opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 113
    • 114
    • 115
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zagubiona

    17.06.2021 08:52

    Pracownik

    Jak wygląda ostatni dzień pracy jeśli się nie przedłuży umowy, tzn. jakie czynności należy wykonać? Dzięki za odp.
    ReviewUserIcon
    Potencjalny kandydat

    16.06.2021 13:49

    Kandydat

    Witam, mam pytanie czy spawalnia pracue na trzy zmiany ? i ile może dostac na początek spawacz z doświadczeniem?
    ReviewUserIcon
    Podatek od marzeń

    09.06.2021 16:25

    Pracownik

    Zdrożał bilet? Bo z wypłaty potrącono mi 130zł a nie jak dotychczas 80zł???
    ReviewUserIcon
    Janek

    13.06.2021 08:02

    Pracownik

    Dalej jest 80
    ReviewUserIcon
    Lolek

    07.06.2021 12:47

    Kandydat

    mam pytanie.Czy na stanowisko utrzymanie ruchu wystarczy ze pracowlem na stanowiskach obrobki skrawaniem np;tokarka frezarka pila itd...z gory dziekuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    kostek

    11.06.2021 11:32

    Pracownik

    Jak ty patrzysz, jak byk na stronie wisi
    ReviewUserIcon
    eko chleb

    12.06.2021 10:29

    Były pracownik

    w eko wystarczy że masz 1 rękę i półtorej nogi. biorą wszystkich tak długo jak nie oczekujesz wypłat ponad poziom produkcji
    ReviewUserIcon
    kandydat

    30.05.2021 20:07

    Kandydat

    Jakie kwalifikacje som potrzebne na pracownika produkcji?
    ReviewUserIcon
    azxcy

    11.06.2021 09:48

    Kandydat

    podstawy ortografii :)
    ReviewUserIcon
    Pep

    04.06.2021 10:01

    Pracownik

    Skąd jeżdżą autobusy na zakład ?
    ReviewUserIcon
    ksiegowy

    09.06.2021 19:21

    Pracownik

    nie nudzi mi sie
    ReviewUserIcon
    Polo

    10.06.2021 10:02

    Pracownik

    A jacy są zabawni, to po prostu boki zrywać
    ReviewUserIcon
    Szybki Lopez

    08.06.2021 09:15

    Pracownik

    Cześć wszystkim Jak wygląda praca na magazynie szkła jako suwnicowy?
    ReviewUserIcon
    Eko inszyniesz

    06.06.2021 13:59

    Inne

    Ja mam takie pytanie do kadry zarządzającej dlaczego w eko oknach tytułuje się niektóre osoby tytułem inżynierow skoro nie są po studiach, to przecież brak szacunku dla tych którzy studia inżynierskie skończyli. Jak można komuś wpisać w umowie że jest inżynierem? Skoro takiego tytuł u nie nabył w szkole. To tak jakby pisać że ma się certyfikat ISO a nie spełniać jego wymagań
    ReviewUserIcon
    kolo

    06.06.2021 19:09

    Pracownik

    a gdzie takie info jest? i skad pewnosc ze kto nie ma tytulu inzyniera?
    ReviewUserIcon
    byly parac

    02.06.2021 18:51

    Pracownik

    Witam Czy sa przyjęcia dla byłych pracownikow ?i jak wyglada rekrutacja ?
    ReviewUserIcon
    Fish

    04.06.2021 10:13

    Pracownik

    co do pytania - są przyjęcia do pracy, oferty są na stronie oficjalnej tam się można kontaktować
    ReviewUserIcon
    Darek

    06.06.2021 10:24

    Były pracownik

    No może masz rację, tym czasem ubieraj swój piękny niebieski mundurek i wracaj pod biureczko kierownika za trzy i pół =D
    ReviewUserIcon
    Pytam

    02.06.2021 17:29

    Kandydat

    Witam, wie ktoś jak wygląda praca na składaniu stojaków drewnianych, jaka atmosfera na tym dziale, kierownik, premie?
    ReviewUserIcon
    Szymi

