Juru
@Gilbert

w praktyce wygląda to tak jak w ofercie, nie jest wymagane, więc nikt nie będzie wymagał, jak masz kierunkowe wyształcenie, to to jest ważniejsze co do konkurencji bardzo ciezko przewidzieć, ale warto próbować a z tym wiekiem to co to za pytanie, to nie jest zadne kryterium przyjecia, wieku nikt nie bedzie ocenial, tylko to jak sie zaprezentujesz

App2
@Gilbert

Juru trochę racji ma, ale nie do końca, młody wiek jest plusem w większości wypadków bo lepiej mieć łodszy niż starszy skład ale nie w przypadku kadr i płac. Tam w zasadzie im większy staż, większa wiedza działa na korzyść.

Bizek
@App2

Najlepiej to w ogóle młody i z dużą wiedzą :P ale nie ogólnie to się zgadzam, też nie wydaje mi się, że wiek jest ważnym kryterium przyjęcia, ale tak jak mówisz, na niektórych stanowiskach duże doświadczenie i wiedza są kluczowe

starfox
@Bizek

No, to podsumowując @Gilbert,nieważne ile masz lat, jak masz łeb na karku to aplikuj

Pingu
@starfox

dokładnie, idealnie podsumowane :)

@Bizek

Mnie bardziej interesuje ile mozna wyciagnac na reke w tej firmie

Erlen Majer
@ja

A na jakim stanowisku?

wolwer

macie jakies dodatki pozaplacowe?

nc+
@wolwer

tak

Agnieszka
@nc+

@nc+ A czy moglabym uzyskać od Ciebie informację jakie dokładnie są benefity w firmie Lerg S.A.? Mógłbyś je wymienić? Będzie to bardzo pomocne dla osób ubiegających się o pracę w Twojej firmie.

Erlen Majer
@wolwer

Niestety to kuleje... z benefitów to śmieszne 4 bilety do kina lub 70 PLN na basen i to tylko w Pustkowie.

sqbk
@Erlen Majer

Zawsze coś, mimo wszystko. Akurat bilety to dla mnie plus, basen mniej, ale mimo wszystko zawsze jakaś opcja

Pomocna
@sqbk

Do tego jeszcze "wczasy pod gruszą" się znajdą oraz imprezy dla dzieci.

fifi
@Pomocna

no to już coś jednak jest :D

Virus

Witam , czy są przyjęcia dla kobiet w Lerg? Jak tak to na jakie stanowisko ? Pozdrawiam

apol
@Virus

w tym momencie i tak szukaja aparatowego i slusarza tylko

Gerls
@apol

Dosyć seksistowska odpowiedź

Maniu
@Gerls

to najwyraźniej seksistowskie musi być też ogłoszenie na stronie, skoro po prostu zacytował to co na niej jest

pakito

sporo macie tych wszystkich certyfikatow na stronie

Rocky

co tam słychać w Lergu? szukam jakichś nowinek, ale na facebooku wszystkie stare, a dowiedziałbym się jakichś aktualności :P

LiuKang
@Rocky

Nie żeby coś, ale na stronie masz zakładkę "Aktualności" właśnie.... ostatnio było o Biegu Dzikich Mustangów

szvejk
@LiuKang

o czym? sory ja nie w temacie

Irish
@szvejk

Takie wydarzenie charytatywne, ale stary, nie przesadzaj, wejdź na stronę i poczytaj...

pakito
@Irish

wszystko trzeba na tacy podawać :P

Henryk

Bardzo dobre opinie o firmie słyszałem. Czy trudno dostać tu robotę?

Krzyś
@Henryk

Ciężko stwierdzić. Próbować zawsze warto :)

Witu122
@Henryk

dobra firma to i opinie dobre

qq
@Witu122

to dosyć oczywista zależność jakby nie było

Heniek Heńkowi nierówny.

newman
@Henryk

Jak się znasz na czym trzeba i nie masz dwóch lewych rąk, to raczej nie trudno

Piekar

Wie ktos czy ogłoszenie na aparatowego jest nadal aktualne? bo ktoś nizej pisał, ze wisi już długo i nie wiem czy sie zgłaszać, czy nie z góry dzięki

serdelos
@Piekar

w sumie to nie wiem, ale jak na stronie wisi to moze byc. zgłoś sie nie zaszkodzi

W980
@Piekar

dalej na stronie jest więc...

w11
@W980

ludzie robicie doktoraty jak jest na stronie to znaczy ze aktualne, trzeba zadzwonic i sie dowiedziec a nie tutaj wywody czy aktualne czy nie, sprobuj to bedziesz miec jasnosc

NWM
@w11

gdzie ty tu widzisz doktoraty? poza tym, co ci przeszkadza, że dyskutują na ten temat?

