Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Teresa Kobździej

A skąd! Nie słuchaj, wszyscy tu kłamią... Po prostu szef zabrał większość benefitów, tylko patrzeć jak weźmie resztę, zwalnia ludzi na prawo i lewo, firma ma mało zamówień, wstrzymano budowę fabryki w Wodzisławiu, wprowadzono podwyżkę cen na stołówce, powstają, lub nawet już powstały, związki zawodowe, szef szuka oszczędności na łeb na szyję i chodzi po halach patrząc kogo i za co by tu zwolnić, prawdopodobnie ludzie nie dostaną premii, nie są przedłużane umowy nowym pracownikom, wstrzymano rekrutację, firma jedzie na kredytach... Jak widzisz jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej.

Sabina

Po co ta fundacja, po co osiedle mieszkaniowe, po co kupowanie akcji Rafako. Po co nawet były te bony urodzinowe - tylko zeby wspierać firmy gdzie te bony mozna bylo zrealizowac. Po co?????? EKO OKNA to produkcja okien, drzwi, rolet itp. I na tym prezes powinien się skupić. Ale zawsze winny pracownik produkcyjny.

Gadka
@Sabina

Fundacja to furtka dla firm jeśli chodzi o mniejsze podatki etc;

Basia

Prawda jest taka że ktoś się przeliczył i nie potrafi się przyznać do błędu. Po co te inwestycje nie lepiej aby było 5-6tys pracowników i każdy miał pracę. Kto bierze odpowiedzialność za to wszystko. Przecież firma ma swoich doradców. Dlaczego nie została wcześniej wstrzymana rekrutacja skoro ludzie pracują po 3-4 dni. Od produkcji wymaga się aby robili więcej, od sprzedawców aby sprzedawali więcej to gdzie jest granica ? Na rynku nie jesteśmy tylko My jako firma.

Balbina

Ci, co układają rozkład jazdy autobusów to chyba są niepoważni albo chorzy na łeb. Z nowego rozkładu wynika, że na miejscu będę kolejno: 5:45, 13:45 oraz 21:45. Niech mi ktoś wyjaśni jak ma się człowiek wyrobić w czasie, żeby wysiąść z autobusu, odbić się na kołowrotku lub przejść przez portiernię, dojść do szatni i się przebrać i z tej szatni zapieprzać kawał drogi na zakład 8 na swoje stanowisko. Są takie osoby, które mają szatnię w zakładzie 5, a pracują w 8.... To co, mamy biegiem lecieć do roboty?! Już nie mówię nawet jak ktoś chciałby sobie jeszcze zapalić przed robotą. Dobra, bo zaraz się ktoś przyczepi, że można przyjechać już przebranym... Owszem, można, co nie zmienia faktu, że i tak musi kawał drogi przelecieć w pośpiechu. To jest po prostu chore.

Dobry

Jakie są zmiany

Luna

Chcieliście związki to macie. Przestańcie liczyć na to że dostaniecie jakąś ekstra premię, jak to było np. 2 lata temu, można było dobrze dorobić przez wakacje, na święta kolejne bonusowe pieniądze. Teraz się skończy, dostaniecie tyle ile się należy i nic więcej. Becikowe, dojazdy, bony urodzinowe były tylko dobrą wolą pracodawcy. Było wam za mało, bo buty nie wygodne, bo miejsca na jadalni nie ma. Na.raliście do własnego gniazda, jest gorszy czas dla każdej firmy, na każdym szczeblu, począwszy od produkcji, na zakupach i sprzedaży kończąc. Była możliwość rozwiązywania problemów z opiekunami personalnymi, z przedstawicielami załogi, trzeba było mówić co was boli, wspomnieć żeby przyjrzeć się pracy i ilości brygadzistów i kierowników, ale nie, wybraliście najgorszą z możliwych dróg.

