opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9792 ocen
Opinie(19315)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19315)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 37
    • 38
    • 39
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Robochlopek

    01.07.2025 12:19

    Inne

    Wiecie co mi się marzy? Że Eko wyda jakieś oświadczenie. Nie durne listy prezesa, tylko kompletne i konkretne oświadczenie, co zamierzają zrobić w obecnej sytuacji, na co pracownicy mają się przygotować i jakie jeszcze cięcia są w planach. Prosto, żeby dzikusy takie jak ja zrozumiały, i na temat. A nie mydlenie oczu i dziwne listy prezesa, w których połowa zdań to pytania retoryczne nie mające żadnego znaczenia. Kawa na ławę powiedzieć co i jak. Bo ilość plotek które ostatnio się rodzą przekracza wszystkie normy
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.07.2025 10:45

    Inne

    Współczuję wam, że musicie robić w takich kołchozach na 3 zmiany i jeszcze się martwić czy czasem (usunięte przez administratora) nie zamkną
    ReviewUserIcon
    Eje

    01.07.2025 09:56

    Pracownik

    Proszę o więcej Team liderów! Dlaczego brygadzista ma co kolwiek robić. Mamy tyle kasy w eko że spokojnie jeszcze team liderzy powinni mieć koszulki inne i swoich zastępców
    ReviewUserIcon
    Poirytowany

    30.06.2025 18:19

    Inne

    Ludzie wylewanie tutaj żali nic nam nie pomoże dopóki Pan Mateusz nie poświęci więcej czasu i nie przyjrzy się dokładnie sztucznie stworzonej kadrze kierowniczej po co tylu czerwonych... dla ogarnięcia garstki np.siedmiu ludzi ,gdzie i tak na hali już jest trzech Innych kierowników ten od tego tamten od tamtego a siam ten od siamtego a i tak siedzą w swoich akwariach klimatyzowanych A my siódme poty wylewamy i nawet jednej przerwy nie mamy dodatkowej Kierownik zmianowy sama nazwa mówi że powinien chodzić na zmianę a ciągle jest widywany tylko na pierwszej zmianie robią co chcą a panu Mateuszowi mówią to co chce usłyszeć W biurach też kierowniczka od tego pani ładna od tamtego kawka herbatka papierosek i pogaduszki przy drzwiach oczywiście pomieszczenia klimatyzowane. Jeszcze raz apeluję proszę dokładniej przyjrzeć się w kadrach ile sztucznie stworzonych stanowisk kierowniczych posiada firma eko ile tutaj można zaoszczędzić!
    ReviewUserIcon
    Obserwujemy

    01.07.2025 00:03

    Pracownik

    Oszczędności należy szukać u handlowców terenowych na Czechy co zarabiają fra 100 tys i Niemcy faktura 250 tys za siedzenie w domu albo na wakacjach - gagatki wasz czas się skończył skończyło się dojenie - ja się pytam czy to normalne ?
    ReviewUserIcon
    Notes

    01.07.2025 08:00

    Pracownik

    Brawo ...tak ..powyłączać im klimę na dwa trzy dni i zaraz zaroi się na czerwono na halach może wtedy wrócą przerwy i jakie oszczędności
    ReviewUserIcon
    Qq

    30.06.2025 23:32

    Pracownik

    Czy to prawda, że jeszcze 3 tysiące osób mają zwolnić???
    ReviewUserIcon
    Feliks

    01.07.2025 07:53

    Były pracownik

    Pewnie z 8 tysięcy do zwolnienia
    ReviewUserIcon
    Dolar

    30.06.2025 23:28

    Pracownik

    Czy nikt nie wpadnie i nie porówna okresów jak to wyglądało z perspektywy kursu walut? Przecież to takie proste. Dolar był drogi.. złotówka tania to kasy było w brud. Dolar tanieje, złotówka mocna to ekspert się przestaję opłacać i okna są jak by tak to ująć - mniej konkurencyjne. Jej dalej dolar będzie się osłabiał to Eko niea szans przetrwać. Tyle i aż tyle.
    ReviewUserIcon
    Rafal

    01.07.2025 06:59

    Pracownik

    Ale ty jesteś głupi, głównie sprzedamy na europejskie rynki z walutą euro, która jest ciągle w podobnym kursie. Eko okna bankrutują bo żyja tylko na kredytach i stosują kreatywna księgowość
    ReviewUserIcon
    Pani z pracy

    30.06.2025 20:01

    Kandydat

    Czy to prawda, że planowane są zwolnienia na kilka tysięcy pracowników? Mianowicie Kedzierzyn do likwidacji i Wodzisław? Czy to tylko plotki życzliwych?
    ReviewUserIcon
    Wózkowi