Dash
@NWM

Proponuję uciąć temat, bo zaraz się zrobi dyskusja na temat dyskusji, a to by było średnio sensowne

NWM
@Dash

no dobra, racja

AWKA
@Piekar

Z tego co wiem, to wszystkie ogłoszenia o pracę, które znajdują się na stronie www, są aktualne. Także można się śmiało zgłaszać.

Poli

...
@qrst

dla beki

jeremi

jakoś się u was chyba uspokoiło?? czy mi się zdaje?

deni
@jeremi

Odpowiedź na pierwsze tak na drugie nie.

Spring
@jeremi

Spokojnie jest, bez wiekszych zawichrowań czy coś

J23
@jeremi

Uważam że sie uspokoilo z powodu braku jedności pracowników o czym zarząd bardzo dobrze wie i czuje się pewnie.(usunięte przez administratora)

ManO

dawajcie tu znać jak będą jakieś oferty do pracy

coco
@ManO

W tej chwili brak

@coco

okej, a gdzie najczęściej się pojawiają?

manic

@.

bo aparatowy nie? :D

Ślusarz mentor Henia
@ManO

Na aparatowego jest miejsce na poliestrach tylko na zmianie u (usunięte przez administratora)tylko jest jeden problem bo cały zakład będzie wiedział ile masz przydzielonej premii bo ma mniemaniem kierownika on zbawi lerg !!!!!taki konus!!!

Bugs

sporo dobrego tu idzie wyczytać, ma ktoś jakieś info o rekrutacji? szukają kogoś może?

Gurgul
@Bugs

Sprawdź na stronie

@Gurgul

wolałem zapytać tutaj bo na stronie to nie mam pewności czy aktualne bo to różnie bywa

Dorks
@Bugs

na aparatowego na stronie już od dłuższego czasu jest, ale skoro jest to myślę, że aktualne pojawiło się też nowe na operatora urządzeń myjących jak coś

@Dorks

dzięki

Przeglądam właśnie waszą stronę i rzuciło mi się w oczy, że angażujecie się w naprawdę sporo akcji, jak dofinansowanie zielonych szkół, wspieranie młodych sportowców, krwiodawstwo i inne... Mega pozytywnie! :)

Szczypior
@:)

tym się akurat można pochwalić

Werto
@Szczypior

no fajnie, fajnie, że angażują sie w jakieś lokalne akcje, bo to dobrze świadczy

Ola
@:)

Studiowałam socjologię na Uniwersytecie Rzeszowskim i pisałam pracę o spółkach angażujących się społecznie i jedną z firm, na których się skupiałam był właśnie Lerg, więc jako, że musiałam zrobić solidne rozeznanie, to mogę potwierdzić, faktycznie jest to imponujące :)

Marko

moim zdaniem Lerg to dobry pracodawca

F16

fiszer
@Syn Szklarza

Ano spoko :P

Ciekawski

Ilu pracowników mniej więcej zatrudnia Lerg? Wygląda na raczej niemały zakład, więc podejrzewam, że dosyć dużo.

Kaqu

Sporo. Według Wikipedii prawie 500

@Kaqu

To faktycznie sporo. Dzięki za odpowiedź

nck

Dlaczego pytasz?

@nck

Jak wskazuje mój nick - z ciekawości :) Podejrzewałem, że jest to to spory zakład, ale teraz wiem, że chyba jeden z większych, jak nie w ogóle największy w okolicy. Wow.

Cziz
@Ciekawski

500 osób to już naprawdę bardzo duży zakład, cóż przynajmniej wiadomo że nie będzie plajty jak w małych firemkach

Xyz
@Ciekawski

Tak naprawdę to w Lerg obecnie pracuje ponad 600 osób.

@Xyz

O, to tym bardziej nieźle dzięki za update

wujo

pracuje juz jakis czas i nawet sobie chwale wiadomo, robota nie dla kazdego, ale ja polecam

gargamel
@wujo

ja od siebie tez moge polecic spoko robota

marlin
@gargamel

widze, ze swiateczne nastroje sie udzielily i od razu jakos tak pozytywnie sie robi ;p ale ja tez sie podpinam w sumie, praca jest wporzo

bubz
@marlin

a jak tam nastroje pomajówkowe?

Koles
@bubz

Spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.