RAFSOFT.NET

Ząbkowice Śląskie

Opinie o RAFSOFT.NET

Iwona

@olo rozumiem, że to są jedynie przypuszczenia? Może ktoś z obecnych pracowników dać znać, jak to wygląda? Nikt też nie odniósł się do mojego poprzedniego pytania, które dotyczyło rekrutacji w RAFSOFT.NET. Czy jest szansa na zatrudnienie jeszcze w tym roku?

olo

A czy ta firma przypadkiem nie sprzedaje swojego beznadziejnego produktu pod nazwom księgowość24 bo ten program wygląda identycznie

Ata

Długo by pisać na temat. Kontakt dramat: ograniczony, odwlekany, prostacki. Żadnych konkretów ani konkretnej pomocy. Na infolini straciłam w pierwszej kolejności ok.2h. Po próbach kontaktu, ostatecznie przez portal spolecznosciowy sam szef informuje, że wszystko przez maila lub livechat. Na livechat kontakt na poziome ograniczonym. Ze wzgledu na oraniczenia mentalnosciowe i merytoryczne obsługujacej osoby. Nie pominę też braku kultury osobistej a przede wszystkim kultury obsługi klienta. Zarówno z reszta na livechat jak i mailowo. Produkt dobry, póki działa. Jak się coś zaczyna dziać, nie ma co liczyć na pomoc. Mnie zignorowano totalnie. Od samego szefa zaczynajac, który takze pozwalal sobie na beszczelne prostackie gadki, poprzez rzekomych pracownikow. Odradzam, bo za duzo mozna stracic: czasu,cierpliwosci,nerowow, ale co gorsza: dane z programu i faktury. W moim przypadku nie do odzyskania ze względu na kompletną ignorancję ze strony sprzedawcy.

Iwona

Pracujesz w RAFSOFT.NET? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

rafsoft

BJogin, tutaj jest miejsce na informacje na temat pracy w firmie . Mimo wszystko proszę o kontakt z pomocą np. przez livechat na stronie.

BJogin

Program dobry. Kotakt ze sprzedajacym - dramat. Od kilku dni jestesmy zblokowani w pracy po niewlasciwych aktualizacjach. Nie mozna sie z nimi skontaktowac na zaden telefon, chat. Brak profesjonalizmu, brak sło. Grunt ze pieniadze wziete..

Raf Syf net

Firma TRAGEDIA nie ma kontaktu telefonicznego , mailowego. Tylko biorą kasę w złodziejski sposób. Nie ma wsparcia, program ma liczne błędy - to w dwóch zdaniach nie sposób opisać. A po wykupieniu wersji na zawsze .....chcą opłaty i wyłączają program. OMIJAJ Z DALEKA - PORAŻKA !!!!!!

Marek

Program Faktura VAT 2016 PRO tej firmy ma szereg błędów. np. podczas poprawiania opisu w już wystawionym dokumencie znika część tekstu. Ale co gorsze pan Rafałek jak go tu niektórzy nazywają ma głeboko w d... klientów. Od wielu miesięcy próbowałem na różne sposoby kontaktu z firmą opisując błędny. Zero reakcji. Program od lutego 2016 nie był aktualizowany. Za to teraz wydano wersję 2017 za którą oczywiście trzeba zapłacić. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ RAFSOFT!

@Marek 03.01.2017 21:20

ups rzeczywiście w jednym się pomyliłem....program Faktura VAT 2016 pro nie był aktualizowany od 2015.12.02 !!! a napisałem że od lutego 2016 czyli za bardzo optymistycznie! cofam to! i jeszcze jedno Tak to nie jest forum o produktach firmy RAFSOFT ale o pracy w tej firmie tyle tylko, że tylku tu ktoś z firmy wykazuje oznaki życia.

rafsoft

Nie za bardzo rozumiem dlaczego opinie o pracy w RASFOFT.NET dotyczą naszego produktu czy też obsługi klieta? dla przypomnienia artykuł 212 kodeksu karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

