opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 162
    • 163
    • 164
    • 165
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bugi ługi

    20.01.2015 14:43

    Inne

    Pewnie przyjma Was w kwietniu bo zaczyna sie wtedy sezon. A co do pracy za 1250 to kto Wam takich glupot nagadał ?:D Tam tyle nikt nie zaraba(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gusia28

    20.01.2015 14:26

    Inne

    no cóż, młodzi siłą...powodzenia
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    20.01.2015 12:03

    Inne

    ja 24 ;p i tylko dostałem odp. prosze o cierpliwość będziemy się kontaktować
    ReviewUserIcon
    mycha

    19.01.2015 12:38

    Inne

    ja mam 27 i też cisza :/
    ReviewUserIcon
    @

    20.01.2015 12:49

    Inne

    mycha 27 lubię to! a pozatym cierpliwości ,byłem na waszym miejscu i też od stycznia przebierałem nogami a telefon zadzwonił w 2połowie marca(początek sezonu)ps. radzę nie dzwonić co 2tydzień do kadr bo panie i bez tego mają mnóstwo pracy i można je nieumyślnie zdenerwować. Także mycha widzimy się na nowej hali w marcu/kwietniu
    ReviewUserIcon
    gusia28

    19.01.2015 11:11

    Inne

    z tym wiekiem to chyba prawda, ja złozyłam podanie , na produkcje dwa tygodnie temu - a mam 50 lat - i ...nic
    ReviewUserIcon
    ja

    16.01.2015 22:28

    Inne

    Czy to prawda że w ekooknach przyjmuja do 30 roku życia? Takie pogloski slyszalam.
    ReviewUserIcon
    mycha

    14.01.2015 15:00

    Inne

    To nic tylko czekać i trzymać kciuki :-) .. jak busika nie bedzie to zawsze mozna sie dogadac i pełnym autem jeździć :-)
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    14.01.2015 13:41

    Inne

    u mnie tez cisza dalem cv w urzedzie pracy pani przedstawiciel gdy nas wzywala i odbrebnie maila jeszcze wyslalem odpisali mi ze cierpliwosci beda sie kontakowac oby nam sie udalo zycze tego sobie jak i tym co czekaja razem zemna !
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    14.01.2015 13:39

    Inne

    pytałem w urzedzie pracy wczoraj jak jest z tymi oknami powiedzieli ze jest tyle stawnowisk ze dopiero z wodzislawia slaskiego beda brali lutymarzec i jeszcze jedna zla wiadomosc jesli bedzie malo osob to busika niebd im sie oplacalo zalatwiac ;/ .... mam nadzieje ze tak nie bedzie
    ReviewUserIcon
    mycha

    14.01.2015 12:39

    Inne

    są jeszcze przyjęcia ?? tydzień już jest jak wysłałam cv i cisza :(
    ReviewUserIcon
    lolek

    10.01.2015 11:32

    Inne

    proponuje wejść na (usunięte przez administratora) wpisać eko okna i tam są filmy ukazujące proces technologiczny produkcji drzwi i okien inaczej nie ma sensu opisywać jak to wygląda szczególnie jak ktoś nie miał styczności z tego typu pracą.
    ReviewUserIcon
    Ram

    10.01.2015 02:26

    Inne

    A wie może ktoś jak wyglada tam praca kobiet, a mianowicie co robią?
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    09.01.2015 10:15

    Inne

    Czy ktoś wie,czy może teraz kobiety przyjmują na produkcję??
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.01.2015 13:57

    Inne

    Tak,przy mnie dwie były na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    rom

    08.01.2015 21:34

    Inne

    czy wiadomo już które nitki z poszczególnych zmian przejdą na nową hale? (jest wiele nie potwierdzonych plotek)
    ReviewUserIcon
    riki tiki

    08.01.2015 12:47

    Inne

    malo roboty bo zima.
    ReviewUserIcon
    pracownik00

    08.01.2015 11:19

    Inne

    wiadomo coś na temat przyjęć do nowej hali ??
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    06.01.2015 18:46

