opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9777 ocen
Opinie(19287)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19287)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 110
    • 111
    • 112
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    13.09.2021 11:03

    Pracownik

    Ludzie o co Wy się kłócicie w Eko są pracownicy między innymi i niestety ja , że pracują już po 8 lat lub więcej bez żadnej podwyżki indywidualnej. Dostają tylko to co według firmy się należy. Więc co powiecie na taką sytuację , na dodatek następna akcja z podwyżkami i znowu lipa , bo nie dla wszystkich . Masakra.
    ReviewUserIcon
    Bruno

    18.09.2021 19:00

    Pracownik

    Widzę kolego że eko to Twój styl życia. Wydaje mi się że chywicłeś Pana Boga za stopy. Nie życzę Tobie abyś przez zwykłą nie wyleczoną grypę leżał jedną nogą na drugim świecie.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    19.09.2021 01:23

    Pracownik

    Moja ostatnia wypłata to 5500 na rękę przy 208h pracy. Nikogo za stopy nie chwyciłem. Są ważniejsze sprawy niż pieniądze. Nawet po dysplinarce z Eko mógłbym złamać te 5k na rękę bez większego problemu. Trzeba poprostu złamać te 200h pracy. Nic więcej. Boli mnie system korpo szczurów, psych-korpo gdzie wszystko się próbuje przykryć katolickimi wartościami. Była na to przykład w Biblii: FARYZEUSZE
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.09.2021 12:27

    Pracownik

    Pracuję i widzę że brygadziśći to osoby które nie nadajom śię na te stanowiska,proszę coś z tym zrobić,to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Josef

    17.09.2021 07:40

    Pracownik

    Art. 191 § 1. kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
    ReviewUserIcon
    Sousa

    17.09.2021 02:30

    Pracownik

    Patologa.w piątek pracownicy dostają wiadomość że muszą przyjść w sobotę do pracy bo nie będzie premi i podwyżek, tą patologią powinna się zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy!!!
    ReviewUserIcon
    hakal

    12.09.2021 10:34

    Były pracownik

    ten zarobek 2500 na reke to jest dobry dla mlodych studjujacych pod opieka rodzicow a nie dla powaznego chlopa po 30 stce zenujace i ublizajaca pensyjka
    ReviewUserIcon
    Kleks

    15.09.2021 10:16

    Pracownik

    Nie jesteś brygadzistą????
    ReviewUserIcon
    Pan nikt

    16.09.2021 22:56

    Pracownik

    Nie tylko szarą masą tego molochu niedoceniany, wiecznie popędzane i tylko wymagać bo to zrobię a płaca taka jak koleś na podkładkach i sylikonu daje,ile można to znosić?? Plują człowiekowi w twarz i trzeba udawać że deszcz pada.... do czasu
    ReviewUserIcon
    123

    15.09.2021 14:54

    Pracownik

    Pracuje 18 lat i podwyżki nie widziałem od 12 lat poza inflacyjna cibwy na to
    ReviewUserIcon
    !!!???

    16.09.2021 22:35

    Pracownik

    To jest kolesiostwo i wazeliniarstwo a Ci co powinni dostać to nie dostaje bo pracują i nie zajmuje się bieganiem i podpierniczaniem innych za parę srebrnikow.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    15.09.2021 10:05

    Były pracownik

    Nie polecam.... tragedia
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    14.09.2021 07:40

    Kandydat

    Witam jak wyglda rekrutacja do firmy. Pracuje w jednej z firm na terenie Glubczyc i zastanawiam sie nad zminą. Jak to wyglada z zarobkami. Premiami i weekndami. ?
    ReviewUserIcon
    tajak

    14.09.2021 11:54

    Były pracownik

    tak jak wszedzie ...premie zalezne od ''widzimisie'' kierownika i nie spodziewaj sie kokosow jak dotad nie dziwgales tu spewnoscia sie nadzwigasz do tego brak organizacji pracy..potezny moloch ktory ma do perfekcji oponowany piar i woli na to przeznaczac kase niz dac zarobic swoim pracownikom
    ReviewUserIcon
    Proponujemy

    12.09.2021 16:15

    Pracownik

    Skoro Utrzymanie ruchu ma.miec tyle samo to wziasc ludzi z produkcji na utrzymanie może ktoś zmieni paramenty nie tam gdzie trzeba i kogoś zabije to może się zarząd obudzi. My odpowiadamy za wasze życie my Mechanicy Elektrycy Automatycy Mechatronicy. My jesteśmy wykształceni i staramy się dbać i wasze bezpieczeństwo na zakładzie, docencie to
    ReviewUserIcon
    Owo

