Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.

Wrocław

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Filip

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Wcześniej narzekaliście a jaka jest aktualnie sytuacja?

andrzej jurgielewicz

Kazdy wiadomo ma prawo do opinii. Praca jest ciezka, ale gdzie teraz nie pracuje się ciężko aby samemu na tym zyskac. Drogi były pracowniku - nie ma lekkiej pracy, jak chcesz cos osiagnac. Ja pracowalem tam ponad 4 lata i bardzo sobie dobrze wspominam ten czas - pracodawca daje szanse sie rozwijac, jak tylko tego chcesz. Dajesz cos wiecej od siebie, to tez zyskasz wiecej - zwykle zasady biznesu. Niestety jak checsz pracowac lekko to nikle szanse na osiagniecie sukcesu - Zwykle klepanie od-do

dante
@andrzej jurgielewicz 27.01.2016 16:44

haha dobre! to chyba słowa samego prezesa !

wero
@andrzej jurgielewicz 27.01.2016 16:44

a jaki jest tam charakter pracy? Co trzeba dokładnie robić?

były pracownik

Nie polecam. Praca za marne pieniądze, w atmosferze tak ciężkiej i nieprzyjemnej, że szkoda gadać.Wszystko za sprawą szefostwa, które żyje tylko i wyłącznie pracą, zero życia prywatnego. Brak szacunku z ich strony jest na porządku dziennym. Wieczne problemy o coś, niejednokrotnie dosyć absurdalne, częste sytuacje kiedy trzeba wszystko rzucać i robić coś na już bo oczywiście się coś sypie. Co najśmieszniejsze, szefostwo nie potrafi rozmawiać ze swoimi pracownikami, są nawet nastawieni anty do zespołu, zamiast o problemach w firmie rozmawiać otwarcie to napiszą "bardzo" kulturalnego maila z milionem wykrzykników albo znaków zapytania i co najlepsze caps lockiem żeby podkreślić jak bardzo są zbulwersowani jakąś mało istotną rzeczą. Pracownik traktowany bardzo przedmiotowo, ma być dosłownie maszynką do wykonywania zadań. Nawet najmniejszy błąd, pomyłka jest czymś nieakceptowalnym. Więcej luzu i sympatii drogi Pracodawco, a zobaczysz, że i biznes pójdzie lepiej. Wskazówki na przyszłość - szanuj swój zespół, jego czas i spraw aby poczuł się choć trochę doceniony... Co do współpracowników to rotacja bardzo duża, ale Ci z którymi miałem okazję pracować bardzo sympatyczni. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna.

@były pracownik 09.09.2015 11:33

10/10!nic dodać nic ująć. Da się zauważyć przedmiotowe traktowanie pracownika, a praca na 100% zwykle nie jest doceniana i zostawienie po godzinach. Te wykrzyknął w mailach to często po prostu zły dzień szefostwa, które odreagowuje.

robertoUno
@były pracownik 09.09.2015 11:33

Beznadziejne miejsce pracy! Wyzysk i nie wiadomo jakie wymagania za marną kasę. Każda podwyżka z wielką łaską! ZERO perspektyw rozwoju, szkoleń. Nie wspomnę już o fatalnym szefostwie, z naciskiem na jego żeńską "połówkę" - traktowanie pracownika jako przysłowiowego śmiecia!Atmosfera w firmie taka, że odechciewa się wszystkiego. A potem wielkie zdziwienie, gdy ludzie odchodzą(do tego niekończące się obietnice i plany, które nigdy nie są realizowane, wymyślane tylko po to, żeby zatrzymać w firmie taniego niewolnika). Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem! Jest wiele firm na dużo wyższym poziomie, z o niebo lepszymi perspektywami dla pracownika. BEZNADZIEJA!

Anonim2
@robertoUno 15.11.2017 14:55

Niestety muszę w pełni się zgodzić z tą opinią. Atmosfera w pracy jest bardzo ciezka, a i wizje rozwoju mocno ograniczone bo zazwyczaj wspaniałe plany i obietnice nie są realizowane. Dodatkowo wypłaty nie zawsze na czas co już kompletnie nie powinno mieć miejsca.

pierwsze slysze
@robertoUno 15.11.2017 14:55

To były jakieś podwyżki????

yepyep
@pierwsze slysze 23.01.2018 20:19

Tak, trzeba się było ukorzyć przed Szanownym Zarządem i bardzo rzetelnie udokumentować chęć podwyżki 100zł po kilku latach pracy. Szanowny Zarząd obradował nad tą niewyobrażalną prośbą, a następnie po upewnieniu się ze pracownik został wystarczająco upokorzony, łaskawie zgadzał się by osłodzić życie niewolnika.

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.