@rafsoft 03.11.2016 10:38

Jak ktoś pomawia to owszem...definicja słowa "pomawiać": "bezpodstawnie zarzucić coś komuś, oskarżyć kogoś o coś". Moje zarzuty nie są bezpodstawne. Posiadam kopie korespondencji którą wysyłałem. Posiadam wygenerowany nr sprawy nadany mojemu zgłoszeniu przez system i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że nikt z firmy RAFSOFT nie raczył się ze mną skontaktować. ZERO reakcji. Właściwie to byłem przekonany że firma RAFSOFT przestała istnieć a tu proszę ktoś z firmy odpowiada na opinie. Czyli ktoś tam niby nadal pracuje.

olikj

Pewnie, że jest zapewniona normalna praca, ale jaka jest atmosfera?

Maciek

Katastrofa, nie polecam.

iskra

Jestem posiadaczem wersji 2015 i od kilku dni 2016. nie miałem problemu z kontaktem. Pani na czacie zadzwoniła do mnie i zdalnie pomogła przenieść dane. w XXI wieku istnieją różne formy kontaktu.

Oszukany

Kupiłem program w 2015, w FAQ jest napisane , ze licencja jest bezterminowa. W 2016 na programie nie da się pracować, po wejściu do programu jest komunikat, Jest dostępna nowa wersja, czy chcesz aktualizować? Po naciśnięciu Nie , program się zamyka. Nie dajcie się nabrać , te wszystkie pozytywne opinie wydają się być pisane przez tą samą osobę. Nie da się dodzwonić do firmy , a na czacie jest tylko jedna odpowiedz konsultanta "spotkamy się w sądzie" !

Klient od 2012

Nie wiem kto jakie opinie pisze i czy siedzi tu sam p. Rafał, czy przez niego wynajęte osoby, aby równoważyć komentarze, ale jedno jest pewne - nie można się do tej firmy dodzwonić na żaden z podanych na stronie internetowej numerów. I w sumie jest mi głupio, ponieważ rok temu poleciłem koledze Faktura VAT 2015 Pro, który to program kolega kupił. W tym roku zamiast za upgrade zapłacił za nową licencję i próbując sprawę wyjaśnić siedzieliśmy obaj na telefonie kilka godzin, później godziny zmieniły się w dni, a teraz już w tygodnie (dwa, bo dwa, ale tygodnie). Zero kontaktu, a przecież pod "dwójką" jest kontakt techniczny... Wiem, że można napisać e-mail, ale skoro jest telefon to niech działa(!). IHMO, bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, a jeżeli nie szanuje się klienta to jak wygląda szacunek do pracownika? Przykre to, ale chyba już czas poszukać innego rozwiązania w kwestii faktur...

michał

firma jak najbardziej rzetelna, można sprawdzić na freelancerze komentarze same pozytywne opinie, takie strony jak te to ludzie piszzą co chcą. freelancer rafsoftnet

Mystic

Pozdrawia Przemysław Rusek, Darbs któremu do dziś nie opłaciłeś zaległości mimo iż została rozłożona na raty po 20 zł, listy były wysłane.

Tomasz

Zdecydowanie odradzam firmę Rafsoft.net i jej program do Fakturowania, z którego korzystałem od 2011 roku. Gdy po aktualizacji programu okazało się, że są problemy z działaniem na Windows 8.1 64 bit przez blisko miesiąc czekałem na wsparcie, które nie w pełni rozwiązało problem. Podczas zakupu aktualizacji zostałem wprowadzony w błąd - utajono informację o tym, że nowa wersja programu w wersji podstawowej nie posiada edytowalnej stopki faktury, a po chęci upgradu do wyżej wersji, po 3 tygodniach przedstawiono mi ofertę o 10 PLN droższą niż wynika to z cennika. Firma Rafsoft.net do swoich klientów podchodzi z pełnym lekceważeniem i wyłącznie w sposób roszczeniowy.