    12.09.2021 20:40

    Pracownik

    Nikogo nie interesuje Twoje wykształcenie, taka przykra prawda, zatrudniłeś się na to stanowisko i to byłoby na tyle niestety. Niektórzy przełożeni są bez matury po zawodówie i jeszcze się tym chwalą kim oni to nie są. Sory ale na dzień dzisiejszy jesteś zwykłym robolem. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    owo

    12.08.2021 15:28

    Pracownik

    firma pelna patologii i narkomanow i radze pilnowac nadgodzin bo czesto trzeba sie upomoninac o zaplate za wypracowane nadgodziny Firma ma pieniadze na bilbordy w calej Polsce ale na podwyzki dla swoich pracownikow juz nie !!! Nie inwestuje rowniez w zaden sposob w rozwoj swoich pracownikow brak jakichkolwiek kursów, szkolen ! Propagande ma znakomita jak reklamy w necie pozniej juz sie konczy pozytywne postrzeganie firmy z uwagi na brak szacunku dla pracownikow Wchodzac do wc na 2 czy 3 zm drzwi zamkniete ale jak sie dobijasz i szarpiesz za klamke a tam 3 gosci z bialym pod nosem Ponadto ciezka harówa za mala kase
    ReviewUserIcon
    M****

    03.09.2021 15:00

    Pracownik

    Co do kawy, jakbyś nie zauważył to masz dystrybutory z woda gdzie kawa bez problemu ci się zaparzy, chyba że oczekujesz ze ktoś ci przyniesie kawkę na stanowisko. Szkoda ci 3 zł? Przynoś swoją ;)
    ReviewUserIcon
    Szary

    11.09.2021 18:38

    Pracownik

    Każdy brygadzista buduje dom w okolicy ekookiem:)
    ReviewUserIcon
    Nikt

    10.09.2021 15:12

    Kandydat

    Dzień dobry Chciałem się podzielić moimi wrażeniami na temat firmy eko okna i odczuciem Byłem na spotkaniu umuwiony w sprawie pracy spotkanie było ustalone już 3 tygodnie wcześniej więc poszedłem ponieważ sadziłem że to bardzo duża firma i potrafi jakoś zadbać i rozmawiać z doświadczeniem z kandydatem lub jak to mogę nazwać przyszłego pracownika eko okna więc Moje wrażenie i odczucia Po pierwsze co mi się zaraz na wejściu nie spodobało że w jednej sali o nie wielkiej przeszczeni siedziało 20 osób przy komputerze niczym jak w szkole bez żadnej bariery osłony Zostałem zaproszony do małego pomieszczenia gdze ledwo mieściły się 3 krzesła Na rozmowę nie przyszła uzgodniona osoba czyli kierownik kadr bo była zajęta tylko rozmawiało zemna duch pracownikuw bez doświadczenia z kadrowego Poprostu byłem totalnie rozczarowany i zaskoczony ze taka duża firma z takim potecjałem pochodzi tak do zatrudniania ludzi biurowych jak by ludzie byli rzeczami po tym spotkaniu nie wyobrażam sobie jak tam tyle osób może pracować i jak są traktowani mam nadzeje że się troszkę zastanowią że ludzie to nie tylko woły do pracy Mam nadzieję że coś w tym kierunku się zmieni życzę tego kolejnym kandydatom którzy zamierzają starać się o pracę w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Dziękuję bardzo Panią z HR

    11.09.2021 02:51

    Pracownik

    Jestem bardzo wdzięczny że nie dostałeś pracy! Przestrzeń (przeszczeń) Twoja może zostać wypełniona słownikami. Wówczas nauczysz się poprawnej polszczyzny i znowu zaplikujesz np do działu gospodarczego.
    ReviewUserIcon
    Asia

    09.09.2021 23:19

    Pracownik

    Podwyżki jak są 500zl to dla każdego pracownika i w każdym dziale a nie tylko wybranym i nie tylko dla nowych albo dla tych co do 4 lat pracują pozostali co dostaną po 100zl na odczepne. Brawo za pomysłowość.
    ReviewUserIcon
    Nik