    Inne

    czyby KNS?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.01.2015 14:44

    Inne

    Nie,Termoprofil.Wracając do tematu przyjęć to przyjmują.Roboty jest mniej teraz bo zima,tak więc na normalną premie jak w sezonie raczej bym nie liczył za bardzo. Na początku trzeba mieć własny dojazd co jest minusem bo to są koszta,nie małe. Po sprawdzeniu pracowników firma ma zoorganizowć dojazd z Wodzia. Stawka na starcie zależy od doświadczenia i umijętności pracy przy oknach. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    06.01.2015 16:40

    Inne

    podobno gdy druga produkcja bedzie otwarta po 2tygodniach samodzielnego dojazdu ma zostac zalatwiony busik wlasnie z wodzislawia slaskiego do pracy tak mowili w urzedzie pracy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.01.2015 18:08

    Inne

    Dzięki,skoro tak się deklaruje firma to cieszy mnie to.Dwa tygodnie na próbę a potem dla tych co się sprawdza będzie bus.Ciekawe czy firma oferuje lepszą stawkę dla kogoś kto ma doświadczenie przy produkcji okien..
    ReviewUserIcon
    xxx

    13.02.2015 11:16

    Inne

    Osoby zainteresowane dojazdem z Wodzisławia,Rybnika i Głubczyc z tego co wiem mają się zgłaszać do kadr.
    ReviewUserIcon
    pracownik pro

    06.01.2015 16:35

    Inne

    w Wodzislawiu slaskim w urzedzie pracy byl przedstawiciel tej firmy ktory zbieral cv od pewnej grupy ludzi wiadomo co bedzie dalej mial ktos juz telefon?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.01.2015 15:43

    Inne

    Dzisiaj wysłałem cv i dzisiaj dostałem telefon od firmy w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej. Ciekawe czy firma zapewni dojazd pracowniczy z Wodzisławia i okolic? Dojeżdża ktoś ,wie coś konkretnego na ten temat?
    ReviewUserIcon
    pawel

    13.01.2015 20:30

    Inne

    tez bede dojezdzal a dokladnie z wodzislawia slaskiego, prosilbym o kontakt. pozdrawiam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.01.2015 23:38

    Inne

    No to już by było nas dwóch na dojazd z Wodzisławia.Ponoć nowo przyjęci bedą na jednej zmianie. (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    szukająca_stażu

    05.01.2015 15:14

    Inne

    Chciałabym sie zapytać czy w Eko okach jest możliwy staż pracy ?
    ReviewUserIcon
    ogl

    03.01.2015 21:47

    Inne

    wynagrodzenie jest głównie zależne od posiadanych umiejętności, niestety niewiele osób ogarnia obsługę maszyn CNC. Praca polega głównie na utrzymaniu parku maszyn w gotowości, w rzeczywistości większość urządzeń pracuje 24h/ dobę więc i czasu na jakakolwiek konserwację praktycznie nie ma. Większe naprawy przeprowadzane są w weekendy gdy zakład stoi, więc mechanicy nie narzekają na nadmiar wolnego. Podstawowa obsada mechaników się nie zmienia, widocznie zarabiają dobrze i nie szukają zajęcia gdzie indziej. wszelkie posty związane z wynagrodzeniem są na tym forum usuwane więc nawet jeśli ktoś Ci napisze ile zarabia to taki post szybko zniknnie (podobnie jak inne negatywne posty
    ReviewUserIcon
    bosss

    26.12.2014 20:40

    Inne

    Emil, Ty szukasz roboty czy roboty baaaardzo dobrze płatnej? bo jeśli każdej to ile płacą to chyba tak sobie ważne, bo ja to bym szukając roboty na już zwracał raczej uwagę na to czy płacą w ogóle i czy terminowo nie? Z tego co czytam tu to w Eko Okna jest też premia. Może sam będę myślał o aplikacji tam.
    ReviewUserIcon
    Pracujacy

    03.12.2014 13:44

    Inne

    Zatrudniają do nowego zakłdu nr 2 , proponują pracę na stanowsku przy produkcji(usunięte przez administratora), zgodziłem się bo w dotychczasowym jak miałem 200 godzin to tak zarabiałem
    ReviewUserIcon
    emil