sam

program nagle przestaje działać przed upływem roku. Poniosłem duże straty w firmie. Wszystkie dane przepadły.Nikt nie odbiera telefonu w tej "firmie" Szczeże odradzam. Straciłem wiele nerwów nim wyemigrowałem na inną aplikację.

iza

Ja mam produkty od firmy rafsoft od 7 lat. Nie ma oprogramowania bez błędów, a oni przynajmniej nie zdzierają za licencję. Ja jestem zadowolona. poleciłam kilku znajomym i oni też nie narzekają. I w odróżnieniu od innych nigdy nie miałam problemu z kontaktem,

Łukasz

Dziadostwo a nie firma. Obsługa dno, oprogramowanie z błędami. Nie polecam.

bat

Nie podałem nr tel. gdyby łaskawie ktoś z Rafsoft chciał się ze mną skontaktować, bo usilnie chcę od Was kupić aktualizację, tylko nie (usunięte przez administratora)

bat

Od kilku dni próbuję się skontaktować z firmą (pod nr infolinii oraz nr stacjonarnym), by zaktualizować sobie program i nic!!! Dzisiaj kilkukrotnie dzwoniłem i automatyczny głos informował mnie , że jestem już 1 w kolejce do konsultanta (zacząłem od 3 w kolejce). Po 45 min. słuchania komunikatu o kolejności i podziękowaniach za cierpliwość moja cierpliwość się wyczerpała. Posiadam ich program od 2009r. i jest dość dobry. Gdyby jednak nie przyzwyczajenie do tego programu, to kategorycznie dałbym sobie spokój i kupił taki gdzie mogę porozmawiać z fachowcem gdy mi się program zawiesi czy o innych problemach. Jeżeli ktoś chciałbym zaczynać używać program fakturowy, to ZDECYDOWANIE ODRADZAM KUPNO PROGRAMU U TEGO PRODUCENTA!!! Zaznaczam, że nie jest to jednostkowy przypadek. W minionych latach było dokładnie tak samo. Podaję nr telefonu w razie

WOJTEK

TRAGEDIA. NIE MOGĘ SIE DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ. NIE MOGĘ WYSTAWIĆ FAKTURY - PROSZĄ O ZAKUP NOWEGO PROGRAMU ( KUPIŁEM PROGRAM " NA ZAWSZE" NIE NA ROK) FIRMA DRAMAT. NIE MA NAWET EMAILA NA STRONIE. SZCZERZE ODRADZAM

Sofi

Program sprawdził się dobrze ,i firma była zadowolona z zakupu tego programu ,ale do pewnego czasu .Przed upływem roku od zakupu i mamy problem aby pracować na tym programie pojawiła się inf.o tym że wygasła nam licencja.Z firmą nie ma możliwości kontaktu telefonicznego skrzynka pełna,doradca telefoniczny nie odpowiada ,zostaliśmy bez informacji jak dalej pracować ,czy mamy kupić dalszą licencję i za ile.Czy firma jeszcze istnieje i są inne numery kontaktowe.

radzion

Macie ludzi za idiotów? Nie wiem czy robi to ktoś na zlecenie czy sam Rafał, ale bez jaj. Człowieku - najłatwiej będzie ci naprawić opinie o sobie jeśli zaczniesz zwracać kasę!

Zofia

Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą!! Produkt beznadziejny a właściciel p.Rafał naprawdę potrzebuję pomocy nie tylko materialnej.... Pogubił się w życiu i myśli, że oszustwo jest sposobem na życie.

xyz

Szkoda ze Pan Rafalek marnuje czas na pisanie sam sobie pochlebnych opinii. Powinien raczej zaczac splacac swoje dlugi lub chociaz zrobic aplikacje ktora funkcjonuje

michal

goraco, jestes programista? to jest firma tworząca oprogramowanie. Zatrudniają programistów na umowę o pracę i umowę o dzieło/zlecenia. Praca zdalna. Robisz swoje prawidłowo to zostaniesz prawidłowo wynagrodzony. Dużo prac zlecają na freelancer. Mają bardzo dobre opinie tam: https://www.freelancer.pl/u/rafsoftnet.html Czasami się nie dziwie takim firmą jak zleca coś komuś a ten zamiast zrobić to profesjonalnie to jeszcze rozwala system i oczekuje wynagrodzenia. Zazwyczaj większość takich przypadków to dzieciaki