    10.09.2021 09:25

    Były pracownik

    Dla pozostałych są indywidualne podwyżki, możecie dalej lizać d...brygadzistom to wam będą wypisywać wnioski i dalej będziecie mieć wyższe stawki od innych
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.09.2021 21:43

    Pracownik

    Wszyscy wiemy jak wyglądają podwyżki indywidualne śmiechu warte 100 zł a później nie dostaniesz inflacyjnej którą Ci się należy jak psu buda. Widać gołym okiem że są podziały jak w Państwie PiS.
    ReviewUserIcon
    eko ptasi móżdżek

    09.09.2021 19:02

    Pracownik

    Firma w której wszystkich wrzuca się do jednego wora. Elektrycy/tokarze/automatycy/mechanicy zarabiają tyle co chłopak po podstawówce klejący naklejki. Poświęciłeś 15 lat życia na naukę? zarobisz tyle co człowiek który nie skończył gimnazjum. Odpowiadasz za ludzkie życie? Zarobisz dokładnie tyle samo, albo i mniej co człowiek odpowiedzialny za przenoszenie szyb z miejsca na miejsce.
    ReviewUserIcon
    Nik

    10.09.2021 09:28

    Były pracownik

    To idz nosić szyby z miejsca na miejsce jeżeli uważasz że to dużo lepsza i lżejsza praca od twojej, na prod jest sporo osób po studiach wyższych i nie narzekaja
    ReviewUserIcon
    Jurek

    10.09.2021 14:48

    Pracownik

    Co za różnica? Żeby kasa się na wypłatę zgadzała. Jak jesteś taki wyuczony to dlaczego pracujesz fizycznie?
    ReviewUserIcon
    Fachman

    09.09.2021 13:18

    Kandydat

    Witam, Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o stanowisku KONSTRUKTORA w EKO Oknach? Myślę nad zmiana pracy i zastanawiam się nad firmą.
    ReviewUserIcon
    Inny

    09.09.2021 23:42

    Były pracownik

    Jeśli chcesz zmienić pracę bo zarobki to nie ta firma. Im więcej masz doświadczenia, im więcej uprawnień i im więcej umiesz tym mniej zarabiasz. I tyczy się to wszystkich na stanowiskach biurowych. Przykre ale prawdziwe. Jako konstruktor myślę że da się dobrze zarobić ale tu specjaliści którzy ciężko pracują, kończą szkoły żeby zdobyć uprawnienia bo inaczej się nie da, po kilku latach dalej zarabiają cienko, wręcz nic się nie zmienia... Chcesz? Próbuj ale znam realia technicznych stanowisk i nie polecam
    ReviewUserIcon
    Nik

    10.09.2021 09:19

    Pracownik

    To sam zmień pracę albo stanowisko jak tak ci się nie podoba i tak ci mało płacą przecież takiego doświadczonego fachowca jak ciebie to wszędzie przyjmą z otwartymi rękami... albo przestań opowiadać farmazony
    ReviewUserIcon
    Hill

    04.09.2021 16:07

    Pracownik

    W porządku praca, nie narzekać, jak się nie podoba won z Eko, won z gowork, won z kraju. Miłego dnia.
    ReviewUserIcon
    tala

    06.09.2021 22:28

    Pracownik

    jeszcze jest wolnosc wypowiedzi a go work nie jest tw wlasnoscia mozesz sb w gaciach pogrzebac tyle ci wolno
    ReviewUserIcon
    Starywqurwiony

    08.09.2021 21:45

    Były pracownik

    Miłego dnia
    ReviewUserIcon
    Dziwne

    03.09.2021 19:19

    Pracownik

    DROGI ZARZĄDIE, PREZESIE I DYREKTORZY PYTANIE DO WAS: Planowane jest podwyższenie płacy minimalnej na zakładzie do 3000zl na początek a po 3 latach 3500zl tylko co z pracownikami którzy już tyle mają bo mają większe umiejętności bardziej się wykazują? Szczerze to strasznie się dziwię bo to strasznie nie sprawiedliwe wszyjscy powinni dostać po 500zl podwyżki... Powiem tak jest dużo możliwości żeby takie osoby zaszkodziły firmie, nie mówiąc już o brygadzistach którzy będą się wściekać na podwladnych. Niektórzy pracownicy zaczną niszczy materiały żeby się wyżyć i ulżyć sobie w związku na zaistniałą sytuacją, już dziś byłem tego świadkiem....
    ReviewUserIcon
    tala

    06.09.2021 22:27

    Pracownik

    wiesz co mi moga co wasi brygadzisci ? hahaha
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.09.2021 09:00

    Inne

    Do ręki masz te 3500, czy brutto? Pytam z ciekawości.
    ReviewUserIcon
    PODWYŻKI

    08.09.2021 08:49

    Pracownik

    Dajcie wszystkim sprawiedliwie, nie tylko niektórym, docenić trzeba kazdego.
    ReviewUserIcon
    Danu...