    30.06.2025 19:26

    Pracownik

    Czy w związku z zaistniałą sytuacją operatorzy wózków widłowych przypisanych do przygotowania produkcji będą nadal we dwóch siedzieć 8h i oglądać seriale na netfliksie? Na produkcji sezon urlopowy, brak ludzi ma przygotowce a na z2 dwaj panowie opalanko za firmowe pieniążki
    ReviewUserIcon
    Terefere

    30.06.2025 19:19

    Były pracownik

    Jestem jedną z osób, która firma tak ładnie wystawila do wiatru. Na ekoludkach nie można nic napisac, tutaj tez roznie bywa. Na szybko utworzylem grupe na fb. Moze tam cos ustalimy, moze trzeba to jakos naglosnic (bo o Wodzislawiu to narazie wszędzie cisza), może trzeba zrobic jakies protesty i troche szumu. Moze razem cos wymyślimy. Zapraszam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.06.2025 19:17

    Były pracownik

    Zostałem zwolniony bez żadnego uprzedzenia tak po prostu z dnia na dzień i mam pytanie tak ciężko k*rwa podejść jakiś czas wcześniej i poinformować że "nie przedłużymy ci umowy zacznij się rozglądać za czymś innym" oczywiście wszystko przekazane przez brygadziste bo wielki pan S chyba bał się podejść i sam poinformować. Do tego cyrku juz nie wrócę robisz nie opierdalasz się i takie coś .... Szanownemu kierownikowi hali nr5 życzę szybkiego spadniecia z tego krzesełka za to jak potraktował wielu ludzi i więcej odwagi bo zachował się jak zwykła pqzda
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    30.06.2025 12:31

    Inne

    Jak to jest możliwe, że kasa na szefów i dodatkowe nie potrzebne stanowiska się znajdzie a na premie już nie dlaczego w tych wyborach startowali większości kierownicy, którzy mieli już swoje 5 minut i się nic nie zmieniło z czego w filmie kłosek klarownie o tym mówi. Nie rozumiem jego rozumowania tu chcemy coś zmienić poprawić a i tak wygrywają kierownicy, którzy już obejmowali wysokie stanowiska. Jeśli chodzi o te firmę to jest jedną wielkie pazerstwo aby się nachapać niby na stanowiskach zarządu są inteligentni ludzie aczkolwiek decyzje które są podejmowane nie zawsze maja sens a większości tylko mieszają ludzią w głowach i nie zmieniają one nic na lepsze tylko na gorsze i po co te wybory tak samo były jak stanowiska zajęli kierownicy
    ReviewUserIcon
    Po co te wybory??

    30.06.2025 19:05

    Inne

    Kryzys w firmie,ludzi zwalniają, zaczyna się liczenie pieniędzy, premie po (usunięte przez administratora)a tu proszę wybrać trzeba szefa hali ,bo za mało mu zarobku na stanowisku dyrektorskim.To są oszczędności?Nigdy nie zrozumiem polityki tej firmy, dziadostwo do potęgi enter.
    ReviewUserIcon
    Svietlana

    30.06.2025 13:30

    Inne

    Nie orientuje się ktos czy jak skaczy się praca przez agenciu to przysługuje 40 zloty v dien dla obywateli Ukrainy
    ReviewUserIcon
    Wujek Wilk i Zając

    30.06.2025 17:46

    Były pracownik

    Z tego co wiem, przysługuje wam prawo do regularnego mycia się, dbania o higienę, nie śmierdzenie w miejscu publicznym. Przysługuje wam prawo do walczenia o własny pseudo kraj, a nie tchórzostwa i uciekania. Przysługuje wam prawo do przeproszenia Polaków za Wołyń. To są wasze prawa.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    28.06.2025 18:33

    Pracownik

    Pan Kłosek chciałby pewnie żebyśmy to my „robole” wymyślali co ma się zmienić w firmie, bo oczywiście nie ma od tego ludzi. Więc oto moja propozycja. Zatrudniając się grubo ponad 5 lat temu na hali wystarczyło że był dyrektor, kierownik zmiany i brygadzista. W tym momencie np na 7 hali jest dyrektor, kierownik hali, kierownik do spraw rozkroju szkła, kierownik zmiany i brygadzista… i na co komu kierownik do spraw rozkroju szkła, który sam nie wie od czego jest? Dosłownie sam tego nie potrafi wytłumaczyć. Jak już łaskawie pojawi się na hali to drepta tylko, na niczym się nie zna i zamawia miotły. Dodatkowo ma być jeszcze „szef hali”. Panie Kłosek, wybacz Pan ale to się kupy nie trzyma. Zwalniacie dobrych pracowników i tworzycie niepotrzebne stanowiska, które zabierają kupe kasy. Nie mówię że „zwolnić tych darmozjadów na górze”. Ale taki pan Szymon mógłby spokojnie robić jako niebieski. Ten człowiek z moich informacji miał być zredukowany do niebieskiego z brygadzisty, a tymczasem został kierownikiem od niczego. Zastanówcie się, które stanowiska w firmie są zbędne i je usuńcie. Bo hale świetnie sobie radziły bez tych wszystkich „kierowników od kij wie czego”
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    30.06.2025 07:42