    03.06.2021 12:33

    Pracownik

    Praca sama w sobie jest ok ale atmosfera tragedia brygadzista to ..... Kierownik nowy jescze wszystkiego nie ogarnia póki co zobaczymy co będzie ale premie mniejsze jak na produkcji okien ogólnie lepiej inny dział albo wcale
    ReviewUserIcon
    daisy

    28.05.2021 09:28

    Kandydat

    Myślicie, że jest szansa przyjąć się tymczasowo na sam okres wakacji? Przydałoby mi się trochę dorobić...
    ReviewUserIcon
    daisy

    02.06.2021 12:29

    Kandydat

    Okej rozumiem...nie no na okres próbny i zwolnić się to nie chcę, myślałam, że może praktykuje się tu zatrudnianie tymczasowych, ale skoro nie to nic nie poradzę
    ReviewUserIcon
    Paweł

    02.06.2021 19:25

    Pracownik

    Zadezwoń do kadr i zapytaj.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    28.05.2021 23:38

    Kandydat

    Witam czeka mnie rozmowa o prace i w związku z tym chciałabym zapytać o zarobek netto dla nowo przyjętych.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Nik

    29.05.2021 06:56

    Pracownik

    2500
    ReviewUserIcon
    Ona

    28.05.2021 23:14

    Kandydat

    Witam ktoś może się orientuje ile można wyciągnąć na drzwiach na szkleniu? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    28.05.2021 20:00

    Kandydat

    Witam czy ktoś się orientuje jakie zarobki są na drzwiach ? A dokładnie szklenie ich ?
    ReviewUserIcon
    kierowca

    25.05.2021 08:08

    Kandydat

    Jak wygląda praca kierowcy? Czy to prawda że nigdy nie wiadomo kiedy się wyjedzie i długo trzeba czekać na załadunek? Jeśli chce się przyjąć na międzynarodówkę to będę też musiał jeździć po Polsce?
    ReviewUserIcon
    Kasztan

    27.05.2021 20:15

    Pracownik

    Praca kierowcy wygląda tak że wsiadasz do ciężarówki jedziesz z towarem i wracasz???? najpóźniej wyjeżdżają Niemcy max w środę, resztę pn wt na weekend jesteś spowrotem, chyba że interesują cie weekendy to wtedy oznajmiasz miłej pani która dzieli trasami, przeważnie trasy polskie są obstawione, ale teraz jak jest więcej roboty to robi się zachód jakąś krótsza trase i jeszcze seryjke czyli pl krotka albo cz. Chyba że masz jakąś trasę dłuższą na zachód albo południe IT. To wtedy jedna trasa i czasem jakiś powrót giełda.
    ReviewUserIcon
    Jaga

    14.05.2021 05:36

    Kandydat

    Proces zatrudnienia przebiegł szybko i sprawnie. Fajna opcja że badania można zrobić w jednym miejscu, w siedzibie firmy. Zobaczymy jak już będzie jak podpiszę umowę. Do zobaczenia nie długo.
    ReviewUserIcon
    9lat w eko

    25.05.2021 09:12

    Pracownik

    Niestety prawdę piszesz.
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    26.05.2021 15:39

    Pracownik

    Weź usiądź ze kierownica tego tylko wózka i zacznij jeździć z oknami w tym molochu i wtedy się wypowiedz młocie tfuuu młotkowy;)
    ReviewUserIcon
    kandydat

    17.05.2021 20:31

    Kandydat

    Czy w pierwszym roku pracy można wyciągnąć 3 koła
    ReviewUserIcon
    ktos92

    19.05.2021 00:08

    Pracownik

    można spokojnie
    ReviewUserIcon
    9lat w eko

    25.05.2021 09:11

    Pracownik

    To zależy od twoich przełożonych jak masz cymbała brygadzistę to premii zobaczysz symbolicznie, jak masz spoko obiektywnego przełożonego co nie patrzy że kolega koleżanka żona dziewczyna, to jak spełnisz warunki bez problemu zarobisz.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.05.2021 18:06

    Pracownik

    Od czego zależy przedłużenie umowy z okresu próbnego na rok?
    ReviewUserIcon
    vick

