Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.

andrzej jurgielewicz

Kazdy wiadomo ma prawo do opinii. Praca jest ciezka, ale gdzie teraz nie pracuje się ciężko aby samemu na tym zyskac. Drogi były pracowniku - nie ma lekkiej pracy, jak chcesz cos osiagnac. Ja pracowalem tam ponad 4 lata i bardzo sobie dobrze wspominam ten czas - pracodawca daje szanse sie rozwijac, jak tylko tego chcesz. Dajesz cos wiecej od siebie, to tez zyskasz wiecej - zwykle zasady biznesu. Niestety jak checsz pracowac lekko to nikle szanse na osiagniecie sukcesu - Zwykle klepanie od-do

dante
@andrzej jurgielewicz 27.01.2016 16:44

haha dobre! to chyba słowa samego prezesa !

były pracownik

Nie polecam. Praca za marne pieniądze, w atmosferze tak ciężkiej i nieprzyjemnej, że szkoda gadać.Wszystko za sprawą szefostwa, które żyje tylko i wyłącznie pracą, zero życia prywatnego. Brak szacunku z ich strony jest na porządku dziennym. Wieczne problemy o coś, niejednokrotnie dosyć absurdalne, częste sytuacje kiedy trzeba wszystko rzucać i robić coś na już bo oczywiście się coś sypie. Co najśmieszniejsze, szefostwo nie potrafi rozmawiać ze swoimi pracownikami, są nawet nastawieni anty do zespołu, zamiast o problemach w firmie rozmawiać otwarcie to napiszą "bardzo" kulturalnego maila z milionem wykrzykników albo znaków zapytania i co najlepsze caps lockiem żeby podkreślić jak bardzo są zbulwersowani jakąś mało istotną rzeczą. Pracownik traktowany bardzo przedmiotowo, ma być dosłownie maszynką do wykonywania zadań. Nawet najmniejszy błąd, pomyłka jest czymś nieakceptowalnym. Więcej luzu i sympatii drogi Pracodawco, a zobaczysz, że i biznes pójdzie lepiej. Wskazówki na przyszłość - szanuj swój zespół, jego czas i spraw aby poczuł się choć trochę doceniony... Co do współpracowników to rotacja bardzo duża, ale Ci z którymi miałem okazję pracować bardzo sympatyczni. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna.

robertoUno
@były pracownik 09.09.2015 11:33

Beznadziejne miejsce pracy! Wyzysk i nie wiadomo jakie wymagania za marną kasę. Każda podwyżka z wielką łaską! ZERO perspektyw rozwoju, szkoleń. Nie wspomnę już o fatalnym szefostwie, z naciskiem na jego żeńską "połówkę" - traktowanie pracownika jako przysłowiowego śmiecia!Atmosfera w firmie taka, że odechciewa się wszystkiego. A potem wielkie zdziwienie, gdy ludzie odchodzą(do tego niekończące się obietnice i plany, które nigdy nie są realizowane, wymyślane tylko po to, żeby zatrzymać w firmie taniego niewolnika). Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem! Jest wiele firm na dużo wyższym poziomie, z o niebo lepszymi perspektywami dla pracownika. BEZNADZIEJA!

Anonim2
@robertoUno 15.11.2017 14:55

Niestety muszę w pełni się zgodzić z tą opinią. Atmosfera w pracy jest bardzo ciezka, a i wizje rozwoju mocno ograniczone bo zazwyczaj wspaniałe plany i obietnice nie są realizowane. Dodatkowo wypłaty nie zawsze na czas co już kompletnie nie powinno mieć miejsca.

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o.