Pff
@Luna

Można było dorobić sobie na wakacje ? Kiedy ? W roku 2021 tak wtedy było w 2022 ledwo pracowaliśmy przez 5 dni w tyg. Mówię to na własnym przykładzie okres czerwiec -sierpień 6 tyg pracy po 4 dni. Rozumie gorszy okres lecz nie rozumie tłumaczenie wszystko związki może jeszcze Tusk ?

ramtamtam

zgadzam się z tym co napisałeś. Teraz chyba nadszedł czas, że l4 będzie baaaardzo dobrym wyjściem , nie wiem tyrać więcej za mniej? heh a w życiu nigdy. Naobiecywali ludziom i nie dziwię się, że się wkurzyli i dziwię się, że związki weszły dopiero teraz . Wiem, że każdy kij ma dwa końce ale może dzięki temu skończy się samowolka wielebnego. i też zgadzam się, że są już lepiej płatne zajęcia niż w eko a część ludzi kóra czekała z wypowiedzeniem na poprawę sytuacji finansowej nie będzie miała obiekcji z rzuceniem w sumie już i tak zwykłej pensji na rzecz lepszej

Rozumjusz

Sam jestej Robot. Myślisz że te linie automatyczne nie potrzebują nadzoru ? . A jak zacznie źle skręcać rysować to kto będzie winny ?Też pracownicy no oczywista sprawa. To nie linia z samochodami gdzie wszystko idzie na jedno kopyto. Okna mają różne wymiary różne kolory to nie takie proste.No chyba że jest się takim prostakiem

Ziga

A wy jesteście małe dzieci ze jeden na drugiego do nosicie, jak sobie chcą to niech chodzą nawet co 15 min na fajkę. Kierownik nie ma czasu na pierdoły ma inne obowiązki, tak jak brygadziści. Trzeba samemu myśleć jak jest za dużo ludzi na fajce to pójść później.

Yhym

Podepne się pod Twoją odpowiedź....i fakt masz duzo racji. Ale żeby nie być gołosłownym że my jako pracownicy mamy dużo racji i wolimy sami rozmawiać o problemach.... wejdźcie sobie na stronę tego głupiego związku zf (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "związki zf" i tam jest zakładka Eko okna). Popatrzcie jak w perfidny sposób ( o ile tego nie skasują po komentarzu) próbują nas pracowników i firmę obrazić za to, że póki co wychodzi na to że nikt ich nie chce (grafika wieśniaka trzymajacego człowieka na kolanach na łańcuchu).... Taka polityka obrażania i zastraszania jeśli jest normą w takich związkach to - nie życzę im sukcesu (w innych firmach bo w mojej opinii przepadli).Sami się powołują na Rodo (FB) a oczekują listy zatrudnień (to też na ich stronie)....Ja na to zgody swojej nie wyraże (wiem kto jest administratorem moich danych i na co zgodę wyraziłem).

Hmmm

Porządek? Ale z czym? Porządek na halach, produkcji, pracownikami czy kadrą kierowniczą? Bo jak na razie to z tego co widzę, to jedynymi poszkodowanymi są zwykli pracownicy. Jeśli o takie porządki Ci chodzi, to ja dziękuję. A wątpię aby zz coś wywalczyły.

Dariusz

Bardzo dobrze, że prezes wziął się za palarnie , pracownicy chodzą do woli, w dodatku nie może iść ,taki sam zapalić tylko czeka na towarzystwo kolegi , chodzą parami , później zamiast zapalić te 3min i wrócić to siedzą po 15 min a w tym czasie inni muszą pracować za nich .

Elo
@Dariusz

Bardzo dobrze? Raczej bardzo wstyd, że te wszystkie kierowniczki i brygadzistki pozwoliły ludziom na tę swawolę i sam prezes musi ogarniać takie sprawy.

Roman
@Elo

Racja, ludzie robią co chcą a kierownik nie ingeruje w to i teraz jest co jest.

Sandra
@Roman

Palenie w pracy powinno być zabronione!!! A jak ktoś musi wychodzić na papierosa to powinna być lista chętnych ma palarnie i powinni odpracować po godzinach te swoje wyjscie na fajkę i zostawać trochę dłużej. Uwierzcie ze w takim przypadku nikt by chyba nie chodził palic

Dokładnie
@Sandra

Zgadzam się. Ewentualnie oświadczenie o tym że się pali i zgoda na odliczanie części wynagrodzenia. Osoba złapana na palarni która nie złożyła takiego oświadczenia bez premii na 3 miesiące.