    Pracownik

    W treści listu było napisane że wymiana kadry menadżerskiej nie pomogła ? To może czas się przyznać do błędu w zarządzaniu i wyciągnąć konsekwencje- byli ludzie sprawdzenie na stanowiskach dyrektora produkcji brak , dyrektora logistyki brak , dyrektora handlowego brak , dyrektora marketingu brak huśtawka w zarządzie zdaje się nie mieć końca - czy to jest stabilność bezpiecznego formatu ? Kto jest za to odpowiedzialny
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.06.2025 17:27

    Inne

    Dokładnie, hali 7 przyjrzeć się bliżej ,ludzie którzy naprawdę pracują odchodzą ,bo mają dość tego co tam się dzieje ,zostają tylko ci o mocnych nerwach mimo , że robi się z nich (usunięte przez administratora) ,po to by pokazać, że stanowisko jest potrzebne ,ciągłe stwarzanie stycznych problemów ,które nieistnieją(trzeba je tworzyć ,żeby moja funkcja była potrzebna),brak kultury pracy,mobbing , poniżanie ,wyśmiewanie ,robienie problematycznych z ludzi którzy przychodzą tylko do pracy i nie chcą brać w tym udziału,pozbywanie się ludzi na polecenie, zastraszanie ,takie rzeczy tylko Eko Okna
    ReviewUserIcon
    Karma

    28.06.2025 13:38

    Pracownik

    Bardzo szkoda ze żaden z WIELKICH kierowników na zakładzie nr 5 w kornicach nie miał odwagi wyjść i powiedzieć ludzia w twarz że mają już nie przychodzić do pracy gdzie są wasze jaja ? Hmmm ? Zawsze panowie hop do przodu a w tym tygodniu co takiego się stało panie SZYMONIE?? Zabrakło odwagi ? Stresik zjadł ? Niesamowite jest to jak można nisko upaść... jak wiele jest człowiek zrobić dla czerwonej koszulki . A wystarczyło tylko wyjść zebrać ludzi i powiedzieć im jak wygląda sytuacja i dodać dziękuję wam za wasza pracę a nie jak ostatni tchórz UCIEKAĆ w piątek po 16 z biura i zrzucić całą odpowiedzialność na brygadzistow ale czego można się spodziewać po człowieku który 6 klas podstawówki kończył w 10 lat 😊 pamiętajcie KARMA SZYBKO WRACA. Na koniec dodam SZYMONKU CIAGNIJ SIE .
    ReviewUserIcon
    Kierowniczka

    29.06.2025 18:48

    Pracownik

    To nie jest żadne usprawiedliwienie. W zakresie obowiązków kierownika jest decydowanie kogo zaprosi do swojego zespołu,a także zwolnienia. Musi umieć , potrafić to zrealizować . To nie jest przyjemna cześć zakresu obowiązków ,ale powinna umiejętnie zostać wykonana.
    ReviewUserIcon
    Xx

    30.06.2025 17:13

    Pracownik

    A co się stało? Zamykają 5? Czy pozwalniali większość?
    ReviewUserIcon
    Andrzej Helena Wytrykowie

    30.06.2025 16:34

    Pracownik

    Bardzo dobrze Panie Mateuszu! Zwalniać tych wszystkich darmozjadów! Nikomu nie są oni po nic potrzebni… Oferta za trzy miesiące będzie nowa to i tak wrócą… Oni wracają! Popieram Pańskie zdanie na ten temat. 💪
    ReviewUserIcon
    Związki zawodowe

    30.06.2025 15:44

    Pracownik

    Hallo związki zawodowe gdzie jesteście, podobno wybraliście się właśnie dla takich sytuacji żeby wspomóc pracowników i co dupa cisza, Zarząd związku jest niezwalnialny a reszta niech płaci składki i się buja , nie macie na nic wpływu.
    ReviewUserIcon
    Eko ludek

    30.06.2025 15:11

    Pracownik

    Ludzie trzeba myśleć pozytywnie. Juz przynajmniej wiadomo czemu nazwa Eko, bo od przyszłego poniedziałku będzie około 400 samochodów mniej jechało do Sławiecic
    ReviewUserIcon
    Wakacyjny but angry

    30.06.2025 14:51

    Pracownik

    Czy tradycyjnie MK namieszał i uciekł na urlop czy też siedzi gdzieś zamknięty na własną prośbę??? Schemat wakacyjny...to już było i tak w kółko. Tylko dlaczego cierpią uczciwie pracujący ludzie?Mam pomysł na oszczędności...upierdolić pensję darmozjadom na wysokich stanowiskach. I mam pytanie: czy jak ktoś zostanie teraz wybrany w wyborach to dostan8e 15tys. Czy zostanie przy swojej kosmicznej baaardzo wysokiej stawce? ??ludzie!!! Tworzone są sztuczne stanowiska!!! Kiedyś była tylko JoŁ,która zapewne znowu spadnie na 4 łapy i jej kierownicy a teraz ...Dyrektor I zastępca hr i jakiś manager od niewiafomo czego. Tego nikt nie widzi co to za cyrk
    ReviewUserIcon
    Nietrafione inwestycje

