Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

bela

wojtek przestan bzdury wypisywac to ze jestes jaki jestes to nie jest wina firmy tylko twojego lekarza!

julia

od dla romka :) Romeczu widac po tym co piszesz , ze jesteś pracownikiem biura albo samym właścicielem. Wszyscy wiedza na świecie i jak są szanujace sie firmy , ze nikt dzis nie wypłaca premie na rękę :) a jak sa to tylko i jedynie na konto. A co do twojej podstawy to chyba ta podstawa gdzie Wladek wypłaca oficjalnie ludzia a druga cześć to jest różnica , która wplaca przelewem na swoje konto i tu wie jak sie robi w XXI wieku ale ludzia robi sie wodę z mozgu:) Proszę nie pisac ROMEK głupot , bo wszyscy wiedza , ze dzis nikt nikomu nie wypłaca kasy do reki , a jak to sie robi w AGA to jest kombinowanie i tyle ...wszyscy o tym wiedza , ze tak jest. Jaka rekrutacja jak sie dzwoni do firmy to mowia , ze nie ma przyjec ...jedynie pociotki Wladka sa zatrudniane...3 tysiace chyba jak złożą sie dwa miesjace do kupy i będziesz charowal 300 godzin to bedzoesz mila 3 tys złotych na reke. Wiec życzę duzo zdrowia romeczu i nie mydlij ludzia głowy ...wszyscy wiedza jak jest i jeszcze raz ci mowie , ze NIKT NIE WYPŁACA KASY - PREMII TO NIE CZASY KOMUNY GDZIE NIE BYLO KONT ... SWIADCZYLO BY , ZE FIRMA aga JEST JESZCZE STO LAT ZA MURZYNAMI SKORO STOSUJE ZASADĘ MĘTNEJ WODY :)A co do nie regularnych premii czy wolno podpisywać listę gdzie nie ma KWOTY panie ROMECZKU - oj macie ludzi za dużych kret...w a zbieranie rachunku przez Wladecza i oddawanie ludzia tylko podatku... czy to jest uczciwe ... ? Romeczku...uważajcie Panowie na te kręte działania firmy

Ciacho

Nowy kierownik jest porostu BOSKI): , młody piękny i ...:)Nic tylko się delektować pięknym ci..chem,

Ciacho

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Ammega Poland Sp. z o.o.
opinia

Podzielam opinie kolegi:)

tomek

Wladek jak i Herr Janusz to sa dla siebie stworzeni:) Maja jeden cel jak najwiecej na lewo od ludzi wycjagnac Kasy. Najwazniejszy okres dla firmy to zawsze byl i zapewnie pozostanie okres swiat i nowego roku , gdzie w obieg puszczane sa dwie listy jedna bez kwoty a druga z niby premia:)Dlatgo nie mozna byc zaskoczonym , ze ludzie pisza takie rzeczy na Wladka , jest to czlowiek bez zasad , gdzie oszukac to jego pierwsze imie. Ludzie nic nie maj do powiedzenia. Otaczanie sie przez niego ludzmi , ktorzy nic nie mowia tylko bez pomyslunku oszukuja nas pracownikow. Sa dduzo lepsze firmy , gdzie ktos powie jest tak samo , gdzie nas nie ma ale nikt nie karze ludzia plac za mieszkania eksta do kieszeni , podpisywac roznych list inblanko.Pracujemy teraz w Lipsku , jest to rowniez Polska firma ale jest o niebo lepiej . Kasa rowniz na czas kierownictwo super nie jest aroganckie , kierownik ma podejscie do ludzi i co wazne zna sie na robocie a nie sciemnia jak w Aga wiekszosc kierownikow , ktorzy po za mlodzieczym wygladem albo püieknymi fsarbowanymi wlosami nic szczegolnego nie przedstawiaja i reprezentuja. Jestem teraz bardzo zadowolonym pracownikiem , gdzie tego zadowolnia rzadko albo nigdy nie doswiadczylem pracujac w firmie AGA. Firma AGA zachowuje sie stroniczo widzac tylko interez i przekrety w swoim kierunku . Nie trzeba sie bac zmienic firmy , bo jak cos was chlopaki nie zabije to napewno wzmocni i da bardziej klarowna przyszlosc tu macie przyszlosc z dnia na dzien i jak macie tj mozecie pracuja z dnia na dzien zagwarantowac waszym rodzna przyszlosc pracujac tu i teraz w takim okradaniu.