    21.05.2021 11:57

    Pracownik

    od tego jak pracujesz i czy im się twoja praca podoba. czy to nie jest logiczne? chyba wszędzie tak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.05.2021 13:58

    Kandydat

    a ile trwa okres próbny tutaj? bo wiesz co firma to inaczej. już różne okresy próbnego słyszałem
    ReviewUserIcon
    Filip

    17.05.2021 09:22

    Kandydat

    Witam.Mam pytanie do pracowników firmy...myślę o zmianie roboty na eko okna ,jestem operatorem wózka widłowego z udt i paro letnim doświadczeniem.Widziałem jakie stawki dają na początek a czy ja mogę liczyć na coś więcej z racji mojego doświadczenia i stanowiska.dziękuje i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ek

    19.05.2021 08:41

    Pracownik

    nawet operator wózka nie jest decyzyjny jeśli chodzi o pensje. to że on ma tyle nie znaczy że ty też bedziesz miał tyle samo. to raczej indywidualna sprawa
    ReviewUserIcon
    Kortez

    20.05.2021 13:03

    Pracownik

    Jak może nie być sensu przyjechać na rozmowę i dowiedzieć się wszystkeigo na temat warunków i tego co mogą ci zaproponować? ewentualnie jest też miejsce na jakieś negocjacje? jak dla ciebie nie warto iść na rozmowę to może pracować tez nie warto?
    ReviewUserIcon
    kos

    20.05.2021 09:36

    Pracownik

    nie rozumiem tego narzekactwa, tu ludzie gadają a koniec końców w pracy siedzą i jakoś sie nigdzie nie wybieraja, wiec wcale nie jest tak zle? jak na polskie warunki to zarobki sa przyzwoite nikt nikogo do pracy nie zmusza, zwlaszcza ze spokojnie znajda sie nowe osoby na miejsce narzekaczy trzeba uczciwie pracowaci bedzie ok, nie ma co demonizowac eko bo to serio nie jest zła firma
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Jaga

    15.05.2021 18:39

    Kandydat

    Rekrutacja. Po wysłaniu cv, na drugi dzień był telefon z zaproszeniem na rozmowę, rozmowa na kolejny dzień i po tygodniu już podpisanie umowy. Mam nadzieję że nie będzie źle, to będzie moja praca już na dłużej, zmieniłam, bo poprzednia nie miała żadnych perspektyw. Niepełny etat, problemy z szefostwem, ciągle zmniejszanie etatów, a zakres obowiązków rośnie, bo ludzie się wykruszają. Za 1700 zł nie da się żyć. Póki co jestem nastawiona na eko pozytywnie, choć trochę przerażona :D
    ReviewUserIcon
    JOiP

    14.05.2021 13:33

    Były pracownik

    Uwazajcie na konfitury, swiezo przyjeci i kablują za dobre stanowiska. Ponoc jezdzi E46 (XD) i kolega wciagnal po znajomosci do firmy. J.O i P
    ReviewUserIcon
    Endru

    13.05.2021 15:12

    Kandydat

    Witam, chciałem zapytać czy jest opcja połączenia studiów zaocznych z praca na produkcji?
    ReviewUserIcon
    kolo

    14.05.2021 11:25

    Pracownik

    tak, pracujesz normalnie a w wolnym czasie idziesz na zjazd, jak wypada ci praca to albo nie idziesz na zjazd albo bierzesz urlop, uczysz sie w wolnym czasie po pracy i tak to leci juz. chyba ze widzisz inne mozliwosci, bo nikt ci raczej nie pojdzie na reke bo chcesz sie ksztalcic zaocznie i nie zgodzi sie np bys pracowal na 1 zmiane a nie na 2 lub 3. cos za cos.
    ReviewUserIcon
    Silvio

    12.05.2021 19:45

    Kandydat

    Propornuje zatrudnić Wybitnego Experta.
    ReviewUserIcon
    razdwatrzy

    12.05.2021 12:14

    Pracownik

    Nie ma co psioczyć. Pracuję w Eko przeszło trzy lata. Przez ten czas firma miała lepsze i gorsze momenty, jednak zawsze wychodziła z nich obronną ręka. To przedsiębiorstwo ma rozmach i perspektywy. Poprostu trzeba patrzeć trochę do przodu. Pracownik dojeżdża autobusem za symboliczna kwotę, wypłaty zawsze są na czas, dobre warunki sanitarne, stołówki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.05.2021 09:57