    29.06.2025 15:06

    Inne

    Podobnie nie wiem po co było wykupowanie udziałów w upadającym rafako przez eko okna... kolejne jawne wyrzucanie pieniędzy w błoto bo jak to nazwać???
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    30.06.2025 03:55

    Pracownik

    Dywidende to twoja stara musi Ci wypłacać co roku z powodu, że ma tak pustego syna. Rfk zeszło z giełdy, a dalsza praca w tamtym miejscu mieści się w słowach "cóż szkodzi obiecać". 😂
    ReviewUserIcon
    DoniTusk

    30.06.2025 14:17

    Inne

    Kto mial sprzedac akcje rafako w maju ten sprzedal bylo to zagranie chwilowe rzadu zeby ci co maja tam wpompowana kase mogli sprzedac akcje coz szkodzi obiecac bardzo madre slowa
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2025 13:28

    Pracownik

    Nic dziwnego że firma ma takie problemy, nieroby dalej nie robią , najbardziej pracowici nie mają przedłużanych umów, pan Kłosek robi sobie wewnętrzne wybory gdzie oczywiste że ludzie wybierać będą tego mniej wymagającego no bo po co im ktoś kto będzie wymagał jak można bibmać dalej. Widząc to od wewnątrz poważnie nie dziwie się że pan traci miliony ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    27.06.2025 08:34

    Pracownik

    Do wszystkich tych co mają umowę na 3 miesiące lub na rok!!! Uciekajcie na L4 bo nikomu umowy nie przedłużą !!! Czym prędzej tym lepiej dla Was !!
    ReviewUserIcon
    Uspokój

    28.06.2025 12:24

    Inne

    (usunięte przez administratora) Ci zapuka nie nakręcaj ludzi którzy zostali albo zostają z dnia na dzień bez pracy przez czyjeś chore ambicje i rzadze....
    ReviewUserIcon
    Bum

    30.06.2025 11:38

    Pracownik

    Zależy. Zwolnienia lekarskie od psychiatry dla zasady mają "osoba może wychodzić". Raczej to dla zdrowia psychicznego 😄
    ReviewUserIcon
    Mabina_Srarcinek

    30.06.2025 11:04

    Były pracownik

    Ludziom umowy się koncza mimo że robotni z doświadczeniem i wyganiano do domu. A taki Gruby Łysy Mobbingowiec Brygadzista z magazynu PHB co pracuje 11 lat z czego 4 to na L4 przesiedział i robi. Trujgli erydy ma wysokie.
    ReviewUserIcon
    Marolek-MistrzF1

    30.06.2025 11:16

    Były pracownik

    Tego grubego czas już dobiega konca. Ten mlody co tera karty rozdaje ma podobno wszystko udokumentowane tylko czeka na odpowiedni moment. Wszystko jest nagrane co gada mobingowiec i podrukowane.
    ReviewUserIcon
    Piszcie

    30.06.2025 11:15

    Inne

    Piszcie nie milczcie bo nudno się tu robi , prawda jest taka że większość ma dość tej roboty nigdy spokoju nie ma brak zamówień gonią są zamówienia też gonią ja bym to wywalił prąd na kilka godzin aby to wszystko staneło
    ReviewUserIcon
    Wielki płacz

    29.06.2025 18:18

    Pracownik

    Wy tu płaczecie i żalicie się ..że nie przedłużyli umów !! Ale prawda jest taka że z tych nowych to i tak zostałoby może ,,,z 10% ! Każdy normalny wie że w eko oknach zostają tylko kumaci i silni psychicznie.. tak że , nic wielkiego się nie stało.
    ReviewUserIcon
    Janeq

    30.06.2025 10:01

    Pracownik

    No to po co przychodzili brygadzisci miesiąc wcześniej i pytali czy przedłużamy umowę? Lecą też osoby co pracują normalnie więc nie gadaj głupot.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2025 10:49

    Pracownik

    Taaak, bo Ty akurat znasz tych ludzi. Skąd pewność, że większość z nich nie jest bardziej ogarnięta i pracowita od ciebie?
    ReviewUserIcon
    Pracownicy piszcie

    29.06.2025 15:19

    Inne

    PRACOWNICY PISZCIE , NIE BÓJCIE SIĘ MÓWIĆ PRAWDY JAK JEST.... !!!
    ReviewUserIcon
    Nie warto

    29.06.2025 21:57

    Były pracownik

    Nie warto bo jak napiszesz prawdę to i tak to usuną lub wykasuja
    ReviewUserIcon
    Milka i Milek