Yhym

A ja się dziwię że tak późno (o ile w ogóle powinno dojść do tego). Realnie.... płaca za pracę czy za modlenie się? Jeżeli ktoś chce i ma taką potrzebę to pojedzie do kaplicy przed pracą lub po pracy. Wtedy to będzie miało sens, a nie dodatkowa godzina przerwy bo komuś przyszło na rozmowy ze stwórcą. Akurat ten "zakaz"..... inaczej.... adoracja a produkcja to dwie różne kwestie i nigdy nie powinno być przyzwolenia na takie praktyki. Jeśli ktoś potrzebuje w czasie pracy...ok...ale odliczamy to z godzin pracy i można iść

Sandra
@Yhym

Kto jeździ na adoracje? Ten który chce trochę odpocząć od pracy. Uwierz mi że re osoby w ogóle do kościoła nie chodzą a na adoracje to pierwsze chętne. Wiem jak było u nas na lini. Brygadzista mówi że 2 osoby chętne na adoracje, o mało się nie pobili bonjazdy na godzinę odpoczynku chciał pojechac

Jan

Zapewne dowiemy się przy wypłacie :) .Wtedy wszystko się wyjaśni. Już wałkowaliśmy temat :cały rok beza premii ,cały rok bez podwyżek darmowe soboty za dzień do wybrania.Bardzo dużo ludzi wtedy się zwolniło z pracy

Po uruchomieniu fabryki w Wodzisławiu która powinna być priorytetem żeby ją uruchomić jak najszybciej Kornice powinny przejść na dwie zmiany pierwsza i drugą. Nocka aż do momentu poprawy koniunktury powinna być zlikwidowana. Nocka generuje najwięcej strat w postaci energii elektrycznej i wydajności pracownika. Nie powinno się zatrudniać aż tak wielu nowych pracowników.Pracownicy z zlikwidowanej nocnej zmiany z Kornic mogą utworzyć nową zmianę w Wodzisławiu.

Co ty chłopie za głupoty wypisujesz? Zmiana nocna jest najbardziej opłacalna ze względu ulgowej taryfy na prąd od godziny 22:00 do 7:00.

Mam taką nadzieję, że nie wystartuje i zostanie wszystko po staremu. Mało zamowien, za dużo ludzi. Bez sensu ten Wodzisław był. Tym bardziej że dużo ludzi nawet nie chce się przenosić. Chciałbym żeby już oficjalna wiadomość podali, bo na razie plotkują że do maja przyszłego roku wstrzymany jest

Zaskoczony

Witam. Chciałbym się podzielić swoją opinią i to co zaobserwowałem.to to że dużo pracowników nie ma przedłużanych umów po okresie próbnym bez konkretnego tłumaczenia , najpierw myślałem że coś źle robiłem a usłyszałem że nie ma miejsca dla mnie .Gdy w ostatnim dniu zobaczylem ile osób było zwalnianych w tym samym dniu co ja to byłem zaskoczony że tak dużo ,a z drugiej strony masa ludzi jest przyjmowanych . Ciekawe czy to takie zasady firmy aby ,, zaoszczędzić,, Może ktoś też ma takie doświadczenie?

Nik
@Zaskoczony

Jeżeli praktykowaliby oszczedzanie takim sposobem to robiliby to w sezonie jak jest robota i potrzeba kazdej pary rak a nie teraz jak większość linii siedzi na postojowym, prawda jest taka, że większość z obecnie przyjmowqnych osób po prostu nie nadaje się do tej roboty...nawet jak im się wydaje że się nadaja...I tak za dużo jest ludzi nowych w stosunku do tych z dłuższym stażem, bo ogrom starych się zwolniłoz powodu braku podwyżek i ogólnie zlego traktowania przez firme i stąd taki spadek jakosci i będzie coraz gorzej pod każdym wzgledem

Ciekawe
@Zaskoczony

A po co się mają tłumaczyć? Ja ostatnio widzę że coraz więcej nowych ludzi myśli że kierownictwo jest ślepe, albo że będzie ich traktowało jak w przedszkolu. Chodzenie na fajki 5x na zmianę, do automatów po kawkę w czasie pracy, na przerwie to po 25-30 minut standard. Zaczyna mnie to wkurzać, takie osoby mają średnio 2h roboty mniej. I to myślenie że jak kierownik czy brygadzista nie zwraca za każdym razem uwagi to jest spoko. Nie, nie jest spoko, to nie jest przedszkole, żeby wam Pani codziennie tłumaczyła od nowa zasady. Zasady znacie, i albo ich przestrzegacie, albo lecicie na zbity pysk. Dlaczego Ci sumiennie pracują 8h mają robić na was? Zwalniają lebrów, przyjmują nowych bo liczą, że będą bardziej pracowici. Tak ja to widzę.