Zdziwiony
@michal 17.09.2014 18:17

Ani jednej opinii !!!!

rafsoft

Panie adam m. Czy mamy zgłosić sprawę do prokuratury za próbę zniesławienia? Skąd ma Pan takie informację o blokadach kont? Dane możemy uzyskać od administatoru gowork na podstawie decyzji w Sądzie i co wtedy Pan zrobi? Proszę liczyć się z publikowaniem treści wypowiedzi tutaj przez Pana bo jak widzę szuka Pan problemów.

adam m.

robertcom - kasy by ci nie zapłacił, bo konta ma zablokowane raczej przez komornika...

adam m.

To inaczej - czy są zainteresowani pozwem zbiorowym? Wydaje mi się, że skala oszustw nadaje się do zgłoszenia do prokuratury.

michalenko

Jesteśmy po sprawie sądowej, komornik ściąga z niego pieniądze. Nigdy przez wiele lat w biznesie nie spotkałem się z takim poziomem wypowiedzi.

Waldek

Nie mam większych zastrzeżeń do współpracy z tą firmą. Najważniejsze, że są wypłacalni i terminowi. Z Panem (usunięte przez administratora)też jakoś się dogadywaliśmy.

adam m.

Gdzie się podziały wszystkie prawdziwe opinie? ;-)

Parek12

W naszej firmie korzystamy z Faktura VAT 2014 START. W tej cenie uważam program za dobry. Ma takie funkcje, które są nam potrzebne.

Tadrusz

Firmę uważam za konkretną. Programy do faktur są bardzo dobre i łatwe w obsłudze. W mojej firmie się sprawdzają.

Adriannek

Z Panem Rafałem uważam współpracę za dobrą. Pieniądze zawsze były na czas. Dało się też dogadać.

Kamiler12

Ja nie mogę narzekać. Co prawda kontakt nie zawsze był dobry, ale najważniejsze, że pieniądze otrzymywałem i miałem jasno sprecyzowane co mam robić.

ulka

Obsługa beznadziejna, kontakt telefoniczny zerowy, (usunięte przez administratora)Nie polecam żadnej współpracy z tymi ludzmi, bo nie można tego czegoś nazwac firmą

Pawlo

Uważam, że firma jest bardzo dobra i ciągle rozwijająca się. Program Rafsoft.net Faktura VAT 2014 Standard jest bardzo dobry i spisuje się w mojej firmie. Wprowadzane są ciągłe aktualizacje oraz program posiada pełne wsparcie techniczne. Polecam.

Krucjan

Ja korzystam aktualnie z wersji 2014, wcześniej korzystałem z 2012 i o ile do tej wcześniejszej wersji miałem zastrzeżenia z powodu błędów, tak teraz nie mogę powiedzieć złego słowa o programie. Program stabilny, funkcjonalny i prosty w obsłudze. Polecam.

Janek

Rafalku, nie pisz sobie sam opinii bo to schizofrenia a zacznij splacac dlugi

Adam Jastrzębski

Ja również nie narzekam na współpracę z tą firmą. Dobrze mi się pracowało. Pracodawca nie musi być sympatyczny, ważne żeby był rzetelny, uczciwy i wypłacalny. Wszystko to otrzymałem w tej firmie. Porządna, konkretna firma.

Anna

Jestem zadowolona ze współpracy z panem Rafałem. Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze. Na koniec otrzymałam należność za wykonaną pracę. Nie mam zastrzeżeń.

Paulaaaa
@Anna 09.07.2014 08:16

Witam, mogłabym uzyskać konkterny dostępny numer telefonu aby skonsultować zakup oprogramowania...? Ponieważ nr ze stron internetowych nie odpowiadają....Pozdrawiam.

Zostaw opinię o RAFSOFT.NET - Ząbkowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAFSOFT.NET