byly pracwnik Agi

Nie mozna byc zdziwionym , ze Instal zwolnil Wladka , jak firma jest szanujaca sie na rynku ,gdzie sie nie kantuje ludzi a Instal Taka jest gdzie pracownik wie na czym stoji. w firmie maja szacunek do i posznowanie do kazdego pracownika i nie musimy jak koledzy z Agi opowiadaja ,oddawac kase na mieszkania za prace w weekendy Wladeczkowi - cale 10 euro od glowy miesiecznie przyjezdza wieczorami i jak czlowiek z pod ciepnej gwiazdy zbiera daniny - czemu to robi zawsze wieczorkami i dla zmylki zmienia samochody zeby pracownicy nie wiedzieli kto przyjechal- tylko spolczuc kolega z Agi dobry z niego jak ktos napisal CYGAN ,wiec nikt nie moze pozwolic sobie na trzymanie oszustow w firmie , ktora juz od 60 lat jest na rynku jak firma instal. U nas sie nie oszukuje ludzi dlatego w naszej firmie wszyscy sa szczesliwi , ze nie ma juz Wladeczka - kopareczki:)nie dziwi fakt osiedla deweloperskiego , ktore z takim rozmachem sie buduje.Podobnio za waldka jest nowy kierownik jakis intelektualista od budow ale ...

Kopareczka dla Wladeczka

Hallo, jak sie ma nowy w roli koparczki...podobno Wladek daje pod mlotek nastepny kontrakt na sprzedaz...trzeba razem z kopareczka osiedle deweloperskie rozbudowywac...wszystko dzieje sie kosztem nas pracownikow.Wozi sie za nasze pieniadze po Mszanie dolnej fura firmowa /BMW/ na rencie ...ale nie ma nic za darmo dalej ciagnie wspolwlascielowi kase na lewo i prawo i wszystko dzieje sie na granicy pra...a .Ale podobno tak samo robil w Instalu zawsze kasa szla na mieszkania do frankfurtu ale kto z kim przystaje taki sam jest poprostz sa siebie warci...

knypek

(usunięte przez administratora) serwis tak powinna się nazywać firma

aga

Co do Wlad. to wszyscy wiedza jak on to robil , bo juz nie robi w Aga Bayer System. Mianem przynaleznosci na kontrakt bylo miec albo nie miec dowodu rejestracyjnego .Oj jezdzilo i jezdzi sie w Aga BAu po niemczech palecem po mamie a pieniazki Wld. wplywaaja na konto. teraz to ten nowy zabiera dowody do kserowania i robi kasiorke. Dlatego tez o tym pisze , zeby inni sie nie dawali nabrac na te triki wyludzaniua kasy od Niemcow . Tak jak w Polsce tak i i Niemczech ni placi sie podatki wiec maja czyste pieniadze. A pracownik przy rekrutacji lzejsza prace. Podobno firma ma juz nowo narodzonego farbowanego szefa.Wszystkie firmy sa takie same dobrze , ze przynajmniej jest taki portal , gdyie mozna sie obiektywnie wypowiedziec , bo jak sie ludzie pytaja po co dowody to chlopie po co pytasz odpowiadaja , masz prace lekka to sie ciesz , a majster jak zrobisz za niego remont mieszania to sie z Wladkiem podzielu tym , ze pojdziesz do w sobote na sprzatanie. i taka jest historia dowodu rejestracyjnego. Pozdrawim i zycze duzo przyjemnosci z jazdy palcem po mapie .

aga

pracowalem w tej firmie ponad 3 lata wszystko jest ok wyplaty na czas itp ale Wladek to kradnie Jak Cygan...