Zaskoczony
@Ciekawe

Takie rzeczy doskonale rozumiem, ja akurat do nich nie należę i należycie wykonywałem swoją pracę

True
@Ciekawe

Ja tak samo potraktowany z1 skończyła się umowa to wypad. Zgadzam się do 5x fajek że młodzi pracownicy/nowi nonstop fajka. Automaty można też tak powiedzieć. (usunięte przez administratora) też widziałem, ale rozwiązali problem. Brygadziści można powiedzieć że spoko. Kierownik obca osoba. Tłumaczenie brygadzisty dlaczego trochę słabe. ,, wiesz jak jest". Praca trzeba przywyknąć, lekka nie jest, ale wiele można się nauczyć. Ludzie każdy ma swoje gusta. Szkoda żę trzeba czekać 6miechów na przyjęcie ponowne zwłaszcza że zakład blisko i dobra kasa,darmowy dojazd. Ale JESTEM PEWNY ŻE NA INNYM ZAKŁADZIE DAM RADĘ. Zwłaszcza żę tak jak mi ktoś powiedział żę nowych tak traktują i ja nie pierwszy nie ostatni.

Danon
@Ciekawe

Wypowiedz pseudo brygadzisty który chodzi za rączkę z kierownikiem …

@Ciekawe

Tak non stop 8h bez przerwy pracować, jak prawdziwy (usunięte przez administratora)

Manu
@Ciekawe

Chłopie u nas na lince jest kilka takich osób i zarabiają więcej niż uczciwie pracujący,poprostu mają znajomości u brygadzisty i tyle,ta firma ma chory system nagradzania itd ,możesz pracować parę lat a rodzina kierownika czy brygadzisty będzie mieć po 3 miesiącach więcej wypłaty niż ty mimo że ścieme walą

Oman
@Zaskoczony

Eko okna to wielkie (usunięte przez administratora) zwalniają ponad 150 ludzi żeby tych nowych zatrudnienia wszystko będzie wstrzymanie premie bony na urodzinowe a autobusy maja być płatne ja pracuje do końca maja i mam szukać nowej pracy nawet ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) zamiast zostawić ludzi żeby oni mogli prace nową znaleźć a później ludzi zwalniać

Michal
@Oman

Z tymi zwolnieniami to nie za fajnie. Mi 2 tygodnie temu nie przedłużyli próbnej umowy. Podobno za dużo ludzi przyjęli i teraz juz nie potrzebują i nie przedłużają umow. Szkoda ze z poprzedniej pracy sie zwolniłem dla Eko żeby mieć więcej zarobku. Ale trudno - trzeba szukać dalej.

szogun
@Oman

napisz to jeszcze raz ale po polsku bo nie można tego rozczytać:)

Ja rozumiem wszystko. Ale w kwietniu wypada 25 lecie firmy a już prawie chyba się kończy . Fakt że dużo ludzi liczyło na jakąś premie ale każdy rozumie kryzys. Ale może chociaż wypadało by spotkać się z pracownikami . Albo nagrać jakiś filmik z podziękowaniami za pracę . No ale cóż każdy jest tylko numerkiem w tej firmie. Pozdrawiam

Prezes wpadl do firmy zaczal zwalniać ludzi, pozabierał większość benefitow, zaraz zabierze ci pozostale a ty chcesz żeby Ci życzył wszystkiego najlepszego z okazji 25 lecia ? Xd

Taki ajki paki

Będziesz miał podziękowanie w kwocie 180 zł za autobus pobierane z wypłaty :)

I co
@Taki ajki paki

Nie rozumiem co za problem. I tak fajnie było jak były darmowe autobusy, ale nie rozumiem oburzenia , jeśli paliwo w dzisiejszych czasach drogie to chciałabym jeździć za te 180 zł na prawdę do pracy. Jeżdżąc samochodem daje więcej i nie narzekam jak Ci którzy mieli by choć trochę zapłacic za autobus.

