NeuroSYS

Wrocław

Opinie o NeuroSYS

Również były pracownik

Podobnie jak komentarz wyżej również nie polecam tego miejsca jako stabilnego, spokojnego i kreatywnego miejsca do pracy. Poza ludźmi tam pracującymi traktowanie przez szefa na poziomie krytycznym. Wyżywanie się z byle powodu, zły humor, zła pogoda, cokolwiek. A kwestia pozostawienia developera z klientem i martw się sam to standard, może dlatego tak wielu dobrych programistów i nie tylko stamtąd odeszło. A opinia jaka krąży o podwyżce... "zapytaj o podwyżkę i jutro nie pracujesz" Obecnie na rynku pracy jest wielu innych, lepszych pracodawców.

Byly pracownik

Nie jest to najlepsze miejsce dla mlodego developera. Nudne zadania, przestarzala technologia, brak jakiejkolwiek rozmowy o podwyzce pomimo rosnacych ciagle wymagan. Zostawienie samemu sobie z klientem programisty i ciagle pretensje szegfa. Nie polecam tego miejsca

natalia

NeuroSYS to miejsce pracy, gdzie każdego dnia czekają mnie nowe wyzwania i okazja do rozwoju. W pracy panuje atmosfera, która nijak się ma do korporacji - na szczęście! Świetni ludzie i ciekawe projekty - polecam! :)

Zostaw opinię o NeuroSYS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NeuroSYS