    07.09.2021 19:20

    Były pracownik

    Powinien ktoś zobaczeć co się dzieje na zmianie A,B, C. Ludzie są pod wpływem alkoholu a inni już przychodzą wstawieni do pracy . Powinien ktoś na wyrywki sprawdzać pracowników a na hali to na pierwszym miejscu. Idziesz do WC a tam ekipa zamknięta cholera wie co tam robią. Powinno też zamykać szatnie na klucz podczas czasu pracy a temu iż inni zamiast robić to siedzą se w szatni . Przecież nikt ich tam nie sprawdzi czy ma przerwę czy se siedzi i bimba. Po co pisać do np BHP , lub Prezesa petycje niech tu ktoś się tym zajmie
    ReviewUserIcon
    Prawdziwi Montażyści

    07.09.2021 13:53

    Inne

    EKO-OKNA (usunięte przez administratora) jakiej mało, brak brakiem braki pogania, co chwile rozpakowujesz karton, a tam brak listwy, brak elementów ogólnie do montażu. Profile porysowane, zapakowane jak jajko, a tutaj noespodzianka, rysy rysy i jeszcze raz rysy. NIE POLECAMY w (usunięte przez administratora) mamy i nie pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Ty szmatka

    06.09.2021 21:15

    Pracownik

    Ludzie wynasza z zakładu dużo towaru na bramkach niespradzaja torebek jedni dogadania mają z dziadami z bramek i wynoszą z magazynu zamki z liniami papilarnymi. Proponuję powołać milicję alkoholową jedni (usunięte przez administratora)pracują i najebani na maszynach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Owo

    05.09.2021 16:04

    Pracownik

    Dajcie podwyżki brygadzistą i tak większość obowiązków przejmują za nich pracownicy. Ich praca zobowiązuje do sprawdzenia obecności i wypisania urlopu. Pytanie do Pana Kłoska: z tego co wiem to Pan zdegradował stanowisko pseudo Team Lider, proszę mi odpowiedzieć dlaczego nadal te osoby nie pracują na stołach tylko są bo są a pracownicy produkcyjni nadal muszą pracować na ich premie. Ponadto jaką władzę posiada brygadzista żeby nagle wyznaczać osobę jako jego prawa ręka kiedy ten jest w pracy a zarazem obiecując mu gruszki na wierzbie czyli większą premia.
    ReviewUserIcon
    Do zarzadu

    03.09.2021 19:31

    Pracownik

    DROGI ZARZĄDIE, PREZESIE I DYREKTORZY PYTANIE DO WAS: Planowane jest podwyższenie płacy minimalnej na zakładzie do 3000zl na początek a po 3 latach 3500zl tylko co z pracownikami którzy już tyle mają bo mają większe umiejętności bardziej się wykazują? Szczerze to strasznie się dziwię bo to strasznie nie sprawiedliwe wszyjscy powinni dostać po 500zl podwyżki... Powiem tak jest dużo możliwości żeby takie osoby zaszkodziły firmie, nie mówiąc już o brygadzistach którzy będą się wściekać na podwladnych. Niektórzy pracownicy zaczną niszczy materiały żeby się wyżyć i ulżyć sobie w związku na zaistniałą sytuacją, już dziś byłem tego świadkiem..
    ReviewUserIcon
    Niestety

    04.09.2021 14:03

    Pracownik

    Tu się wszystkich wrzuca do jednego worka, niestety też jestem zdania że wszyjscy powinni dostać podwyżki a nie że jedni dostaną 500 a drudzy nic... Przykre
    ReviewUserIcon
    Eko okna