Jestem na chorobowym i koncze w piatek chorobowe i mam pytanie-czy 2 Maja to dzien pracy w Eko Oknach? Chodzi mi o hale numer 2, czy mam wrocic 2 Maja we wtorek czy 4 Maja w czwartek? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Johnny

Wtorek to normalny dzień roboczy w Eko, poniedziałek wolny oraz środa. Poniedziałek i środa na zapisy słyszałem że busy jadą więc ktoś pewnie robi w " święta" Wtorek będziesz mieć wolny chyba że weźmiesz sobie urlop ;p na niego

Iwona

2 mają to dzień roboczy, ale to chyba musisz zapytać się swojego brygadzisty czy pracujecie tego dnia. U nas na hali 6 kilka lini ma wolne

Jan

2 maj to jest normalny dzień pracy.musisz wziąść urlop bo będzie NN

To co mówiłem. Jeden zapiernicza i jest wykończony po pracy a trzech leci w kulki i ich zdaniem premia im się należy i nie będzie nic więcej robic niż jego praca na stanowisku. Jak ma być dobrze w tej firmie tyle (usunięte przez administratora) prezes musi utrzymywać. Szkoda ze nikt prędzej nie interweniował. Brygadzista niektórzy nie nadają się poprostu zamiast dotrzeć do pracownika to woli na palarni być albo na stołówce przyjdzie poryczy na każdego itd . Ludzie sobie na pomagają nie współpracują....

Pan X

Generalnie firma powinna zrezygnować ze wszystkich przywilejów i niech zobaczą wszyscy w zarządzie jak się pracuje. Już zlikwidowali śmiesznych opiekunów personalnych - pewnie nie byli za 3500 na start. To chore ze dawali tyle w premii i benefitach co stawka. Zabrali już urodziny, na dzieci ale niech budują rafako ponownie, osiadla nikomu niepotrzebne. Niech teraz zlikwidują te białe busy, autobusy i niech jest tak jak w każdej normalnej firmie. Dojazd po stronie pracownika. Dodatkowo po co tylu brygadzistów, kierowników, dyrektorów itp. Tutaj zacząć szukać oszczędności. Po co na dziale takim jak np MWS kierownik chodzący tylko na rano razem ze swoim zastępcą, po co wiec ten zastepca (albo po co kierownik). Kierownik tego Kierownika - Dyrektor już w pracy na Z2, Kierownik tego Dyrektora- inny dyrektor na Z1- chore. Po co na dziale produkcyjnym na hali kierownik hali, kierownik zmianowy, kierownik przygotowki, kierownicy jeszcze ….j wie czego itd. Do tego wszystkiego brygadzisci, zastępcy brygadzistów, zastępcy zastępców a pracownikow wtedy kilku.

Krzysztof
@Pan X

Dokładnie. Po co np. i brygadzista i kierownik przygotowki. Po co? Brydzadzista lata, wszystko załatwia a kierownik? Chodzi z miejsca na miejsce i nie wie co z sobą robic

Osama
@Krzysztof

Brygadziści na palarniach . A zastępcy chodzą sobie i spacerują 2 zbędne osoby na każdej lini

True
@Pan X

Zgadzam się jak 1 raz się zatrudniałem to widziałem pełno ludzi od HRu. Pełno brygadzistów kierowników, pełno kolesiostwa. Ja się zastanawiam czy przyjmują ludzi ponownie 2raz czy tylko ludzi nówek. Bo chętnie bym się przyjął na innnych halach niż 1. A zwłaszcza jakby były 2 zmiany. Ponieważ miałbym ten darmowy transport lub nawet autem dojechać bo blisko do pracy. Kasa może nie wybitna na te ciężary. A skoro otwierają nowe zakłady poza Kornicą to pewnie codziennie chodzą po 50nowych osób bez zmian.

X MEN
@Osama

W punkt taka jest niestety prawda za co mają płacone funkcyjne za siedzenie na palarni co 30 min ? Za duże są układy w tej firmie.

Loleek
@Krzysztof

Ot to na z2 od grudnia na jednej ze zmian praktycznie niema kierownika zmianowego,zstępuje go kierownik przygotowki, które zastępuje kierownika przygotowki? Otóż nikt i firma działa. Czyli jest wniosek . Totalnie zbędne stanowisko. A dodatki bierze razy 3zmiany razy 3 zakłady. Może prezes to czyta ? No i co robią kierownicy przygotowek jak na ich zmianach jest jestbkierownik zmianowy? Kawa,kawa. Ciastko obiad *2

@Pan X

Przecierz opiekun perrsonalny to była już osoba zatrudniona wcześniej w Eko na jakimś stanowisku. Być może sostawali jakiś dodatek z tego tytułu? A wypłata po staremu tak jak była...