    Kandydat

    Jakich ludzi szuka firma Eko-okna? W czym specjalizujacych się?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.05.2021 13:03

    Kandydat

    Z pewnością niektórych to śmieszy, ja jednak szukam konkretnych informacji ;)
    ReviewUserIcon
    Melon

    12.05.2021 10:50

    Pracownik

    bardzo różnych tak naprawdę. bo to są ludzie i z obszary produkcji i magazynierzy, i z działu utrzymania ruchu, kierowców, do biur w różnych oddziałach, ogólnie też osoby znające różne języki obce
    ReviewUserIcon
    Kamdydat

    07.05.2021 16:13

    Kandydat

    Witam, Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku rekrutera?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    04.05.2021 15:18

    Kandydat

    Witam serdecznie czy ma ktoś rozkład jazdy autobusu Lini 22 rybnik zamysłów wodzisławska z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    haha

    05.05.2021 12:31

    Pracownik

    ale ty tak serio? masz internet i sobie nie sprawdzisz?
    ReviewUserIcon
    Ona

    03.05.2021 00:56

    Kandydat

    Hej Bardzo proszę napisać ile macie przerw, jak wyglada sytuacja z wyjściem do ubikacji, bez zbędnych komentarzy w obecnej pracy mam przerwę 20 min i tylko 1 wyjście do toalety jak to wyglada u was pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gall

    03.05.2021 20:46

    Pracownik

    No bez przesady z ta toaletą - Masz potrzebę to idziesz skorzystać z ubikacji. Przerwa jest jedna 15 minut....
    ReviewUserIcon
    kolo

    03.05.2021 22:30

    Pracownik

    przerwa 15 minut, do wc idziesz kiedy musisz
    ReviewUserIcon
    Sousa

    02.05.2021 10:26

    Pracownik

    Dlaczego pracownik do 26 roku w umowie nie ma stawki 2500 na rękę?! Tylko ma 2360, razem ze zwrotem podatku ma 2500 !!!!
    ReviewUserIcon
    Paweł

    02.05.2021 17:12

    Pracownik

    Czyli tak jak wszyscy :) Och jeju co za niesprawiedliwość. Może od razu 4000?
    ReviewUserIcon
    Nik

    02.05.2021 18:01

    Pracownik

    Masz zarabiać na początek 2500 na rękę i tyle zarabiasz, w czym problem ? To że nie musisz płacić podatku to tylko na rękę firmie jest i zostało wprowadzone, żeby firmy zatrudniały więcej małolatów, proste.
    ReviewUserIcon
    Kolega

    29.04.2021 10:36

    Kandydat

    Witam Chciałem zapytać czy te stawki co reklamują na billboardach czyli 5100 na rękę na stanowisku ds. exportu są łatwo osiąglane?
    ReviewUserIcon
    Sowq

    30.04.2021 14:30

    Pracownik

    W żadnym wypadku taka stawkę osiągniesz dopiero po 5 latach pracy i to w dobrym przypadku zwykły chwyt marketingowy tak jak było z premia za przejście z innej firmy bazują na tym że człowiek się zwolni i przyjdzie do nich i albo się sprawdzi albo nie i zostaniesz bez pracy
    ReviewUserIcon
    Sandra

    30.04.2021 11:48

    Kandydat

    Czy ktoś mi powie , czy została wstrzymana rekrutacja do eko dla kobiet ? Będę wdzięczna za odpowiedz ????
    ReviewUserIcon
    Aśka

    27.04.2021 11:43

    Kandydat

    Przyjmujecie nowych?
    ReviewUserIcon
    Aśka

    29.04.2021 12:30

    Kandydat

    Prosiłabym o rzetelną informacje
    ReviewUserIcon
    odp

    30.04.2021 11:35

    Pracownik

    Tak są aktualnie przyjęcia i możesz się zgłaszać, wysyłać cv albo dzwonić co tam sobie wolisz
    ReviewUserIcon
    Truska