    12.12.2014 14:44

    Inne

    To jak z tym wynagrodzeniem? jest 2500 czy nie ma? szukam roboty i chciałem zoriętować się jak jest w eko okna. mam doświadczenie więc myślę, że szanse są tymbardziej, że po nowym roku chyba bedą kogoś potrzebowali.... Na jaką umowe zatrudniani są nowi pracownicy? Są jakieś premie dla pracowników? Dajcie znać.
    ReviewUserIcon
    agvx

    01.12.2014 22:58

    Inne

    lepiej powiedzcie kiedy wkońcu będą te przyjęcia, bo piszą, że od zaraz ...
    ReviewUserIcon
    kazik

    01.12.2014 22:31

    Inne

    a kto ustawia okna na tirach? wózkowy?
    ReviewUserIcon
    Ważniak

    01.12.2014 17:34

    Inne

    a praca na wózkach widłowych?
    ReviewUserIcon
    maciek z kranu

    01.12.2014 17:00

    Inne

    Pakowacz zdejmuje okna z linii produkcyjnej często pakuje w folię strech a następnie układa okna na stojakach transportowych, Okna mają różne gabaryty więc i ciężar jest różny. Do spakowania na zmianie jest średnio 150 okien. Jednocześnie pakuje się z reguły kilka zamówień więc trzeba uważać by nie pomieszać klientów. Na jednej linii produkcyjnej jest dwóch pakowaczy. Praca raczej z tych cięższych ale kasa też inna niż na linii.
    ReviewUserIcon
    Yupik

    01.12.2014 16:53

    Inne

    Hejka Ajak praca na magazynie ciężka jaka kasa ?
    ReviewUserIcon
    miruś

    01.12.2014 15:01

    Inne

    opiszcie mi pracę pakowacza, czy pracownik pakuje okno czy może ustawia do maszyny i to ona pakuje?
    ReviewUserIcon
    Rafcio

    30.11.2014 13:03

    Inne

    ciężko jest na pakowaczu? Lepiej iść na montera czy pakowacza?
    ReviewUserIcon
    maciek z kranu

    28.11.2014 09:54

    Inne

    bilet miesięczny kosztuje ok. 65zł/miesiąc
    ReviewUserIcon
    Typs

    28.11.2014 08:43

    Inne

    Transport pracowników jest naprawdę niezłym rozwiązaniem - zawsze można liczyć na dojazd do pracy. Mam tylko nadzieję, że przez ten autobus wypłaty pracowników nie poleciały nie wiadomo jak w dół. To byłby absurd, chociaż z tego co widzę to większość ludzi jest zadowolona ze swojej pozycji w firmie i tego jak ona funkcjonuje.
    ReviewUserIcon
    Tomxxx

    26.11.2014 08:32

    Inne

    Dzięki za odpowiedź.A można jeszcze wiedzieć o której ten autobus staje koło mleczarni na Starowiejskiej?
    ReviewUserIcon
    maciek z kranu

    25.11.2014 21:48

    Inne

    Oczywiście kobiety również pracują na produkcji, głównie na centrach obróbczych , zgrzewarkach, czyszczarkach, klamkownicach, listwiarkach oraz na kontroli jakości Jeśli się nie mylę to trasa wygląda tak Ostróg, parking przed starostwem powiatowym Ul kościuszki przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul Staszica świński rynek, Ul. Ocicka, przystanek przy przychodni ul. Starowiejska przystanek przy mleczarni
    ReviewUserIcon
    Tomxxx

    25.11.2014 15:51

    Inne

    A można widzieć,dzie się zatrzymuje ten autobus w Raciborzu?Codzi mi o przystanki???
    ReviewUserIcon
    Iwona

    24.11.2014 20:38

    Inne

    A jak jest z praca dla kobiet na produkcji, przyjmuja wogole kobiety na produkcje czy pakowanie?
    ReviewUserIcon
    alina

    24.11.2014 17:44

    Inne

    Dziękuję za informacje :)
    ReviewUserIcon
    maciek z kranu

    24.11.2014 10:43

    Inne

    start z ostroga o: 5.15 13.15 21.15
    ReviewUserIcon
    alina

    24.11.2014 10:12

    Inne

    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie autobusu któru odjeżdża z pksu w Raciborzu ,wie może ktoś o których godzinach dokładnie są odjazdy? Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.