    04.09.2021 14:12

    Pracownik

    Niestety, u nas to tak wygląda że docenia się niektórych, nie ma równości powinno być po 500 kazdemu. Teraz jedni co pracują ciężko i dzięki czemu mieli wyższe stawki mają tyle co lebry niektóre, po co się starać... Lepiej krasc i ćpać w eko a się dostanie podwyżki. Kpina.... Wstydźcie się Dyrektorzy!
    ReviewUserIcon
    Drwal

    03.09.2021 23:23

    Były pracownik

    Cześć już się wiele razy spotkałem z pracownikami co nie mieli pojęcia o Tartaku.. Tak dobrze czytacie w eko oknach jest tak zwany tartak schowany za zakładem nr.1. Są tam dwie zmiany gdzie robi po około 10 pracowników na zmianę. Jest tam mega ciężka praca fizyczna z dźwiganiem belków, płyt ważących nawet 100kg, czasami trzeba samemu dziwigać, są upały, są mrozy, wszędzie kurz i pył. Pracowników jest mało i coraz mniej, a nikt nie jest przyjmowany. Na maszynach gdzie powinny być 3 osoby czasami jest tylko jedna i musi robić za trzech. Trafiają tu wyrzutki z innych działów nie nadające się do pracy co nie myślą lub są brani operatorzy wózków pod pretekstem że będą jeździć a głównie muszą pracować ciężko fizycznie na maszynach. Trzeba niby umieć robić na każdej maszynie bo to pracowników wina że nikogo nie przyjmują i muszą latać z jednej maszyny na drugą. Tartak też służy jako taka wykańczalnia słabych ludzi taki (usunięte przez administratora). Jest tam hala otwarta cały czas więc gdy jest zima, przeciąg, ogrzewanie to pomyłka i ludzie marzną. Człowiek przychodzi po pracy i nie ma na nic siły i praca na zwykłych halach produkcyjnych to przy tym nic nawet pakowacze czy na szkleniu nie mają tak ciężko jak tu. Ludzie z kornic przyjeżdżają, mierzą poziom hałasu i awanturują się ze od 6 rano niesie się hałas pił spalinowych lub czasami koło 21 do pobliskich domów. Mogła by tu wpaść jakaś prasa lub telewizja cokolwiek i zobaczeć lub pokazać ludziom co się tutaj dzieje. Nie ma ludzi praca nie idzie a jak ktoś stoi przy stanowisku bo nie ma materiału to kierownik siedzi na kamerach a potem zaraz krzyczy na wszystkich czemu nic nie robią i straszy że zabierze premie( największą 500zł brutto) za kolejne miesiące. Nikt już w soboty nie chce przychodzić bo nie ma motywacji i zamiast kierownik dać inicjatywę aby dać wszystkim podwyżki to nie jest na tyle mądry i każdy narzeka na pieniądze. Nikt nie chce robić ciężko fizycznie za jakieś 2,5tys lub 3tys. Maszyny są stare i trzeba wszystko samemu wrzucać, wyciągać, bhp wougle tam nie zagląda. Maszyna czasami belkę pociągnie i już mogla nie raz kogoś tam zabić. W przeciągu roku jest tam dość dużo wypadków, tu komuś strzeli coś w kręgosłupie, tu komuś coś się naderwie lub naciągnie, tu belka spadnie na nogę, tam ktoś na pile rękę rozetnie. Na tartaku każdy ma na umowie magazynier co jest wielką pomyłką bo tam nie ma nic wspólnego z tym zawodem. Jak będą wam proponować dział stojaki drewniane, stolarnia czy tartak bo to wszystko to jedno to odradzam. Chyba że chcecie się narobić i zdrowie zniszczyć za marne pieniądze. Nie ma tam stołówki i trzeba się przejść z pół kilometra na zakład numer 1 bo tam najbliżej. Jedyny plus to taki że przerwy trwają 30minut. Plac na tartaku po deszczu wygląda jak (usunięte przez administratora) i żaden problem aby się tam wózkiem zakopać, a no i warto mieć gumofilce bo błota aż po kostki. Już dawno powinni ten tartak zamknąć albo przenieść i zakupić nowe maszyny bardziej zautmatyzowane bo ludzie się wykruszają, a motywacji czy zachęty brak. Wajda też tu chodził, kłosek również ale popatrzyli i poszli. Hala tartaku nawet nie jest własnością a tylko pod wynajem eko okien. Obok hali powstaje kolejny zakład pordukcyjny ale nie od eko i wlascicelka już robi problemy i utrudnia prace. To kwestia czasu aż zacznie tak utrudniać ze będzie trzeba się przenieść. Robiłem na wielu działach i bardzo długo w tych eko oknach ale takiego cyrku to nigdy nie widziałem. Jak dobrze że się zwolniłem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2021 11:04