witek

Hej koledzy jak sie pracuje podobno w firmie brak rekrutow do wyjazdu na zachod. Ale nie dziwi ten fakt skoro w firmie jest malo ludzi rozumiejacy ten problem cieszkiej i dajacej sie odczuc na zdrowiu pracy. Pracowalem na odlewni w badzie i nigdy wiecej chyba , ze musialbym bardzo mocno ale tylko na krotko. Moze i placa na czas byla to wazne ale jak nie beda to i tym bardziej ludzi nie bedzie.Umowy dziwne sa dawane byly jakies prace w kilku krajach i to co jakis czas lista do zatwierdzenia byla . A jak sie pytales kierownika to mowil , ze trzeba cierpliwie czekac i wszystko za jakis czas bedzie dobrze i nie ma sie czym przejmowac , bo wszystko jest w firmie ok, ale jak sie nie przejmowac skoro on mowi nam zeby sie nie przejmowac ,a w biurze , ze jak komus nie pasuje to ....Kierownik motywowal ludzi ale on chyba mial malo do powiedzenia skoro on mowi jedno a inni co innego i straszyli. Teraz pracuje na niemieckich warunkach i jest ok tez placa na czas i tylko 168 godzin w miesiacu i trzynasta pensja na reka jakies 1650 netto.Kazdemu zycze tego co mi sie udalo. I jak ktos nie ma wyjascia niech pracuje ale i tez niech sie rozglada za lzejsza praca .

zago

Gogo to dobry gość z ciebie skoro równocześnie w kilku firmach robiłeś to się musiałeś ładną kasę zgarnąć .Wniosek jeden nie miałeś czasu odebrać kasy i musisz być słabym gościem skoro kilka firm obrobiłeś albo miałeś szybki samochód :) Prawda jest taka , ze zamiast Gogo pracować to monitorujesz wpisy i za to Ci płacą?O tej porze to się pracuje !

Gogu

Min akurat to prawda. W firmach budowlanych gdzie robilem kasy po dwa trzy miesiace nie widzi alem a rodzina cala na utrzymaniu. Tu kasa jest zawsze na czas

Min

Trzeba robic i tyle. Przynajmniej kasa jest terminowo wpłacana a nie tak jak byłem w firmie i o wynagrodzenie sie doprosić nie mogłem

hallo

Oddając jeden procent przy rozliczeniu podanku wspomagasz fundacje ,,Kopareczka na budowę nowego miasteczka,, . Może to jest śmieszne ale tak było ja się pracowało .Nikt teraz nie zadzwoni, a miał szef dzwonić ,tak mówił ze swoim przy....sem , ze na wiosnę będzie full pracy tylko podpiszcie rozwiązania umów o prace . Jak była robota na odlewni to do ranny przyłóż i nie było nikogo z kim można by było pogadać i jakikolwiek problem rozwiązać , a teraz to nie ma nikogo jak i pracy ale to mamy cie w du...e tak można podsumować podejście niby szefa , jednym słowem NIC . Nic tylko kłamstwa , kłamstwa jakoś na innych idzie budowach maja prace czy to na ADK, budowlance jak i na innych odlewniach.

Polaczek

To sobie pracuj ale poszanuj trochę nas polaków którzy ciężko robią na was wszystkich żebyście w biurze wygodnie w cieple siedzieli,Bez tych polaczków wasze kierownicze stołki były by niczym banka mydlana ...tak wiec nich pracownicy biura zaczyna pracować a nie od polaczków lud pracujący wyśmiewać. I dziw , ze ludzie tu zostawiają takie opinie jak od polaczków nas wyśmiewają Ci co za nasze poty kasę na konto przelewana maja . Do tej pracy nie trzeba studiów zaocznych ani dziennych wystarczy jak to ktoś napisał KOPARECZKE HEJ:)

zbyszek

ja pracowalem w roznych firmach w kielcach i katowicach, a w adze pracuje moj brat. nie narzekajcie, nauczcie sie jezykow obcych, poprawcie sobie kwalifikacje to sie wam tez byt poprawi. ja teraz poszedlem na studia zaoczne. najlepiej tylko narzekac, to tylko polaczki potrafia

F

kolega F chcialby sie dowiedziec kim jest?

bo

....,a ten farbowanej brodzie przejął aktywa już całej firmy tak bardzo na to czekał z kolega F...

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35