    30.06.2025 10:35

    Pracownik

    O, i co z tego (usunięte przez administratora) Uwielbiamy przeszkadzać innym i tworzyć toksyczną ☠️ atmosferę. Z rozkoszą przejmiemy waszych klientów jak was wywalą na zbity pysk. Nie możemy się doczekać kiedy to się stanie. To nasze biuro, nasze zasady. Tu rządzimy my, a nie jakieś beznadziejne nudziary. U nas zawsze jest jazda i raj dla prawdziwych ogrów. Wy marudzicie jak stare pierdy, jesteście nudni, a my się tu doskonale bawimy. Twoja umowa na czas nieokreślony? No i kij ci w oko, kto by się tym przejmował? 😆Na pewno nie my,(usunięte przez administratora)u! 😎🔥
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    30.06.2025 08:23

    Inne

    Monotonnia w eko nie zabija Was mentalnie ??? Kasa to reasumuje ? Dzień w dzień to.samo robić bo stanowisku nie zmieniają wam jeden cały dzień kręci śrubki drugi przybija listwy i tak mija 8 godzin
    ReviewUserIcon
    H3

    30.06.2025 07:55

    Pracownik

    Dlaczego na nowe stanowisko szefa hali miały prawo zgłaszać się osoby już na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor?? Przecież na tych stanowiskach mają moc sprawczą, żeby wprowadzać zmiany a jakoś tego nie robią. Dlaczego pracownicy głosują na takich ludzi, którzy siedzą tylko na stołkach, nic porządnego nie wprowadzają i klepią kasę? Rozumiem że to stanowisko powstało aby nowe osoby wprowadziły coś nowego więc tym bardziej nie rozumiem tego toku myślenia.
    ReviewUserIcon
    Slabo

    28.06.2025 19:07

    Inne

    A może to wina marketingu i przedstawicieli handlowych którzy za słabo walczą o klienta i za słabo zamówienia zbierali ? Z całej Europy czemu nie wejdziecie do Wielkiej Brytanii czy Irlandi jakoś tam nikogo nie ma a rynek ogromny no ale tam faktycznie produkt musiały być pierwsza klasa i gatunek bez bubli...
    ReviewUserIcon
    Jaki marketing

    29.06.2025 18:50

    Inne

    Jaki marketing, tu cały zespół się rozleciał .
    ReviewUserIcon
    Tak

    30.06.2025 07:45

    Pracownik

    Pełna zgoda tylko niestety prawdziwego dyrektora handlowego brakuje - w dziale handlowym rozdają pieniądze za nic wzrostów brak , rozwoju brak , produktów brak , zaangażowanie zerowe tylko słyszy się jak szeptają na korytarzach ile zarabiają - tylko kasa , handlowcy terenowi zupełnie bez kontroli ktoś tam kiedyś wyjedzie i wróci powie że za drogo ale jak wystawi fakturę 100 tys czy 250 to wtedy jest szczęśliwy tyko firma nic ztego
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2025 07:44

    Pracownik

    Eko-Okna jeszcze kilka lat temu uchodziły za pracodawcę z potencjałem – firmę, która dynamicznie się rozwija, inwestuje w ludzi i może dawać stabilność. Dziś to tylko puste hasła, przykryte górą propagandy, tanimi billboardami i opowieściami o wartościach rodzinnych i wierze, które boleśnie kontrastują z rzeczywistością panującą na halach i w biurach. Sytuacja w firmie to jeden wielki kryzys zaufania. Setki osób z dnia na dzień dowiadują się, że nie mają przedłużonej umowy – mimo wcześniejszych zapewnień kierowników i przełożonych. Często informacja o zwolnieniu pada dosłownie dzień przed końcem kontraktu. Niektórzy dostają umowę przedłużoną na miesiąc “z litości”, żeby nie skończyli od razu na bruku – jakby to miało cokolwiek zmienić. Inni zostają oszukani wprost – do ostatniego dnia słyszą, że zostają, a potem… cisza. W tym samym czasie osoby zasiedziałe, z umowami na stałe, które niczego już nie wnoszą, zostają nietykalne. Nowi – ambitni, z wynikami, z pomysłami – wylatują, bo tak jest taniej. Dział handlowy to osobny dramat. Toksyczna atmosfera, brak stabilizacji, niejasne reguły gry. Mimo wypracowanych wyników handlowcy nie dostają prowizji lub są ich pozbawiani wedle uznania “góry”. Nikt nie wie, czy jego umowa zostanie przedłużona. Ludzie pracują w strachu, jakby firma miała z tego satysfakcję. Kadrowo – paranoja. Rozrost stanowisk kierowniczych do granic absurdu: dyrektorzy, szefowie hal, kierownicy od rozkroju szkła, od niczego, od wszystkiego – i nikt nie wie, za co kto odpowiada. Niepotrzebne etaty generują tylko koszty i frustrację, a osoby decyzyjne często nie mają nawet kompetencji, by zarządzać ludźmi czy procesami. Najbardziej jednak boli to, w jaki sposób firma rozstaje się z pracownikami. Bez słowa. Bez “dziękuję”. Bez wyjaśnienia. Zostawiają ludzi z kredytami, rodzinami, planami – i udają, że nic się nie stało. Kierownicy chowają się po biurach, uciekają tylnymi drzwiami, a odpowiedzialność zrzucają na brygadzistów. Zamiast odwagi – tchórzostwo. Zamiast człowieczeństwa – brutalna kalkulacja. A wszystko to dzieje się pod sztandarem wartości chrześcijańskich, które firma z dumą eksponuje na zewnątrz. Tyle że prawdziwa wiara nie polega na cytowaniu Biblii na banerach, tylko na tym, jak traktuje się ludzi w trudnych chwilach. A tu zawiodło wszystko: i zarządzanie, i uczciwość, i podstawowa przyzwoitość. Wizerunek można budować latami, ale wystarczy kilka miesięcy takiej polityki, by został zrujnowany. Dziś trudno uwierzyć, że Eko-Okna kiedykolwiek były miejscem, do którego ludzie chcieli wracać. Teraz większość myśli tylko o tym, jak stamtąd uciec – i nigdy nie spojrzeć za siebie.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.06.2025 07:42