    Pracownik

    Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje w tej firmie. Według mnie ktoś z "góry" powinien się tym zająć bo jeśli faktycznie tak jest to to jest jakaś paranoja. Lajkujcie ludzie tego posta i zróbcie na ten temat rozgłos bo temat wart uwagi!
    ReviewUserIcon
    Drwal

    03.09.2021 23:19

    Były pracownik

    Cześć już się wiele razy spotkałem z pracownikami co nie mieli pojęcia o Tartaku.. Tak dobrze czytacie w eko oknach jest tak zwany tartak schowany za zakładem nr.1. Są tam dwie zmiany gdzie robi po około 10 pracowników na zmianę. Jest tam mega ciężka praca fizyczna z dźwiganiem belków, płyt ważących nawet 100kg, czasami trzeba samemu dziwigać, są upały, są mrozy, wszędzie kurz i pył. Pracowników jest mało i coraz mniej, a nikt nie jest przyjmowany. Na maszynach gdzie powinny być 3 osoby czasami jest tylko jedna i musi robić za trzech. Trafiają tu wyrzutki z innych działów nie nadające się do pracy co nie myślą lub są brani operatorzy wózków pod pretekstem że będą jeździć a głównie muszą pracować ciężko fizycznie na maszynach. Trzeba niby umieć robić na każdej maszynie bo to pracowników wina że nikogo nie przyjmują i muszą latać z jednej maszyny na drugą. Tartak też służy jako taka wykańczalnia słabych ludzi taki (usunięte przez administratora). Jest tam hala otwarta cały czas więc gdy jest zima, przeciąg, ogrzewanie to pomyłka i ludzie marzną. Człowiek przychodzi po pracy i nie ma na nic siły i praca na zwykłych halach produkcyjnych to przy tym nic nawet pakowacze czy na szkleniu nie mają tak ciężko jak tu. Ludzie z kornic przyjeżdżają, mierzą poziom hałasu i awanturują się ze od 6 rano niesie się hałas pił spalinowych lub czasami koło 21 do pobliskich domów. Mogła by tu wpaść jakaś prasa lub telewizja cokolwiek i zobaczeć lub pokazać ludziom co się tutaj dzieje. Nie ma ludzi praca nie idzie a jak ktoś stoi przy stanowisku bo nie ma materiału to kierownik siedzi na kamerach a potem zaraz krzyczy na wszystkich czemu nic nie robią i straszy że zabierze premie( największą 500zł brutto) za kolejne miesiące. Nikt już w soboty nie chce przychodzić bo nie ma motywacji i zamiast kierownik dać inicjatywę aby dać wszystkim podwyżki to nie jest na tyle mądry i każdy narzeka na pieniądze. Nikt nie chce robić ciężko fizycznie za jakieś 2,5tys lub 3tys. Maszyny są stare i trzeba wszystko samemu wrzucać, wyciągać, bhp wougle tam nie zagląda. Maszyna czasami belkę pociągnie i już mogla nie raz kogoś tam zabić. W przeciągu roku jest tam dość dużo wypadków, tu komuś strzeli coś w kręgosłupie, tu komuś coś się naderwie lub naciągnie, tu belka spadnie na nogę, tam ktoś na pile rękę rozetnie. Na tartaku każdy ma na umowie magazynier co jest wielką pomyłką bo tam nie ma nic wspólnego z tym zawodem. Jak będą wam proponować dział stojaki drewniane, stolarnia czy tartak bo to wszystko to jedno to odradzam. Chyba że chcecie się narobić i zdrowie zniszczyć za marne pieniądze. Nie ma tam stołówki i trzeba się przejść z pół kilometra na zakład numer 1 bo tam najbliżej. Jedyny plus to taki że przerwy trwają 30minut. Plac na tartaku po deszczu wygląda jak (usunięte przez administratora) i żaden problem aby się tam wózkiem zakopać, a no i warto mieć gumofilce bo błota aż po kostki. Już dawno powinni ten tartak zamknąć albo przenieść i zakupić nowe maszyny bardziej zautmatyzowane bo ludzie się wykruszają, a motywacji czy zachęty brak. Wajda też tu chodził, kłosek również ale popatrzyli i poszli. Hala tartaku nawet nie jest własnością a tylko pod wynajem eko okien. Obok hali powstaje kolejny zakład pordukcyjny ale nie od eko i wlascicelka już robi problemy i utrudnia prace. To kwestia czasu aż zacznie tak utrudniać ze będzie trzeba się przenieść. Robiłem na wielu działach i bardzo długo w tych eko oknach ale takiego cyrku to nigdy nie widziałem. Jak dobrze że się zwolniłem.
    ReviewUserIcon
    Do zarzadu