Ekookniarz

No i macie marudy co ciągle chcieli więcej, ciągle było mało. Tak płakaliście, że nie opłaca się tu robić, bo nie ma premii 20 koła. Pretensje, że prezes inwestuje zamiast ludziom dać. Jego firma, jego prawo. Ciekawe co wy byście robili jakbyście własną firmę założyli. Dbalibyście o jej rozwój czy dawali za nic kasę takim roszczeniowcom co to uważają że im się należy i jeszcze pretensje mają. Prezes pozabiera wszystkie benefity których nie musi zapewniać, a wy dalej będziecie robić, bo prawda taka, że każdy roboty potrzebuje, a firma bądź co bądź jest pewna, kasa zawsze jest na czas i jak jesteś dobrym pracownikiem to za nic Cię nie zwolnią. Masa ludzi robi a wypłaty na czas nie widzi, ale wam źle bo nie ma mega premii. Nic dziwnego, że się prezes wkurzył. Szkoda tylko, że cierpią wszyscy za tę część krzykaczy którym ciągle mało. A prawda taka, że jak nie pasuje to się proszę zwolnić i zatrudnić w tej "lepszej firmie za płotem". Albo założyć własną i jak wam się uda zrobić zysk to go rozdajcie ludziom których zatrudnicie. Ciekawe ilu z was by nadal będąc na jego miejscu uważało, że się powinno "ludziom dać". Szkoda gadać

@Ekookniarz

Celowa polityka aby ludzie sami się pozwalniali.Zostaną ci co im ten stan pasuje...Wielu będzie się rozglądać za lepszą pracą z płacą na podobnym lub lepszym poziomie na miejscu zamieszkania

Kim Ty Jesteś
@Ekookniarz

No właśnie chyba ktoś z zarządu zabrał głos? , fajnie Ci się gada bo masz raz tyle pensje co na produkcji albo i większa i walą Cię te wszystkie podwyżki premie benefity busy itp.

Wypłata na czas
@Ekookniarz

Tak to pan przedstawil jakby wypłata na czas to bylo jakieś bóg wie co, wielka łaska. Za brak wypłaty zawykonaną pracę mozna išć do więzienia, to nie łaska.

Krajan

Polak w tej firmie to robak, co innego nasi faworyzowani bracia, którzy bez względu na kondycję firmy, zarabiają 1000 zł więcej niż poliniak i wszyscy im nadskakują. Ale czasy się zmieniają, oni na was naleją i wyjadą dalej, a wy będzie musieli się przeprosić z polaczkami i znów obiecywać gruszki na wierzbie...

Witam. Nie żebym miał coś do tych co autobusami jeżdżą, ale... Firma co chwilę szuka oszczednosci. Moim zdaniem powinny być bilety płatne, a nie woza za darmochę.

Mirek
@Marek

No w sumie masz rację. Nawet jakby 100 zł kasowali miesięcznie to i tak mniej jak paliwo i eksploatacja auta. Dla tych co autami dojeżdżają powinni dodatek dać w podziękowaniu że nie muszą dodatkowych autobusów puszczać:)

Basia
@Marek

Ci co jeżdżą za darmo autobusami ciekawe czy mają na PICIE koszty uzyskania przychodów doliczone? Jak pracujesz poza swoją miejscowością to chyba 3600 zł tam jest. A oni jeżdżą za darmo wiec tych kosztów nie muszą ponosić. Może ktoś z kadr odpisze???????

Xyz
@Marek

Chłopie przyłóż sobie coś zimnego do czoła produkcja robi co tydzień 2-3 dni reszta tygodnia na postojowe. Ludzie zaraz ledwo 4 tys zarobią . A Ty im benefit chcesz odebrać jakim jest darmowy transport. Uważaj żebyś zaraz nie musiał pracy szukać razem z tymi osobami którym nie będzie się opłacać tam dojeżdżać . Bo powiedzmy sobie szczerze wynagrodzenie to śmiech na sali . Od marca nawet emeryci dostaną 14% więcej przez inflację . Otwórzcie ludzie oczy i zacznijcie walczyć o swoje . A nie wieczne przekonanie jak ma to da. Dla niektórych eko okna to nie całe życie pamiętajcie . A ludzie przychodzą do pracy zarobić , a nie wegetować od 10 do 10

Iza

A widziałeś gdzieś firmę, która wozi za darmo? My samochodami też placimy za paliwo i jeździmy. Kiedyś bilet byl po 80 zł i było ok. A teraz za darmo i jak placki jeden na drugim. Prawie codziennie z Rydultow musiałam stać taki kawał drogi.