    Pracownik

    Ja bym pozwalniali większą część pracowników zza wschodniej granicy. Uważają że im się poprostu wszystko należy. Są leniami i pracować się nie chce. Oczywiście że są wyjątki. Dlaczego ja mam uczyć się ich języka, bo powie że nie rozumie, i jest po rozmowie. Pokażcie mi jeden kraj gdzie jeżdżą Polacy za pracą, gdzie oni muszą się nauczyć języka polskiego, żeby się z Polakami dogadać? Jeden. A teraz się okazuje że Polacy zwolnieni, mimo że pracowali sumiennie a oni zostają mimo że praca to nie jest ich mocna stroną.
    ReviewUserIcon
    POPIS

    29.06.2025 06:44

    Były pracownik

    Tak wygląda efekt waszych wyborów. Tego chcieliście – to macie. POPiS przez lata wyprzedawał za grosze wszystko, co polskie, co miało wartość i mogło być fundamentem niezależnej gospodarki: * Pollena sprzedana Henklowi – dziś dogorywa, * ZEW przejęty przez Carbon, * Cukierki raciborskie oddane Mieszkowi, * Cukrownie zlikwidowane i przekazane niemieckiemu kapitałowi, * Polmos – sprzedany i zrównany z ziemią, * Makro w Rybniku – zamykane, * RAFACO – rozłożone na łopatki przez nieudolne zarządzanie, szkodliwe rządy i fanaberie unijnych urzędników pod przykrywką „Zielonego Ładu”. Zamknięto kopalnie, huty szkła i stali, zniszczono przemysł ciężki, a produkcję przeniesiono za granicę. Polska miała być „zieloną wyspą”? Macie ją. Zielona – bez przemysłu. Zielona – bez pracy. Zielona – bez przyszłości. I żeby było „lepiej” – zostanie wam jeszcze utrzymywanie tysięcy imigrantów, których nam teraz „solidarnie” podsuwają Niemcy i unijne elity, bo przecież ktoś musi wypełnić pustkę po zniszczonej gospodarce. Rachunek zapłacicie wy – zwykli ludzie. Tak właśnie wybraliście. POPiS – dwa skrzydła tej samej chorej polityki. Teraz zbieracie owoce. A będzie tylko gorzej, jeśli nikt się nie obudzi.
    ReviewUserIcon
    Gebels😃

    29.06.2025 18:27

    Inne

    Nie ma pracy nie ma pieniazkow nie ma jedzonka i nie ma domku, ale szparagi rosna i sa u twojego kochanego sasiada 😃
    ReviewUserIcon
    xD

    30.06.2025 06:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) zrobiły tu sobie zieloną kolonie (usunięte przez administratora) po likwidacji firm slazacy potulnie wyjada za granice zarabiac, kierunek Zachod 😂 kolo sie zamknelo, kiedys tez jezdzili a dzis te (usunięte przez administratora)co najwyzej sa 100kg brygadzistami bez matury 😂 i tak sie to kreci...
    ReviewUserIcon
    ZAORAĆ

    27.06.2025 11:57

    Inne

    Racibórz można zabrać brak pracy eko okna nie przyjmują , Rafako padło , Henkel zamykają brak pracy i perspektyw tylko same sklepy... dramat ludzie muszą pracować po biedronkach innych meblowych sklepach bo pracy brak porażka a ma być jeszcze gorzej...
    ReviewUserIcon
    Lex

    29.06.2025 19:33

    Były pracownik

    Wtedy w Raciborzu bylo by 50 innych większych mniejszych zakładów pracy a tak co masz ? Tylko eko
    ReviewUserIcon
    Bazowany