    03.09.2021 19:32

    Pracownik

    DROGI ZARZĄDIE, PREZESIE I DYREKTORZY PYTANIE DO WAS: Planowane jest podwyższenie płacy minimalnej na zakładzie do 3000zl na początek a po 3 latach 3500zl tylko co z pracownikami którzy już tyle mają bo mają większe umiejętności bardziej się wykazują? Szczerze to strasznie się dziwię bo to strasznie nie sprawiedliwe wszyjscy powinni dostać po 500zl podwyżki... Powiem tak jest dużo możliwości żeby takie osoby zaszkodziły firmie, nie mówiąc już o brygadzistach którzy będą się wściekać na podwladnych. Niektórzy pracownicy zaczną niszczy materiały żeby się wyżyć i ulżyć sobie w związku na zaistniałą sytuacją, już dziś byłem tego świadkiem..
    ReviewUserIcon
    mat

    02.09.2021 23:10

    Kandydat

    Witam przyjmują na myjnie w eko ? jak tam praca wyglada dokladnie na tej myjnii? Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Owo

    02.09.2021 20:27

    Pracownik

    Pytanie mam do innych działów odnośnie pracy brygadzistow: czy zauważacie cięgle rosnące lewactwo z ich strony, tj. brak poszanowania dla pracownika, stanie z rękami w kieszeni, opieranie się o stoły, wymaganie nad normowej pracy, braku pomocy, godziny pracy z tel w ręce, nagminne obserwowanie pracownika.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.09.2021 15:12

    Pracownik

    Czy na kontrolę jakości można się dostać w normalnym trybie czy trzeba mieć znajomości lub komuś posmarować? Kpina
    ReviewUserIcon
    Jorg

    01.09.2021 11:49

    Kandydat

    Witam moje dzieci czy ja w wieku 76 lat mam szansę na pracę na magazynie ? Czy lepiej się już do trumny położyć.
    ReviewUserIcon
    Poprostu Nick

    26.07.2021 11:34

    Kandydat

    Witam.Czy są przyjęcia? Dodam,że mam około 50 lat,i obawiam się,czy w tym wieku mogę się przyjąć.Prosze o komentarze,nie hejtowanie mojego pytania.
    ReviewUserIcon
    3432123

    27.07.2021 09:11

    Pracownik

    odpusc sobie to .........
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    31.08.2021 20:05

    Kandydat

    Mam 46 zaniosłem cv na rozmowe i po 3 dniach tel żeby przyjść po papiery
    ReviewUserIcon
    ytas

    30.08.2021 14:23

    Pracownik

    Ta firma mnie smieszy DAJCIE LUDZIOM ZAROBIC Te wasze akcje z darmowym dojazdem ! smieszna firma Sklepiki za premie na ktorych jeszcze dosatkowo okradaja pracownikow !!! Az wstyd i zenada!!!
    ReviewUserIcon
    ekpks

    31.08.2021 14:45

    Były pracownik

    no premia wedlug uznania widzimisie pana kierownika HAHA nie mam zamiaru tak pracowac na zasadzie ile zarobie od widzi misie pana kierownika nie mam talentu(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ekpks

    31.08.2021 14:48

    Pracownik

    to sobie zabiegaj o uznanie pana kierwoniczka
    ReviewUserIcon
    Eli

    31.08.2021 10:16

    Kandydat

    Przy aplikowaniu na pracownika produkcji jest opcja żeby zaznaczyć prace na jedna zmianę co jest absolutna ściemą ze strony eko okien, ponieważ gdy przychodzi się na rozmowę kwalifikacyjna, rekruter oznajmia ze na produkcji nie ma takiej opcji żeby pracować na jedna zmianę. Tak się nie robi. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    asto