    30.04.2021 06:08

    Pracownik

    Witam, czy można rozwiązać umowe za porozumieniem stron na okresie probnym ?
    ReviewUserIcon
    Gm

    29.04.2021 13:02

    Kandydat

    Na jakim wydziale jest produkcja drzwi i jak się tam pracuje chodzi mi o atmosferę w pracy?
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.04.2021 14:00

    Kandydat

    Witam Czy eco okna zatrudniają w pierwszych miesiącach pod firmami zewnętrznymi czy od razu przechodzi się pod eco okna Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.04.2021 19:02

    Pracownik

    Na całe szczęście agencję pracy Randstand rozwiązali umowę z nimi bo była to tragedia , byłem pod tą agencja i cieszę się że przeszedłem bezpośrednio pod eko bo naprawdę to były żarty z agencją
    ReviewUserIcon
    Remo

    28.04.2021 10:00

    Kandydat

    no to grunt że już jej nie ma. czyli ogólnie najlepiej zatrudniać się bezposrednio pod firmą i tam od razu uderzać?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2021 10:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Frodo

    26.04.2021 12:54

    Pracownik

    za każdym razem jak tu wchodze to zadaje sobie to samo pytanie i tak tylko czytam jem popcorn i zastanawiam się skąd tyle czasu i chęci na pisanie tutaj
    ReviewUserIcon
    Olka

    04.04.2021 19:20

    Kandydat

    Heeej Chciałabym podjąć pracę u was w eco-oknach aktualnie mam stała pracę ale wypaliłam się ;( szukam czegoś nowego dlatego proszę was o szczere odpowiedzi. Jak to wyglada teraz u was na zakładzie z przyjęciami, czy są dawane chętnie jakieś normalne umowy czy zwalniają ludzi z dnia na dzień, jestem sumiennym dobrze pracującym pracownikiem który pracy się nie boi, boje się natomiast ze nie przedłużycie mi umowy, jak to wyglada w waszym zakładzie w czasie pandemii Oraz na jaki dział na produkcji najlepiej aplikować, Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tymon

    09.04.2021 13:48

    Pracownik

    A po jednym dniu kręgosłup Ci odpadnie dziewczyno od noszenia okien które ważą po 140 kg i więcej... także, powodzenia na pakowaniu! ;)
    ReviewUserIcon
    Olka

    25.04.2021 21:25

    Kandydat

    W mojej obecnej pracy tak jest, daje CV Kierownikowi i wiem, że ta osoba ma pewną pracę ;) nie spinaj się, bo nic złego nie napisałam, mało tego jeśli dana osoba z polecenia przerobi 3 miesiące to ja za polecenie jej mam wypłacany 1000 może u was też tak jest, dlatego zapytałam czy ktoś mnie tam wciśnie
    ReviewUserIcon
    adam

    23.04.2021 07:48

    Kandydat

    Są premie roczne/kwartalne w firmie?
    ReviewUserIcon
    kolo

    24.04.2021 19:33

    Pracownik

    miesieczne
    ReviewUserIcon
    Olka

    25.04.2021 21:17

    Kandydat

    Bardzo proszę napisać o co pytają na rozmowie rekrutacyjnej Dziękuję i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Xdee

    22.04.2021 22:44

    Pracownik

    Jak wygląda kwestia zwrotu podatku dla młodych do 26. r. ż.? W kadrach uzyskuje się informacje, że zwrot podatku jest doliczony do podstawy miesięcznej (tj. 2500 zł netto) natomiast taką stawkę ma przecież każdy kto zaczyna pracę niezależnie od wieku... Czy wobec tego ten podatek tak naprawdę nie jest wypłacany i firma się wzbogaca na młodych?
    ReviewUserIcon
    Karola

    23.04.2021 11:18

    Pracownik

    Dokładnie tak.
    ReviewUserIcon
    Ciasny Wiesiek

    23.04.2021 16:38

    Pracownik

    Młodzi zostali "wystrzeleni w kosmos" xD

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.