    30.06.2025 06:06

    Pracownik

    To sie wyprowadźcie... Proste... I tak tutaj nic nie macie, czynsz, biedronka, zatankować, odłożyć marne 1,5 tysia i wio kolejny miesiąc tak samo do (usunięte przez administratora) smler ci
    ReviewUserIcon
    Nie wrócą

    29.06.2025 14:47

    Inne

    CI KTÓRYM TERAZ NIE PRZEDLUŻYLI UMOW JAK BEDZIE ZNOWU POTRZEBA NOWYCH PRACOWNIKÓW NIE WRÓCĄ JUZ BO BĘDĄ PAMIĘTAĆ JAK ZOSTALI POTRAKTOWANI...
    ReviewUserIcon
    Wkr ony

    29.06.2025 22:43

    Były pracownik

    Masz racje ja aplikowalem w kwietniu w wodziu to taka smieszna blondyneczka mi powiedzoiala na moje cv ze bylych nie przyjmuja a pracowalem w 2019 kornice i dodala do tego zebym te cv zostawil i dal temu czas no to sie z kultura pozegnalem ps fj tej firmie
    ReviewUserIcon
    zainteresowany pracą

    29.06.2025 13:59

    Kandydat

    Opowiem wam historię-wierzcie lub nie wierzcie, sam bym w to nie uwierzył. Pracowałem dwa lata w Eko-Oknach. Tydzień po przyjęciu do pracy w roku 2022 miałem nocną zmianę. Jeszcze nie do końca ogarniałem, zajmowałem się wkręcaniem zawiasów na hali numer 2. Jest godzina 3 w nocy, hala numer dwa, linia numer 6. Przychodzi do mnie człowiek, którego nigdy wcześnie, ani nigdy później nie widziałem na oczy i mówi-brygadzista powiedział, że masz iść do kaplicy. Trzecia w nocy, fabryka okien. Myślałem, że się przesłyszałem. Jak do kaplicy, do jakiej kaplicy, czy ten człowiek jest trzeźwy? O trzeciej w nocy do kaplicy w fabryce? Jednak to była prawda. Poszedłem z tym facetem, był pod halę podstawiony dla mnie samochód i pojechaliśmy...sam nie mam pojęcia gdzie. Gdzieś mnie wywieźli do kościoła w lesie, zostawili tam w pustym kościele i powiedzieli, że za godzinę po mnie przyjadą. No i przyjechali i za godzinę wróciłem do wkręcania zawiasów. Nigdy potem nie widziałem tego człowieka, nigdy potem nie byłem w tym kościele, nawet nie wiem gdzie to było, a gdy teraz o tym myślę to sam się zastanawiam czy to było naprawdę czy to były jakieś nocne zwidy-ale to było naprawdę.
    ReviewUserIcon
    Smart

    29.06.2025 21:16

    Były pracownik

    Jeżeli jechałeś smartem to możliwe że ja cię wiozłem, jak co wtorek na z2 . Ale to były fajne czasy. Później przyszedł chwilowy kryzys i zlikwidowali nocne czuwanie. Bóg zapłać.
    ReviewUserIcon
    Nicknolte

    29.06.2025 21:11

    Pracownik

    Niektórzy mają talent do budowania ale nie muszą mieć do zarządzania. W sytuacji, w której mamy spadki w całej Europie najlepiej będą sobie radzić ci, którzy są dobrze zarządzani.
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    29.06.2025 10:39

    Pracownik

    Do czego to doszło że w własnym kraju Polaków zwalniają a Ukraince są nietykalni !?? Zwolnienia powinny się zacząć od nich !! Państwo ich karmi , płaci i traci dzień w dzień miliardy zł a oni ? Się śmieją z Nas !!! W jakim kraju My żyjemy ?
    ReviewUserIcon
    Taki kraj

    29.06.2025 14:51

    Inne

    W takim Kraju żyjemy wszystko mają za darmo leczenie itd zamiast walczyć za swój kraj to tutaj się nazjezdzali... slabo co niektórzy historie znają jak mordowali Polaków... banderowcy... to już śmiech ze polakow zwalniają a ukraincy nietykalni... grubo kogoś nieźle (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    29.06.2025 20:26

    Pracownik

    Widzisz, jakie mamy traumy narodowe? To i tak dotyczy rodzin z naszych terenów i Polski północno zachodniej. To teraz wejdź w skórę Izraelczyka, którego chce zabić cały świat. Niemca, gdzie potrzebowano pokolenia aby wybić wojenne nastroje. Japończyka, na którego zrzucono bombę atomową i teraz co roku musi powstawać film o Godzilli aby ograniczyć te traumy 😂
    ReviewUserIcon
    Wnz