    30.08.2021 14:27

    Pracownik

    DLACZEGO W TAK POTEZNEJ FIRMIE NIE MA MOZLIOWOSCI POWSTANIA ZWIAZKOW ZAWODOWYCH I FIRMA TO UTRUDNIA ???? CZYZBY FIRMA SIE CZEGOS BALA ???
    ReviewUserIcon
    Niki

    11.08.2021 18:35

    Kandydat

    Witam chciala bym zapytać o stołówkę z zakładzie okna czy jest możliwość dostania się na kuchnie hal wygląda z godzinami i zarobkami
    ReviewUserIcon
    moj nik

    29.08.2021 18:55

    Pracownik

    taki z ciebie inteligent to powinienes sie domyslic, ze koles pisal z komorki i dal jakas emotikone, ktora zamienila sie w te znaki zapytania, tak czasem sie robi
    ReviewUserIcon
    Hill

    30.08.2021 13:07

    Pracownik

    Ehhh. Szkoda mi Cię, naprawdę. Powodzenia w karierze.
    ReviewUserIcon
    2404 Teresa

    30.08.2021 11:29

    Pracownik

    Mam nadzieję że ktoś z tym coś zrobi mowa o tym że ludzie są tu w tej firmie poszkodowani Mowa o tym co palą i ci co nie palą gdzie tu jest sprawiedliwość. Powinno być tak jak w paru zakładach gdzie pracowałam trzy razy idzie iść na papierosa za całe 8 godzin. A kolejne wyjście powinno być odliczane z godzin w pracy też jeśli się idzie kolejny raz i następny i cię nie ma po 15 minut to ma się odejmowane z tych 8 godzin Mam nadzieję że ktoś coś z tym zrobić wreszcie i nikt nie będzie poszkodowany
    ReviewUserIcon
    Nick

    29.08.2021 02:56

    Pracownik

    Chcial bym pozdrowić osobę która mnie uczyła ale sam uciekłem bo trafiła mi się inna praca .na imię miał K.super chłopak z niego potrafił wyjaśnić wytkumaczyc i być człowiekiem z6 przygotôwka
    ReviewUserIcon
    maks

    28.08.2021 17:13

    Kandydat

    Jak wygląda praca i zarobki na utrzymaniu ruchu-elektryk?
    ReviewUserIcon
    maks

    28.08.2021 17:05

    Kandydat

    Jak wygląda praca i zarobki w dziale utrzymania ruchu-elektryk?
    ReviewUserIcon
    Wiola 22

    23.08.2021 20:43

    Kandydat

    Powiem jeszcze tak jakby nie ta pani z hali 6 z parku 10 o jakiej mowa ludzie by zostawali ale ta pani robi tak że nie porobicie tygodnia Jeśli powiesz komuś co ona wyprawia to tak ci nikt nie uwierzy tylko jej Ona ma chody i wszyscy jej ufają a nie nowym przekonałam/łem się o tym pare dni temu
    ReviewUserIcon
    Ekuff.

    25.08.2021 02:22

    Pracownik

    Witaj Wiolu, a to nie masz/macie jezyka w buzi?...cały czas się słyszy jakis brygadzista to ... kierownik tamto...najgorsi tylko są... zamiast grupowo się zebrac i isc np. do BHP... oni takie sprawy rowniez rozwiązują... a jak to nie pomaga to list do skrzyneczki do pana prezesa, i mysle problem z głowy ,bo nie toleruje on takich sytuacji... mniej zalenia się a wiecej uzywania łepetynki że tak powiem :D powodzonka
    ReviewUserIcon
    Taki se

    25.08.2021 15:13

    Pracownik

    Ekuff ty to chyba w eko nie pracujesz za długo i nie wiesz jak tu są sprawy załatwiane
    ReviewUserIcon
    Maly

    19.08.2021 16:17

    Pracownik

    I gdzie kasa za weekend Panie z administracji? Środa to środa
    ReviewUserIcon
    Ekuff.

    25.08.2021 02:25

    Pracownik

    no i robią człowieku w srode i tak byl a ze twój bank nie zdazył zaksiegowac przelewu bo pózno eko puscilo to peszek jednym slowem...
    ReviewUserIcon
    Taki se

    25.08.2021 15:11

    Pracownik

    Nie zeby to była dla mnie jakaś wielka różnica ale k woli scislosci przelewy były puszczane dopiero w czwartek, Santander dostał na konto dopiero późnym popołudniem w czwartek a cała reszta w piatek

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.