Hanna
@Marek

Tak obiecują na rozmowie więc jakby to zmienili zrobiłby się zaś "szum".Tak przyciągają nowych.

Ktoś
@Xyz

Dokladnie ten darmowy dojazd to chyba ostatni plus tej firmy

Tim
@Marek

Moim zdaniem zaprzestać dopłaty za dojazd powyżej 35km. tym dla których jest możliwość dojazdu autobusem firmowym. Jeśli w te okolice taki dojeżdża a autobus jest bezpłatny to tutaj należy szukać oszczędności.

Edek
@Mirek

Przecież masz ulgę podatkową 3600 na rok

Richard
@Iza

To nic ja też czasami muszę stać z jastrzebia dojeżdżam autobusem i nie narzekam byle mnie dowiezie na miejsce. A autobus są za darmo bo i tak nam na pasku za to odciągną tylko tego nie napiszą. Bo po co wszystkiego nie musimy wiedzieć.

Mariusz
@Basia

Niezależnie od tego czy jeździsz rowerem,hulajnogą czy samochodem,Mieszkająć poza miejscowością pracy według przepisów jest ulga 3600.A jak dojeżdżasz to już twoja sprawa ....

Arnijitsu
@Iza

No np. W kedzierzynie firmy takie jak mubea, Ifa itp. Dużo firm . W eko coraz marniej jest nie ma co się (usunięte przez administratora) Ludzie jeżdżą wieki tymi autobusami za marne 4800 brutto

XDXDXD
@Xyz

Hala nr1 pracuje non stop na pełnych obrotach a zarobki koło 4 tyś dla zwykłego pracownika to sczyt postowoje to chyba w snach non stop na bieżąco zaraz moze i soboty wrócą :p

Miki
@Mirek

Chłopie ,jakby bus nie był za free to byś nie robił za trzech tylko za sześciu,jak mało w tym małym świecie eko ludzi znających swoją wartość,ceniących swój czas,ale dają premie parę groszy i lecą (usunięte przez administratora)

Krysiek
@Xyz

Ja tam na wypłate nie nażekam dobrze wykonuje swoja prace nie spędzam pół dnia na palarni czy też stołówce i 5.5- 6.5 k mam zależy ile weekendów przepracuje:) co prawda było lepiej:) szefu wywali kilka lebrów i wszystko bd znów git!!

Tomus
@Krysiek

Na produkcji najlepiej płaca ? Na jakiej hali są najlepsze premie?

Robert
@Ktoś

Podobno mają być płatne autobusy. Trasy podzielone będą na strefy, w zależności do której strefy będzie się należeć to trzeba będzie zapłacić. Tu akurat uważam że to dobra decyzja. Każdy kto zapłac te 100 zł czy tam mniej(bo niewiem ile będzie kosztować bilet) -nawet tego nie odczuje. A formą.miesiecznie znowu trochę kosztów mniej.

Xxx
@Tomus

Kochany, może i na produkcji są fajne premie, szczególnie na hali nr 2 ale jej wysokość niestety zależy od tego jak bardzo kolegujesz się z brygadzistą, jak często chodzisz z nim na papieroska i ogólnie czy się podlizujesz. Wielu jest takich i oni mają te najwyższe premie a dla reszty ochłapy. Na pewno są wyjątki i uczciwi brygadziści ale trzeba mieć szczęście żeby do takiego trafić

Maj23
@Xxx

Nie zgodzę się z tym , że trzeba mieć układu z brygadzista u nas na hali się po prostu (usunięte przez administratora) i to nie od dziś wiadomo z nas gonią i później premie każdy ma wyższą. Prawda jest taka jak robisz tak zarabiasz. (usunięte przez administratora) robisz (usunięte przez administratora) zarabiasz krótka piłka. Nie trzeba nikomu w (usunięte przez administratora) wchodzić , żeby zarobić u nas ci co dużo robią i umieją wiecej zarabiają

Mimi
@Iza

Kobieto zrozum że w okolicy by nie było tyle rąk do pracy a dojechać 20 km w jedną stronę do roboty za te pieniążki to nieopłacalne ,już nie mówiąc o pracownikach z Jastrzębia czy rybnika

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2096.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1404, z czego 209 to opinie pozytywne, 331 to opinie negatywne, a 864 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.