    28.06.2025 13:55

    Pracownik

    Firma zapowiadała się bardzo dobrze jednak z czasem ludzie i szkoda ze tak późno zrozumieli ze to zasłona dymna przed tym co się wydarzy a mianowicie mnóstwo zwolnień i nie przedłużonych umów i jak by tego było mało na koniec cięcia premi itp wykorzystanie ludzi bezlitośnie do ostatniego dnia oznajmiając im ze jutro już nie ma dla nich pracy gdzie wcześniej zapewniano przedłużenie umów setki ludzi z nadzieja mogło spac spokojnie lecz to było tylko kłamstwo do osiągnięcia swoich celów . Nie wiem jak ludzie odpowiedzialni za to mogą spojrzeć rano w lustro świadomie robiac coś takiego ,bardzo szkoda tych wszystkich ludzi z rodzinami planami itp jak dla mnie powinni dostać wypłatę z nawiązką mimo sytuacji firmy bo jednak wizerunek można stracić tylko raz .
    ReviewUserIcon
    Handel Kornice

    29.06.2025 12:26

    Pracownik

    U nas nowi co pracują do 30 czerwca dostaną umowę na miesiąc żeby nie skończyli na ulicy, ale i tak nie wszyscy. Ci najnowsi co pracują do 31 lipca lub do 31 sierpnia nie będą mieli przedłużenia umowy i muszą już teraz szukać sobie pracy. Jestem jedną z nich. Myślałam ze zostane tu na dłużej no ale myliłam się.
    ReviewUserIcon
    Wnz

    29.06.2025 20:16

    Pracownik

    Handel kornice a u nas nie dostają wgl przedłużenia nawet na miesiąc na kk sam mam umowę do jutra nawet nie dali czasu na szukanie pracy pracuje rok w tym zero l4 itp ogólnie nie chce używać wulgaryzmów bo mimo sytuacji zachowam klasę której ludzie w owej firmie nie posiadają świadcząc po ich czynach juz nie wspomne o zapewnieniach przedłużenia już miesiąc temu właśnie gdzie kierownicy wrecz mówili z premedytacja w oczy tak masz ta umowę kadry zatwierdziły itp .
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.06.2025 20:14

    Pracownik

    Czy nie można ludziom powiedzieć wprost jak wygląda sprawa,jeżeli ktoś pracuje rok + okres próbny a teraz co tak zwolnić i już ,może tych emerytów górników najpierw zwolnić, A ludzizostawić choć na pół etatu, i jak długo ma trwać ten kryzys,na prawdę nie można ludziom powiedzieć prawdy a nie traktować jak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.06.2025 21:36

    Pracownik

    Panie Mateuszu, Jako długoletni pracownik (jeszcze zatrudniony, bo jutra nie jestem pewien) sugeruję usunąć wszystkie banery, bilbordy i hasła pro rodzinne i te, związane z Wiarą Katolicką. Szczerze ufam, że decyzje które obecnie są podejmowane, były trudne ale potrzebne, jednak w tym wysiłku który Pan wkłada w uratowanie firmy, niestety, ale zabrakło człowieczeństwa.
    ReviewUserIcon
    Pan z produkcji

    29.06.2025 14:32

    Inne

    Kłosek chyba nie ma większego hipokryty od ciebie, Bóg zapłać za wszystko co zrobiłeś z ludźmi
    ReviewUserIcon
    pazi45

    29.06.2025 18:42

    Pracownik

    Nie można służyć jednocześnie Bogu i Mamonie, pan Mateusz wyciera sobie tylko buzie Panem Bogiem ale przynajmniej w takich trudnych chwilach możecie zobaczyć komu z pod habitu wystają kopyta. Dla wszystkich wyrzuconych z dnia na dzień, wyrazu współczucia i mam nadzieje, że znajdziecie szybko prace.
    ReviewUserIcon
    Alert

    28.06.2025 16:52

    Pracownik

    No nic teraz jako handlowiec gdzie pracowałem po 9-10h dziennie plus jeszcze weekendy i tel po pracy trzeba bedzie zejść na 8h za taką kasę nie będę sie zaczynał szkoda zdrowia oczywiście może niektorzy nie widzą ale dzial handlowy nie ma nadgodzin płatnych
    ReviewUserIcon
    Alert

    28.06.2025 19:29

    Pracownik

    Praca na stanowisku handlowca często wiąże się z dużą ilością godzin pracy, czasem nawet po 9–10 godzin dziennie, a także obowiązkami w weekendy i po godzinach. Taki tryb pracy może być trudny do pogodzenia z życiem prywatnym i wpływać na decyzję o odejściu z firmy. Z dostępnych informacji wynika, że w dziale handlowym nie zawsze stosuje się standardowe rozliczenia nadgodzin. Czy w firmie faktycznie płaci się za nadgodziny? Tak miałem napisać
    ReviewUserIcon
    Mmm

    29.06.2025 16:07

    Pracownik

    W dziale handlowym nie płacą za.nadgodziny,

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.